Як створити логотип будівельної фірми: рекомендації і поради

 1. зміст Яким повинен бути логотип будівельної компанії Способи та інструменти створення логотипу...
 2. 2. Способи та інструменти створення логотипу
 3. 3. Як вибрати іконку
 4. 4. Підбираємо колір логотипу
 5. 5. Підбираємо шрифт
 6. 6. Експериментуйте з розташуванням елементів
 7. 7. Інші поради
 8. Разом

зміст
 1. Яким повинен бути логотип будівельної компанії
 2. Способи та інструменти створення логотипу
 3. Як вибрати іконку
 4. Підбираємо колір логотипу
 5. Як вибрати шрифт
 6. Експериментуємо з розташуванням елементів
 7. інші поради
 8. Створіть свій логотип

Логотип є першою точкою взаємодії з клієнтом, він може з перших хвилин заявити про ключові переваги вашого бізнесу і вигідно виділити вас на тлі конкурентів. У той же час поганої, неякісний логотип може зашкодити бізнесу, показати вашу несерйозність.

1. Яким повинен бути логотип будівельної компанії

Якою уявляють собі ідеальну будівельну компанію клієнти? Надійної, стабільної, демонструючи відповідальне ставлення до виконуваної роботи.

Логотип може допомогти створити правильне перше враження шляхом ретельного узгодження всіх елементів і характеристик композиції від форми і змісту іконок і написів до їх кольору і розміщення відносно один одного.

За допомогою онлайн сервісу Логастер і наших практичних порад ви можете створити логотип будівельної компанії всього за кілька хвилин. Далі справа за вами.

2. Способи та інструменти створення логотипу

Вибір способу залежить від ваших дизайнерських умінь і бюджету. В цілому, логотип можна:

 • намалювати самостійно (повний контроль над процесом, безкоштовно, але довго і потрібні певні навички);
 • замовити логотип у дизайнера (унікально, але доведеться шукати відповідного виконавця і виділяти на це бюджет);
 • замовити лого у дизайн-студії (унікально, можливо втілення будь-яких задумів в найкоротші терміни, але дуже дорого);
 • провести аукціон-тендер (можливо отримання оригінальних рішень за порівняно невеликі гроші, але довго і все одно доведеться зіткнуться з витратами);
 • використовувати онлайн-сервіс для створення логотипу (безкоштовно або дуже дешево, можливо отримання унікальних варіантів шляхом самостійного підбору відповідних параметрів).

Як бачите, кожен варіант має свої достоїнства і недоліками, адже далеко не кожен підприємець є фахівцем, щоб самостійно створити логотип, а послуги професійних дизайнерів коштують досить дорого. Тому часто виходом з ситуації є онлайн-сервіси для створення логотипів. Тепер перейдемо до порад, як створити логотип для будівельної компанії.

3. Як вибрати іконку

Очевидно, що деякі предмети і об'єкти асоціюються з тією чи іншою галуззю.

Наприклад, найбільш очевидні асоціації з будівництвом - це підйомний кран, цегляна кладка, багатоповерховий будинок, людина в будівельній касці і так далі. З іншого боку завжди є ризик бути банальним. Важливо знайти золоту середину. Тому проаналізуйте логотипи конкурентів, щоб не повторяться.

Давайте застосуємо подібну асоціативність на практиці, використовуючи Логастер. Для початку, вам необхідно вибрати категорію «Будівництво, нерухомість».

Виходячи з обраної вами тематики, сервіс продемонструє сотні релевантних зображень, кожне з яких теоретично може відповідати вашим побажанням. Якщо у вас є конкретні побажання до того, що буде зображено на іконі, ви можете уточнити запит за допомогою ключових слів.

Вводити їх можна як англійською, так і російською, наприклад, house (будинок), builder (будівельник) і так далі.

Вводити їх можна як англійською, так і російською, наприклад, house (будинок), builder (будівельник) і так далі

Подібні уточнення дозволять вам швидше знайти потрібну іконку, яка найкраще підійде для вашого бізнесу.

Ключові слова для пошуку іконки: будівництво, будова, будинок, будівлю будинку, молоток, інструмент, кран, трактор, цвях, обладнання, труба.

4. Підбираємо колір логотипу

Правильно підібрана кольорова гама логотипу здатна значно підвищити його ефективність, тоді як невдалий колір здатний в буквальному сенсі відлякувати клієнтів.

За рахунок грамотної добірки палітри ви можете створити споживачеві потрібний настрій. Наприклад, червоний колір для більшості людей асоціюється із любов'ю, агресією, силою, енергійністю. Аналогічно працюють і інші кольори. Тому при виборі кольору логотипу орієнтуйтеся на індивідуальні якості вашої компанії.

Яка ж колірна гама краща для будівельного бізнесу? Вам необхідно продемонструвати серйозний і ґрунтовний підхід до справи, стабільність і надійність, щоб викликати довіру потенційних клієнтів.

В такому випадку вам варто віддати перевагу синьому, червоному, коричневому або зеленого кольору.

Пропонуємо Вам ознайомитися з інструкцією по підбору кольорів.

Є одне важливе правило - не потрібно робити з логотипу "веселку", тобто бажано не використовувати багато квітів з різних кольорових гам.

Є одне важливе правило - не потрібно робити з логотипу веселку, тобто бажано не використовувати багато квітів з різних кольорових гам

Нарешті, подумайте про те, які кольори використовують ваші конкуренти. Вони можуть дати вам підказку в якому напрямку слід рухатися для того, щоб вигідно виділитися на їхньому тлі.

Якщо ж ви хочете використовувати не один, а кілька кольорів або відтінків, то вам варто скористатися сервісом kuler.adobe.com. Тут ви легко підберете оптимальну колірну комбінацію.

Використовувати сподобався колір в Logaster дуже просто: достатньо скопіювати і вставити його HEX-код в процесі редагування логотипу.

Використовувати сподобався колір в Logaster дуже просто: достатньо скопіювати і вставити його HEX-код в процесі редагування логотипу

Крім того, використовуючи відповідний фільтр (на 2 кроці створення логотипу клікніть "Змінити параметри"), ви зможете відразу задати лого потрібний колір ще на стадії створення.

Крім того, використовуючи відповідний фільтр (на 2 кроці створення логотипу клікніть Змінити параметри), ви зможете відразу задати лого потрібний колір ще на стадії створення

Яким надається перевага кольору для будівельної галузі: синій, зелений, червоний, чорний, коричневий.

5. Підбираємо шрифт

Шрифт як і колір здійснює вплив на сприйняття і запам'ятовування вашого логотипу. Також від правильного вибору шрифту залежить читаність написи на логотипі і зорове сприйняття композиції в цілому.

Існує чимало рекомендацій щодо вибору (радимо вам ознайомитися зі статтею про правила вибору ідеального шрифту), тут же ми коротко згадаємо про найбільш підходящих для будівельного бізнесу.

Шрифт повинен бути читабельним

Текст на вашому логотипі повинен не тільки добре виглядати, але і залишатися читабельним в малому розмірі. Шапка сайту, сторінки в соцмережах, візитка, значок - незалежно від місця розміщення вашого логотипу, текст на ньому повинен читатися легко.

Шрифт повинен гармоніювати з іконкою:

Шрифт повинен гармоніювати з іконкою:

Якщо у вашому логотипі використовується масивна іконка, то їй буде відповідати грубий шрифт.

Уникайте дрібних деталей

Не використовуйте погано читаються шрифти, наприклад з надлишковими завитками, зарубками, а також будьте обережні з рукописними варіантами так як можна перегнути «рукописних» варіантів.

Не використовуйте погано читаються шрифти, наприклад з надлишковими завитками, зарубками, а також будьте обережні з рукописними варіантами так як можна перегнути «рукописних» варіантів

Оптимальними будуть прямі і легко читаються шрифти - Europe, Garamond, MagistralC. Змінити шрифт для логотипу можна на етапі редагування.

Шрифти Логастер для будівельної галузі: AA Haymaker, Ageone Serif, Micra, Souvenir, MagistralC, Europe, Garamond, After Disaster, Ubahn.

6. Експериментуйте з розташуванням елементів

На сприйняття загальної композиції також впливає розташування її елементів відносно один одного. Ви можете змістити фокус на іконку або ж напис, зробивши її крупніше і привабливіше, а також експериментувати з відстанню між елементами. За допомогою Logaster ви можете:

 • внести корективи в загальний їх розташування;
 • змінити розмір окремого об'єкта - іконки або тексту;
 • збільшити або зменшити відстань між окремими елементами.

внести корективи в загальний їх розташування;  змінити розмір окремого об'єкта - іконки або тексту;  збільшити або зменшити відстань між окремими елементами

7. Інші поради

Наостанок наведемо кілька рекомендацій, які допоможуть вам створити привабливий і, найголовніше, ефективний логотип для будівельної компанії.

Не перевантажуйте лого

Однією іконки і лаконічною фрази або навіть просто назви вашої компанії найчастіше цілком достатньо. Не потрібно мати у своєму розпорядженні на логотипі кілька зображень будівельних інструментів, матеріалів, а також всю можливу контактну інформацію. Все це зазвичай знижує ефективність логотипу, роблячи її нерозбірливо.

Не використовуйте багато шрифтів

Найкраще використовувати один шрифт для логотипу. У деяких випадках допускається використання двох поєднаних шрифтів, коли цього вимагає композиція лого. Велика кількість шрифтів на одному логотипі буде виглядати неохайно і навряд чи піде на користь читабельності.

Велика кількість шрифтів на одному логотипі буде виглядати неохайно і навряд чи піде на користь читабельності

Багато квітів - не завжди добре

Чи вважаєте одноколірні логотипи нудними? Ви можете використовувати 2 кольори. Якщо і їх мало, то можна використовувати до 4 кольорів і їх відтінків, що гармоніюють один з одним.

Залиште вільне місце навколо логотипу

Не варто прагнути заповнити графікою і текстом все доступне для логотипу простір. Постарайтеся залишити достатньо вільного простору як між елементами композиції, так і навколо неї. Надалі це дозволить вам вільніше розміщувати лого на візитках і іншої поліграфічної продукції.

Надалі це дозволить вам вільніше розміщувати лого на візитках і іншої поліграфічної продукції

Аналізуйте конкурентів, але не копіюйте їх

Логотип виділяє вас на тлі конкурентів, тому повторення чужих ідей навряд чи принесе вам вигоду. Ви можете проаналізувати досвід успішних компаній у вашій галузі, проаналізувати їх логотипи і створити свій, який буде ще краще.

Векторний формат логотипу

Логотип в векторі можна масштабувати без втрати якості і з рівним успіхом друкувати як на візитках, так і на банерах. Тому краще відразу ж подбати про наявність векторного зразка.

Разом

Як бачите, секрет створення логотипу досить простий: варто змішати трохи фантазії з розумінням кінцевої мети, але не забуваючи про здоровий глузд, а після цього скористатися сервісом Logaster. В результаті ви отримаєте ефективний логотип для свого бізнесу і при цьому непогано заощадите час і гроші.

Більше прикладів логотипів будівельних компаній можна знайти в нашій галереї .

Більше прикладів логотипів будівельних компаній можна знайти в  нашій галереї

Сподіваємося, що наші рекомендації виявилися корисними для вас. Спробуйте створити свій логотип прямо сейчаc. Просто введіть назву своєї фірми в поле нижче і ми створимо для вас десятки варіантів логотипу всього за кілька секунд.

Статті по темі:

Яка ж колірна гама краща для будівельного бізнесу?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: