Готові віртуальні машини з Windows від Microsoft

  1. 1. Інструменти для веб-розробників
  2. 2. Середовище для розробки UWP-додатків

Щоб зайнятися сміливими експериментами з Windows, потрібно або встановити її на віртуальну машину, або у вигляді файлу експорту-імпорту останньої скачати систему з Інтернету. У кожного з цих варіантів є свої плюси і мінуси. Головними плюсами скачування готових «віртуалок» з Інтернету є заощаджений час і відсутність необхідності шукати актуальний дистрибутив операційної системи. Але де можна скачати віртуальну машину з вже встановленою Windows?

Одним з таких місць є веб-сайт компанії Microsoft. На даний момент у компанії є два ресурси, на яких будь-який бажаючий може завантажити готову «виртуалку» з різними версіями Windows для гіпервізора VirtualBox, VMware, Vagrant, Hyper-V і Parallels для Mac OS. Все це доступно, природно, легально, при цьому абсолютно безкоштовно. Що конкретно пропонує нам творець популярної деськтопной системи?

1. Інструменти для веб-розробників

Компанія Microsoft передбачила спеціальний ресурс з інструментарієм для тесту веб розробника підтримуваних ними сайтів в вікнах браузерів, що поставляються на борту Віндовс. Це різні версії Internet Explorer в складі версій системи 7 і 8.1, а також присутній в останній версії 10 штатний веб-оглядач Microsoft Edge. На цьому ресурсі можна скачати файли експорту-імпорту «віртуалок» з 32 - і 64-бітними версіями Windows 7, 8.1 і 10.

Знаходиться такий ресурс за адресою:

https://developer.microsoft.com/en-us/microsoft-edge/tools/vms/

Всі версії Windows поставляються в редакції «Корпоративна» з пробної 90-денний ліцензією Evalution. Мова систем - англійська, їх при необхідності можна русифікувати шляхом впровадження російської мовної пакета і виставлення відповідних мовних налаштувань.

Мова систем - англійська, їх при необхідності можна русифікувати шляхом впровадження російської мовної пакета і виставлення відповідних мовних налаштувань

До речі, цей ресурс є додатковим способом отримання актуальних інсайдерських збірок Windows 10. Для скачування пропонується і віртуальна машина зі стабільною «Десяткою» на борту, і така зі складанням Insider Preview. Це один з найпростіших способів поглянути, що нині діється в рамках програми Windows Insider, але без зайвої тяганини і довгого очікування впровадження оновлень.

Щоб завантажити віртуальну машину з цього ресурсу Microsoft, йдемо по даній вище посиланню. У графі «Virtual machine» вказуємо версію Windows. У графі нижче «Select platform» вибираємо програму-гипервизор, в нашому випадку це VirtualBox. За підсумком натискаємо посилання з написом «Download .zip».

І чекаємо завершення завантаження архіву з віртуальною машиною.

2. Середовище для розробки UWP-додатків

Про долю Windows 10 Microsoft піклується більше будь-якого іншого свого проекту і докладає максимум зусиль, щоб зробити якомога багатшими вибір контенту в Microsoft Store - магазині UWP-додатків. Для бажаючих створювати універсальні додатки софтверний гігант на іншому своєму ресурсі виклав середовища їх розробки - віртуальні машини з «Десяткою», в які вже впроваджені потрібні для роботи програмні платформи.

Адреса цього матеріалу:

https://developer.microsoft.com/ru-ru/windows/downloads/virtual-machines

Тут пропонуються «виртуалки» для VirtualBox, VMware, Hyper-V і Parallels з двома редакціями Віндовс 10:

«Корпоративна» з пробної 90 -Денний ліцензією Evalution;
«Професійна» з пробної ліцензією на найближчі 18 днів.

Як і в першому випадку, віртуальні системи поставляються з попередньо англійським системним мовою і також вимагають русифікації.

***

Який з цих двох варіантів вибрати? У першому випадку Microsoft пропонує «чисті» системи, без якогось додаткового софту, що робить їх файл експорту-імпорту не надто важким - до 5 Гб, зручним і для скачування, і для розпакування, і для процесу імпорту. І це єдиний можливий варіант з цих двох, якщо потрібно отримати версії системи 7 і 8.1. У другому випадку пропонується тільки остання версія системи 10. Але важить вона значно більше, ніж та, що пропонується в першому випадку. Оскільки в призначені для створення UWP -контента редакції системи впроваджені засоби для розробників, файли експорту-імпорту їх віртуальних машин важать більше 16 Гб. Тягнути такий обсяг з Інтернету, природно, немає сенсу, якщо впроваджений функціонал не буде задіяно. Ну або як мінімум не досліджений.

Але де можна скачати віртуальну машину з вже встановленою Windows?
Що конкретно пропонує нам творець популярної деськтопной системи?
Який з цих двох варіантів вибрати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: