Як викликати екранну клавіатуру на Windows 7

  1. Як викликати екранну клавіатуру на Windows 7
  2. Як налаштувати екранну клавіатуру

Екранна клавіатура - це утиліта, реалізована в Windows 7. Щоб включити і використовувати її власникам цієї операційної системи немає потреби завантажувати додатковий софт. Даний інструмент досить зручний і багатофункціональний. У цій статті я покажу вам, як викликати екрані клавіатуру, як її налаштувати і розповім, навіщо вона взагалі потрібна.

У деяких випадках екранна (або віртуальна) клавіатура може мати важливе значення. наприклад:

  • Зручна на сенсорних екранах пристроїв, що працюють під Windows
  • Якщо фізична клавіатура раптово зламалася, а вам необхідно щось терміново доробити, то віртуальний її аналог вас врятує.
  • Екранна клавіатура захистить вас, якщо ви підозрюєте, що до фізичної підключений шпигун-перехоплювач, який записує кожне натискання клавіш.
  • Деяким людям з обмеженими можливостями, екранна клавіатура допомагає швидше впоратися з текстом.

Деяким людям з обмеженими можливостями, екранна клавіатура допомагає швидше впоратися з текстом

Говорячи простими словами, віртуальна клавіатура допоможе вам використовувати одну тільки мишку для роботи з комп'ютером. До речі, в цієї статті я розповідав, як працювати на одній клавіатурі без мишки

Як викликати екранну клавіатуру на Windows 7

Перед тим, як викликати екранну клавіатуру, натисніть «Пуск» і введіть запит «клавіатура» в пошукову форму. Коли результати з'являться, натисніть на пункт «Екранна клавіатура».

Коли результати з'являться, натисніть на пункт «Екранна клавіатура»

Як викликати екранну клавіатуру

Після цього екранна клавіатура запуститься, і ви зможете використовувати її.

Як налаштувати екранну клавіатуру

Основних налаштувань не так вже й багато.

Основних налаштувань не так вже й багато

Налаштування екранної клавіатури

Якщо ви хочете включити бічну цифрову клавіатуру (NumLock), то натисніть на кнопку «Параметри» на екранній клавіатурі, і у вікні, поставте галочку на «Включити цифрову клавіатуру». У цьому ж віконці ви можете бачити і інші настройки, але їх можна залишити за замовчуванням в більшості випадків.

Налаштування екранної клавіатури

Якщо ви збираєтеся користуватися екранною клавіатурою постійно, то вам необхідно, щоб вона завантажувалася разом з Windows. Для цього натисніть на «Керувати запуском екранної клавіатури при вході в систему» ​​в тому ж вікні «Параметри». У вікні встановіть галочку на «Використовувати екранну клавіатуру» і потім натисніть «Ок». Тепер віртуальна клавіатура буде включатися разом з комп'ютером.

Налаштування екранної клавіатури

Щоб вийти з віртуальної клавіатури, потрібно просто натиснути на хрестик вгорі праворуч, тобто закривається вона так само, як і всі інші програми. А щоб вона не завантажувалася з комп'ютером, потрібно прибрати галочку з параметрів (див. Вище).

Тепер ви знаєте, як викликати екранну клавіатуру і можете налаштувати її по вашим потребам.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: