Керівництво по VirtualBox (частина 4): Налаштування віртуальної машини

 1. Зміст Зміст «Повне керівництво по VirtualBox» 1. Що таке VirtualBox, як встановити та використовувати...
 2. Вкладка «Основні»
 3. Вкладка «Додатково»
 4. Вкладка «Опис»
 5. Вкладка «Шифрування»
 6. Системні налаштування
 7. Вкладка «Материнська плата»
 8. Вкладка «Процесор»
 9. Вкладка «Прискорення»
 10. Дисплей (Налаштування відображення)
 11. Вкладка «Екран»
 12. Вкладка «Віддалений доступ»
 13. Вкладка «Захоплення відео»
 14. налаштування Носіїв
 15. налаштування звуку
 16. налаштування мережі
 17. Введення в мережеві режими
 18. COM-порти (серійний порти)
 19. налаштування USB
 20. загальні папки
 21. Корістувальніцькій інтерфейс

Зміст

Зміст «Повне керівництво по VirtualBox»

1. Що таке VirtualBox, як встановити та використовувати

2. Створення і запуск віртуальної машини

3. Використання груп, знімків, клонування, імпорт і експорт віртуальних машин

4. Налаштування віртуальної машини

4.1 Загальні настройки

4.1.1 Вкладка «Основні»

4.1.2 Вкладка «Додатково»

4.1.3 Вкладка «Опис»

4.1.4 Вкладка «Шифрування»

4.2 Системні налаштування

4.2.1 Вкладка «Материнська плата»

4.2.2 Вкладка «Процесор»

4.2.3 Вкладка «Прискорення»

4.3 Дисплей (Налаштування відображення)

4.3.1 Вкладка «Екран»

4.3.2 Вкладка «Віддалений доступ»

4.3.3 Вкладка «Захоплення відео»

4.4 Налаштування Носіїв

4.5 Налаштування звуку

4.6 Налаштування мережі

4.6.1 Введення в мережеві режими

4.7 COM-порти (серійний порти)

4.8 Налаштування USB

4.9 Загальні папки

4.10 Інтерфейс

5. Гостьові доповнення VirtualBox

6. Підказки, поради та додаткові матеріали по використанню VirtualBox

Коли ви в вікні Менеджера виберете віртуальну машину зі списку, ви побачите зведення налаштувань цього віртуального комп'ютера.

Натиснувши кнопку «Налаштування» на панелі інструментів вгорі, ви побачите докладний вікно, в якому ви можете налаштувати багато властивостей обраної віртуальної машини. Але будьте обережні: не дивлячись на те, що після установки гостьовий операційної системи можна змінити всі налаштування віртуальної машини, деякі зміни можуть призвести до порушення роботи гостьової операційної системи, якщо це буде зроблено після установки.

Примітка: Кнопка «Налаштування» відключена, коли віртуальна машина знаходиться в «запущеному» або «збереженому» стані. Це просто тому, що в діалоговому вікні налаштувань ви можете змінити основні характеристики віртуального комп'ютера, створеного для вашої гостьової операційної системи, і ця операційна система може не дуже добре впоратися, коли, наприклад, половина її пам'яті піде у неї з під ніг. В результаті, якщо кнопка «Налаштування» відключена, спочатку вимкніть поточну віртуальну машину, а потім ви зможете виконати бажані настройки.

VirtualBox надає безліч параметрів, які можна змінити для віртуальної машини. Ще більше параметрів є з інтерфейсом командного рядка VirtualBox.

Загальні налаштування

Загальні налаштування

У вікні «Налаштування» в розділі «Загальні» ви можете налаштувати найбільш фундаментальні аспекти віртуальної машини, такі як пам'ять і необхідне апаратне забезпечення. Є чотири вкладки: «Основні», «Додатково», «Опис» і «Шифрування».

Вкладка «Основні»

На вкладці «Основні» категорії «Загальні» ви можете знайти такі параметри:

ім'я

Це те ім'я, з яким віртуальна машина відображається в списку віртуальних машин в головному вікні. Під цим ім'ям VirtualBox також зберігає файли конфігурації віртуальної машини. Змінюючи ім'я, VirtualBox також перейменовує ці файли. В результаті ви можете використовувати тільки ті символи, які дозволені в іменах файлів вашої операційної системи хоста.

Зверніть увагу, що всередині VirtualBox використовує унікальні ідентифікатори (UUID) для ідентифікації віртуальних машин. Ви можете відобразити їх за допомогою VBoxManage.

Операційна система / версія

Тип гостьовий операційної системи, яка встановлена (або буде) у віртуальній машині. Це той же параметр, який був зазначений в майстра «Нова віртуальна машина», як описано в розділі « Створення вашої першої віртуальної машини ».

У той час як в майстра створення нової віртуальної машини настройки за замовчуванням для новоствореної віртуальної машини залежать від обраного типу операційної системи, подальша зміна типу не впливає на налаштування віртуальної машини; це значення що настройки в даній панелі є чисто інформаційними і декоративними.

Вкладка «Додатково»

Папка для знімків

За замовчуванням VirtualBox зберігає дані моментального знімка разом з іншими даними конфігурації VirtualBox. За допомогою цього параметра ви можете вказати будь-яку іншу папку для кожної віртуальної машини.

Загальний буфер обміну

Тут ви можете вибрати, чи повинен спільно з вашим хостом використовуватися загальний доступ до буферу гостьовий операційної системи. Якщо ви виберете «Двохнаправлений», то VirtualBox завжди буде стежити за тим, щоб обидва буфера обміну містили одні й ті ж дані. Якщо ви виберете «З основної в гостьову ОС» або «З гостьової в основну ОС», то VirtualBox буде копіювати дані буфера обміну тільки в одному напрямку.

Для спільного використання буфера обміну необхідно встановити гостьові доповнення VirtualBox. В іншому випадку ця установка не має ніякого ефекту.

Загальний буфер обміну за замовчуванням відключений. Цей параметр можна змінити в будь-який час, використовуючи пункт меню «Загальний буфер обміну» в меню «Пристрої» віртуальної машини.

Функція Drag and Drop (Перетягування)

Цей параметр дозволяє включити підтримку перетягування: виберіть об'єкт (наприклад, файл) з хоста або гостя і безпосередньо скопіюйте або відкрийте його на гостьовий або хост-машині. Кілька режимів перетягування по кожній віртуальній машині дозволяють обмежити доступ в будь-якому напрямку.

Для роботи перетягування на гостьовому комп'ютері повинні бути встановлені гостьові доповнення.

Примітка: За замовчуванням перетягування відключено. Цей параметр можна змінити в будь-який час, використовуючи пункт меню «Drag and Drop» в меню «Пристрої» віртуальної машини.

Вкладка «Опис»

Тут ви можете, якщо хочете, ввести будь-який опис своєї віртуальної машини. Це не впливає на функціональність комп'ютера, але ви можете знайти цей простір корисним, щоб відзначити такі речі як конфігурація віртуальної машини і програмного забезпечення, яке було встановлено в неї.

Щоб вставити розрив рядка в текстове поле опису, натисніть Shift + Enter.

Вкладка «Шифрування»

Якщо стоїть галочка, ця віртуальна машина буде зашифрована. Вам потрібно вибрати алгоритм, яким будуть зашифровані диски віртуальної машини, а також ввести, а потім підтвердити пароль шифрування.

Системні налаштування

Системні налаштування

Група «Система» об'єднує різні параметри, пов'язані з основним обладнанням, яке представлено віртуальній машині.

Примітка: Оскільки механізм активації Microsoft Windows чутливий до змін в апаратне забезпечення, якщо ви змінюєте налаштування обладнання для гостя Windows, деякі з цих змін можуть ініціювати запит на активацію в Microsoft.

Вкладка «Материнська плата»

На вкладці «Материнська плата» ви можете впливати на віртуальне обладнання, яке зазвичай знаходиться на материнській платі реального комп'ютера.

Основна пам'ять

Ця опція встановлює обсяг ОЗУ, який виділяється і передається віртуальній машині при її запуску. Зазначений обсяг пам'яті на час роботи віртуальної машини буде забиратися у фізичної комп'ютера і передаватися віртуальному. Отже, в момент роботи віртуальної машини у вашого основного комп'ютера кількість оперативної пам'яті зменшитися на цю величину. Це той же параметр, який був зазначений в майстра «Нова віртуальна машина», як описано вище в розділі « Створення вашої першої віртуальної машини ».

Зміна пам'яті не повинно викликати проблем в гостьовій машини, звичайно, якщо ви не встановите занадто мале значення, при якому вона не буде завантажуватися.

порядок завантаження

Цей параметр визначає порядок, в якому гостьова операційна система буде намагатися завантажуватися з різних віртуальних завантажувальних пристроїв. Аналогічно налаштування BIOS реального ПК, VirtualBox може повідомити гостьовий ОС, що вона запускається з віртуальної дискети, віртуального CD / DVD-приводу, віртуального жорсткого диска (кожен з них визначається іншими настройками VM), мережі або ні з кого з них.

Якщо ви виберете «Мережа», віртуальна машина спробує завантажити з мережі через механізм PXE, який повинен бути налаштований.

чіпсет

Тут ви можете вибрати, який набір мікросхем буде представлений віртуальної машині. До VirtualBox 4.0 PIIX3 був єдиним доступним варіантом. Для сучасних гостьових операційних систем, таких як Mac OS X, цей старий набір мікросхем більше не підтримується. В результаті VirtualBox 4.0 представив емуляцію більш сучасного набору мікросхем ICH9, який підтримує PCI Express, три шини PCI, мости PCI-to-PCI і повідомлення з сигналами переривання (MSI). Це дозволяє сучасним операційним системам адресувати більше пристроїв PCI і більше не вимагає обміну IRQ. Використовуючи чіпсет ICH9, також можна налаштувати до 36 мережевих карт (до 8 мережевих адаптерів з PIIX3). Зверніть увагу, що підтримка ICH9 є експериментальною і не рекомендується для гостьових операційних систем, які її не потребують.

маніпулятор курсора

За замовчуванням віртуальні вказівні пристрої для древніх гостей - це традиційна миша PS / 2. Якщо цей параметр встановлений на планшет USB, VirtualBox повідомляє віртуальній машині, що пристрій планшета USB присутній, і передає події миші на віртуальну машину за допомогою цього пристрою. Третя настройка - USB Multi-Touch планшет, яка підходить для останніх гостей Windows.

Використання віртуального USB-планшета має ту перевагу, що руху повідомляються в абсолютних координатах (замість відносних змін положення), що дозволяє VirtualBox транслювати події миші над вікном VM в події планшета без необхідності «захоплення» миші в гостьовій системі як описаний в розділі « Захоплення і вивільнення клавіатури і миші ». Це робить використання VM менш стомлюючим, навіть якщо гостьові доповнення не встановлені.

Включити APIC I / O APIC

Розширені програмовані контролери переривань (APIC) - це новітня апаратна функція x86, яка в останні роки замінила програмовані контролери переривань старого типу (ПОС). З APIC введення-виведення операційні системи можуть використовувати більше 16 запитів переривань (IRQ) і, отже, уникати обміну IRQ для підвищення надійності.

Примітка: Включення I / O APIC потрібно для 64-розрядних гостьових операційних систем, особливо Windows Vista; це також необхідно, якщо ви хочете використовувати більше одного віртуального процесора на віртуальній машині.

Однак підтримка програмного забезпечення для APIC I / O була ненадійною з деякими операційними системами, відмінними від Windows. Крім того, використання APIC введення-виведення трохи збільшує накладні витрати на віртуалізацію і, отже, трохи уповільнює гостьову ОС.

Попередження: Всі операційні системи Windows, починаючи з Windows 2000, встановлюють різні ядра в залежності від того, чи доступний APIC I / O. Як і у випадку з ACPI, APIC I / O APEC не слід відключати після установки гостьовий ОС Windows. Включення його після установки не матиме ніякого ефекту.

включити EFI

Це дозволяє використовувати Extensible Firmware Interface (EFI), який замінює застарілий BIOS і може бути корисний для деяких розширених варіантів використання.

Годинники в системі UTC

Якщо галочка стоїть, годинник вашого хоста відобразять час за шкалою всесвітнього координування часу (UTC), інакше буде відображено локальне час хоста. Unix-подібні системи зазвичай дотримуються системи UTC.

Якщо прапорець встановлений, VirtualBox повідомить гостю системне временя в форматі UTC замість локального (хоста) часу. Це впливає на роботу віртуальних годин реального часу (RTC) і може бути корисно для Unix-подібних гостьових операційних систем, які зазвичай очікують, що апаратні годинник будуть встановлені на UTC.

Крім того, ви можете відключити інтерфейс розширеної конфігурації і потужності (ACPI), який VirtualBox являє гостьовою операційною системою за замовчуванням. ACPI - це поточний галузевий стандарт, що дозволяє операційним системам розпізнавати обладнання, налаштовувати материнські плати та інші пристрої і керувати ними. Оскільки всі сучасні ПК містять цю функцію, а Windows і Linux вже багато років підтримують її, вона також включена за замовчуванням в VirtualBox. Її можна відключити тільки в командному рядку.

Попередження: Всі операційні системи Windows, починаючи з Windows 2000, встановлюють різні ядра в залежності від того, чи доступний ACPI, тому ACPI не можна відключати після установки гостьовий ОС Windows. Включення його після установки не матиме ніякого ефекту.

Вкладка «Процесор»

На вкладці «Процесор» ви можете вказати, скільки віртуальних ядер процесора повинні бачити гостьові операційні системи. Починаючи з версії 3.0, VirtualBox підтримує симетричну многопроцессорность (SMP) і може становити до 32 віртуальних ядер процесора для кожної віртуальної машини.

Однак вам не слід налаштовувати віртуальні машини для використання більшої кількості ядер процесора, ніж у вас є фізично (реальні ядра, без гіперпотоков).

На цій вкладці ви також можете встановити «Межа завантаження ЦПУ». Цей параметр обмежує час, що витрачається процесором хоста для емуляції віртуального процесора. Значення за замовчуванням 100% означає, що обмежень немає. Параметр 50% має на увазі, що один віртуальний процесор може використовувати до 50% одного центрального процесора. Зверніть увагу, що обмеження часу виконання віртуальних процесорів може викликати проблеми з гостями.

Крім того, параметр «Включити PAE / NX» визначає, чи будуть можливості PAE і NX центрального процесора перебувати на віртуальній машині. PAE означає «розширення фізичної адреси». Зазвичай, якщо він включений і підтримується операційною системою, тоді навіть 32-розрядний процесор x86 може отримати доступ до більш 4 ГБ ОЗУ. Це стало можливим завдяки додаванню ще 4 біт в адреси пам'яті, так що з 36 бітами можна використовувати до 64 ГБ. Деякі операційні системи (наприклад, Ubuntu Server) вимагають підтримки PAE від CPU і не можуть без неї працювати у віртуальній машині.

Якщо ви використовуєте 32-бітний образ Kali Linux, включите PAE / NX або образ Kali не завантажили, оскільки дефолтний варіант ядра, який використовується Kali для i386 ( "686-pae"), скомпільовано таким чином, який вимагає підтримки «розширення фізичної адреси» ( PAE) в CPU.

З віртуальними машинами, які працюють на сучасних серверних операційних системах, VirtualBox також підтримує гаряче підключення CPU.

Вкладка «Прискорення»

На цій сторінці ви можете визначити, чи повинен VirtualBox використовувати апаратні розширення віртуалізації, які може підтримувати ваш хост-процесор. Це відноситься до більшості процесорів, побудованих після 2006 року.

Ви можете вибрати для кожної віртуальної машини індивідуально, чи потрібно VirtualBox використовувати віртуалізацію програмного забезпечення або обладнання.

У більшості випадків настройки за замовчуванням будуть прекрасними; VirtualBox буде вибирати розумні значення за замовчуванням в залежності від операційної системи, яку ви вибрали при створенні віртуальної машини. Однак в деяких ситуаціях ви можете змінити ці попередньо налаштовані значення за замовчуванням.

Якщо процесор вашого хоста підтримує функції вкладеного пейджінга (AMD-V) або EPT (Intel VT-x), ви можете очікувати значного збільшення продуктивності за рахунок включення вкладеного пейджінга на додаток до апаратної віртуалізації.

Починаючи з версії 5.0, VirtualBox надає інтерфейси паравіртуалізаціі, щоб поліпшити точність і продуктивність гостьових операційних систем.

Дисплей (Налаштування відображення)

Дисплей (Налаштування відображення)

Вкладка «Екран»

Розмір відеопам'яті

Це задає розмір пам'яті, що надається віртуальної відкритий, доступною гостю, в МБ. Як і в основній пам'яті, зазначена сума буде виділена з резидентної пам'яті хоста. На основі кількості відеопам'яті можуть бути доступні більш високі дозволу і глибина кольору.

GUI покаже попередження, якщо обсяг відеопам'яті занадто малий щоб переключити віртуальну машину в повноекранний режим. Мінімальне значення залежить від кількості віртуальних моніторів, дозволу екрану і глибини кольору дисплея хоста, а також від активації 3D-прискорення і прискорення 2D-відео. Груба оцінка: (глибина кольору / 8) x вертикальні пікселі x горизонтальні пікселі x кількість екранів = кількість байтів. Як зазначено вище, може знадобитися додаткова пам'ять для будь-якої активованої настройки прискорення дисплея.

кількість моніторів

За допомогою цього параметра VirtualBox може надати більш одного віртуального монітора віртуальної машині. Якщо гостьова операційна система (наприклад, Windows) підтримує кілька підключених моніторів, VirtualBox може прикидатися, що присутні кілька віртуальних моніторів. Підтримується до 8 таких віртуальних моніторів.

Висновок декількох моніторів буде відображатися на хості в декількох вікнах VM, які працюють пліч-о-пліч.

Однак в повноекранному і режимі інтеграції екрану будуть використовуватися доступні фізичні монітори, підключені до хосту. В результаті для роботи в повноекранному режимі і режимі інтеграції екрану з декількома моніторами вам знадобиться як мінімум стільки ж фізичних моніторів, скільки у вас налаштованих віртуальних моніторів, або VirtualBox повідомить про помилку. Ви можете налаштувати зв'язок між гостьовими і хост-моніторами за допомогою меню перегляду, натиснувши поєднання «Хост» + «HOME», коли ви знаходитесь в повноекранному або режимі інтеграції екрану.

Включити 3D-прискорення

Якщо на віртуальній машині встановлені гостьові доповнення, ви можете вибрати тут, чи повинен гість підтримувати прискорену 3D-графіку.

Включити 2D-відео прискорення

Якщо на віртуальній машині з Microsoft Windows встановлені гостьові доповнення, ви можете вибрати тут, чи повинен гість підтримувати прискорену 2D-графіку.

Вкладка «Віддалений доступ»

віддалений дисплей

На вкладці «Дистанційний доступ», якщо встановлено розширення віртуального дисплея VirtualBox (VRDE), ви можете включити сервер VRDP, вбудований в VirtualBox. Це дозволяє віддалено підключатися до консолі віртуальної машини за допомогою будь-якого стандартного засобу перегляду RDP, такого як mstsc.exe, який поставляється з Microsoft Windows. У системах Linux і Solaris ви можете використовувати стандартну програму rdesktop з відкритим вихідним кодом.

Вкладка «Захоплення відео»

На вкладці «Захоплення відео» ви можете включити відеозахват для цієї віртуальної машини. Зверніть увагу, що ця функція також може бути включена / відключена під час виконання віртуальної машини.

налаштування Носіїв

Категорія «Носії» в настройках віртуальної машини дозволяє підключати до віртуальної машини віртуальний жорсткий диск, CD / DVD, дискету і диски.

На реальному ПК так звані «контролери зберігання» підключають фізичні диски до іншої частини комп'ютера. Аналогічно, VirtualBox надає віртуальні контролери віртуальної машини на віртуальну машину. Під кожним контролером відображаються віртуальні пристрої (жорсткі диски, CD / DVD або флоппі-дисководи), підключені до контролера.

Примітка: Якщо ви користувалися майстром «Створити віртуальну машину» для створення машини, ви зазвичай побачите щось на кшталт такого:

Залежно від типу гостьової операційної системи, який ви вибрали при створенні віртуальної машини, типова компонування пристроїв зберігання в новій віртуальній машині виглядає наступним чином:

 • Ви побачите контролер IDE, до якого підключений віртуальний CD / DVD-привід (до порту «вторинний майстер» контролера IDE).
 • Ви також побачите контролер SATA, який є більш сучасним типом контролера зберігання для збільшення пропускної здатності жорсткого диска, до якого прикріплені віртуальні жорсткі диски. Спочатку у вас зазвичай буде один такий віртуальний диск, але, може бути більш одного, кожен з яких представлений файлом образу диска (в цьому випадку файл VDI).

Якщо ви створили свою віртуальну машину з більш старою версією VirtualBox, макет сховища за замовчуванням може відрізнятися. Тоді у вас може бути тільки IDE-контролер, до якого підключені CD / DVD-привід і жорсткі диски. Це може також застосовуватися, якщо ви вибрали більш старий тип операційної системи при створенні віртуальної машини. Оскільки більш старі операційні системи не підтримують SATA без додаткових драйверів, VirtualBox буде стежити за тим, щоб такі пристрої не були присутні спочатку.

VirtualBox також надає гнучкий контролер, який є особливим: ви не можете додавати до нього пристрої, відмінні від флоппі-дисководів. Віртуальні флоппі-дисководи, такі як віртуальні CD / DVD-приводи, можуть бути підключені або до дісководним дискам (якщо вони є), або до образу диска, який в цьому випадку повинен бути в форматі RAW.

Ви можете вільно змінювати ці прикріплення. Наприклад, якщо ви хочете скопіювати деякі файли з іншого створеного віртуального диска, ви можете підключити цей диск в якості другого жорсткого диска. Ви також можете додати другий віртуальний CD / DVD-привід або змінити куди ці елементи прикріплені. Доступні следующие Параметри:

 • Щоб додати інший віртуальний жорсткий диск або CD / DVD-диск або флоппі-дисковод, виберіть контролер зберігання, до якого він повинен бути доданий (IDE, SATA, SCSI, SAS, контролер флоппі-дисків), а потім натисніть кнопку «додати диск» нижче по дереву. Потім ви можете вибрати «Додати пристрій CD / DVD» або «Додати жорсткий диск». (Якщо ви клацнули на контролері гнучких дисків, ви можете додати дисковод.) Альтернативно, клацніть правою кнопкою миші контролер зберігання і виберіть там пункт меню.

У правій частині вікна ви можете встановити наступне:

 1. Потім ви можете вибрати, до якого слоту пристрою контролера підключений віртуальний диск. Контролери IDE мають чотири слота, які традиційно називаються «головний майстер», «первинний підлеглий», «вторинний майстер» і «вторинний підлеглий». Навпаки, контролери SATA і SCSI пропонують до 30 слотів, до яких можуть бути підключені віртуальні пристрої.
 2. Ви можете вибрати, який файл образу використовувати.
 • Для віртуальних жорстких дисків праворуч з'являється кнопка з списком, що випадає, що пропонує або вибрати файл віртуального жорсткого диска, використовуючи стандартний діалог файлу, або створити новий жорсткий диск (файл образу), який відкриє Майстер «Створити новий диск», який був описаний в розділі « Створення вашої першої віртуальної машини ».
 • Для віртуальних CD / DVD-дисків файли образів зазвичай будуть в стандартному форматі ISO. Частіше за все ви виберете цю опцію при установці операційної системи з файлу ISO, який ви отримали з Інтернету. Наприклад, більшість дистрибутивів Linux доступні таким чином.

Для віртуальних CD / DVD-приводів доступні наступні додаткові опції:

 • Якщо в списку вибрати «Хост диск», фізичний пристрій хост-комп'ютера буде підключено до віртуальної машини, щоб гостьова операційна система могла читати і записувати на ваше фізичне пристрій. Це, наприклад, корисно, якщо ви хочете встановити Windows з реального компакт-диска. У цьому випадку виберіть свій хост-диск із списку.

Якщо ви хочете записати (пропалити) компакт-диски або DVD-диски з допомогою головного диска, вам також необхідно включити опцію «Passthrough».

 • Якщо ви виберете «Видалити диск з віртуального диска», VirtualBox представить порожній CD / DVD-диск гостю, в який не був вставлений носій.
 • Щоб видалити прикріплення, виберіть його і натисніть на значок «видалити» внизу (або клацніть його правою кнопкою миші і виберіть пункт меню).

Знімні носії (CD / DVD і дискети) можуть бути змінені під час роботи гостя. Оскільки в цей час діалогове вікно «Налаштування» недоступно, ви також можете отримати доступ до цих налаштувань з меню «Пристрої» у вікні вашої віртуальної машини.

налаштування звуку

налаштування звуку

Розділ «Аудіо» у вікні «Налаштування» віртуальної машини визначає, чи буде віртуальна машина бачити підключену звукову карту і чи повинен звуковий вовод бути чути в головній системі.

Якщо для гостя включений звук, ви можете вибрати емуляцію контролера Intel AC'97, контролера Intel HD Audio або карти SoundBlaster 16. У будь-якому випадку ви можете вибрати, який аудіо-драйвер VirtualBox буде використовуватися на хості.

На хості Linux в залежності від конфігурації вашого хоста ви також можете вибрати між OSS, ALSA або підсистемою PulseAudio. У новіших дистрибутивах Linux краще підсистема PulseAudio.

Оскільки на хостах Solaris в VirtualBox 5.0 підтримується тільки OSS - аудіосистема «Solaris Audio» більше не підтримується хостами Solaris.

налаштування мережі

налаштування мережі

Розділ «Мережа» у вікні «Налаштування» віртуальної машини дозволяє вам налаштувати, як VirtualBox являє віртуальні мережеві карти для вашої віртуальної машини і як вони працюють.

Коли ви спочатку створюєте віртуальну машину, VirtualBox за замовчуванням включає одну віртуальну мережеву карту і вибирає для неї режим «Трансляція мережевих адрес» (NAT). Таким чином, гість може підключатися до зовнішнього світу з використанням мережі хоста, а зовнішній світ може підключатися до послуг на гостьовому комп'ютері, який ви зробили видимими за межами віртуальної машини.

Ця настройка за замовчуванням хороша для, ймовірно, 95% користувачів VirtualBox. Проте, VirtualBox надзвичайно гнучкий в тому, як він може віртуалізувати мережу. Він підтримує безліч віртуальних мережевих карт на віртуальну машину, перші чотири з яких можуть бути детально налаштовані у вікні «Менеджера». Додаткові мережеві карти можна налаштувати в командному рядку за допомогою VBoxManage.

Введення в мережеві режими

Кожен з восьми мережевих адаптерів може бути налаштований окремо для роботи в одному з наступних режимів:

Не підключений

В цьому режимі VirtualBox повідомляє гостю, що присутній мережева карта, але немає з'єднання - як ніби в карту не вставлено кабель Ethernet. Таким чином, можна «витягнути» віртуальний кабель Ethernet і порушити з'єднання, що може бути корисно для інформування гостьовий операційної системи про неможливість підключення до мережі і забезпечення реконфігурації.

Трансляція мережевих адрес (NAT)

Якщо ви хочете тільки переглядати веб-сторінки, завантажувати файли і переглядати електронну пошту всередині гостя, тоді цього режиму за замовчуванням вам буде досить, і ви можете спокійно пропустити решту цього розділу. Зверніть увагу, що при використанні спільного використання файлів Windows існують певні обмеження.

мережа NAT

Мережа NAT - це новий варіант NAT, впроваджений в VirtualBox 4.3. Служба трансляції мережевих адрес (NAT) працює аналогічно домашньому маршрутизатора, групуючи системи, що використовують його в мережі, і не дозволяє системам за межами цієї мережі безпосередньо звертатися до систем всередині неї, але дозволяє системам всередині взаємодіяти один з одним і з системами зовні, використовуючи TCP і UDP через IPv4 і IPv6.

Мережевий міст

Це для більш складних мережевих завдань, таких як мережеве моделювання і запуск серверів в гостьовій системі. Коли включено, VirtualBox підключається до однієї з встановлених мережевих карт і обмінюється мережевими пакетами безпосередньо, оминаючи мережевий стек вашої операційної системи.

Внутрішня мережа

Це можна використовувати для створення іншої мережі на основі програмного забезпечення, яку видно для обраних віртуальних машин, але не для додатків, що працюють на хості або в зовнішньому світі.

Віртуальний адаптер хоста

Це можна використовувати для створення мережі, що містить хост і набір віртуальних машин, без необхідності фізичного мережевого інтерфейсу хоста. Замість цього на хості створюється віртуальний мережевий інтерфейс (схожий на інтерфейс loopback), що забезпечує взаємодію між віртуальними машинами і хостом.

універсальний драйвер

Рідко використовувані режими використовують один і той же загальний мережевий інтерфейс, дозволяючи користувачеві вибирати драйвер, який може бути включений в VirtualBox або поширений в пакеті розширення.

На даний момент є потенційно два доступних під-режиму:

UDP-тунель

Це можна використовувати для безпосереднього, простого і прозорої взаємодії віртуальних машин, що працюють на різних комп'ютерах, з існуючої мережевою інфраструктурою.

Мережа VDE (віртуальний розподілений Ethernet)

Цей параметр можна використовувати для підключення до комутатора Virtual Distributed Ethernet на Linux або хост FreeBSD. На даний момент це вимагає компіляції VirtualBox з джерел, оскільки пакети Oracle не включають його.

У наступній таблиці наведено короткий огляд найбільш важливих мережевих режимів:

VM ↔ Host VM1 ↔ VM2 VM → Internet VM ← Internet Віртуальний адаптер хоста + + - - Внутрішня мережа - + - - Мережевий міст + + + + Трансляція мережевих адрес (NAT) - - + Переадресація портів Мережа NAT - + + Переадресація портів

COM-порти (серійний порти)

COM-порти (серійний порти)

VirtualBox простим способом повністю підтримує віртуальні послідовні порти на віртуальній машині.

налаштування USB

підтримка USB

Розділ «USB» у вікні «Налаштування» віртуальної машини дозволяє вам налаштувати складну USB-підтримку VirtualBox.

VirtualBox дозволяє віртуальним машинам безпосередньо звертатися до пристроїв USB на вашому хості. Для цього VirtualBox являє гостьову операційну систему з віртуальним USB-контролером. Як тільки гостьова система почне використовувати USB-пристрій, воно буде недоступно на хості.

Примітка:

 1. Будьте обережні з USB-пристроями, які в даний час використовуються на хості! Наприклад, якщо ви дозволяєте вашому гостю при його активації підключатися до жорсткого диска USB, який в даний час встановлено на хості, то цей диск буде від'єднаний від хоста без належного відключення. Це може привести до втрати даних.
 2. У хостів Solaris є кілька відомих обмежень щодо підтримки USB.

На додаток до дозволу доступу гостя до ваших локальних USB-пристроїв VirtualBox дозволяє навіть вашим абонентам підключатися до віддалених USB-пристроїв за допомогою VirtualBox Remote Desktop Extension (VRDE).

У діалоговому вікні «Налаштування» ви можете спочатку налаштувати, чи доступний USB в гостьовій системі, а потім вибрати рівень підтримки USB: OHCI для USB 1.1, EHCI (який також включить OHCI) для USB 2.0 або xHCI для всієї USB швидкості.

Примітка: Контролери xHCI і EHCI поставляються у вигляді пакету розширення VirtualBox, який повинен встановлюватися окремо. Додаткову інформацію див. В розділі « Установка VirtualBox і пакетів розширень ».

Коли підтримка USB включена для віртуальної машини, ви можете детально визначити, які пристрої будуть автоматично підключені до гостя. Для цього ви можете створити так звані «фільтри», вказавши певні властивості пристрою USB. USB-пристрої з відповідним фільтром будуть автоматично передаватися гостю після їх приєднання до хосту. USB-пристрої без відповідного фільтра можуть передаватися вручну гостю, наприклад, за допомогою меню Пристрої / USB-пристрої.

Клацання по кнопці «+» праворуч від вікна «Фільтри пристроїв USB» створює новий фільтр. Ви можете дати фільтру ім'я (для посилання на нього пізніше) і вказати критерії фільтра. Чим більше критеріїв ви вкажете, тим точніше будуть обрані пристрої. Наприклад, якщо ви вкажете тільки ідентифікатор постачальника 046d, всі пристрої, створені Logitech, будуть доступні гостю. З іншого боку, якщо ви заповните всі поля, то буде застосовано тільки до певної моделі пристрою від конкретного постачальника, а не до інших пристроїв того ж типу з іншою версією і серійним номером.

У властивостях USB-фільтра доступні наступні критерії:

 1. Ідентифікатор постачальника і продукту. Кожен постачальник продуктів USB має ідентифікаційний номер, унікальний по всьому світу, «ідентифікатор постачальника». Аналогічно, кожному рядку продуктів присвоюється номер «ідентифікатор продукту». Обидва числа зазвичай записуються в шістнадцятковому вигляді (тобто, вони складаються з чисел 0-9 і букв AF), а двокрапка відокремлює постачальника від ідентифікатора продукту. Наприклад, 046d: c016 означає Logitech в якості постачальника і «M-UV69a Optical Wheel Mouse».

Крім того, ви також можете вказати «Виробник» і «Продукт» на ім'я.

Щоб перелічити всі USB-пристрої, підключені до вашого комп'ютера з відповідними ідентифікаторами постачальників і продуктів, ви можете використовувати наступну команду:

VBoxManage list usbhost

У Windows ви також можете побачити всі USB-пристрої, підключені до всієї системи в диспетчері пристроїв. У Linux ви можете використовувати команду lsusb.

 1. Серійний номер. Хоча ідентифікатори постачальників і продуктів вже досить специфічні для ідентифікації USB-пристроїв, якщо у вас є два ідентичних пристрої однієї марки і лінійки продуктів, вам також знадобляться серійні номери для їх правильної фільтрації.
 2. Віддалений. Цей параметр вказує, чи буде пристрій тільки локальним або віддаленим (тільки через VRDP) або будь-яким іншим.

На хості Windows вам необхідно відключити і знову підключити USB-пристрій, щоб використовувати його після створення фільтра для нього.

Наприклад, ви можете створити новий USB-фільтр і вказати ідентифікатор постачальника 046d (Logitech, Inc), індекс виробника 1 і «не видалений». Потім будь-які гостьові системи USB-пристрої, створені Logitech, Inc з індексом виробника 1, буде видно гостьовий системі.

Кілька фільтрів можуть вибирати один пристрій - наприклад, фільтр, який вибирає всі пристрої Logitech, і той, який вибирає конкретну веб-камеру.

Ви можете деактивувати фільтри, не видаляючи їх, клацнувши прапорець поруч з ім'ям фільтра.

загальні папки

Загальні папки дозволяють легко обмінюватися даними між віртуальною машиною і вашим хостом. Ця функція вимагає, щоб були встановлені гостьові доповнення VirtualBox на віртуальній машині. Вона буде більш докладно описана в частині, присвяченим гостьовим доповненням, в розділі « загальні папки ».

Корістувальніцькій інтерфейс

Корістувальніцькій інтерфейс

Розділ «Інтерфейс» дозволяє вам змінити деякі аспекти призначеного для користувача інтерфейсу цієї віртуальної машини.

рядок меню

Цей віджет дозволяє вам відключити певні меню (клацнути по пункту меню, щоб вивільнити його), деякі записи меню (зніміть прапорець в елементі для його відключення) і повністю панель меню (зніміть прапорець праворуч).

Міні-панель інструментів

У повноекранному або режимі інтеграції екрану VirtualBox може відображати невелику панель інструментів, що містить деякі елементи, які зазвичай доступні в рядку меню віртуальної машини. Ця панель інструментів зводиться до невеликої сірої лінії поки ви не натиснете на неї мишею. За допомогою панелі інструментів ви можете повернутися з повноекранного або режиму інтеграції екрану, здійснити управління машиною або включити певні пристрої. Якщо ви не хочете бачити панель інструментів, вимкніть цей параметр.

Друге настроювання дозволяє відображати панель інструментів у верхній частині екрану, а не показувати її внизу.

статус бар

Цей віджет дозволяє відключити певні значки в рядку стану (зніміть прапорець з значка, щоб відключити його), щоб поміняти місцями значки (для цього перетягніть значок) і повністю відключити рядок стану (зніміть прапорець ліворуч).

продовження « Керівництво по VirtualBox (частина 5): Гостьові доповнення VirtualBox ».

Пов'язані статті:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: