Віталік Бутерін відповів на звинувачення в шахрайстві

Steve Jennings / Getty Images for TechCrunch

Засновник другий за значимістю в світі криптовалюта Ethereum Віталік Бутерін розповів про розмір свого стану у відповідь на звинувачення відомого економіста Нуріеля Рубіні. Він зробив це в своєму Твіттері, відповідаючи на твіт професора Нью-Йоркського університету.

За твердженням Рубіні, Бутерін разом зі своїм партнером Джозефом Любінь - автори злочинної премайнінговой афери, результатом якої і стало створення ефіру. Під премайнінгом розуміється виробництво токенов, яке здійснюють самі розробники ще до запуску криптовалюта. Таким чином, вони можуть добути достатній обсяг монет, щоб збагатитися - зрозуміло, якщо в подальшому їх криптовалюта буде чогось коштувати. На думку Рубіні, молоді люди вкрали 75% Ethereum і відразу стали власниками фальшивого мільярдного статку.

У відповідь на це Бутерін написав, що у нього ніколи не було більш 0,9% всього обсягу Ethereum, і його особистий статок навіть не наближався до мільярда доларів. При цьому він підкреслив, що премайнінг не є злочином.

Підприємець опублікував посилання на свій електронний гаманець, в якому міститься 365 тис. Токенов, тобто понад $ 70 млн. На початку року Forbes оцінював статки Бутеріна приблизно в $ 0,5 млрд.

Віталік Бутерін - 24-річний програміст російського походження, що народився в підмосковній Коломні. Він почав працювати над Ethereum в 2014 році і через кілька років став ключовою персоною в кріптовалютном світі. Другий такою фігурою є творець біткоіни Сатоши Накамото, існування якого до цих пір не підтверджено.

Нуріель Рубіні - один з найвідоміших економістів світу, він передбачив світову фінансову кризу, що почалася в 2008 році; також він дав пояснення зниження вартості криптовалюта. За песимістичні прогнози Рубіні називають Dr. Doom ( «приреченість»).

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: