Налаштування мережевих інтерфейсів віртуальних машин в VirtualBox

VirtualBox дозволяє віртуальним машинам використовувати мережеві підключення хостовой системи, а також створювати віртуальні мережі для віртуальних машин.

За допомогою засобів графічного інтерфейсу користувача може бути налаштоване до 4-х мережевих адаптерів для кожної з зареєстрованих в VirtualBox віртуальних машин.

Процедура настройки мережевих інтерфейсів добре описана у фірмовій інструкції користувача Oracle VM VirtualBox® англійською мовою.

Для кожної віртуальної машини можна емулювати до 4-х мережевих адаптерів. Кожен з мережевих адаптерів може працювати в одному з 6 режимів:

  • Чи не підключений. В даному режимі адаптер присутній в гостьовій системі, але поводиться так, як ніби мережевий кабель в нього не включено.
  • NAT. В даному режимі адаптер використовує мережеві настройки основної системи при взаємодії з мережею фізичного вузла та іншими зовнішніми мережами. Мережева підсистема VirtualBox транслює IP-трафік з вихідним IP-адресою віртуальної машини в трафік з вихідним адресою мережевого адаптера хостовой системи (трансляція мережевих адрес, Network Address Translation). Реалізація NAT в VirtualBox має певні обмеження, пов'язані з підтримкою протоколу ICMP, широковещательного UDP -трафік і технологій віртуальних приватних мереж. Цей режим використовується за умовчанням.
  • Мережевий міст. В даному режимі мережевий адаптер ВМ підключається до мережного адаптера хостовой системи і обробляє мережеві пакети безпосередньо в обхід мережевого стека хостовой системи (адаптер хостовой системи працює з адаптером ВМ в режимі моста).
  • Внутрішня мережа. Мережеві адаптери Віртуальних машин об'єднуються між собою в ізольований сегмент мережі.
  • Віртуальний адаптер хоста. Мережа об'єднує в даний сегмент хостовую систему і віртуальні машини, включені в даний сегмент. Для цього режиму VirtualBox створює в хостовой системі програмний мережевий інтерфейс і встановлює на ньому IP-адреса.
  • Універсальний драйвер. Користувач сам вибирає драйвер мережевого адаптера, який може бути входить до складу VirtualBox або завантажується з пакетом доповнень до VirtualBox. На даний момент існує 2 драйвера реалізують 2 режиму роботи віртуального адаптера:
    • UDP Тунель. Режим для зв'язку віртуальних машин, запущених на різних хостах. Працює над існуючою мережевою інфраструктурою.
    • VDE (Віртуальний Розподілений Ethernet). Цей режим може бути використаний для підключення розподілених віртуальних машин до Віртуальному комутатора Ethernet на Linux або FreeBSD хостах.

Для кожного з 4-х мережевих адаптерів віртуальної машини можна вибрати один з 5 драйверів емулює реальні мережеві адаптери різних виробників обладнання або драйвер Virtio-net, який є частиною open-source KVM проекту. Драйвер Virtio-net дозволяє уникнути складності емуляції мережевого обладнання і дозволяє підвищити продуктивність мережі. Linux ядро ​​гостьової системи версії 2.6.25 і старше може підтримувати Virtio-net адаптер. Для гостьових систем на Windows 2000, XP і Vista драйвер для адаптера Virtio-net можна скачати з сайту KVM проекту .

Драйвер мережевого адаптера Intel PRO / 1000 T Srver (82543GC) входить до складу дистрибутива Windows XP і в гостьовій OS Windows XP не потрібна додаткова установка драйверів.

Драйвер мережевого адаптера Intel PRO / 1000 T Srver (82543GC) входить до складу дистрибутива Windows XP і в гостьовій OS Windows XP не потрібна додаткова установка драйверів

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: