7 ситуацій, в яких вам знадобиться віртуальний номер телефону

 1. 1. Хочеться ще одну безкоштовну піцу
 2. 2. Друг не повернув борг і не бере трубку
 3. 3. Ви ще не знаєте, чи сподобається вам ця дівчина з сайту знайомств
 4. 4. Для отримання карти улюбленого клієнта просять залишити контактний номер. Але ж замучать ж своїми СМС!
 5. 5. Ви продаєте холодильник в інтернеті. Чи не виставляти ж на загальний огляд свій основний номер?
 6. 6. Ви не хочете, щоб вас відволікали від роботи. Тільки дзвінки по справі!
 7. 7. Ви не хочете використовувати основний номер в поїздці
 8. Чому варто спробувати віртуальний номер «Тінькофф Мобайл»

Віртуальний номер - послуга, яку можна підключити у оператора. З нею ви отримуєте додатковий номер, на який можна приймати дзвінки і СМС, що не набуваючи нову сім-карту. Розберемося, навіщо це потрібно, на прикладі віртуального номера « Тінькофф Мобайл ».

1. Хочеться ще одну безкоштовну піцу

Хочеться ще одну безкоштовну піцу

Багато сервісів пропонують знижки і подарунки за реєстрацію. Ви можете підключити віртуальний номер, щоб взяти участь в акції двічі і отримати більше бонусів. А щоб потім не отримувати докучливі СМС-розсилки, просто відключіть послугу, коли все піци і роли будуть з'їдені.

2. Друг не повернув борг і не бере трубку

Якщо ви відчуваєте, що боржник навмисно не відповідає на ваші дзвінки або додав ваш номер в чорний список - час вживати заходів. Для початку спробуйте подзвонити другу з віртуального номера: так він не буде знати, що це ви. Якщо він не кине трубку відразу, зможете обговорити повернення боргу, ну або хоча б висловити все, що думаєте.

Заплутавши одного, ви не заплутаєтеся самі: «Тінькофф Мобайл» повідомляє, коли ви пишете і телефонуйте з віртуального номера, а в кінці входять СМС додає хвіст: «Це повідомлення отримано на віртуальний номер».

3. Ви ще не знаєте, чи сподобається вам ця дівчина з сайту знайомств

Ви ще не знаєте, чи сподобається вам ця дівчина з сайту знайомств

Віртуальний номер - відмінний варіант для перших зустрічей з незнайомцями з інтернету. На нього можна приймати дзвінки і СМС так само, як на звичайний номер. Це означає, що ви можете зв'язатися з незнайомою людиною і домовитися про зустріч, але при цьому не давати йому свій основний номер. З «Тінькофф Мобайл» ви не розкриєте себе навіть випадково: телефон буде автоматично дзвонити і відправляти СМС з віртуального номера, якщо ви не спілкувалися з адресатом за основним номером раніше.

4. Для отримання карти улюбленого клієнта просять залишити контактний номер. Але ж замучать ж своїми СМС!

Ви не ображаєте співробітника магазина і чесно пишете свій номер. Віртуальний. Тепер весь спам на альтернативному номері, який ви можете легко відключити.

Ми, звичайно, не радимо так чинити, але цей трюк врятує і від нав'язливих повідомлень далеких родичів або знайомих, які вітають вас з першим днем ​​весни і взагалі з будь-якого приводу. Віртуальний номер «Тінькофф Мобайл» легко перевести в режим «Не турбувати». Залишиться лише час від часу перевіряти, чи не загубилося чи в спам щось важливе.

5. Ви продаєте холодильник в інтернеті. Чи не виставляти ж на загальний огляд свій основний номер?

Чи не виставляти ж на загальний огляд свій основний номер

Віртуальний номер можна без побоювання розміщувати в оголошеннях. Обидва номери « Тінькофф Мобайл »(Основний і віртуальний) працюють одночасно. Ви зможете користуватися основним номером як зазвичай, але при цьому не пропустіть пропозиції від потенційних покупців. Припинити дзвінки ще простіше: продали холодильник - відключили віртуальний номер.

6. Ви не хочете, щоб вас відволікали від роботи. Тільки дзвінки по справі!

Привчіть себе давати віртуальний номер всім, чиї дзвінки вам не дуже важливі, і просто включайте на ньому режим «Не турбувати», коли зайняті роботою. Всі, хто може вас відволікти, будуть думати, що ваш телефон просто вимкнений.

7. Ви не хочете використовувати основний номер в поїздці

Ви не хочете використовувати основний номер в поїздці

Ви можете створити віртуальний номер на час відпустки і давати його всім, з ким зустрінетеся. Промоутери, співробітники готелю, герої романтичних захоплень - нехай все, що було у відпустці, залишиться у відпустці. У додатку «Тінькофф Мобайл» зручно стежити за витратами в роумінгу, так що багато грошей ви на це не витратите.

Чому варто спробувати віртуальний номер «Тінькофф Мобайл»

 • Можливості додаткового номера не урізані порівняно з основним. Можна не тільки приймати вхідні, але і дзвонити і відправляти СМС.
 • Він не вимагає другого слота для сім-карти і окремого підключення до тарифу оператора.
 • Їм легко керувати в додатку: можна включити і відключити послугу в будь-який момент.
 • Це коштує 49 рублів на місяць.

Це коштує 49 рублів на місяць

А ще у « Тінькофф Мобайл »Є безлімітний інтернет, зручне додаток і конструктор тарифів, в якому можна самому вибрати потрібний пакет послуг і визначити щомісячну вартість зв'язку.

Для нових абонентів «Тінькофф Мобайл» діє акція - подвоєння першого платежу. Це означає, що ви можете покласти 3 000 рублів на рахунок, а баланс поповниться на 6 000 рублів. А якщо ви не просто оформите сім-карту, а перенесете свій старий номер, то отримаєте додатково 1 000 рублів на рахунок.

Перейти на «Тінькофф Мобайл»

Чи не виставляти ж на загальний огляд свій основний номер?
Чи не виставляти ж на загальний огляд свій основний номер?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: