Віртуальні диски Windows 7: створення і підключення

  1. Створення віртуального диска Windows 7
  2. Ініціалізація створеного диска
  3. Видалення віртуального жорсткого диска

Розробники Microsoft додали в ОС Windows 7 можливість створення і підключення віртуальних жорстких дисків, без використання для цього стороннього програмного забезпечення Розробники Microsoft додали в ОС Windows 7 можливість створення і підключення віртуальних жорстких дисків, без використання для цього стороннього програмного забезпечення. Сьогодні ми розглянемо питання того, як створити віртуальний жорсткий диск, форматувати і підключити, щоб ОС розпізнала його і відображала як звичайний розділ HDD.

Операційна система Windows 7 дозволяє створювати віртуальні жорсткі без використання для цього стороннього програмного забезпечення. Однак це ще не все, "сімка" дозволяє зробити так, щоб створений віртуальний жорсткий диск сприймався системою, як звичайнісінький, той, який встановлюється в корпус комп'ютера.

Таким жорстким диском дуже зручно користуватися. Посудіть самі. По-перше, на ньому можна зберігати файли, як в зашифрованому, так і в звичайному вигляді, або бекапи ОС. По-друге, на нього можна встановити додаткову операційну систему. По-третє, включити його в домашню мережу і синхронізувати з іншими домашніми пристроями.

Створення віртуального диска Windows 7

Отже, щоб створити, а потім підключити віртуальний жорсткий диск, який буде визначатися в Windows7 як звичайний, відкрийте панель управління. Для цього натисніть на кнопку "Пуск" і в меню, праворуч, натисніть на відповідний посилання.

У панелі, перейдіть в розділ "Система і безпека", а потім клацніть по "Адміністрування". У новому вікні відкрийте пункт "Керування комп'ютером".

У який з'явився на вашому екрані вікні "Керування комп'ютером", послідовно, як показано на малюнку нижче, розкрийте меню в лівій частині вікна і клацніть правою клавішею миші по "Управління дисками". У контекстному меню клацніть по "Створити віртуальний жорсткий диск".

Далі, в новому діалоговому вікні, вам буде запропоновано визначити місце для віртуально жорсткого диска, для цього клікніть по кнопці "Огляд". Також в цьому ж вікні задайте ім'я нового диску, наприклад, "vhhd". Вкажіть бажаний розмір майбутнього диска, і активуйте в розділі "Формат віртуального диска" радіокнопку "Фіксований розмір", щоб максимально прискорити його роботу. Завершіть налаштування диска натиснувши на кнопку "Ok" для початок створення системою Windows 7 VHD-файлу з заданим об'ємом віртуального місця. Віртуальний жорсткий диск Windows 7 буде створений.

Ініціалізація створеного диска

Віртуальний жорсткий диск Windows 7 ми створили, його можна побачити і отримати доступ з розділу "Керування комп'ютером", проте поки система не бачить його, а, отже, і ми.

Щоб він почав відображатися як звичайний HDD в провіднику, або іншому файловому менеджері, його потрібно форматувати (підключити). Для цього у вікні "Керування комп'ютером" правою клавішею миші по його значку і в контекстному меню, яке з'явиться, щоб знайти і вибрати рядок "Ініціалізувати диск". Потім погоджуйтеся з усім, що запропонує вам система, натискаючи "Так".

Після того, як ініціалізація віртуального диска буде виконана, слід почати створення з нього простого томи. Щоб зробити це, клацніть правою клавішею миші по диску і в контекстному меню виберіть пункт "Створити простий том", далі слідуйте підказкам і інструкціям майстра створення.

На цьому все. Віртуальний диск ми створили і підключили його, тепер їм можна користуватися як звичайним жорстким диском.

Єдино на що ще варто звернути увагу це на те, як його відключити і при необхідності видалити.

Видалення віртуального жорсткого диска

Якщо з часом створений віртуальний диск стане вам не потрібен, його можна легко видалити. Відкрийте вікно "Керування комп'ютером", так як описано вище. Виберіть віртуальний жорсткий диск, клікніть по ньому правою клавішею миші і в контекстному меню виберіть пункт "Завершити з'єднання віртуальний жорсткий диск". У діалоговому вікні встановіть галочку в чекбоксі "Видалити віртуальний жорсткий диск після видалення диска". Диск буде витягнуто, а VHD-файл видалений.

Успіхів!

(1 оцінка, середнє 5 з 5)

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: