Творець відомої криптовалюта Віталік Бутерін

 1. Біографія Віталіка Бутеріна
 2. Створення платформи Ethereum
 3. розвиток ETH
 4. Стан Віталіка Бутеріна в доларах
 5. смерть Бутеріна
 6. Чутки про проблеми зі здоров'ям

Віталік Бутерін, в першу чергу, є медійної та публічною персоною, яка цікава суспільству з усіх боків - геніальність хлопця з російським корінням багатьом не дає спокою

Віталік Бутерін, в першу чергу, є медійної та публічною персоною, яка цікава суспільству з усіх боків - геніальність хлопця з російським корінням багатьом не дає спокою. І якщо Сатосі Накамото вдалося, з відомих причин, сховатися від такої пильної уваги, то Бутерін, схоже, відкрито насолоджується своєю славою. Що відомо про загадкове творця Ethereum і чи дійсно ця людина змінила майбутнє - про все далі в статті.

Біографія Віталіка Бутеріна

Сьогодні про Віталіка Бутеріне не чув хіба що глухий, а в ЗМІ його без сорому називають революціонером і людиною, який розділив хід історії на «до» і «після». І якщо поглянути на цього простого на вигляд хлопця, то здається, що жовті газетярі сильно перебільшують. Але таке враження зберігається рівно до тих пір, поки Віталик мовчить - варто йому почати свої проповіді про блокчейнах в купі зі смарт-контрактами, як думка про цю людину змінюється на діаметрально протилежне.

Бутерін народився в 1994 році в невеликому підмосковному містечку Коломни. Сім'я програміста, яким був батько Віталіка, в шалені 90-ті не змогла знайти себе на батьківщині, а тому змушена була виїхати за кордон в пошуках кращого життя. Свій вибір сімейство Бутеріних з 6-річною дитиною зупинили на Канаді, де непогано влаштувалися. І хоч хлопчик покинув Росію в зовсім юному віці це ніяк не завадило йому пам'ятати рідну мову і своє походження.

У шкільні роки Віталік Бутерін старанно вчився, але, за словами самого творця ефіру, він відверто не розумів навіщо йому це робити. Мабуть, уже тоді геніальна дитина усвідомлював, що його тягне щось інше, а тому годинами грався з таблицями Ексель. Велику роль в становленні Бутеріна зіграв батько, який всіляко заохочував нахили своєї дитини.

З 10 років Віталік починає програмувати на мові С ++, а коли батько познайомив його з біткоіни, то молода людина присвятив себе вивченню сфери блокчейн-розробок. Віталіку було 17 років, а він уже в той момент бачив всі недоліки головною криптовалюта і не просто бачив, а й знав, як їх можна змінити. Спочатку Бутерін вирішив спробувати заробити біткоіни - він не думав про те, як почати Майні крипту , А просто писав про неї статті, отримуючи по 5 ВТС за текст. За словами Віталіка, першої його покупкою за біткоіни стала футболка за 15 ВТС - за нинішнім курсом це придбання коштує цілий стан. В майбутньому, через два роки після знайомства з битком, Бутерін кине навчання в Університеті Ватерлоо і присвятить себе повністю улюбленій справі.

Створення платформи Ethereum

Зв'язок з блокчейн-розробками не пройшла для Бутеріна даром, він не кинув своїх витівок і вирішив глибше в неї проникнути. Він ретельно вивчає роботу біткоіни і працює в першому друкованому виданні про криптовалюта - Bitcoin Magazine, який заснував разом з друзями-однодумцями. Віталік відкрито захоплювався розробками Сатоши Накамото, і нова децентралізована система платежів здавалася йому геніальною ідеєю, за якою стоїть майбутнє. У той же час Бутерін тверезо оцінював біткоіни і бачив його обмеженість. Зокрема, через технічні особливості криптовалюта впровадити в неї більш складні смарт-контракти було неможливо, та й область застосування битка була занадто вузькою.

Блокчейн біткоіни був повністю непридатним для того, щоб зробити революцію і саме тому Бутерін вирішив придумати свій «ідеальний блокчейн» під назвою Ефіріум. Разом зі своїми соратниками з Bitcoin Magazine Віталік починає справжній переворот, після якого мільйони будуть його почитати і ненавидіти. Останнє через те, що смарт-контракти та платформа Ефіріум дуже скоро витіснять з фінансової сфери купу посередників - мільйони людей стануть просто не потрібними і втратять свою роботу. Судячи з усього, чекати цього залишилося недовго.

розвиток ETH

Навколо створення Ефіріума зібралася велика кількість висококласних фахівців, а сам проект був названий на честь п'ятого елемента з теорії Аристотеля. На етапі створення і становлення проекту потрібні були великі гроші, які Віталік з легкістю зібрав шляхом проведення ICO - на той момент такий збір грошей ще не був мейнстрімом і ажіотажу навколо тодішніх краудсейлов не було. Проте і тут Бутеріна чекав успіх, адже йому вдалося залучити 18 $ млн. Інвестицій лише за місяць!

Для програмістів і членів команди, які вирішили втілити в життя ідею Віталіка Бутеріна, стояло чимало завдань:

 • Створення вайт пейпер
 • Розробка блокчейна
 • Офіційна реєстрація компанії
 • Підстава офісу в лояльною до криптовалюта країні - нею в той момент стала Швейцарія. У 2017-му у Ефіріума з'явився офіс і в Сінгапурі
 • Було розпочато співпрацю з Samsung, IBM, W3C, UBS і цілим рядом інших великих компаній

сьогодні Ефіріум займає почесне друге місце після біткоіни в рейтингу криптовалюта, але всі ми знаємо, що по своїй технологічності розробка Бутеріна перевершила першу криптовалюта в сотні разів. Незважаючи на те, що проект успішний як ніколи, Бутерін продовжує працювати над ним сім днів на тиждень, а на питання про те, чи не збирається цей геніальний програміст заводити сім'ю і дітей, відповідає, що 10 тис. Передплатників в його блозі - це 10 тис. його дітей.

Стан Віталіка Бутеріна в доларах

Один з головних питань, яке хвилює людей, які знають, хто такий Віталік Бутерін - скільки у цього талановитого і геніального юнака грошей? При підготовці цієї статті я знайшла багато різних публікацій, які вважаю стан Бутеріна по капіталізації Ethereum. Це, звичайно ж, смішно, так як Віталік не продавець ефіру, у якого на гаманці накопичуються всі кошти, сплачені за існуючі монети. Він дійсно небеден, але десятками і сотнями мільярдів не володіє.

Станом на січень 2018 року Forbes оцінював статки Бутеріна в 400-500 $ млн. Потрібно сказати, що Віталік не дуже цікавиться грошима і користолюбство йому зовсім не властиво - маючи такі можливості, популярність і знання, він міг би бути в десятки разів багатші, але юного програміста більше цікавить його фінансова революція, а жити він звик в досить спартанської обстановці свого офісу. Поряд з цим, Віталік - особистість ексцентрична, яка може з'являтися на різних найсерйозніших заходах в розтягнутих футболках і при цьому банкіри і чиновники дивляться на нього, як на ідола, намагаючись зафіксувати у своїй пам'яті кожне слово, сказане генієм.

Багато видань додають Бутеріна в свої рейтинги успішних і багатих людей, що також підкреслює значимість цієї персони. У 2014 році Віталік і зовсім отримав почесну нагороду World Technology Network, обігнавши Марка Цукерберга. Дуже ймовірно, що номінований творець Фейсбуку і його дружина Прісцилла Чан дуже засмутилися свою невдачу, але пора звільняти дорогу молодим і перспективним - замутити Ефіріум, це вам не соціальну мережу придумати.

смерть Бутеріна

Одна з найбільш гучних новин, яка була пов'язана з ім'ям Бутеріна - повідомлення про те, що розробник ефіру загинув в аварії. Кріптосообщество було збентежено новиною і, на тлі таких настроїв, ефір почав падати в ціні. Курс криптовалюта в короткий термін знизився на 15% ( за даними біржі Bitfinex ), Але незабаром від Бутеріна з'явилося повідомлення з фото, яке підтверджує, що він живий і чудово себе почуває. Насправді, така новина була просто качкою, викинутої для того, щоб зманіпулювати ринковою ситуацією. Очевидно, що ті, хто бажав купити ефіріум за зниженою ціною , Просто сповістили неправдиву новина, ніж посіяли паніку в рядах трейдерів і інвесторів.

І хоч історія ця закінчилася благополучно, але для Віталіка вона була показовою. Розробник вирішив, що від свого проекту необхідно віддалятися, так як настільки сильна залежність Ефіріума від його творця робить платформу дуже вразливою.

Чутки про проблеми зі здоров'ям

Але не тільки про смерть Віталіка Бутеріна люблять розповідати в пресі, але і про якісь хвороби, які Віталіку нібито притаманні. Насправді, здоров'я геніального вихідця з Росії в повному порядку, ну а дивну худобу можна легко пояснити. Віталік повністю віддається роботі, залишаючи дуже мало часу відпочинку і живе своєю справою. Тому так, хвороба у нього все-таки є і називається вона Ефіріум.

Розробник блокчейна нового покоління Віталік Бутерін - особистість незвичайна і для багатьох він видається якимось прибульцем, адже досягнення юного генія здаються просто нереальними. Вундеркінд почав програмування в тому віці, коли для багатьох таблиця множення здається архіскладною завданням, а сьогодні у нього консультуються президенти, міністри і великі банкіри, його думка має величезну вагу в блокчейн-індустрії, за якої однозначно варто майбутнє. На тлі цього цілком логічно, що у Бутеріна багато шанувальників і послідовників, але при цьому хлопець продовжує залишатися простим і скромним, йому не властиві звички успішних людей і він не прагне до незліченних багатств. Ось такий він «кріптобог» і «Ленін XXI століття», який змінює наш завтрашній день вже сьогодні.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. Чат телеграм
 3. вКонтакте

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: