Лікування сайту від вірусів, лікування вірусів на сайті

 1. Для чого заражають сайти
 2. Ознаки зараження сайту
 3. 2. Видаляємо віруси з комп'ютерів
 4. 3. Міняємо паролі
 5. 4. Шукаємо «слабке місце»
 6. 5. Видаляємо віруси з сайту
 7. 6. Перевіряємо сайт
 8. Вартість лікування вірусів на сайті від 7 000 рублів
 9. Швидка заявка

Головна послуги сайти підтримка сайтів

На жаль, після запуску і успішної роботи вашого Інтерні-проекту, Ви можете зіткнутися з такою «бідою», як вірус на сайті На жаль, після запуску і успішної роботи вашого Інтерні-проекту, Ви можете зіткнутися з такою «бідою», як вірус на сайті. Вірусом може бути як «невинна» посилання на який-небудь зовнішній ресурс, так і впровадження на сайт небезпечних скриптів, що заважають або повністю блокують нормальну роботу веб-сайту.

Причинами появи вірусів на інтернет-сайті можуть бути як банальне використання простого пароля для входу в адміністративну панель системи управління сайтом, так і її можливі уразливості. З цієї причини завжди вкрай важливо дотримуватися мінімальних вимог безпеки: використовувати складні паролі і вчасно оновлювати CMS.

Для чого заражають сайти

Причин зараження сайту може бути безліч, але основні з них можна виділити наступні:

 • Створення «фішингових» сторінок, які використовуються для крадіжки номерів і паролів пластикових карт і різних сервісів. Фішингові сторінки, як правило, являють собою практично ідентичні копії реальних сторінок, але відрізняються вони деякими елементами і адресою знаходження сторінки;
 • Використання зараженого сайту в якості місця для розміщення інформації або реклами іншого інтернет-ресурсу;
 • Конкуренція: для компроментірованія Вашого сайту та зниження у видачі в пошукових системах;
 • Використання зараженого сайту для атаки на інші сайти, розсилка спаму.

Ознаки зараження сайту

 • Візуальні зміни на сайті, які Ви не робили. Наприклад, можлива поява рекламних банерів або картинок, перенаправлення на інші ресурси;
 • Попередження від Яндекса при переході на сайт: «Сайт може загрожувати безпеці вашого комп'ютера»;
 • Попередження від Google при переході на сайт: «Цей сайт може завдати шкоди Вашому комп'ютеру»;
 • Аналогічні попередження в сервісах Яндекс.Вебмастер і Google Webmaster Tools;
 • Помилки скриптів PHP або JavaScript, які з'явилися «на рівному місці»;
 • Блокування сайту антивірусними програмами, встановленими на комп'ютері.

Як заражають сайти

 • Крадіжка параметрів доступу до сайту по протоколу FTP: переглядаючи яку-небудь заражену сторінку в Мережі, лист або завантажуючи заражену програму, існує ймовірність спрацьовування вірусу з метою пошуку на комп'ютері користувача логінів і паролів для доступу до сайту, які зберігаються на ПК. Для запобігання цьому не зберігайте паролі у відкритому вигляді, користуйтеся шифрувальними програмами, а найкраще - запам'ятовуйте їх;
 • Підбір логіна і пароля для доступу в адміністративну частину CMS, використовуваної на ресурсі: на жаль, багато власників і творці сайту з самого початку не піклуються про «недоторканності» веб-сайту і використовують «побиті» пари логін-пароль. Шкідливі програми, в свою чергу, мають величезні бази по найбільш часто зустрічається параметрам доступу, переглядають їх і здійснюють підбір. Після потрапляння «в ціль» зловмисники отримують повний контроль над зламаним сайтом;
 • Використання вразливостей використовуваної системи управління сайтом. Недосконалість всіляких CMS залишають зловмисникам ще одну можливість зараження сайтів: знаючи «дірку» в якомусь модулі або в движку сайту, можна вредріть в нього паразитний (вірусний) код.

Як здійснюється лікування сайту

1. Робимо бекап

Робимо резервну копію сайту (файли + БД) для того, щоб мати можливість відновити його, «якщо щось піде не так».

2. Видаляємо віруси з комп'ютерів

Вкрай важливо очистити всі комп'ютери, з яких здійснюється доступ на сайт, від вірусів, адже дуже часто причиною зараження інтернет-сайту є саме вірус, що знаходиться в ПК. Для лікування комп'ютера від вірусу можна скористатися платною антивірусною програмою або дуже корисною утилітою Dr.Web CureIt! ®, яка розповсюджується безкоштовно, але при цьому надзвичайно ефективна. Також необхідно забезпечити постійну комплексну антивірусний захист Вашого ПК протягом усього часу його роботи, а не обмежуватися лише разовими перевірками.

3. Міняємо паролі

Необхідно змінити паролі від усіх облікових записів, доступів, «адмінок», електронної пошти тощо. Іншими словами - змінити паролі необхідно скрізь, де це можливо. Але в першу чергу варто подбати про доступ по протоколу FTP і в панель управління хостингом.

4. Шукаємо «слабке місце»

Як правило, зараження сайту відбувається через якийсь слабке місце ( «діру») на сайті, через яку зловмисники впроваджують свій шкідливий код. Проаналізувавши службові LOG-файли (LOG-файли доступу на сайт), можна знайти цю «дірку». Альтернативний варіант - переглянути файли сайту по FTP і знайти файли, дата зміни яких найсвіжіша. Можливо, в ці файли і був впроваджений вірус. Однак, трапляються випадки підміни дати зміни файлів, з цієї причини знайти модифіковані вірусом файли буває вкрай складно.

5. Видаляємо віруси з сайту

На цьому етапі необхідно завантажити всі файли сайту до себе на локальний комп'ютер і перевірити їх антивірусною програмою. Для більшої впевненості перевірку необхідно здійснювати декількома антивірусами: Антивірус Касперського, Dr.Web CureIt !, NODE 32, Avast. Завантаження файлів сайту на ПК можливо здійснювати за допомогою протоколу FTP і спеціальної програми - FTP-клієнта. Однак при дуже великій кількості файлів скачування по FTP займе досить багато часу. На цей випадок існує ще одна можливість - використання протоколу SSH. Але для роботи з SSH-клієнтом необхідні спеціальні знання та навички, тому таку роботу краще доручити фахівцеві.

Після перевірки файлів антивірусом видаляємо шкідливий код, виявлений антивірусною програмою. Крім цього необхідно проаналізувати файли на наявність таких слів, як «iframe», «exploit», «shell», «javascript», «unescape», «eval», коду в форматі base64. Наявність всього цього може говорити про зараження файлів.

6. Перевіряємо сайт

Після проведення зазначених вище дій необхідно заново завантажити файли сайту назад на хостинг і перевірити працездатність ресурсу. Можливо, виявиться, що якийсь функціонал веб-сайту буде пошкодженим. У цьому випадку може знадобитися перевстановлення системи управління і додаткова настройка ресурсу.

Вартість лікування вірусів на сайті від 7 000 рублів

Якщо, все ж, Вам не вдалося уникнути цієї напасті, то ми можемо запропонувати Вам таку послугу, як «лікування сайту від вірусів». Мінімальна вартість лікування - 7 000 рублів. Кінцева вартість залежить від типу використовуваної Вами CMS, кількості сайтів на Вашій хостинг-майданчику та інших технічних параметрів. Звертайтеся до нас , І ми допоможемо Вам позбутися від вірусів на Вашому інтернет-сайті!

Швидка заявка

Опишіть, будь ласка, завдання (необхідно заповнити всі поля):

×

WebEffector - система автоматичного просування сайтів. Бережи кишеню і нерви! Рухайся сам і за мінімальними цінами!

Зручна і зрозуміла система управління компанією і бізнес-процесами, що включає в себе повний комплекс інструментів, необхідних сучасному керівникові підприємства і його співробітникам.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: