5 популярних конструкторів сайтів для створення бізнесу в інтернеті

 1. Чим зручні конструктори
 2. Порівняння конструкторів сайтів
 3. Wix
 4. Tilda
 5. LPgenerator
 6. uKit
 7. Reg.ru

Потрібно створити сайт, але ви не хочете шукати програміста або розбиратися в коді? Конструктори сайтів - ваш вибір. У них основа сайту вже готова, ви тільки вибираєте потрібні елементи (кнопки, картинки, посилання, сторінки) і додаєте. Швидко, просто, з гарантовано гарним результатом.

У статті розповімо про популярних у власників Еквід-магазинів конструкторах сайтів: Wix , Tilda , LPgenerator , uKit , Reg.ru . І порівняємо їх основні характеристики, щоб вам було легше вибрати підходящий конструктор для свого сайту.

Чим зручні конструктори

Переваги конструкторів для початківців (і досвідчених) користувачів:

 • Готові шаблони: ви можете вибрати для сайту один із сотень продуманих дизайнів. При цьому кожен шаблон теж можна налаштовувати на свій смак, змінюючи кольору, розташування блоків сайту і т.д.
 • Адаптивність під мобільні пристрої: сайти, створені за допомогою сучасних конструкторів, добре виглядають на десктопах, планшетах і смартфонах.
 • Хостинг за замовчуванням: вам не потрібно піклуватися про те, де розмістити свій сайт і скільки за це платити.
 • SEO-оптимізація: сайт добре індексується пошуковими системами + є вбудовані інструменти для пошукової оптимізації.
 • Дешево (і навіть безкоштовно): кожен конструктор дає 1-2 тижні безкоштовного тестування. Якщо сподобалося, можна перейти на щомісячну абонентську плату або залишитися на безкоштовному плані з обмеженим функціоналом (у деяких конструкторів є така можливість).

Альтернативний варіант для досвідчених: Як зробити інтернет-магазин на WordPress: покрокова інструкція

Порівняння конструкторів сайтів

Відмінності конструкторів ми зібрали в таблиці, далі розповімо докладніше про кожен.

WixTildaLPgeneratoruKitReg.ruБезкоштовний період

безстроково безстроково 7 днів 7 днів безстроково Платний план від 123 руб. в місяць від 500 руб. в місяць від 1510 руб. в місяць від 4 $ в місяць (~ 248 руб.) від 79 руб. в місяць Адреса сайту user.wix.com/ sitename sitename. tilda.ws немає sitename. ulcraft.com немає Підключення свого домен а можливо на платному плані можливо на платному плані обов'язково можливо обов'язково Кількість шаблонів 500+ 350+ 250+ 250+ 170+ База зображень безкоштовні відео та фото безкоштовні фото і іконки безкоштовні іконки і фони, платні фото безкоштовні фото Вільний Підтримка форум email і форма зворотного зв'язку форма зворотного зв'язку, телефон, чат, Skype email і форма зворотного зв'язку форма зворотного зв'язку і чат Спосіб додавання Еквіда додаток блок Еквіда або html-код html-код віджет додаток

Wix

Конструктор допоможе створити повноцінний багатосторінковий сайт, сайт-візитку, одностранічнік. За допомогою додатків можна додати на сайт додаткові функції, в тому числі Еквід-магазин.

Найбільша кількість шаблонів в порівнянні з іншими конструкторами. Є спеціальні шаблони для інтернет-магазину. Після вибору шаблон ви потрапляєте в редактор, в якому можна змінити або додати будь-який елемент, завантажити зображення, відео, тексти.

Детальніше про можливості Wix і тарифні плани .

Приклад сайту:

Інструкція, як додати Еквід-магазин на сайт від Wix.

Tilda

Модна платформа для створення інтерактивних статей, лонгрідов, фотоісторій, Лендінзі, портфоліо і невеликих сайтів.

Сторінка збирається з блоків, дизайн яких мінімалістичний і продуманий до дрібниць. В результаті сайт виходить стильний і гармонійний.

Детальніше про можливості Tilda і тарифні плани .

Приклад сайту:

Інструкція, як додати Еквід-магазин за допомогою блоку і html-коду на сайт від Tilda.

LPgenerator

Конструктор одностранічнік. Сервіс заточений на створення «продають» Лендінзі і пропонує набір готових віджетів: таймер зворотного відліку для акцій, що спливає форма, слайдер, галерея, платіжний термінал та ін.

Щоб користуватися конструктором, обов'язково потрібен свій домен. Купити його можна тут же, в інтерфейсі LPgenerator.

Детальніше про можливості LPgenerator і тарифні плани .

Приклад сайту:

Додати Еквід-магазину на Лендінгем від LPgenerator можна за допомогою html-коду:

 1. створіть акаунт в Еквіде. Ви отримаєте код інтеграції.
 2. В панелі управління LPgenerator використовуйте інструмент «Довільний html». Вставте туди код Еквід, магазин з'явиться на сайті.

Вставте туди код Еквід, магазин з'явиться на сайті

uKit

Конструктор орієнтований на підприємців: більше 250 тематичних шаблонів сайтів для різних галузей бізнесу. Є багато вбудованих сервісів і рішень для бізнесу: онлайн-консультанти (наприклад, Jivosite або LiveChat), віджети замовлення зворотного дзвінка, таймери зворотного відліку, віджети соцмереж, Еквід-магазин та ін.

Детальніше про можливості uKit і тарифні плани .

Приклад сайту:

Інструкція, як додати Еквід-магазин на сайт від uKit.

Reg.ru

Найдешевший варіант. Конструктор підійде для створення простих сайтів-візиток і одностранічнік. Перш ніж приступити до створення сайту, доведеться купити новий домен або прив'язати свій.

Детальніше про можливості і тарифні плани Reg.ru .

Приклад сайту:

Інструкція, як додати Еквід-магазин на сайт від Reg.ru.

***

Важко вибрати? Щоб продавати в інтернеті, можна взагалі не користуватися конструкторами або CMS. заведіть магазин на Еквіде і у вас відразу з'явиться стартовий сайт - модний одностранічнік, на якому можна розповісти про бізнес і товар все, що захочете.

про автора

Анна Конєва - контент-маркетолог і редактор в Еквіде. Розбирається в інтернет-рекламі і статистикою. Любить великі міста, пасту і фільми Вуді Аллена.

Важко вибрати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: