Налаштування мережі в віртуальній машині VMware Workstation

  1. Налаштування мережі на основний ОС
  2. Налаштування підключення між основною ОС і віртуальною машиною

Дана стаття покликана доступно пояснити що необхідно робити, щоб створити мережу між основною операційною системою і віртуальною машиною під управлінням VMware Workstation, на яку встановлена ​​якась версія операційної системи Windows

Дана стаття покликана доступно пояснити що необхідно робити, щоб створити мережу між основною операційною системою і віртуальною машиною під управлінням VMware Workstation, на яку встановлена ​​якась версія операційної системи Windows. Крім цього, отримані нижче відомості можна використовувати для створення мережі між декількома віртуальними машинами, запущеними на одному комп'ютері, а так само виходячи з аналогії, налаштувати мережу в інших віртуальних машинах як Virtual Box або Hyper-V.

Насамперед нам потрібна вже встановлена ​​операційна система з сімейства Windows на віртуальній машині VMware Workstation. Процес установки Windows на віртуальну машину було розглянуто трохи раніше, тому сподіваюся ви з цим справитеся. Перед запусків віртуальної машини, необхідно натиснути на кнопку Edit Virtual Machine Settings, що на російській означатиме щось типу «Змінити налаштування віртуальної машини«. Якщо не можете знайти цю кнопку, натисніть правою кнопкою миші на потрібну віртуальну машину в лівому вікні Бібліотека, після чого виберіть Settings (Настройки). Далі у вікні зліва виберіть Network Adapter і в правому сегменті виберіть відповідність на пункті NAT, або Custom: Specific virtual network і в списку доступних виберіть VMnet8 (NAT) або будь-який інший адаптер з іншою цифрою на кінці, в якому в дужках вказано NAT.

Після всього цього ви можете запустити віртуальну машину і дочекатися поки вона повністю завантажитися. Далі необхідно відкрити вікно Мережні підключення, яке знаходиться за адресою Панель управління -> Мережа та Інтернет -> Мережеві підключення. Там у вас повинен з'явитися одне єдине підключення по локальній мережі, що забезпечити те, що ви не заплутаєтеся. Натисніть на це з'єднання правою кнопкою миші і виберіть Властивості. Далі необхідно вибрати в списку Протокол Інтернету версії 4, а у вікні вписати наступні дані:

[Code] IP-адреса: 192.168.1.1

Маска підмережі: 255.255.255.0 [/ code]

Цей момент дуже нагадує процес зі статті Як створити мережу між двома комп'ютерами . Тепер Вам необхідно відключити Брандмауер на даній віртуальній машині, або необхідний чином його налаштувати, щоб він пропускав бажаючих потрапити на цю віртуальну машину. Для цього скористайтеся статтею як відключити Брандмауер Windows . Зробивши все це, необхідно перейти до налаштування основної операційної системи. У разі створення мережі між двома віртуальними машинами, необхідно виконати всі ті ж рухи, проте задати інший IP-адреса, який відрізняється лише останнім октетом і не перевищує 255.

Налаштування мережі на основний ОС

На основної операційної системи треба так само відкрити вікно Мережні підключення і відшукати підключення по локальній мережі з таким ім'ям: VMware Network Adapter VMnet8. Далі необхідно влізти в Властивості даного підключення і так само виставити вищеописані настройки IP-адреси і маски підмережі для протоколу інтернету версії 4. Так само слід пам'ятати, що IP-адреса повинен бути унікальний, тому змініть тільки останній октет, який ви раніше не задавали не однієї віртуальної машини. Щоб була можливість достукатися до основної машини через мережу, так само необхідно відключити Брандмауер Windows або інше захисне ПЗ, або налаштувати їх належним чином.

Налаштування підключення між основною ОС і віртуальною машиною

Ось і все, що необхідно було зробити щоб створити мережу між основною операційною системою і віртуальною машиною VMware Wokrstation, або між декількома віртуальними машинами. Подальші дії, наприклад для обміну файлами, повністю ідентичні тому, що було описано в статті про створення мережі між двома комп'ютерами (посилання була трохи вище). Звідси випливає, що поставлена ​​задача перед цією статтею вирішена. Хотілося б тільки додати те, що якщо ви піднімаєте серверну операційну систему Windows на віртуальній машині і роль контролера домену на ній, а отже і роль DNS-сервера, то в інших (клієнтських ОС) в налаштуванні протоколу IPv4 додатково в поле DNS-сервер вказати IP-адресу встановлений вашому контролеру домену або сервера, в більш загальному плані.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: