Віртуальний принтер, збереження в pdf, doPDF

Віртуальний принтер - це програма на вашому комп'ютері, яка повністю аналогічна звичайному принтеру, але тільки реальним принтером вона не керує. При друку на такому віртуальному принтері ця комп'ютерна програма обробляє файл так, як ніби вона його друкує на принтері, і зберігає в файл. Зазвичай файл цей в форматі pdf (ПДФ). Головне достоїнство таких віртуальних принтерів в формат pdf в тому, що він зберігає саме те що ви бачите у себе на комп'ютері.

Приклад з життя. Ви довго-довго робили свій диплом, реферат, курсову або креслили креслення. Дуже втомилися, всю ніч робили. Розставляли нумерацію глав, верстали диплом, підбирали красиві шрифти для заголовка. Коротше, робили красивим. І у вас на комп'ютері все це виглядало справді красиво. Тока коли ви принесли друкувати диплом , наприклад до нас , То РАПТОМ при відкритті вся ця верстка і краса пропала і друкується абсолютно не те, що ви хотіли. Або не зовсім те, що ви хотіли. Справа в тому, що в світі є безліч комп'ютерних програм для одних і тих же цілей. І у кожної програми є кілька версій ще. Це робиться виключно з метою особистої наживи творців програмного забезпечення. Тому, при відкритті файлу створеного в певній програмі певної версії іншою програмою, то можна очікувати не зовсім коректного відкриття.

Насправді прості документи не сильно страждають від цього. Головна проблема при друку рефератів і дипломів в тому, що вони "пливуть" по документу. Якщо ви зробили, що кожна глава починається з нового аркуша, то на іншому компі ця глава буде в середині листа. Найбільші проблеми трапляються з печаткою креслень . Шрифти у креслень замінюються на інші, вони вилазять за рамки, змінюється товщина ліній у креслень. І зробити з цим нам нічого не можна, тому що ми не знаємо як все це повинно виглядати. Доводиться друкувати як є.

Всі ці проблеми легко вирішуються за допомогою установки безкоштовного віртуального принтера. Його можна легко і швидко завантажити з цього сайту ( скачати віртуальний принтер ). Як встановити віртуальний принтер писати не охота, там все просто.

Це віртуальний принтер підходить під Windows 7, Vista, XP, 2008/2003/2000 Server (32 і 64-біт). Він з'явиться в списку принтерів.

01. При друку необхідно вибрати в якості принтера doPDF.

02. Заходимо в "Властивості принтера". Тут можна налаштувати віртуальний принтер.

03. Тут можна вибрати формати зі стандартних або самостійно ввести свій потрібний

На зображенні зверху я ввів популярний формат для креслень А1. Якщо ви плутаєтеся в форматах паперу, то можете прочитати цю статтю .

04. Також можна в програмі вибрати дозволу для друку (dpi) для креслень достатньо 150, якщо у вас є в документі фотографії або вимагають високого дозволу картинки, то ставте 300.

05. Натискаємо ОК.

Вибираємо куди зберегти файл і відкрити його по завершенню для перевірки. Решту можна не чіпати.

У вас є готовий файл pdf, який можна нести друкувати куди завгодно і не бояться, що його неправильно відкриють.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: