Екранна (віртуальна) клавіатура

  1. Для чого потрібна така клавіатура?
  2. Як включити екранну клавіатуру?

Екранна клавіатура - це клавіатура, яка розташована на екрані вашого комп'ютера, ноутбука, планшета, смартфона або іншого пристрою

Екранна клавіатура - це клавіатура, яка розташована на екрані вашого комп'ютера, ноутбука, планшета, смартфона або іншого пристрою. Як і звичайна клавіатура, містить повний набір необхідних букв, символів і цифр. Натискання на клавіші виробляються за допомогою курсору миші, а якщо екран пристрою сенсорний, то за допомогою пальців або стилуса.

Сьогодні існує досить великий вибір віртуальних клавіатур, які часто відрізняються зовнішнім виглядом. Деякі з них платні. Безкоштовний аналог такої програми існує в операційних системах Windows, але про нього я розповім трохи нижче. А поки ж відповім на один дуже популярний серед користувачів питання.

Для чого потрібна така клавіатура?

Я прекрасно розумію, чому з'явився таке питання. Я і сам колись використовував саму звичайну механічну клавіатуру, але останнім часом все частіше почав вдаватися до використання екранної. Причин для цього - безліч і ось найбільш популярні з них.

  • В першу чергу віртуальна клавіатура знадобиться вам тоді, якщо у вас немає її механічного аналога або остання в самий підходящий момент просто наказала довго жити.
  • По-друге, програмна версія клавіатури необхідна, якщо не працює одна або кілька кнопок. Припустимо, у вас перестала працювати кнопка «Пропуск». Що робити? Можна, звичайно, копіювати пробіл з різних документів і текстів, але це, погодьтеся, нерозумно. Тимчасово вирішити проблему допоможе екранна «клава», хоча довго нею користуватися досить проблематично, тому що незручно.
  • Екранною клавіатурою часто користуються люди, які мають проблеми з рухливістю пальців, а також без наявності оних.
  • Нарешті, цей вид клавіатури дозволяє боротися з кейлоггер. Для тих, хто забув, що це таке, нагадую: кейлоггер - шкідлива програма, встановлена ​​на комп'ютер користувача, яка збирає всю інформацію, надруковану на клавіатурі і відправляє її зловмисникові. Часто серед набраної інформації виявляються паролі від акаунтів соціальних мереж, поштових серверів і навіть пластикових карт. Наявність кейлоггера може обійтися користувачеві дуже дорого. Втім, згідно з численними заявою, віртуальна клавіатура не завжди в змозі захистити користувача, оскільки сучасні кейлоггери вміють робити скріншоти екрану , Де нерідко вказується цінна інформація.

Як включити екранну клавіатуру?

Як я писав вище, екранна клавіатура вбудована в операційну систему. Я покажу приклад її запуску на основі Windows 7.

Натискаємо на кнопку «Пуск», далі вибираємо розділ «Усі програми», підрозділ «Стандартні» - «Спеціальні можливості» - «Екранна клавіатура». Після цього перед вами з'явиться такого виду віконце з кнопками, що копіює звичайну механічну клавіатуру.

Її можна запустити і іншим способом. Для цього треба зайти в «Панель управління», виберіть підрозділ «Центр спеціальних можливостей» і натисніть на кнопку «Включити екранну клавіатуру», як це показано на скріншоті.

Для цього треба зайти в «Панель управління», виберіть підрозділ «Центр спеціальних можливостей» і натисніть на кнопку «Включити екранну клавіатуру», як це показано на скріншоті

Є і третій, причому найпростіший метод. Натисніть кнопку «Пуск», в віконце «Знайти програми та файли» додайте словосполучення osk.exe і натисніть Enter.

exe і натисніть Enter

Якщо вам необхідно, що б панель завантажувалася разом із завантаженням операційної системи, зайдіть в розділ «Параметри».

Впоралися? Молодці, адже складного в даному процесі нічого немає. Як, втім, в використанні віртуальної клавіатури. Однак тут є пара цікавих нюансів. По-перше, працює вона паралельно з вашою основною (читай - механічної) клавіатурою. По-друге, деякі версії не дозволяють перемикатися між мовами. Перемикання між англійською та російською може здійснюватися як за допомогою панелі управління в операційній системі, так і за допомогою натискання на кнопку Win (логотип Microsoft).

Питання по темі задаємо через коментарі.

Для чого потрібна така клавіатура?
Як включити екранну клавіатуру?
Для чого потрібна така клавіатура?
Що робити?
Як включити екранну клавіатуру?
Впоралися?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: