Як встановити Mac OS X на Windows PC за допомогою VirtualBox

 1. Отже, що нам знадобиться
 2. Крок перший: Профтехосвіта VirtualBox
 3. Крок другий: Установка OS X в VirtualBox
 4. Крок третій: наводимо красу
 5. Виправляємо баг аудіо за допомогою MultiBeast
 6. Запускаємо OS X без HackBoot
 7. Налаштовуємо дозвіл екрана для віртуальної машини

Навіть якщо ви давній шанувальник Windows, ви напевно коли-небудь думали про те, щоб спробувати конкуруючу OS X від Apple. Можливо, ви хотіли випробувати OS X в дії, перед тим як прийняти рішення про перехід на Mac або, можливо, ви плануєте самостійно зібрати Hackintosh, а може бути ви просто хочете запустити будь-які з додатків під Mac OS X прямо у себе на PC . Що ж, хоч би якою була причина, ви з легкістю можете встановити і запустити OS X на будь-якому PC з процесором від Intel. І допоможе нам в цьому чудова програма під назвою VirtualBox.

І допоможе нам в цьому чудова програма під назвою VirtualBox

Установка і запуск OS X в Windows - завдання не складна і не займе у вас багато часу. Однак кінцевий результат вас приємно здивує.

Отже, що нам знадобиться

Перед тим як ми приступимо до встановлення, переконайтеся що ваш комп'ютер відповідає системним вимогам, а так само, що ви приготували все необхідне:

 • Комп'ютер з 64-бітної Windows на борту (Mountain Lion 64-бітна система, тому і Windows повинна бути така ж), як мінімум 2-х ядерний процесор і 4 ГБ оперативної пам'яті. Якщо ви користуєтеся 32-х бітної ОС - не турбуйтеся, ви зможете встановити собі Mac OS X Snow Leopard.
 • VirtualBox : VirtualBox наша улюблена програма для віртуалізації під Windows і до того ж вона абсолютно безкоштовна. Ми вже використовували VirtualBox, щоб збільшити місце на Dropbox . Майте на увазі, що якщо вам потрібна підтримка USB портів всередині OS X, то вам також потрібно завантажити VirtualBox Extension Pack.
 • Спеціальний ISO образ Mountain Lion. На жаль стандартний спосіб (який використовує офіційно куплений установник Mountain Lion) по установці OS X Mountain Lion тут не підійде. Замість цього Вам потрібно зламана версія OS X, також звана дистрибутивом. Хакерська команда Olarila викладала масу ISO установників в мережу, тому ви зможете легко знайти їх в Google або на будь-якому торрент-трекер і завантажити за допомогою торрент-клієнта.
 • HackBoot 1 і HackBoot 2 - ISO файли. Hackboot 1 допоможе нам запустити інсталятор OS X, а Hackboot 2 в свою чергу допоможе запус саму Mountain Lion.
 • MultiBeast 4 - який забезпечить нам правильне функціонування аудіо та інших функцій. Щоб завантажити її, зареєструйтесь на сайті Tonymacx86.com. Це безкоштовно.

Крок перший: Профтехосвіта VirtualBox

Перед установкою OS X, нам потрібно налаштувати VirtualBox, щоб наш інсталяційний файл зміг коректно працювати:

  1. Запустіть VirtualBox і натисніть Створити. У вікні вкажіть ім'я вашої віртуальної машини (Я назвав просто - "Mac OS X"). У вкладці Тип виберіть Mac OS X, а в наступній вкладці Версія - Mac OS X (64 bit).

У вкладці Тип виберіть Mac OS X, а в наступній вкладці Версія - Mac OS X (64 bit)

 1. Тиснемо Уперед. Зараз нам потрібно визначитися скільки оперативної пам'яті ми готові віддати під потреби нашої віртуальної машини. Тут все залежить від того скільки у вас оперативки всього встановлено на вашому комп'ютері. Ви можете виділити 2 ГБ - цього буде цілком достатньо, але якщо у вас є досить оперативки (наприклад 8 або 16 гігабайт) то краще не скупитися і виділити більше. 4 або 6 гб - оптимальні варіанти.
 2. Ще раз натискаємо Вперед і вибираємо пункт Створити новий віртуальний жорсткий диск. Створіть свій новий диск в форматі VDI і з динамічно виділяються місцем. Коли ви закінчите, VirtualBox повинен повернути вас на головний екран.
 3. Тепер клацаємо правою кнопкою миші по нашій, тільки що, створеної віртуальної машині і вибираємо пункт Налаштувати. Переходимо у вкладку Система і знімаємо галочку з пункту Включити EFI (якщо вона у вас відзначена).
 4. Далі переходимо в розділ Носії. Кількома по значку CD диска з написом Пусто, який знаходиться в панелі Носії інформації. Потім клацаємо по іконці CD диска, але вже яка справа і вибираємо пункт Вибрати образ оптичного диска. Виберіть файл HackBoot 1 ISO, який ми завантажили раніше і натисніть ОК.

Тепер ваша віртуальна машина готова для установки. Переконайтеся, що у вас є потрібний ISO образ Mountain Lion і переходите до наступного кроку.

Крок другий: Установка OS X в VirtualBox

Наступний крок має на увазі, вже безпосередньо установку OS X на вашу віртуальну машину. Коли ви будете готові до установки, запустіть VirtualBox і дотримуйтесь інструкцій нижче:

  1. У лівій панелі виберіть вашу віртуальну OS X систему і натисніть Запустити. Далі з'явиться завантажувальний екран HackBoot з іконкою посередині.

Далі з'явиться завантажувальний екран HackBoot з іконкою посередині

  1. Клацніть по іконці CD в самому низу віконця VirtualBox і виберіть пункт Вибрати образ оптичного диска. Вибираємо хакнуть ISO образ Mountain Lion, скачаний раніше.

Вибираємо хакнуть ISO образ Mountain Lion, скачаний раніше

  1. Повертаємося до екрану завантаження HackBoot і натискаємо F5. Вікно має перезавантажитися і вивести на цей раз OS X Install DVD. Вибираємо і натискаємо Enter. Через деякий час, вас перенаправить на вікно установки OS X.
  2. Після того, як ви виберете мову і погодьтеся з умовами використання, ви побачите, що OS X не може виявити жодного жорсткого диска допустимого формату. Щоб вирішити цю проблему вирушаємо в верхнє меню і вибираємо Знаряддя> Дискова утиліта.

Щоб вирішити цю проблему вирушаємо в верхнє меню і вибираємо Знаряддя> Дискова утиліта

  1. Справа в тому, що Mac OS X може бути встановлена ​​тільки на абсолютно чистий жорсткий диск. Тому вам потрібно скористатися Дисковою утилітою щоб очистити віртуальний жорсткий диск, який ви створювали в VirtualBox під потреби Mountain Lion. Отже, перебуваючи в Дисковою утиліті вибираємо наш HDD від VirtualBox і очищаємо його.

Отже, перебуваючи в Дисковою утиліті вибираємо наш HDD від VirtualBox і очищаємо його

 1. Як тільки Дискова утиліта закінчить форматування, в лівій бічній панелі повинен з'явитися відформатований диск. Після цього ви можете вийти з Дисковою утиліти і продовжити установку OS X.

Подальша установка досить проста і не повинна викликати у вас ніяких труднощів. Весь процес установки OS X зайняв у нас, всього лише, близько 20 хвилин часу. Коли процес установки завершиться перед вами має з'явитися чорне вікно з білим текстом. Після успішного завершення установки Mountain Lion ви можете натиснути на "X" у правому верхньому кутку вікна, тим самим виключивши віртуальну машину.

Крок третій: наводимо красу

Ми на фінішній прямій! Ми з вами вже встановили OS X на PC, але нам ще потрібно підправити кілька речей, щоб наші графіка і аудіо-функції працювали належним чином. Отже, ось, що нам потрібно зробити.

Виправляємо баг аудіо за допомогою MultiBeast

  1. Запускаємо VirtualBox. У лівій панелі знаходимо нашу віртуальну OS X і клацаємо по ній правою кнопкою миші. Вибираємо пункт Налаштувати і йдемо в уже знайомий нам розділ Носії. Кількома по іконці з диском, яка знаходиться в правій стороні вікна і вибираємо ISO файл HackBoot 2.
  2. Натисніть кнопку Запустити, щоб перезавантажити вашу віртуальну машину. Після цього перед вами знову з'явиться меню HackBoot, але на цей раз з можливістю завантаження вашої нової віртуальної ОС. Вибираємо її і натискаємо Enter.

Вибираємо її і натискаємо Enter

  1. Через хвилину, іншу ви побачите фірмову заставку робочого столу Mountain Lion. Відкриваємо браузер Safari, йдемо на Tonymacx86.com і завантажуємо MultiBeast як описано в розділі Що нам знадобиться.
  2. Відкриваємо Системні налаштування> Захист і безпека. Кількома по замку в лівому нижньому кутку вікна, вводимо свій пароль і в підрозділі Дозволяти завантаження програм з: ставимо З будь-якого джерела. Це дозволить нам запустити MultiBeast на нашій Mac OS X.
  3. Запустіть Multibeast. Коли ви дійдете до пункту Installation type, відзначте галочки, як показано на скріншоті нижче. Натисніть continue і дочекайтеся закінчення установки Multibeast. Процес установки може зайняти кілька хвилин.

Процес установки може зайняти кілька хвилин

Наші аудіо функції ще не заробили, тому нам потрібно зробити ще пару речей.

Запускаємо OS X без HackBoot

Отже, щоб завантажити нашу OS X без допомоги HackBoot, нам потрібно видалити проблемний kext файл.

   1. Відкриваємо Finder і вибираємо Перехід> Перехід до папки.
    Вбиваємо туди / System / Library / Extensionsі натискаємо Enter.
   2. Знаходимо в цій папці файлAppleGraphicsControl.kextі видаляємо його. Це дозволить нашій віртуальній машині завантажуватися без iso файлу HackBoot.

Це дозволить нашій віртуальній машині завантажуватися без iso файлу HackBoot

   1. Далі витягніть HackBoot CD; Для цього клікніть правою кнопкою миші по іконці CD-диска, в правій нижній частині вікна VirtualBox, і зніміть галочку з HackBoot, так як більше він нам не знадобиться. Перезапустіть віртуальну машину. Тепер ваша Mac OS X може нормально завантажуватися і повноцінно відтворювати аудіо. Вітаємо!

Налаштовуємо дозвіл екрана для віртуальної машини

Ви могли помітити, що наша VirtualBox працює на досить низькому дозволі. Природно нас це не влаштовує, тому давайте зробимо ще парочку налаштувань, щоб VM працювала на тій же роздільній здатності що і наш монітор.

   1. Знову в Finder вибираємо пункт Перехід> Перехід до папки і заходимо в / Extra /. Подвійне клацання по файлуorg.Chameleon.boot.plistі додаємо між тегами <dict> і </ dict>, такі рядки:
    <key> Graphics Mode </ key>
    <string> 1920x1080x32 </ string>
    Зберігаємо файл і закриваємо TextEdit. Це дозволить OS X працювати на більш високій роздільній здатності. Майте на увазі, що ви можете встановити будь-який дозвіл, яке захочете, просто замініть 1920 × 1080 на потрібне вам дозвіл.

Майте на увазі, що ви можете встановити будь-який дозвіл, яке захочете, просто замініть 1920 × 1080 на потрібне вам дозвіл

   1. Якщо ви встановили дозвіл більше ніж 1280 × 1024, вам потрібно зробити ще одну річ, щоб все працювало коректно. Вимкніть вашу віртуальну машину і відкрийте командний рядок Windows. Вбийте наступні команди, після кожної натискаючи Enter:
    cd «C: \ Program Files \ Oracle \ VirtualBox»
    vboxmanage setextradata «MyVirtualMachine» «CustomVideoMode1»
    «1920x1080x32»
    У першому рядку вкажіть шлях до папки VirualBox на вашому комп'ютері. У другому рядку замініть MyVirtualMachine на ім'я, які ви дали своїй віртуальній машині (в нашому випадку це - Mac OS X), і нарешті 1920x1080x32 на те дозвіл, яке ви вказали в першому пункті, в файлі Chameleon plist.

У другому рядку замініть MyVirtualMachine на ім'я, які ви дали своїй віртуальній машині (в нашому випадку це - Mac OS X), і нарешті 1920x1080x32 на те дозвіл, яке ви вказали в першому пункті, в файлі Chameleon plist

Коли закінчите, перезавантажте вашу віртуальну OS X і насолоджуйтеся високою роздільною здатністю і робочими аудіо функціями. Тепер ви можете встановити ваші улюблені програми, налаштувати клавіатуру і мишу і робити все, що захочете. Отже, тепер у вас є повністю робоча віртуальна OS X Mountain Lion прямо на вашому Windows комп'ютері!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: