Про сервіс МТС «Віртуальний номер»

 1. Що, для чого і за скільки
 2. Як підключити «Віртуальний номер»
 3. Як користуватися «Віртуальним номером»
 4. На практиці
 5. висновки

Компанія МТС запустила цікавий сервіс під назвою «Віртуальний номер». На даний момент він є новою послугою для оператора, однак вже досить давно застосовується у Мегафона, правда, в дещо іншому вигляді. Більш того, у Мегафона є дві варіації подібної послуги: «Другий номер» і «Додатковий міський номер» (В коді 499). Але не будемо відволікатися і повернемося до МТС.

«Додатковий міський номер»

Що, для чого і за скільки

Отже, підключивши сервіс «Віртуальний номер» ви зможете використовувати з вашої звичної SIM-картою МТС (з основним номером) до 3-х додаткових федеральних телефонних номерів.

Дані додаткові номери телефонів МТС можна вибрати з категорій «Золотий» «Платиновий» і просто «Без категорії» і використовувати їх для вхідних і вихідних розмов, а також листування шляхом повідомлень SMS без заміни SIM-карти і зміни самих телефонів.

Новим сервісом «Віртуальний номер» можуть скористатися абоненти будь-яких тарифних планів МТС по всій Росії, включаючи корпоративні. Винятки: «МТС Коннект», «Онлайнер», «МТС iPad» в будь-яких їх різновидах.

Підключення кожного «віртуального номера» коштує 30 руб.

Абонентська плата за добу:

 • «Віртуальний номер» (без категорії) - 1,5 руб.
 • «Віртуальний номер. Золотий »- 3 руб.
 • «Віртуальний номер. Платиновий »- 9 руб.

Абонплата списується щодоби рівними частками. При цьому вартість дзвінків і відправлення текстових повідомлень з даних номерів відповідає тарифному плану абонента на його основному номері МТС.

Підключити можна тільки федеральний «віртуальний номер». Міських «віртуальних номерів» сервіс не надає.

Як підключити «Віртуальний номер»

Щоб підключити послугу «Віртуальний номер», можна скористатися різними способами.

Підключення «Віртуального номера» (без категорії):

 • Набрати на телефоні комбінацію USSD: * 760 * 01 # (посил виклику)
 • Надіслати повідомлення SMS з текстом 01 на номер 7600
 • За допомогою особистого кабінету за посиланням vn.mts.ru .

Підключення «Віртуального номера» категорії «золотий»:

 • Набрати на телефоні комбінацію USSD: * 760 * 02 # (посил виклику)
 • Надіслати повідомлення SMS з текстом 02 на номер 7600
 • За допомогою особистого кабінету за посиланням vn.mts.ru .

Підключення «Віртуального номера» категорії «платиновий»:

 • Набрати на телефоні комбінацію USSD: * 760 * 03 # (посил виклику)
 • Надіслати повідомлення SMS з текстом 03 на номер 7600
 • За допомогою особистого кабінету за посиланням vn.mts.ru .

При знаходженні абонента в мережі МТС в межах Росії відправка SMS на короткий номер 7600 не тарифікується. У разі реєстрації в інших мережах, вартість відправки повідомлень на 7600 стягується відповідно до тарифів на роумінг. USSD-запит на номер * 760 # безкоштовний в будь-якому випадку, в т.ч. в роумінгу.

Як користуватися «Віртуальним номером»

Щоб зателефонувати:

Для дзвінка з «віртуального номера» слід набрати викликається номер телефону з кодом країни через спеціальний префікс за наступною схемою: префікс_код страни_код оператора або города_телефонний номер абонента. Детальніше:

 • 076179037654321 - дзвінок з 1-го «віртуального номера» на телефон Білайн
 • 076273412112233 - дзвінок з 2-го «віртуального номера» на міський телефон Росії (м Іжевськ)
 • 0763380447654321 - дзвінок з 3-го «віртуального номера» на міський телефон України (м.Київ).

У цих прикладах ми бачимо префікси 0761, 0762 і 0763, де остання цифра 1, 2 і 3 відповідає 1-му, 2-му чи 3-му «віртуального номера» МТС.

При цьому викликається стороні надійде вхідний дзвінок з вашого федерального «віртуального номера» мережі МТС. Префіксів на АОНе ніяких відображатися не буде.

Щоб відправити SMS:

При відправці текстових повідомлень слід вказувати номер одержувача аналогічно способу здійснення голосових викликів, описаного трохи вище. Тобто, з використанням префіксів.

Прийом вхідних дзвінків:

Усі вхідні дзвінки будуть надходити на ваші «віртуальні номери» з відображенням номера абонента, який починається з префікса і коду країни, як написано вище.

Відображення префікса при цьому наочно показує, що дзвінок надійшов на ваш «віртуальний номер» із зазначенням його номера за рахунком (1, 2 або 3).

Абонент, що дзвонить вам на «віртуальний номер», набирає його без префіксів: звичним способом набору федерального телефону МТС, починаючи з 8 або +7 (наприклад, +79161234567).

Прийом SMS:

Аналогічно входять голосовим викликам, що надходять до вас на «віртуальний номер» текстові повідомлення будуть приходити від номерів із зазначенням префікса, як зазначено вище, щоб ви могли зрозуміти, на який конкретно номер прийшло дане SMS.

Відправник SMS ніяких префіксів додавати не повинен: відправка смс на ваш «віртуальний номер» проводиться як на звичайний федеральний номер МТС.

На практиці

На ділі послуга працює, але коректно поки не у всіх. На жаль, на поточний момент сервіс «Віртуальний номер» МТС ще досить сирий і дає серйозні збої. Про один з них розповідає наш форумчанин по засланні .

Однак, судячи з усього, це не масова проблема і найближчим часом послугу «допив» до розуму.

Дивно, читаючи даний пост на форумі створюється враження, що в компанії МТС під час розробки опцій, сервісів і послуг зайняті незрозуміло чим, запускають їх в страшному поспіху і навіть банально не тестують по повній програмі. Раджу без гострої необхідності почекати з підключенням «віртуальних номерів» хоча б тижнів зо два-три. Потім послуга повинна працювати вже без збоїв.

Також, судячи з відгуків, номери категорії «золото» і «платина» не варті своїх витрат і надаються, м'яко кажучи, не дуже відповідні своєму класу. Вибрати номер при його додаванні через USSD система не дає - привласнює сама перший-ліпший в різних федеральних кодах оператора. У разі використання сайту сервісу - пропонується вибрати один з декількох варіантів.

висновки

Чи зручний і потрібний цей сервіс або простіше купити на час другу сімку - справа суто індивідуальна. Безумовно, багатьом він сподобається і припаде до смаку, особливо якщо необхідний телефонний номер на час - для продажу квартири або машини.

Правда, в описі послуги є застереження: «підключаючи віртуальний номер, абонент зобов'язується не використовувати його в якості реєстраційних даних в різних сторонніх сервісах і послугах», але це скоріше «напис для галочки», бо поняття «сторонні сервіси та послуги» - вельми відносне . До чого з них відноситься, наприклад, дошка оголошень з продажу нерухомості?

Реалізація «Віртуального номера», безумовно, набагато краще МегаФоновскій «Другого номера» - завдяки можливості здійснювати вихідні дзвінки та відправляти SMS зі всіх «віртуальних номерів», чого в Мегафоні робити не реалізовано. Однак є в Мегафоні і плюси - підключення московського міського номера, правда, не в коді 495, а лише в 499 (послуга «Додатковий міський номер» ). За вартістю всі сервіси операторів досить доступні і в цілому співпадають. У Білайн, на жаль, нічого подібного поки що не пропонується.

Вибір «золотого» або «платинового» номера сумнівний і не варто своїх витрат, але це, знову ж таки, суб'єктивна думка.

У будь-якому випадку, вибір за вами. Послуга у МТС в цілому вийшла хороша, корисна і цікава.

Опис сервісу МТС «Віртуальний номер» >>

До чого з них відноситься, наприклад, дошка оголошень з продажу нерухомості?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: