11 найважливіших плагінів для сайту-візитки на WordPress

  1. Ось він - мій таємний список:

Незабаром мине рік відтоді закінчиться, а скільки ще належить не зробити ... Ось все ніяк руки не доходять портфоліо поповнити. Зловив себе недавно на тому, що з січня практично всі створені мною сайти були на системі управління WordPress. Ну подобається мені ця CMS'ка. Що тут поробиш ...

Найчастіше створюю сайти-візитки. Воно і зрозуміло ... З одного боку замовник хоче якомога дешевше, але з можливістю ПОТІМ навернути сайт. З іншого, люди далеко не завжди уявляють, а для чого їм взагалі сторінка в інтернеті. Просто у всіх уже є, ну і їм ніби як треба. А раз так, навіщо платити багато, коли он скільки можливостей зробити зовсім безкоштовно.

- Ні! Безкоштовно нафіг не треба. Ми ж серйозна фірма. - каже черговий замовник. - Чи можемо собі дозволити.

Я вже давно не заперечую. Візитка, так візитка. Тим більше, що не дивлячись на пекуче бажання потім все заповнювати своїми силами, благо WordPress просто створений для компьютерофобію і легко освоюється при бажанні, в результаті відсотків 80 клієнтів доручають все заповнювати мені. При тому - регулярно. І це правильно. Хто впорається з цим краще? Ну і гроші не зайві.

Але в портфоліо потрапляють не всі. Особливо якщо замовник має свій «неповторний смак» і багато влазить в процес розробки. Іноді виходить ТАКИЙ сайт, що просто ... ну не знаю прямо.

Зате клієнт задоволений. Він платить не за моє занудство, а за те, щоб отримати те, що йому хочеться отримати. Однак показувати читачам не ризикну ...

Так про що я ...? Ах да! На кожен сайт доводиться ставити безліч плагінів. Налаштування - справа важлива.

І тому для сайтів-візиток я маю вже певний, перевірений набір. Ставлю ці плагіни відразу після встановлення та оновлення WordPress, а вже потім приступаю до верстки.

Ось він - мій таємний список:

1. RusToLat . Створює посилання транслітеріруя заголовок поста або сторінки.

2. WP-Cache. Плагін кешування вмісту сайту. Зручний при високій відвідуваності, щоб не перевантажувати хостера і не отримувати від нього відповідних санкцій.

3. Contact Form 7. З його допомогою легко створювати контактні форми з будь-якою кількістю полів і вставляти на сторінку.

4. Google XML Sitemaps for qTranslate. Створює XML-карту сайту. Потрібна річ для індексації сайту.

5. iRobots.txt SEO. Редактори файлу robots.txt зі зручною налаштуванням і готовими шаблонами. Корисний для просування.

6. NextGEN Gallery . Плагін для створення всіляких галерей.

7. Rus filename translit. Спеціально для тих, хто не знає або забуває прибрати з файлу кирилицю. Просто перейменовує файл при закачуванні, перетворюючи російські букви в їх латинські аналоги.

8. WP-Table Reloaded . Відмінний плагін для створення всіляких таблиць. Зручно створювати, зручно заповнювати, зручно змінювати. Загалом однозначно потрібна річ.

9. WP htaccess Control. Дозволяє робити переадресації. З одного боку, завдяки готовими шаблонами, підвищує безпеку сайту, а з іншого дозволяє маскувати всілякі партнерські посилання і підраховувати число переходів по ним.

10. WordPress Database Backup. Щотижня відправляє вам на пошту дамп бази даних сайту. У разі чого всю структуру і тексти можна відновити хвилин за двадцять. Втім резервного копіювання я збираюся присвятити окремий пост.

11. All in One SEO Pack. Створює більш зручні, для пошукових машин, метатегі і тайтли. Покращує індексацію і позиції в пошуковій видачі.

Звичайно це всього-лише базовий набір, який ставиться просто всім. Ну або майже всім.
Є багато інших плагінів, які додаються в залежності від завдання. Але ці 11, на мій смак, просто зобов'язані стояти на кожному сайті-візитці на базі WordPress.

Про деякі плагинах зі списку я вже розповідав. Про особливості настройки інших - тільки планую розповісти. Так що підпишіться на оновлення сайту, щоб не пропустити.

А з вами був Лексіум.
Заходьте ще))

Хто впорається з цим краще?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: