Як виправити помилку Сайт містить небажане ПО в WordPress

 1. Вступ Якщо ви бачите помилку Сайт містить небажане ПО на вашому WordPress сайті, значить існує ймовірність,...
 2. Виправлення помилки WordPress Сайт містить небажане ПО
 3. Крок 1 - Пошук причини
 4. Варіант 2 - Використання Wordfence
 5. Крок 2 - Відправка сайту для повторного розгляду
 6. висновок

Вступ

Якщо ви бачите помилку Сайт містить небажане ПО на вашому WordPress сайті, значить існує ймовірність, що ваш сайт був зламаний або заражений шкідливим ПЗ. Найгірше в цьому всьому, що іноді навіть після усунення наслідків злому або зараження, червоний екран все одно може з'являтися. Це відбувається через те, що Google позначає такого роду сайти для захисту користувачів. Однак не поспішайте засмучуватися, для початку прочитайте цей посібник і ми покажемо вам, як виправити набридливу помилку Сайт містить небажане ПО на будь-якому WordPress сайті. Якщо ви бачите помилку Сайт містить небажане ПО на вашому WordPress сайті, значить існує ймовірність, що ваш сайт був зламаний або заражений шкідливим ПЗ

Чому може з'явитися помилка Сайт містить небажане ПО?

Перед тим, як ми перейдемо до вирішення даної проблеми, важливо дізнатися першопричину даної проблеми. По-перше, ви повинні знати, що існує кілька типів даної помилки:

 • Обережно, підроблений сайт
 • Обережно, шкідливе ПЗ
 • Сайт містить небажане ПО

У більшості випадків, поява цієї помилки говорить про злом вашого сайту. Злом може привести як до простого зараження сайту, так і до поширення вірусу на відвідувачів. Такого роду віруси намагаються заразити систему входить на сайт користувача.

Google приділяє особливу увагу даними сайтам і відзначає їх, як підозрілі і небезпечні. Крім зламаних сайтів, Google позначає сайти, які підозрюються в зберіганні шкідливого ПО або фішинг.

Іншою причиною появи цієї помилки може стати наявність оголошень низької якості з сумнівних джерел. Ці оголошення можуть містити шкідливий код або вести на сайт, який його містить. Google надає можливість проаналізувати ваш сайт для виявлення шкідливого коду або вірусів без небезпеки зараження ними за допомогою даного сервісу . Іншою причиною появи цієї помилки може стати наявність оголошень низької якості з сумнівних джерел

Щоб використовувати цей інструмент, просто замініть hostinger.ru на адресу вашого сайту.

Виправлення помилки WordPress Сайт містить небажане ПО

Тепер, коли ми дізналися причину появи помилки, давайте перейдемо безпосередньо до її вирішення. Однак перед цим, бажано зробити бекап вашого сайту, на випадок непередбачених обставин. Детальний керівництво як створити бекап вашого сайту на WordPress можна знайти тут. Після цього, ви можете сміливо зайнятися виправленням цієї помилки.

Як раніше згадувалося, причиною даної помилки є злом вашого сайту. Тому, досить часто вона продовжує з'являтися навіть після видалення шкідливого ПЗ. Це відбувається в слідстві того, що хакери знайшли так званий backdoor (бекдор) для вашого сайту. У сфері мережевої безпеки, бекдор відноситься до уразливості безпеки, яку хакери можуть використовувати для отримання доступу до вашого сайту. Це все може призвести до поцупив паролів, зміненим прав доступу файлів і інших неприємностей.

Для початку, вам необхідно знайти цей бекдор і якомога швидше його усунути. Тільки після того, як ви будете впевнені, що ваш сайт знову захищений, вам потрібно знайти сліди шкідливого ПО, які могли залишитися на вашому сайті. Далі ми покажемо два методи для досягнення цієї мети.

Крок 1 - Пошук причини

Варіант 1 - Використання Sucuri для сканування WordPress

Оскільки видалення шкідливого ПО або будь-яких інших вірусів з вашого сайту WordPress може бути стомлюючим і часто розчаровує, рекомендується використовувати професійні інструменти. Одним з таких варіантів є Sucuri, який є багатофункціональним сервісом для захисту сайту. Ви можете використовувати його безкоштовний сканер для пошуку шкідливого ПЗ / заражених файлів на своєму сайті. Давайте візьмемо заражений сайт як приклад і використовуємо сканер Sucuri, щоб дізнатися, які файли були заражені. Оскільки видалення шкідливого ПО або будь-яких інших вірусів з вашого сайту WordPress може бути стомлюючим і часто розчаровує, рекомендується використовувати професійні інструменти

З результатів сканування Sucuri ми можемо побачити, що тестовий сайт був заражений шкідливим ПЗ. Ми також можемо дізнатися які саме файли заражені і навіть побачити шкідливий скрипт.

Тепер у нас є два варіанти:

  1. Відновити не інфіковану версію сайту з резервної копії. В панелі управління Hostinger, бекапи можуть бути знайдені в розділі Файли.
  2. Видалити заражені файли вручну. Однак це вирішить проблему лише тимчасово і даний метод не рекомендується.

Варіант 2 - Використання Wordfence

Іншим варіантом для виправлення червоного екрану Сайт містить небажане ПО - це використання плагіна для WordPress. Існує велика кількість плагінів, але ми радимо Wordfence. У нього є можливість просканувати ваш сайт на наявність будь-яких шкідливих файлів і навіть замінити заражені файли на чисті. Для використання Wordfence, встановіть і активуйте плагін . Як тільки установка буде завершена, натисніть Scan для пошуку заражених файлів на вашому сайті. Іншим варіантом для виправлення червоного екрану Сайт містить небажане ПО - це використання плагіна для WordPress

Крок 2 - Відправка сайту для повторного розгляду

Залишилося лише попросити Google зробити повторний перегляд вашого сайту. Ви можете зробити це додавши ваш сайт в інструмент Google для веб-майстрів:

   1. По-перше, відвідайте Google Search Console і увійдіть за допомогою облікового запису Google. Після цього, введіть адресу вашого сайту і натисніть кнопку Додати ресурс.
   2. Google попросить вас підтвердити право на власність сайту. Скачайте HTML файл на ваш комп'ютер.
   3. Тепер завантажте файл на ваш хостинг аккаунт. Файл повинен бути завантажений в кореневу директорію вашого сайту (найчастіше це public_html). У Hostinger ви можете зробити це за допомогою Файлового Менеджера.
   4. Далі перейдіть знову на сторінку Google Search Console і натисніть кнопку Підтвердити. Ви повинні побачити повідомлення про успішне завершення.

   Після додавання сайту ви зможете перевірити безпеку свого сайту і потім запросити Google перевірити його в розділі Проблеми безпеки. Після того, як процес перевірки буде завершений, на вашому сайті повинен припинитися показ помилки Сайт містить небажане ПО.

   висновок

   У цьому керівництві ми дізналися, як виправити помилку Сайт містить небажане ПО на сайті WordPress. Були показані деякі з причин появи цієї помилки і два методи для її усунення:

     • За допомогою сервісу забезпечення безпеки Sucuri ми знайшли і видалили заражені файли, або відновили сайт за допомогою бекапа
     • За допомогою плагіна для WordPress - Wordfence

   Дотримуючись нашого керівництва, ви змогли позбутися від цієї дратівливої ​​помилки і повернули ваш сайт до свого попереднього стану. Щоб знайти ще більше корисних посібників, відвідайте наш розділ WordPress .

Чому може з'явитися помилка Сайт містить небажане ПО?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: