Як перетворити візитки з макулатури в нові можливості

  1. 6 порад, як цікаві знайомства перетворити в плідну співпрацю, правильно скориставшись отриманої візиткою....
  2. Рада №2. Збережіть контакти в надійному місці
  3. Рада №3. Зв'яжіться з новими знайомими «не відходячи від каси»
  4. Рада №4. Отсейте непотрібне
  5. Рада №5. «Стукайте» в соцмережах
  6. Рада №6. Залишайтеся на зв'язку

6 порад, як цікаві знайомства перетворити в плідну співпрацю, правильно скориставшись отриманої візиткою.

Відвідування бізнес-івентів, семінарів і професійних заходів - це в першу чергу шлях до розширення кола корисних знайомств. І як би багато хто не ратували за використання виключно соцмереж і мобільних додатків для обміну контактами, класичні візитки як і раніше займають пальму першості в рішенні цієї задачі.

Можна довго дискутувати про плюси і мінуси обох способів, але у них є один загальний істотний недолік. Після метушні форумів і конференцій кишені забиті чужими візитками, але хто їх власник, і чим він примітний - пам'ять не завжди здатна знайти відповідь.

Work.ua публікує поради про те, як перетворити кілька хвилин знайомства в тривалі і успішні ділові відносини.

Порадада № 1. робіть позначки

Фахівці стверджують, що хороша візитка - одностороння візитка. Зворотний бік повинна бути вільною від інформації. Таким чином, під час спілкування з новим потенційним партнером можна робити короткі позначки, а після завершення заходу легко згадати власника візитної картки і відновити в пам'яті суть бесіди.

Рада №2. Збережіть контакти в надійному місці

Важлива частина підготовки перед заходом - установка на свій девайс одного з додатків, що дозволяє керувати інформацією, що міститься в візитках. Це може бути, наприклад:

  • Evernote (iOS, Android або Windows Mobile);
  • WorldCard (iOS, Android або Windows Mobile);
  • FullContact Card Reader (iOS або Android);
  • ABBYY Business Card Reader (iOS, Android або Windows Mobile) або інші подібні.

В пару кліків за допомогою камери смартфона додатки перетворять надруковану на візитці інформацію в повноцінний контакт у вашому мобільному, з яким можна зв'язатися будь-яким зручним способом.

Рада №3. Зв'яжіться з новими знайомими «не відходячи від каси»

Наприклад, можна відправити новому знайомому спільне фото з конференції в Twitter з хештегом # пріятнопознакоміться. Такий підхід дозволяє встановити зв'язок і легко знаходити новопридбані на подібних зустрічах контакти. При цьому немає необхідності додавати всіх підряд в Facebook або на LinkedIn.

Рада №4. Отсейте непотрібне

Щоб не уподібнюватися гоголівським Плюшкіна, в кінці дня можна розкласти столі всі отримані візитки, зробити «читабельним» фото і залишити в одному з додатків з позначкою назви і дати заходу. Після цього варто відібрати картки тих, хто може стати майбутнім партнером в ділових відносинах. Від усіх інших можна позбавлятися - в разі необхідності, програма на смартфоні підкаже інформацію і про них по збереженої фотографії.

Рада №5. «Стукайте» в соцмережах

Не варто чекати, поки минув захід начисто зітреться з пам'яті його учасників. Протягом доби важливо знайти час, щоб відправити розширений e-mail або запит в соціальних мережах (LinkedIn, Facebook). Це дозволить легко нагадати про себе і не загубитися серед нових знайомих. Можна відразу ж домовитися про наступну зустріч або дзвінок, щоб обговорити подальшу співпрацю.

Рада №6. Залишайтеся на зв'язку

Як правило, достатньо тижня, щоб відповісти на запит на LinkedIn. По закінченні цього часу можна сміливо заглядати у вкладку «New connections» професійної соцмережі, щоб відзначити для себе всі отримані під час останнього заходу контакти. Після цього залишиться тільки знайти свою виграшну комбінацію нових ділових партнерів.


Work.ua бажає, щоб ваша професійна життя було наповнене цікавими знайомствами, які б обов'язково ставали корисними!


За матеріалами: trudbox.com.ua


Читайте також: Коли пошук роботи в соцмережах дійсно працює

Щоб Залишити коментар, нужно Войти .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: