Віртуальні номери телефонів для прийому СМС повідомлень з переадресацією

 1. Що таке віртуальний номер для прийому СМС?
 2. вхідні СМС
 3. Вихідні СМС
 4. Скільки коштує віртуальний смс номер?
 5. Чим вигідний віртуальний номер для прийому і відправки смс
 6. Як купити віртуальний номер для СМС онлайн
 7. Список доступних країн, де можна отримати віртуальний номер для СМС:
 8. Які можна замовити ще послуги на сайті Freezvon?

В Інтернеті існують різні сервіси надають віртуальний номер для прийому смс для особистого використання іля для бізнесу, в залежності від потреностей і необхідних завдань, які потрібно вирішити. Freezvon пропонує своїм клієнтам сервіс прийом смс на віртуальний номер як і міський так і мобільний різних країн і стільникових операторів світу, з можливістю онлайн пересилати свої вхідні СМС-повідомлень на електронну пошту, на URL (веб-сервер) безкоштовно і на стільниковий телефон будь-якої країни по низькими тарифами.

Віртуальний СМС номер можна придбати в онлайн режимі і налаштовувати переадресацію отриманих СМС прямо в особистому кабінеті, а також є можливість відправити СМС, робити розсилку для клієнтів, підтримувати зв'язок і отримувати сповіщення. Ви можете купити не тільки казахстанський, білоруський, український або російська віртуальний номер для прийому смс , А й різних країн СНД, Азії, Європи та інших континентів. При цьому ви отримуєте повідомлення від інших абонентів абсолютно безкоштовно, побачити смс-повідомлення можна на електронну пошту.

Прийом смс на віртуальні номери телефонів полегшує завдання отримання СМС від абонентів інших країн, без фізичної присутності в країні. Купивши віртуальні номери телефонів для отримання смс, клієнти можуть використовувати його для різних цілей: як для бізнесу фізичній особі, так і для особистого використання юридичній особі. Віртуальний номер для відправки смс і отримання, має великі переваги перед звичайним номером телефону, з якими можна ознайомитися нижче.

Що таке віртуальний номер для прийому СМС?

Віртуальні номери для прийому СМС - це сервіс, який дає вам можливість отримати смс з переадресацією на вашу електронну пошту безкоштовно або на мобільний номер телефону будь-якої країни світу. Отримавши віртуальний номер онлайн необхідного міста і стільникового оператора без покупки сім-карти можна відправляти і приймати повідомлення, налаштувати переадресацію на зручне напрямок і здійснювати масову розсилку. Віртуальні номери для смс використовують для СМС-розсилки , Реєстрації в онлайн-сервісах, відстеження статистики та історії СМС, для збереження конфіденційності тощо

вхідні СМС

Прийом смс на віртуальний номер онлайн можна здійснювати за допомогою смартфона, планшета, ПК, зайшовши в персональний кабінет аккаунта. Відправник буде оплачувати СМС згідно локального тарифу. Переадресацію вхідних повідомлень можна встановити на наступні напрямки:

 1. Мобільний - всі ваші СМС потрапляють на ваш мобільний номер телефону;
 2. Електронну пошту - СМС-повідомлення приходять на електронну пошту;
 3. URL адреса - переадресація на ваш особистий web-сайт.

Схема отримання СМС-повідомлень онлайн
Схема отримання СМС-повідомлень онлайн

В особистому кабінеті ви можете самостійно змінити налаштування переадресації в будь-який зручний час.

Вихідні СМС

Крім отримання смс на віртуальний номер, ви можете відправити sms-повідомлення іншому абоненту, для цього необхідно зробити наступне:

 • Увійти в персональний кабінет;
 • Натиснути на вкладку "Відправити повідомлення";
 • Написати повідомлення;
 • Ввести телефон одержувача;
 • Клікнути "Відправити".

* На сайті Freezvon Ви можете придбати віртуальний мобільний номер Росії , Казахстану, України, США та інших країн. Ви зможете здійснювати і приймати дзвінки, відправляти та отримувати СМС вигідно, а також підключати додаткові послуги .

Скільки коштує віртуальний смс номер?

Переадресація на стільниковий телефон є платною, на електронну пошту і URL адреса - безкоштовна. При необхідності, можна змінювати параметри налаштування маршрутизації онлайн. З цінами на віртуальний номер телефону для відправки смс і отримання, ви можете ознайомитися тут .

Вартість віртуального номера для смс

Чим вигідний віртуальний номер для прийому і відправки смс

Дана послуга має безліч переваг як для офісу, так і для будинку:

 • Переадресація на будь-який зручний пристрій;
 • Широкий вибір можливостей для обробки повідомлень;
 • Використання для розвитку бізнесу;
 • Збереження анонімності;
 • СМС-розсилка вашим клієнтам необхідної інформації;
 • Дешеві тарифи відправку повідомлень і безкоштовний прийом смс на електронну пошту;
 • Надання статистики повідомлень, які приходять компанії;
 • прийом і відправлення повідомлень в інші країни;
 • Зміна налаштувань переадресації в онлайн-режимі.
 • Реєстрація в соціальних мережах та інших інтернет-сервісах. (Тільки українські та російські мобільні номери, для інших країн уточніть у оператора.)

У будь-який момент ви можете підключати додаткові послуги, які розширюють можливості вашого спілкування в особистих і ділових цілях.

Як купити віртуальний номер для СМС онлайн

 • зареєструватися на сайті;
 • Поповнити рахунок в особистому кабінеті (все методи оплати );
 • Вибрати тип номера (для СМС або для СМС і дзвінків), країну, код міста або оператора;
 • Встановити налаштування переадресації (мобільний, email, URL);
 • Здійснити замовлення;
 • Почати використання.

Купити номер для СМС прямо зараз

Список доступних країн, де можна отримати віртуальний номер для СМС:

В даному списку ви побачите перелік країн, в яких можна купити віртуальний номер для прийому СМС. Такі номери можуть бути як міськими так і мобільними різних кодів оператора. Деякі країни приймають СМС-повідомлення тільки всередині країни, а інші приймають з інших країн.

Які можна замовити ще послуги на сайті Freezvon?

Ви можете підключати не тільки віртуальні номери для прийому СМС, але також і безліч інших послуг, що надають компанією Freezvon, таких, як:

 • номера для дзвінків, факсів, дзвінків і факсів, дзвінків і СМС;
 • багатоканальні номера;
 • номера Tool Free 800;
 • віртуальну АТС ;
 • підключення додаткових послуг, таких, як: вітальне повідомлення , Голосова пошта, статистика викликів, запис розмов і т.д.

Зручністю є те, що ви можете налаштовувати ці послуги самостійно в особистому кабінеті, і ви з легкістю можете підключати і відключати потрібні вам функції.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання або знадобиться допомога з настройками, звертайтеся в службу технічної підтримки Freezvon, що працює онлайн цілодобово. Наші фахівці будуть раді Вам допомогти в будь-який час доби. Зателефонуйте нам прямо зараз!

Що таке віртуальний номер для прийому СМС?
Що таке віртуальний номер для прийому СМС?
Скільки коштує віртуальний смс номер?
Які можна замовити ще послуги на сайті Freezvon?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: