Як створити логотип магазину одягу: рекомендації і поради

 1. зміст 1. Логотип магазину одягу - яким він повинен бути? 2. Як і за допомогою чого створюється...
 2. 2. Як і за допомогою чого створюється логотип?
 3. 3. Почнемо з іконки
 4. 4. Вибираємо колір
 5. 5. Який вибрати шрифт
 6. 6. Експерименти з розташуванням елементів
 7. 7. Як підсумок

зміст

1. Логотип магазину одягу - яким він повинен бути?
2. Як і за допомогою чого створюється логотип?
3. Почнемо з іконки
4. вибираємо колір
5. Який вибрати шрифт
6. Експерименти з розташуванням елементів
7. Як підсумок

Вам напевно знайоме розхожий вислів «Зустрічають по одягу ...»? Якщо ви плануєте відкрити інтернет-магазин одягу, важливо буде не тільки підібрати привабливий і різноманітний асортимент взуття, одягу і аксесуарів, а й створити неповторний фірмовий стиль самого магазину.

Важливою частиною цього стилю стане логотип. Він є першим елементом дизайну, на який звертає увагу відвідувач вашого інтернет-магазину, і цим необхідно скористатися, щоб відразу зробити на потенційного клієнта потрібне враження і виділити вас серед конкурентів.

Онлайн-сервіс Логастер надає вам можливість створити логотип магазину одягу протягом декількох хвилин. Скористайтеся порадами нижче, щоб зробити це легко.

1. Лого магазину одягу - яким він повинен бути?

Існує безліч магазинів, кожен з яких орієнтується на якусь конкретну категорію клієнтів і намагається справити враження на цільову аудиторію за допомогою свого логотипу. Доносімая їм інформація може бути різною, наприклад, елітарність і статус пропонованих товарів або ж доступність і низькі ціни. Також логотип може демонструвати якість, стиль, довговічність, зручність і багато іншого.

В цьому випадку важливіше за все враховувати інтереси і очікування вашої цільової аудиторії. Наприклад, логотип магазину дитячого одягу може бути веселим і барвистим, тоді як клієнти інтернет-магазину чоловічого одягу та аксесуарів навряд чи оцінять такий лого гідно. Також не варто забувати про особливості самого товару - які почуття, відчуття і асоціації він викликає, на це можна спиратися при продумуванні концепції логотипу.

2. Як і за допомогою чого створюється логотип?

Спосіб безпосередній відтворення лого залежить від ваших можливостей. Відповідно, ви можете його намалювати самостійно, замовити у дизайнера або дизайн-студії, провести аукціон-тендер або використовувати для створення логотипу спеціалізований онлайн-сервіс.

У кожного з цих варіантів є свої переваги і недоліки. Так, більшість не вміють малювати або не бажають витрачати на це час бізнесменів платить чималі гроші дизайнерам і дизайн-студіям, а якщо в запасі є час, то проводить тендери. Онлайн-сервіси в таких випадках надають хорошу альтернативу і можливість заощадити, причому як час, так і гроші.
Давайте ж перейдемо безпосередньо до того, як створити логотип для інтернет-магазину одягу на прикладі онлайн-генератора Logaster .

3. Почнемо з іконки

Іконка вашого логотипу може асоціюватися з магазином одягу. Як правило, це чоловічі, жіночі або дитячі силуети. Для дитячого напрямку можна використовувати образи різних тварин, причому в деяких випадках це допустимо і для дорослої одягу і аксесуарів. Виграшно виглядають також іконки у вигляді продаються вами аксесуарів (рукавички, капелюхи, ремені, окуляри) або окремих частин гардеробу. Багато інтернет-магазини одягу віддають перевагу текстовим логотипам з красивим рукописним шрифтом.

Описані вище приклади дозволяють досить легко і швидко вибрати ключове зображення логотипу, але це не забезпечить вам 100% оригінальності. Немає нічого поганого в проходженні популярним тенденціям, але не забудьте привнести в ваш логотип щось своє, особливе, щоб не бути схожими на своїх конкурентів.

Немає нічого поганого в проходженні популярним тенденціям, але не забудьте привнести в ваш логотип щось своє, особливе, щоб не бути схожими на своїх конкурентів

Перейдемо від теорії до практики на онлайн-сервісі Логастер. Для початку, необхідно вибрати категорію вашого інтернет-магазину одягу.

Наприклад, якщо ваш асортимент містить в основному речі в діловому стилі, то варто спробувати «Бізнес». За аналогією: для дитячого одягу підійде «Будинок, сім'я, діти», а для модного одягу, взуття та аксесуарів - «Мода, мистецтво».

Уже на цьому етапі сервіс представить вам сотні релевантних зображень, серед яких ви можете знайти підходящу іконку. Якщо ж потрібний варіант не знайдений або у вас є конкретні побажання до зображуваного на логотипі предмету, - уточніть свій запит, вказавши ключові слова.

Подібне уточнення можливо як на російській, так і на англійській. Наприклад, ви можете вказати такі слова, як одяг (clothes), чоловік (man), дитина (child), жінка (woman), магазин (shop). Точно так само ви можете використовувати назви будь-яких предметів гардероба. Таким чином ви зможете швидше знайти необхідну іконку з бажаним зображенням.

Таким чином ви зможете швидше знайти необхідну іконку з бажаним зображенням

Ключові слова для пошуку іконки:
одяг, чоловік, дитина, жінка, магазин, гардероб, брюки, сорочка, штани, взуття, ремінь.

4. Вибираємо колір

Вдала забарвлення логотипу підвищує його ефективність, тоді як невідповідний колір здатний відлякати потенційних клієнтів.

Колір задає настрій і викликає певні асоціації. Наприклад, червоний - це пристрасть, активність, сила, енергія, любов. За аналогією працюють і інші кольори, тому дуже важливо вибрати саме той варіант, який найбільше відповідає характеру саме вашої компанії.

Що вибрати для торговельної галузі в цілому і магазину одягу зокрема? В першу чергу, це повинні бути яскраві кольори, які гарантовано привертають увагу. Також варто згадати, які якості притаманні саме вашої компанії (дивіться пункт 1). Давайте подивимося на ефект найяскравіших кольорів:

 • червоний (яскравий, енергійний, відмінно привертає увагу);
 • рожевий (найбільш популярний в дитячій тематиці);
 • жовтий ( ​​«сонячний» колір, асоціюється з радістю, позитивом, бадьорістю);
 • чорний (асоціюється з вишуканим стилем та елегантністю).

Логотипи ваших успішних конкурентів можуть дати вам підказку щодо того, який колір можна вважати вдалим у вашій бізнес-ніші.

Розібратися з символізмом різних забарвлень ви зможете, ознайомившись зі статтею про вибір кольору.

І не забувайте одне важливе правило: логотип не повинен бути занадто строкатим. Якщо потрібно використовувати кілька кольорів, використовуйте максимум два основні варіанти і доповнюйте їх відтінками.

Для вдалого підбору колірних комбінацій варто скористатися сервісом kuler.adobe.com .

На сервісі Logaster колір задається шляхом вставки HEX-коду в процесі редагування логотипу.

На сервісі Logaster колір задається шляхом вставки HEX-коду в процесі редагування логотипу

Також можна використання відповідного фільтра на 2-му кроці (потрібно натиснути «Змінити параметри»).

Також можна використання відповідного фільтра на 2-му кроці (потрібно натиснути «Змінити параметри»)

Яким надається перевага кольори логотипу магазину одягу:
червоний, рожевий, жовтий, чорний.

5. Який вибрати шрифт

Шрифт не менш важливий в логотипі, ніж колір. Адже від поєднання лого і шрифту залежить сприйняття композиції в цілому, а також читабельність і запам'ятовуваність написи на лого.
Правильному вибору шрифту присвячена окрема стаття « Як підібрати правильний шрифт для логотипу », А тут ми лише коротко згадаємо найважливіші правила, застосовні для логотипу інтернет-магазину одягу.

Читабельність. Візуальна привабливість шрифту не повинна йти на шкоду його читабельності при будь-якому розмірі логотипу, будь він розміщений в шапці сайту, на сторінці в соцмережах, на візитці, значку чи футболці.

Візуальна привабливість шрифту не повинна йти на шкоду його читабельності при будь-якому розмірі логотипу, будь він розміщений в шапці сайту, на сторінці в соцмережах, на візитці, значку чи футболці

Гармонія. Якщо на вашому лого масивна, велика іконка, то і шрифт повинен бути жирним (Garamond, Europe та інші подібні). У випадку з невеликою іконкою або в умовах її відсутності можна поекспериментувати з більш витонченими варіантами.

У випадку з невеликою іконкою або в умовах її відсутності можна поекспериментувати з більш витонченими варіантами

Мінімум дрібних деталей. У пошуках ідеального шрифту не перестарайтеся і використовуйте обережно нерозбірливі шрифти з численними зарубками, завитками, а також «рукописні» варіанти. Такі шрифти, як Souvenir, Micra і інші, схожі на них, добре впораються з завданням

Такі шрифти, як Souvenir, Micra і інші, схожі на них, добре впораються з завданням

В онлайн-сервісі Logaster ви можете поекспериментувати з різними варіантами шрифтів і розміром написи на відповідному етапі редагування.

Шрифти Логастер для магазину одягу:
Airplanes in the Night Sky, Caviar Dreams, Ageone Serif, Bosanava, Aderson the Secret Service, Fondamento, Decordi.

6. Експерименти з розташуванням елементів

Правильне розташування елементів композиції відносно один одного також серйозно впливає на загальне сприйняття. Не скупіться на відстань між іконкою і написом, але і не робіть його занадто великим, щоб у великому форматі елементи не здавалися розрізненими. Також можете поекспериментувати з розміром, зміщуючи фокус на іконку або напис.

В рамках сервісу Логастер ви можете змінювати відстань між елементами, змінювати їх розмір і розташування.

В рамках сервісу Логастер ви можете змінювати відстань між елементами, змінювати їх розмір і розташування

7. Як підсумок

Як бачите, створити ефективний і красивий логотип для інтернет-магазину одягу не так вже й складно. Для цього достатньо просто проявити трохи фантазії і скористатися сервісом Logaster.

Наостанок ви можете подивитися приклади логотипів магазинів одягу, згенеровані за допомогою Логастера, в галереї .

Наостанок ви можете подивитися приклади логотипів магазинів одягу, згенеровані за допомогою Логастера, в  галереї

Ми сподіваємося, що наведені вище рекомендації виявилися для вас корисні. Спробуйте створити свій логотип магазина прямо зараз. Просто введіть назву вашого магазину, і через кілька секунд ви отримаєте десятки різних варіантів!

Статті по темі:

1. Логотип магазину одягу - яким він повинен бути?
2. Як і за допомогою чого створюється логотип?
1. Логотип магазину одягу - яким він повинен бути?
»?
1. Лого магазину одягу - яким він повинен бути?
2. Як і за допомогою чого створюється логотип?
Що вибрати для торговельної галузі в цілому і магазину одягу зокрема?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: