Чим відкрити ISO. ТОП 4 програм для ефективної роботи з образами дисків

  1. Daemon Tools
  2. UltraISO
  3. Alcohol 120%
  4. WinRar
  5. Ну все таки як відкрити ISO файл?

ISO образ - це файл є електронною версією оптичного диска CD, DVD або Blu-Ray.

Сьогодні в вигляді ISO образів поширюється велика кількість файлів, це образи операційних систем, збірники драйверів і програм.

ISO образи нам потрібні перш за все для установки Photoshop, операційних систем на віртуальні машини, поширення програмного забезпечення через інтернет, ну і звичайно ж просто щоб скопіювати з них потрібні файли. Тут я розпишу найпростіші способи як відкрити файл ISO і виконати всі необхідні для нас операції.

Думаю ви вже визначилися для чого вам потрібно відкрити файл ISO, тому приступаємо до роботи з файлом. Почнемо з простою, зручною та найголовніше безкоштовної програми.

Daemon Tools

Напевно найпопулярніша і в той же час сама проста у використанні програма для роботи з ISO образами дисків. Незамінний продукт як для початківців користувачів, завдяки свій безкоштовності, простоті і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, так і для гиків, завдяки багатому функціоналу.

Відкриваємо офіційний сайт розробника і завантажуємо безкоштовну версію, встановлюємо і запускаємо.

Завантажити безкоштовно Daemon Tools

Для того щоб відкрити ISO файл в правому верхньому кутку програми натискаємо на символ великий плюс і в файловому менеджері вибираємо необхідний для роботи образ диска. Натискаємо Відкрити і вибираємо параметр Монтувати у вікні програми.

ISO образ - це файл є електронною версією оптичного диска CD, DVD або Blu-Ray

Натискаємо на символ великий плюс і в файловому менеджері вибираємо необхідний для роботи образ диска

Так само можна монтувати образ простіше. У файловому менеджері знаходимо скачаний образ і просто натискаємо на нього. Зауважте файли з розширенням ISO за замовчуванням повинні відкриватися саме програмою Daemon Tools. Образ відразу прімонтіруется і буде готовий для роботи.

Натискаємо Відкрити і вибираємо параметр Монтувати у вікні програми.

Далі просто працюємо з відкрилися чином як з фізичним диском. Для відключення диска і видалення образу з комп'ютера необхідно демонтувати образ.

UltraISO

UltraISO володіє так само як і Daemon Tools багатим функціоналом, має дуже маленький розмір інсталяційний файл, але програма більш складна в роботі для початківця користувача. У простоті використання Daemon Tools буде значно вигравати.

Якщо потрібно попрацювати з ISO чином тільки один раз - скористайтеся пробною версією програми. Якщо потрібно працювати з образами дисків регулярно - активуємо програму.
Відкриваємо офіційний сайт розробника, знаходимо російську версію програми і викачуємо.

Завантажити безкоштовно UltraISO

Завантажити безкоштовно UltraISO

Тут монтуємо образ у віртуальний привід, записуємо його на диск і копіюємо потрібні файли прямо з вікна програми на локальний диск.

Для відкриття способу ISO натискаємо по файлу в диспетчері файлів і відкриваємо його в UltraISO. Зауважте що для відкриття образу диска таким способом ISO файли повинні за замовчуванням відкриватися в UltraISO. В іншому випадку натискаємо правою кнопкою миші по образу - Відкрити за допомогою - UltraISO.

Тут можна монтувати образ у віртуальний привід, записати його на диск і просто копіювати потрібні файли прямо з вікна програми на локальний диск.

Alcohol 120%

Чи не посоромлюся назвати цю програму просто комбайном по роботі з дисками. Alcohol 120% може монтувати до 60 віртуальних приводів, створювати віртуальні диски, записувати їх на диск, копіювати диски і т.д. Програма не так проста в освоєнні як наприклад Daemon Tools, але розібравшись в параметрах програми можна виконувати просто «магічні трюки» з будь-якими дисками.

Недоліки - програма платна, тому нам любителям халяви доведеться завантажити тільки пробну версію. Однак - хто шукає, той легко знайде хороший і найголовніше безкоштовний спосіб роботи з улюбленою програмою. Дерзайте хлопці.

Викачуємо пробну версію програми з сайту розробника і радіємо що розумні дядечки допомогли нам з відкриттям образів ISO на комп'ютері.

Завантажити безкоштовно Alcohol 120%

Для початку потрібно створити потрібну кількість віртуальних приводів. Тут можна ввести такі параметри як ідентифікатор форми і ідентифікатор продукту додаються дисководів. Кількома по параметру Віртуальний диск в меню Налаштування і вибираємо необхідну кількість віртуальних приводів, вводимо параметри і натискаємо на ОК.

Кількома по параметру Віртуальний диск в меню Налаштування і вибираємо необхідну кількість віртуальних приводів, вводимо параметри і натискаємо на ОК

Кількома по параметру Віртуальний диск в меню Налаштування і вибираємо необхідну кількість віртуальних приводів, вводимо параметри і натискаємо на ОК.

Щоб примонтировать образ диска знаходимо його в файловому менеджері програми, додаємо його і натискаємо правою кнопкою по образу диска, натискаємо правою кнопкою по файлу у вікні програми і вибираємо Змонтувати на пристрій. Якщо потрібно, вибираємо привід на який буде виконано монтування.

Монтуємо образ диска у віртуальний пристрій

WinRar

Якщо WinRar у вас не встановлений, то викачуємо його з офіційного сайту розробника. Шукаємо російську мову в списку файлів доступних для завантаження, завантажуємо і встановлюємо.

Завантажити безкоштовно WinRar

Якщо потрібно тільки скопіювати файли з образу ISO на комп'ютер, то не обов'язково встановлювати спеціальне програмне забезпечення на подобу Daemon Tools, UltraISO і Alcohol 120%, досить буде запустити програму WinRar або 7zip. WinRar з легкістю відкриє будь-які образи дисків. Єдине, для повноцінної роботи з ISO чином архіватор може скопіювати всі файли образу на локальний диск (в разі запуску файлу з залежними файлами прямо з образу диска). У разі установки програми з образу краще скористатися вищеописаними додатками, але якщо потрібно скопіювати тільки пару файлів, то установка спеціалізованого софту не потрібно.

Для роботи з ISO чином в WinRar натискаємо по файлу образу диска правою кнопкою миші, вибираємо параметр Відкрити в WinRar. Далі копіюємо потрібні файли на локальний диск.

Ну все таки як відкрити ISO файл?

  • Daemon Tools. Найпростіший і популярний спосіб установки програм, драйверів з образу. Плюси - безкоштовна ліцензія без реклами і відсутність набридливих «прохань» про покупку платній версії.
  • WinRar. Використовуємо WinRar якщо потрібно скопіювати файли собі на комп'ютер з образу. Вкрай незручний для установки програм і драйверів.
  • Alcohol і UltraISO. Використовуємо в разі якщо вас не лякає великий набір функцій і ви точно знаєте що вам потрібно. Для чого використовувати: створення ISO образу, копіювання дисків, запис образу на диск, одночасна робота з великою кількістю віртуальних дисків. Мінуси: платна ліцензія.

На цьому власне можна і закінчити огляд кращих додатків для відкриття ISO образу на комп'ютері. Тут неправильного вибору немає, просто в деяких моментах доведеться помучитися довше, в деяких поменше. Зрозумійте свої завдання і під них вже вибирайте необхідний софт.

Ну все таки як відкрити ISO файл?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: