ABBYY Business Card Reader для Windows - перетворює візитки в робочі контакти

Москва, 17 вересня 2012 року - компанія ABBYY, провідний світовий розробник програмного забезпечення і постачальник послуг в галузі лінгвістики, розпізнавання документів та введення даних, повідомляє про випуск   ABBYY Business Card Reader 2 Москва, 17 вересня 2012 року - компанія ABBYY, провідний світовий розробник програмного забезпечення і постачальник послуг в галузі лінгвістики, розпізнавання документів та введення даних, повідомляє про випуск ABBYY Business Card Reader 2.0 для Windows - програми, яка швидко і точно переводить контакти з паперових візиток в електронний формат.

ABBYY Business Card Reader 2.0 може сканувати і розпізнавати одночасно до 10 візитних карток. Програма визначає основні типи контактних даних (ПІБ, мобільний, робочий і домашній номери телефонів, факс, електронну пошту, назва, адреса і веб-сайт компанії, посада контактної особи) та направляє їх безпосередньо в систему управління контактами, наприклад, в Microsoft® Outlook ®, Salesforce® а також пропонує зберегти в електронному форматі.

ABBYY Business Card Reader 2.0 дозволить економити час і підвищити продуктивність роботи тих людей, які регулярно заводять нові ділові знайомства, наприклад, менеджерів з продажу, помічників керівника, менеджерів з маркетингу та інших фахівців.

Використовуючи інтелектуальні OCR (optical character recognition) технології ABBYY для розпізнавання тексту, програма забезпечує точне витяг інформації з візиток. Знайдену інформацію додаток являє в структурованому вигляді і пропонує автоматично перенести її у відповідні поля системи роботи з контактами або зберегти у вигляді електронного файлу. Користувач може вибрати найбільш зручний для себе формат зберігання контактів:

  • Перенести інформацію в Microsoft Outlook в уже існуючу папку контактів або в нову, створену з програми;
  • Зберегти дані в CRM системі Salesforce;
  • Зберегти контакти в форматі vCard для використання в інших програмах, наприклад, в додатках Google® Contacts і Google Calendar ™, а також в планшетах і смартфонах на базі Apple® iOS і Google Android;
  • Зберегти інформацію у форматі CSV для роботи з нею в Microsoft Excel® або іншому додатку.

ABBYY Business Card Reader 2.0 може одночасно сканувати відразу кілька візиток, автоматично визначати розташування кожної з них і розділяти картки на одній сторінці. Щоб не втрачати час, можна починати сканувати нову групу візиток вже під час обробки попередньої. Якщо сканер підтримує функцію двостороннього сканування, то вся інформація з першої сторони візитки буде розпізнано, а друга сторона буде збережена у вигляді зображення.

При збереженні контактів в Microsoft Outlook і Salesforce ABBYY Business Card Reader 2.0 звіряє інформацію з уже наявною в базі даних. При виявленні існуючого контакту додаток пропонує оновити дані або зберегти обидва варіанти.

Програма розпізнає інформацію на 25 європейських і азіатських мовах, при цьому визначає мову автоматично. Також вона обробляє дані на багатомовних візитних картках.

«Ми розуміємо, що при роботі з такою конфіденційною інформацією як контактні дані, одним з важливих чинників є надійність. Тому, створюючи ABBYY Business Card Reader для Windows, ми домагалися максимальної точності розпізнавання тексту. В результаті наш продукт розпізнає дані з високою точністю, а також вміють розподіляти інформацію у відповідні поля обраної системи управління контактами », - коментує Сергій Попов, директор департаменту продуктів для розпізнавання текстів ABBYY.

Доступність і сумісні пристрої

Програма підтримує будь-які TWAIN і WIA-сумісні сканери і МФУ (багатофункціональні пристрої), а також може обробляти зображення візиток, зняті цифровими камерами і смартфонами.

ABBYY Business Card Reader 2.0 для Windows поставляється тільки у вигляді завантажується з веб-сайту електронної версії. Рекомендована вартість продукту становить 1700 рублів. Програму можна придбати в онлайн-магазині store.ABBYY.ru і в інтернет-магазинах партнерів.

Більш детальну інформацію про продукт можна отримати на сайті .

Про компанію ABBYY:

Російська компанія ABBYY - провідний світовий розробник програмного забезпечення і постачальник послуг в області розпізнавання і введення документів, лінгвістики та перекладу. Більше 30 мільйонів користувачів і десятки тисяч організацій по всьому світу використовують рішення ABBYY для автоматизації трудомістких процесів, економлячи час і перетворюючи інформацію в корисні знання. На російському ринку ABBYY є унікальною компанією, яка лідирує одночасно в області лінгвістичних технологій і послуг.

Штаб-квартира і два офіси продажів групи ABBYY, а також високотехнологічна лінгвістична компанія ABBYY Language Services і видавництво ABBYY Press знаходяться в Москві, інші офіси компанії розташовані в Австралії, Великобританії, Німеччині, Канаді, на Кіпрі, в США, Тайвані, Україна і Японії . У 14 міжнародних компаніях, що входять в групу ABBYY, працюють понад 1100 осіб. Продукти та рішення ABBYY доступні користувачам більш ніж в 150 країнах світу завдяки власній мережі партнерів і представників. Для отримання докладної інформації відвідайте сайти компанії www.ABBYY.ru , www.ABBYY.com , www.Lingvo.ru , www.ABBYYOnline.ru , www.abbyy-ls.ru , www.abbyypress.ru .

ABBYY, логотип ABBYY, Абі, ABBYY Lingvo, ADRT, FlexiCapture, Lingvo, FormReader, FineReader і DOCFLOW є зареєстрованими товарними знаками або товарними знаками ABBYY Software Ltd. Решта згадані торгові марки є торговими знаками або зареєстрованими товарними знаками своїх законних власників.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: