Як створити віртуальний номер телефону для отримання СМС

 1. Як створити віртуальний номер телефону для отримання СМС Віртуальний номер дозволяє приймати вхідні...
 2. додаток TextNow
 3. сайт Countrycode.org
 4. висновок

Як створити віртуальний номер телефону для отримання СМС

Як створити віртуальний номер телефону для отримання СМС

Віртуальний номер дозволяє приймати вхідні дзвінки та СМС на "третій" номер з подальшою переадресацією їх на номер реального абонента. Деякі сервіси надають послуги подібного рода. Також за окрему плату можна відправляти дзвінки та СМС з віртуальних номерів. Дані номери можуть бути використані як в бізнесі (наприклад, call-центри), так і в особистих цілях (наприклад, повторна реєстрація на сайтах, де потрібно СМС-підтвердження).

Деякі сервіси дають можливість безкоштовно користуватися віртуальними номерами один раз або певний період часу. Для частого користування і появи додаткових можливостей роботи з віртуальними номерами доведеться сплатити тарифи / підписки.

Які можливості представляє віртуальний номер:

 • Прийом СМС;
 • Прийом вхідних дзвінків;
 • Відправка SMS-розсилки (послуга платна);
 • Обзвон клієнтської бази (послуга платна).

У статті будуть розглянуті особливості роботи з трьома сервісами, де можна безкоштовно зареєструвати віртуальні номери на пробний період.

Сервіс віртуальних номерів Twilio

Міжнародна майданчик з надання послуг IP-телефонії. Більшість функціоналу платне або умовно-безкоштовне, але тобто пробний період, який дозволяє безкоштовно зареєструвати віртуальний номер будь-якої країни і приймати СМС і ММС повідомлення. Для використання функціоналу Twilio потрібно створити обліковий запис на цьому сайті.

Сервіс англомовний і не має російського перекладу, однак має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому проблем з користуванням бути не повинно. У крайньому випадку можна перевести вміст сайту через вбудований в браузер перекладач (така можливість є в Гугл хром і Яндекс браузері). Для реєстрації в сервісі натисніть "Sign up" у верхньому правому куті.

Для реєстрації в сервісі натисніть Sign up у верхньому правому куті

Реєстрація не багатьом складніше, ніж в якій-небудь соціальної мережі. Вас попросять надати наступні дані про себе: ім'я, прізвище, email. Далі потрібно придумати пароль не менш як на 8 знаків, в паролі потрібно обов'язково використовувати цифри і букви латинського алфавіту. Російські символи використовувати не можна.

Після заповнення даних полів вас попросять підтвердити реєстрацію за посиланням в листі, який прийшов на ваш email. Також потрібно буде ввести свій номер телефону, на який прийде спеціальний код для підтвердження реєстрації на сервісі. Використовувати один й той же електронну адресу і номер телефону для повторної реєстрації на сайті можна.

У створеному акаунті перейдіть по кнопці "Get you Twilio number", далі по посиланню "Search for a different number", де можна налаштувати параметри номера. Сервіс запропонує вибрати код країни (за замовчуванням стоїть код США).

Сервіс запропонує вибрати код країни (за замовчуванням стоїть код США)

Не рекомендується вибирати для роботи номери країн СНД, тому що сервіс погано працює з ними. Якщо вам потрібен віртуальний номер для реєстрації у Вконтакте, то також не варто вибирати номери США і Канади. Далі потрібно вказати для чого вам потрібен віртуальний номер, відзначте галочкою пункти SMS і MMS, після почніть пошук, натиснувши "Search". У списку знайдених номерів виберіть один, який і будете використовувати в подальшому.

У списку знайдених номерів виберіть один, який і будете використовувати в подальшому

Щоб прочитати повідомлення, що прийшли перейдіть у вкладку "Logs", далі в "SMS & MMS". Коли номер стане не потрібним ви можете звільнити його для кого-небудь іншого, перейшовши в пункт "Numbers" в верхньому меню, далі в "Twilio numbers", де буде міститися основна інформація про номер. Натисніть на білу кнопку "Release Number", в правому верхньому куті.

Натисніть на білу кнопку Release Number, в правому верхньому куті

додаток TextNow

Ще один популярний сервіс для отримання віртуальних номерів. на TextNow можна отримати один номер в постійне користування безкоштовно. Для реєстрації потрібно перейти на офіційний сайт або завантажити додаток на мобільний телефон з Google Play Market або AppStore. Додаток і сайт повністю англійською, російської мови немає.

Зареєструвати аккаунт можна як вручну, тобто буде потрібно ввести ваше ім'я та придумати пароль і підтвердити реєстрацію через лист, який прийшов на email, або можна зареєструватися через Facebook.

Є одна проблема, з якою може зіткнутися користувач з країн СНД (точніше, що реєструється через IP цих країн) - відбувається помилка на сервері і сайт / додаток просить повторити спробу пізніше. Проблема вирішується повторною спробою реєстрації, реєстрацією через проксі-сервера або мережу Tor.

Віртуальний номер генерується автоматично по завершенню реєстрації. Як правило, згенерований номер є номером тієї країни з IP адреси якої відбувалася реєстрація. Стандартний номер підтримує прийом вхідних SMS і MMS. Вхідні повідомлення можна побачити, перейшовши в розділ "Conversionals" в лівому меню, а потім вибравши потрібний номер.

На сайті і в додатку, за умови безкоштовного використання буде показуватися реклама, щоб позбутися від неї купите будь-яку підписку. Також користувачі з підпискою можуть створювати кілька номерів, а їх функціонал буде ширше.

сайт Countrycode.org

даний сервіс IP-телефонії може похвалитися великою базою доступних номерів з усіх країн світу. Частково переведений на кілька мов, в тому числі і російська. Сайт надає можливість безкоштовно зареєструвати віртуальний номер і користуватися ним протягом 10 днів, після доведеться купувати спеціальні підписки.

Номери, які купуються на coutrycode.org можна використовувати не тільки для отримання СМС, ММС і вхідних дзвінків, але і для їх відправки. При цьому сумарно на відправку даних з віртуального номера можна витрать не більше 4 доларів за демо-період.

Процес користування сервісом відрізняється від аналогів, тому розглянемо його поетапно:

 1. Для початку вибирається країна, чий віртуальний номер ви б хотіли отримати. Для реєстрації на російських веб-сайтах рекомендується вибирати номери країн СНД, для зарубіжних сайтів номера США, Німеччини, Англії. Якщо вам потрібно здійснювати дзвінки з віртуального номера, то вибирайте країну, куди будете телефонувати.
 2. Якщо вам потрібно здійснювати дзвінки з віртуального номера, то вибирайте країну, куди будете телефонувати

 3. На наступній сторінці ви можете змінити раніше внесені дані, а також вам буде потрібно заповнити поле "Get a virtual number in". У це поле внесіть ті ж дані, що вносили попередньому етапі. Після заповнення всіх пунктів натисніть на синю кнопку в цьому ж полі "Instant Free Trial".
 4. Після заповнення всіх пунктів натисніть на синю кнопку в цьому ж полі Instant Free Trial

 5. Потім вас попросять підтвердити введені дані і при необхідності змінити щось. Якщо все нормально перейдіть по зеленій кнопці "Free Trial".
 6. Далі вас перекине на сторінку реєстрації на сайті. Процедура стандартна - заповнюєте персональні дані (ім'я та email), придумуєте пароль, вказуєте в пункті "How will you use your new number" для яких цілей вам потрібен новий номер - для бізнесу або особистого користування. Бажано поставити галочку навпроти пункту "I agree to the Therms & Conditions".

  I agree to the Therms & Conditions

 7. Після аккаунт активується за посиланням у отриманому листі. Відкриється сторінка, де вам запропонують купити створений номер. Якщо після закінчення пробного періоду ви не збираєтеся ним користуватися натисніть на червону кнопку.
 8. Якщо після закінчення пробного періоду ви не збираєтеся ним користуватися натисніть на червону кнопку

 9. Тепер ви на головній сторінці свого профілю, де можна переглянути дані про акаунті, тариф і віртуальних номерах.
 10. Тепер ви на головній сторінці свого профілю, де можна переглянути дані про акаунті, тариф і віртуальних номерах

 11. Для роботи з віртуальними номерами натисніть кнопку "Manage phone number» в розділі "Phone numbers". У колонці "Call Action" перейдіть за посиланням "View message", де можна бачити текст всіх вхідних повідомлень на віртуальний номер.
 12. У колонці Call Action перейдіть за посиланням View message, де можна бачити текст всіх вхідних повідомлень на віртуальний номер

висновок

Крім цих сервісів можна знайти інші майданчики, які дають змогу безкоштовної реєстрації віртуального номера, в тому числі і російські. Однак сервіси, представлені в цьому списку перевірені часом, працюють практично без збої і дають змогу безкоштовного користування.

Розкажи друзям в соціальних мережах

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: