Путівник по віртуальним принтерів для створення документів PDF. Частина 2.

  1. Попередні частини путівника

Попередні частини путівника

Содержаніеpdf995

Офіційний сайт: www.pdf995.com
Розмір: 2593 КБ
Ціна: безкоштовний
Російська мова інтерфейсу: немає

Дана програма, на перший погляд, абсолютно не цікава, тому що навіть не має власного вікна налаштувань. Ви лише відправляєте документ на друк, використовуючи віртуальний принтер pdf995, після чого отримуєте готовий PDF. Однак у неї є дві позитивні особливості. По-перше, pdf995 безкоштовний. Безкоштовних віртуальних принтерів для Windows, насправді, не так вже й багато. Єдине обмеження, пов'язане з використанням pdf995, полягає в показі рекламного вікна по завершенню операції друку. Його видалення обійдеться в $ 9.95, для цього потрібна реєстрація. Але в самих документах ніяка рекламна інформація не виникає.

Друга особливість pdf995 - це коректне відображення кирилиці. Не можна сказати, що це якесь диво і одкровення - майже половина програм в даному путівнику мають робити те ж саме. Однак, згадавши про безкоштовність, ми отримуємо дуже приємну суміш - просте додаток, яке вміє створювати PDF з кирилицею, за яке не потрібно платити гроші.

До змісту PDF Camp Pro 2.20

Офіційний сайт: www.verypdf.com
Розмір: 807 КБ
Ціна: $ 38.00
Російська мова інтерфейсу: немає

Головне вікно PDF Camp Pro

PDF Camp Pro працює як віртуальний принтер і управляється також, через властивості друку. Є підтримка всіх документів, які роздруковуються з додатків Windows. Як і в багатьох подібних програмах, ви можете вибирати розмір сторінки, вказувати дозвіл, орієнтацію кадру. У документі можна стискати як текст, так і графіку. Підтримується кілька варіантів формату PDF, додавання заголовка, теми, автора і ключових слів.

Програма має можливість пакетної друку. Ви вказуєте папку, куди необхідно зберігати файли, після чого на друк можна відправляти відразу кілька документів.

Віртуальний принтер володіє інтеграцією з поштовими клієнтами MS Outlook і Outlook Express. Вона полягає в тому, що програма автоматично створює листи з вкладеннями з файлів PDF, відправляючи їх за вказаними адресами.

Впровадження шрифтів може відбуватися за кількома правилами. По-перше, є вибір. Якщо є бажання, будь ласка, шукайте потрібні шрифти, впроваджуйте. Але, крім цього, є можливість автоматичного впровадження 14 базових шрифтів, а також всіх шрифтів, встановлених в системі, крім зазначеної раніше бази.

Офіційно оголошена сумісність з азіатськими символами, і нічого не сказано про кирилицю. На жаль, роздруківка тестових сторінок дала негативний результат.

Захист документа здійснюється за допомогою пароля і шифрування. Обмеження доступу стосуються друку, зміни, а також вилучення вмісту.

Програма має можливість виявлення посилань на web-сайти в початкових документах. При друку в PDF вони коректно перетворюються. Ви може налаштовувати їх зовнішній вигляд - стиль підкреслення, колір, товщину і багато іншого.

Є підтримка злиття декількох документів. При друку можна додавати нові сторінки в початок або в кінець іншого файлу PDF.

Підтримується компресія. Ви можете стискати текст, елементи оформлення, зображення. Картинки можна масштабувати для економії місця.

Допускається фонова відправка електронних листів при друку. В налаштуваннях вводиться адреса відправника та одержувача. Можна додати копії, в тому числі приховані. Далі вказується тема і текст повідомлення. Залишається ввести дані SMTP сервера. Після цього відправлення повідомлень можлива в фоновому режимі.

Утиліта Batch to PDF, що входить до складу PDF Camp Pro

До складу PDF Camp Pro входить маленька, дуже проста утиліта Batch to PDF. Вона виконує лише одну функцію - дозволяє відкривати відразу кілька документів і в пакетному режимі відправляти їх на друк. Підтримується величезна кількість типів документів, в першу чергу, весь набір MS Office, HTML, RTF, простий текст і багато іншого.

На офіційній сторінці проекту можна завантажити більш просту версію віртуального принтера, яка, зокрема, не підтримує пакетну обробку документів. Вона представляла б інтерес, будучи безкоштовною. Але стандартна версія PDFcamp, в плані умов поширення, відрізняється лише ціною, стоячи $ 29.00.

До змісту PDF Creator 0.95

Офіційний сайт: www.pdfforge.org
Розмір: 15522 КБ
Ціна: безкоштовний
Російська мова інтерфейсу: є

На відміну від більшості віртуальних принтерів, можливості PDF Creator не обмежуються появою нового значка в діалоговому вікні «Принтери і факси», і настройками з парою-трійкою вкладок, опції в яких, за великим рахунком, ідентичні у багатьох додатках. За допомогою PDF Creator можна гнучко налаштувати процес друку, додати сервісні можливості в Internet Explorer і в контекстне меню Провідника, а також багато іншого.

Віртуальний принтер працює в два етапи. Спочатку створюється документ Postscript. Він посилається в чергу друку, яка обслуговується власним монітором. Звідти вже відбувається друк в PDF, в графічні зображення, автоматична розсилка документів по електронній пошті. Тепер більш детально, по порядку розглянемо можливості програми.

Після того, як документ відправлений на друк з використанням віртуального принтера, відкривається діалогове вікно PDF Creator. Його можна відключити в налаштуваннях програми, вказавши використовувати опції за замовчуванням. Однак, якщо нічого не чіпати, то перед друком належить вказати кілька параметрів.

Друк документа в PDF Creator

Вводиться заголовок документа, дати його створення і останньої зміни. C допомогою окремих кнопок можна відразу вказати поточний час і дату. Далі вводиться ім'я автора, яке за замовчуванням береться з системних налаштувань. Вручну належить додати тему документа і ключові слова. Після закінчення оформлення друку можна відправити документ в чергу на віртуальний принтер, просто зберегти файл Postscript, а також відправити PDF по електронній пошті.

Монітор друку PDF дозволяє організовувати чергу з документів. Він не випадково включений до складу описуваного програмного продукту. Справа в тому, на офіційній сторінці проекту можна завантажити серверну версію віртуального принтера. А тут уже монітор життєво необхідний. По всій видимості, розробники вирішили залишити цей компонент в локальній версії, за що їм спасибі. Гірше працювати програма не стала, а додаткові сервісні можливості нікому не завадять, тим більше, ніхто не змушує ними користуватися. Вони не ускладнюють роботу.

Монітор друку PDF Creator

Монітор дозволяє збирати документи в режимі очікування, відправляти на друк окремі файли, а також всі відразу. Є можливість відправки документів по електронній пошті. Досить ввести адресу в спеціальній панелі, яка за замовчуванням прихована. Всі операції, пов'язані з монітором, заносяться в журнал.

Програма має власне вікно налаштувань, не пов'язане з властивостями принтера. Ви можете додавати інтеграцію з Провідником. У контекстному меню з'являється новий пункт, що дозволяє швидко відправляти на друк в PDF або графічні формати поточний файл або цілу групу. Ви можете роздруковувати пробні сторінки, вказувати пріоритет процесу віртуального принтера.

Налаштування PDF Creator

На першому етапі роботи принтера створюється документ Postscript. До складу продукту входить GPL Ghostscript. Налаштування програми дозволяють використовувати інший модуль, а також вказувати параметри його роботи, ключі.

Наступна група опцій дозволяє вказувати автора за замовчуванням, використовуючи для цього велику кількість вбудованих змінних Windows. Наприклад, можна застосовувати ім'я комп'ютера, додавати лічильники. Далі вказується дата і час за замовчуванням (поточна або будь-яка інша), а також розмір паперу, наприклад, A4.

Як треба зберігати документ? Спочатку ви визначаєте ім'я файлу. Воно складається з двох частин. Ви вводите приставку зі списку змінних, яка завершується текстовим рядком, що вводиться вручну. Далі вказується формат документів, який буде використовуватися при друку за замовчуванням. Пропонується PDF (стандарт), PNG, JPEG, BMP, PCX, TIFF, PS і EPS.

Ви можете встановити автоматичний запис документів, і тоді при пресі не буде задаватися додаткових питань. Спочатку вказується формат файлів і документів. Вибір аналогічний попередньому списку. Далі визначається ім'я файлу за тією ж схемою «приставка плюс для користувача рядок», а також вказується папка, куди будуть поміщатися файли. Є можливість відправки документа по електронній пошті, а також його автоматичне відкриття в програмі, встановленої в системі за замовчуванням.

Налаштування віртуального принтера дозволяють виконувати довільні команди до друку і після неї. Як них можуть виступати різні сценарії і запуск виконуваних файлів. У другому випадку можна вказувати параметри запуску, вибирати стиль вікна (нормальне / минимизированное, з фокусом і т.д.).

Незважаючи на те, що в рамках даної статті ми вчимося віртуалізації друку, можливо, вам знадобиться створити паперову копію документа PDF. Програма дозволяє автоматично відправляти PDF на будь-який інший принтер, встановлений в системі. Є можливість виведення додаткового діалогового вікна з властивостями принтера або параметрами друку.

Кожен формат кінцевий документів має власний набір налаштувань. Нас, в першу чергу, цікавить PDF. Ви можете вибирати сумісність з Adobe Acrobat 3.0, 4.0 і 5.0. Можна включати автоматичний поворот сторінок, вказувати дозвіл документа. Стиснення задається окремо для кольорових і чорно-білих зображень. Можна використовувати різні варіанти ступенів якості JPEG або ZIP. Картинкам можна давати дозвіл, відмінне від оригіналу, зменшуючи розміри. Одноколірні зображення стискаються за допомогою CCITT стиснення факсів.

Ви можете вказувати колірну схему документів. Їй може бути CMYK, RGB або відтінки сірого кольору.

Шифрування документів можливо за допомогою модулів Ghostscript або PDFEnc. Підтримуються ключі 40 біт і 128 біт. У другому випадку документ можна буде відкрити тільки в Adobe Acrobat 5.0 або вище. На документ ставиться пароль. В цьому випадку читання доступно тільки після його введення. Заборона, при необхідності, може стосуватися друку документа, копіювання його вмісту, змін вмісту і коментарів. При установці 128 біт ключа можливе використання низької роздільної здатності при друку, заповнення полів форм, зміна атрибутів.

Internet Explorer 6 з встановленої панеллю PDF Creator

Разом з установкою віртуального принтера ви можете додати панелі для браузерів Internet Explorer і Mozilla Firefox. Основне їх призначення - швидка друк web-сторінок. Крім того, панелі можуть виконувати функції лічильника спливаючих вікон і мають пошуковий рядок. Пошук здійснюється через власний сервіс розробника.

PDF Creator пропонує широкий набір сервісних можливостей при створенні документів PDF, і за все це не потрібно віддавати гроші. Це наочний приклад того, що безкоштовний додаток може помітно випереджати по функціональності і надійності платного конкурента.

До змісту pdfFactory Pro 3.30

Офіційний сайт: www.fineprint.com
Розмір: 1578 КБ
Ціна: $ 99.95
Російська мова інтерфейсу: немає

Головне вікно pdfFactory Pro

pdfFactory Pro, в цілому, являє собою класичний віртуальний принтер. Лише одна особливість відразу виділяє його з однорідної маси схожих додатків. Програма підтримує попередній перегляд документів. Він виконаний дуже зручно. Ви можете масштабувати сторінки, встановлювати на них закладки, вставляти при необхідності порожні аркуші. Друга особливість полягає в додаванні водяних знаків. Вибір готових елементів великий. Тут і різні позначки про конфіденційність, колонтитули і багато іншого. Присутній і цілий їх редактор. Ви можете вводити текст, змінювати шрифт, стиль, вказувати його положення на документі.

При впровадженні шрифтів можна вибирати окремі елементи із загального списку. Введення інформації про документ включає в себе не тільки класичні поля - заголовок, тема, автор і ключові слова. Ви також можете вказувати орієнтацію сторінок, оформляти бічну панель, вводити збільшення за замовчуванням, оформляти заголовок вікна. Документ може відкриватися з певною сторінки.

Управління безпекою включає в себе заборону на копіювання тексту і графіки, друк документа, його зміна, коректування коментарів. Віртуальний принтер виявляє посилання в документі. Ви можете управляти їх зовнішнім виглядом - стилем шрифту, бордюрами.

Програма підтримує роботу з закладками. Спочатку ви створюєте їх список. Потім, в Acrobat Reader можна буде здійснювати швидку навігацію по документу.

Налаштування принтера дозволяють вказувати папку за замовчуванням для збереження документів, правило іменування файлів. Ви можете створювати кілька віртуальних принтерів в системі. Крім того, можна автоматично відправляти PDF на друк, використовуючи фізичний принтер.

Переваги pdfFactory Pro полягають в можливості попереднього перегляду документів, в якісній підтримці кирилиці. На офіційній сторінці проекту можна завантажити більш просту версію програми, що має ціну вдвічі нижче, ніж у розглянутого продукту.

До змісту PDF Generator 1.51

Офіційний сайт: www.alientools.com
Розмір: 752 КБ
Ціна: $ 42.00
Російська мова інтерфейсу: немає

Головне вікно PDF Generator

PDF Generator є класичним віртуальним принтером, що володіє лише основними можливостями. Програма викликає себе тільки з налаштувань друку Alien Tools PDF Generator. Окремої робочого вікна, яке можна б викликати, наприклад, зі стартового меню, немає.

Параметри сторінки дозволяють вказувати її стандарт. За замовчуванням використовується аркуш паперу А4. Є можливість ручного введення розмірів, а також вказівку одиниць виміру. Ви можете також вказувати дозвіл графіки, що використовується в документах, а також її масштаб.

Програма підтримує впровадження шрифтів в документи. Налаштування принтера дозволяють працювати з їх списком. У лівій колонці показаний повний список шрифтів, а в правій - впроваджені елементи. За замовчуванням другий список порожній. Ви можете додавати туди будь-які встановлені шрифти.

Наступна група опцій дозволяє вибирати версію PDF (1.3 або 1.4), вказувати заголовок документа, його тему, автора, ключові слова. Є також можливість додавання фонової картинки.

Ви можете шифрувати документи, обмежуючи, тим самим, до них доступ. Заборона стосується друку, зміни, копіювання вмісту, заповнення коментарів і форм введення.

Кирилиця в документ відображається нецензурними символами. Незареєстрована версія програми додає в нижню частину сторінки рядок з нагадуванням про покупку продукту.

До змісту Print2PDF 7

Офіційний сайт: www.software602.com
Розмір: 10683 КБ
Ціна: $ 39.95
Російська мова інтерфейсу: немає

Print2PDF є класичним віртуальним принтером PDF, володіючи однією особливістю - ви можете викликати настройки збереження документів не тільки під час друку, але і як окреме вікно. Крім того, програма підтримує стандартне перетворення форматів документів, працюючи не як принтер, а просто, як звичайна утиліти.

Перед використанням програми в якості принтера розумніше зробити початкове її конфігурація. По-перше, ви можете вказати, в якому вигляді відкриється вікно збереження документа. Ви можете приховувати більшість тонких опцій або, навпаки, давати доступ до будь-яких налаштувань. Програма дозволяє використовувати профілі. Вони нагадують сюжетні настройки. Наприклад, один профіль дозволяє здійснювати високоякісну друк, інший робить акцент на конфіденційність, третій - на малий розмір документа.

налаштування Print2PDF

Налаштування безпеки включають в себе вказівку паролів для читання і редагування документів, а також забороняють друк, зміна, вилучення та додавання анотацій в документ.

У документи можна додавати цифровий підпис. Вона вимагає додаткового сертифіката. Ви вказуєте причину додавання підпису, розмір її зображення (якщо необхідно здійснювати показ), положення на сторінці.

Схожі настройки і у водяних знаків. Вони являють собою текст. Ви вказуєте ступінь її прозорості, вводите текст, визначаєте його напрямок.

Окремим меню реалізована підтримка накладення штампів. По суті, це той же водяний знак, тільки що представляє собою не текст, а картинку. Ви вказуєте її положення на сторінці, розмір, прозорість.

Зображення в PDF можуть стискатися за допомогою JPEG або ZIP. Вибіркового впровадження шрифтів немає, але є кілька варіантів політики роботи з ними. Ви можете також вводити чотири класичних поля анотації.

Додаткові опції дозволяють вказувати версію PDF, дозвіл друку, колір або чорно-білий режим, посилання, закладки.

Перетворення документів за допомогою Print2PDF

Програма дозволяє такоже Виконувати превращение документів, минаючи друк. Ві вказуєте вихідний файл, вібіраєте Профіль віртуального принтера. Далі слід повторення основної опцій Додатки, Які можна змінюваті як у випадка з традіційнім алгоритмом! Застосування програми. Print2PDF може працювати як віртуальний принтер і як утиліта для конвертації документів.

до змісту ReaSoft PDF Printer 3.5

Офіційний сайт: www.realsoft.com
Розмір: 5785 КБ
Ціна: $ 49.95
Російська мова інтерфейсу: немає

Головне вікно ReaSoft PDF Printer

На відміну від більшості віртуальних принтерів, налаштування ReaSoft PDF Printer викликаються не як властивості друку. Робота з додатком дещо відрізняється від звичного по іншим учасникам путівника алгоритму.

Початкове налаштування принтера здійснюється за допомогою спеціального майстра. Основне його призначення полягає в управлінні автоматичним збереженням документів. Ви можете вказати папку за замовчуванням, куди будуть складатися файли, а також відмовитися від показу вікна з властивостями принтера. Ім'я PDF завжди ідентично імені вихідного файлу або, наприклад, заголовка web-сторінки, якщо мова йде про HTML.

При друку документа немає сенсу викликати властивості принтера, а краще відразу здійснити дію. Управління передається ReaSoft PDF Printer, і відкривається діалогове вікно, що нагадує ілюстрацію, яку можна побачити трохи вище. Здійснюється попередній перегляд документа. Ви можете повертати сторінки, вставляти порожні аркуші, видаляти їх. Ліва бічна панель здійснює перегляд структури документа, а також дозволяє додавати в PDF закладки.

Є можливість введення описів, впровадження шрифтів (вибору немає), компресії (налаштувань немає). Ви можете також змусити додаток перегляду PDF розгортатися відразу на весь екран, налаштовувати розкладку сторінок, колонок. Крім того, допускається приховування головного меню (наприклад, у Adobe Reader), панелі інструментів, керуючих елементів заголовка вікна.

Віртуальний принтер дозволяє наносити на документи водяні знаки. Для них вказується позиція, текст, стиль, колір і багато іншого. Крім того, ви можете додавати кілька типів колонтитулів.

Підтримується шифрування. Крім стандартних 40 біт і 128 біт ключів, ви можете використовувати метод HighEx, який максимально безпечний, але розуміється лише останніми версіями Adobe Reader. Варіанти захисту традиційні - друк, редагування, копіювання вмісту, додавання анотацій.

ReaSoft PDF Printer дозволяє не просто друкувати документи, але також відразу відправляти їх по електронній пошті, а також виконувати злиття з іншими PDF.

до змісту зведена таблиця

Pdf995 Camp Creator Factory Generator Print ReaSoft Безкоштовний + - + - - - - PDF 1.2 * - + - - - * PDF 1.3 * + + + + + * PDF 1.4 * + + + + + * PDF 1.5 * + - + - + * PDF 1.6 * - - - - + * PDF 1.7 * - - - - + * Необхідність в Ghostscript + - + - - - - Компресія файлів - + + - + + + Компресія зображень - + + - + + - Перетворення зображень у чорно-білий режим - - + - - + - Вибіркове впровадження шрифтів - + - + + - - Введення відомостей про документ - + + + + + + Виявлення посилань - + - + - + - Попередній перегляд документа - - - + - - + Додавання водяних знаків - - - + - + + Шифрування файлів - + + + + + + Підтримка кирилиці (відображення) + - + + - + + Пошук кириличного тексту - - + + - + + Автоматичне сіх поранення - + + + - + + Монітор друку - - + - - - - Пакетна друк (черга) - + + - - - - Pdf995 Camp Creator Factory Generator Print ReaSoft

до змісту Загальна зведена таблиця

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Безкоштовний - - + + - - - + - + - - - - PDF 1.2 + + + * - - * * - + - - - * PDF 1.3 + + + * + - * * + + + + + * PDF 1.4 + + + * + - * * + + + + + * PDF 1.5 - - - * + - * * + - + - + * PDF 1.6 - - - * + - * * - - - - + * PDF 1.7 - - - * - + * * - - - - + * Необхідність в Ghostscript - - + - - - - + - + - - - - Компресія файлів + + + - + - + - + + - + + + Компресія зображень + - + - + + + - + + - + + - Перетворення зображень у чорно-білий режим + - - - - - + - - + - - + - Вибіркове впровадження шрифтів - - - - + + + - + - + + - - Введення відомостей про документ + - - - + - + - + + + + + + Виявлення посилань - - - - + - + - + - + - + - Попередній перегляд документа + - - - + - - - - - + - - + Додавання водяних знаків - - - - + - + - - - + - + + Шифрування ф йлов + + - - + - + - + + + + + + Підтримка кирилиці (відображення) + + + + + - + + - + + - + + Пошук кириличного тексту + - - + + - + - - + + - + + Автоматичне збереження - - - - + + + - + + + - + + Монітор друку + - - - + - - - - + - - - - Пакетна друк (черга) + - - - + - - - + + - - - - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

до змісту

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: