Що таке віртуальний виділений сервер і чому він потрібен бізнесу

 1. Що таке VPS / VDS-хостинг
 2. Кому потрібен VPS
 3. Як вибрати хостинг-провайдера
 4. 1. У провайдера є власний дата-центр
 5. 2. У дата-центрів високий показник відмовостійкості
 6. 3. Провайдер страхує дані від ризику втрати
 7. 4. Є тестовий період і цілодобова технічна
 8. 5. Провайдер задирає ціну і встановлює гнучкі тарифи
 9. Як заробити на партнерській програмі RUVDS

У вас є бізнес і сайт. Сайт повинен бути доступний 24 години на добу: приймати заявки, формувати замовлення і виставляти рахунки. Коли сайт недоступний, клієнти йдуть, а ви сумуєте і втрачаєте гроші.
У вас є бізнес і сайт
Щоб сайт був завжди доступний, йому потрібен надійний хостинг. Хостинг - квартира для вашого сайту.

Віртуальний хостинг - комунальна квартира. На одному сервері розташовуються відразу кілька сайтів із загальною кухнею, передпокої, потужністю процесора і дисковим простором. Якщо у сусіда галаслива вечірка, до вас гості не прийдуть.

Виділений сервер - власна квартира, в якій кімнат скільки хочеш. У ній живе тільки ваш сайт, сусіди не зберігають свої речі в дисковому просторі і не чіпають оперативну пам'ять. Своя квартира - це добре, але дорого.

Якщо в комуналці жити не хочеться, а на свою квартиру грошей немає, є альтернативне рішення - VPS-хостинг.

Що таке VPS / VDS-хостинг

VPS (Virtual Private або Dedicated Server) - це віртуальний виділений сервер. Він знаходиться на фізичному сервері, але ізольований від інших VPS. Тому при розміщенні на сервері декількох сайтів вони не впливають на продуктивність один одного.

Іншими словами, VPS - це знімна квартира. За неї не потрібно платити як за цілий будинок і не треба ділити з сусідами. Зате можна переклеювати шпалери, міняти ламінат і робити перестановку. А при бажанні додати ще пару кімнат.

VPS дозволяє заощадити на покупці і обслуговуванні фізичного сервера.

Його власник отримує повний доступ до свого віртуального сервера і може працювати з ним так само, як зі звичайним:

 • Встановлювати серверні додатки і будь-яке програмне забезпечення.
 • Створювати будь-яку кількість сайтів, баз даних, поштових скриньок, доменів, FTP-акаунтів.
 • Налаштовувати систему і оптимізувати ресурси під конкретний проект.
 • Використовувати власний IP-адресу, не розшарений з іншими клієнтами.
 • Створювати бекапи при переїзді сайту.

Ви платите тільки за ті ресурси сервера, які використовуєте. Наприклад, у хостинг-провайдера RUVDS мінімальна вартість оренди VPS на Linux - 104 рубля, на Windows - 264 рубля на місяць при оплаті за рік.

Змінити конфігурацію свого VPS-сервера можна в будь-який момент онлайн. Наприклад, перед новорічними святами резервуєте додаткові процесори. А як тільки пік спав - відключаєте, щоб не платити зайвого.

Кому потрібен VPS

Віртуальний виділений сервер підходить для хостингу сайтів, інтернет-магазинів, розробки і тестування ПО, оновлень і систем управління контентом (WordPress, Drupal, Joomla, «1С-Бітрікс», OpenCart). Крім того, можна перенести в VPS відеоконференції, платежі, бухгалтерію та інші сервіси.

Як вибрати хостинг-провайдера

VPS захищає від втрати даних і дозволяє регулярно створювати бекапи. Але не всі хмарні сервіси однаково безпечні. Наприклад, в 2015 році російський хостинг-провайдер Cloudmouse втратив дані користувачів, в тому числі і резервні копії. те ж відбулося в березні 2018 го у британського хостера 123 Reg. Тому при виборі VPS-хостингу важливо оцінити надійність провайдера. Дивитися варто на кілька критеріїв.

1. У провайдера є власний дата-центр

Дата-центр - це приміщення, де знаходяться сервера. Якщо він є, значить, компанія сама відповідає за весь ланцюжок надання послуги і стежить, щоб сервера працювали без збоїв.

У RUVDS все обладнання розміщено у власних дата-центрах рівня TIER III в Москві і рівня TIER IV в Швейцарії. Якщо якесь обладнання вийде з ладу, ви про це навіть не впізнаєте: провайдер переключиться на інший дата-центр, все буде працювати як раніше.

Ціна на VPS в усіх дата-центрах RUVDS однакова.

компанія планує розмістити обладнання ще в двох дата-центрах: в Equinix LD8 в Лондоні і в дата-центрі на базі одного з найбільших вузлів зв'язку ММТС-9 (М9) в Москві.

2. У дата-центрів високий показник відмовостійкості

Надійність VPS-хостингу безпосередньо залежить від обладнання: якості материнських плат, дисків, пам'яті і інших компонентів. Сервера повинні бути новими, а не купленими на вторинному ринку.

У RUVDS прямі договори поставки та обслуговування обладнання Huawei. Рівень відмовостійкості дата-центру в Москві - 99,98%, дата-центру в Швейцарії - 99,995%. Серед партнерів RUVDS - Московська біржа, ВЦИОМ, ФІНАМ, GettTaxi і Delivery Club.

3. Провайдер страхує дані від ризику втрати

Страхування даних від ризику втрати - нова послуга на ринку хмарного зберігання, яка доступна клієнтам RUVDS. Це безкоштовно: ризик компрометації даних всіх клієнтів застрахований компанією AIG. Клієнтам-юридичним особам RUVDS пропонує збільшення страхового покриття як по сумі, так і по ризиках. Дані будуть застраховані в тому числі і від збоїв на каналі зв'язку.

4. Є тестовий період і цілодобова технічна

У RUVDS замовлення і установка віртуального сервера повністю автоматизовані: весь процес займає дві хвилини. Після цього він відразу доступний для роботи.

Завдання з управління інфраструктурою (створення і видалення серверів і мереж, зміна конфігурації або тарифу) вирішуються в особистому кабінеті. Щоб зрозуміти, як все працює, RUVDS дає один день безкоштовного тестового періоду.

Якщо виникають питання, можна в будь-який момент звернутися в службу підтримки, вона доступна цілодобово. На сайті RUVDS є FAQ і довідник , Де докладно описані механізми роботи.

5. Провайдер задирає ціну і встановлює гнучкі тарифи

У RUVDS одні з найвигідніших тарифів серед російських хостинг-провайдерів. Це можливо за рахунок автоматизації сервісу. Можна вибрати готовий тариф, створити свою конфігурацію віртуального сервера або платити тільки за використовувані ресурси.

У перших двох випадках вартість VPS фіксована, з оплатою раз на місяць. Можна додатково замовити захист від DDOS-атак і вірусів. Ліцензія ОС Windows Server входить в комплект поставки.

У разі оплати за ресурси, з рахунку кожен день списується та сума, яку використовував ваш сервер. Це хороший варіант, якщо величезні обчислювальні потужності потрібні вам не завжди, але ви хочете мати їх в запасі. Якщо не знаєте, який тариф вибрати, служба підтримки RUVDS допоможе визначитися з потребами. І не забувайте, що в будь-який момент можна безкоштовно поміняти тариф.

Як заробити на партнерській програмі RUVDS

У RUVDS є партнерська програма: запрошуєте знайомих і отримуєте від 15 до 25% з кожного приведеного клієнта. Є три варіанти участі в програмі:

 • Поширювати своє посилання для реєстрації.
 • Давати знайомим свій промокод для реєстрації.
 • відкрити свій хостинг через White Label API.

Після реєстрації нових користувачів по вашому посиланню або промокодом ви будете отримувати відсоток від його витрат протягом року. Наприклад, якщо новий клієнт використовує VPS за 1 000 рублів на місяць, 150 рублів (15%) перераховуються на ваш рахунок. Ними можна оплатити свій VPS, перевести на карту Visa або MasterCard або закинути на WebMoney або «Яндекс.Деньги».

Чим більше клієнтів реєструється по вашому посиланню, тим більше відсотків ви отримуєте за кожного.

Замовити віртуальний сервер RUVDS

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: