Віталік Бутерін створив нову концепцію ICO

Віталік Бутерін запропонував нову концепцію децентралізованого фандрайзингу. Засновник Ethereum назвав своє дітище DAICO. Дана концепція об'єднує кращі властивості ICO і ідеї децентралізованих автономних організацій (DAO). Про це він повідомив на форумі Ethereum Research.

Він виділив основну ідею DAICO:

«Ідея полягає в наступному: контракт DAICO випускається однією командою розробників, яка хоче зібрати кошти на свій проект. Контракт DAICO починається з «режиму пожертвувань», описуючи механізм, через який кожен може відправити на його адресу ETH і отримати токени натомість. Це може бути продаж з кепом, інтерактивне пропозицію монет, голландський аукціон, динамічні продажу в рамках правил KYC або який-небудь інший механізм. При завершенні термінів внесків, користувачі більше не можуть вносити ETH. З цього моменту визначається баланс первинних токенов, після чого ними можна починати торгувати ».

Після того як внесення коштів закінчилося, у контракту фактично залишається один параметр стану: tap (units: wei / sec), ініціалізований до нуля. В даному випадку tap визначає кількість коштів, яке розробники можуть вивести.

Віталік Бутерін доклав малюнок, наочно описує дану концепцію:

Віталік Бутерін доклав малюнок, наочно описує дану концепцію:

Дана модель надасть більше влади інвесторам проектів, так як вона дасть можливість прийти до консенсусу всередині спільноти щодо того, яку частину з залучених коштів розробники можуть вивести для своїх потреб. На думку Бутеріна це також створить надійний захист від атаки 51%.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: