Як зробити візитку. Обговорення на LiveInternet

Вам було запропоновано розробити дизайн візитки. З чого почати і що необхідно враховувати при створенні та передачі візитки на друкарню або друкований салон і її демонстрації замовнику.

А. Початок роботи. Для цього Вам повинні скласти або Ви самі складіть технічне завдання.

Про технічному завданні. У кожній роботі має бути технічне завдання, воно формує дані і розподіляє завдання, а також побажання замовника. Технічне завдання - це документ, який дає підставу на розробку дизайну або заповнення готового шаблону, його редагування. В технічному завданні для візитки можна відзначити наступні пункти, які Ви повинні узгодити з замовником і менеджером, технічне завдання затверджується підписом замовника:

1. Розміри візитки. Вони можуть бути стандартними - після обрізу (реальний їх розмір) 90х50 мм, або нестандартними, наприклад 85х55 мм, круглими діаметром 50х50 мм.

Найпопулярніший розмір візитної картки, формат популярний в країнах СНД, встановлюється для економії паперу, який використовується в Росії, Україні, Білорусії, Казахстані, Молдові: 90х50 мм. Найефективнішим форматом в рекламі є розмір по стандарту ISO 7810 ID-1, відповідний параметрам секцій гаманців і гаманців найбільш популярних і вироблених моделей, формат 85,6х53,98 мм, іноді 85х55 мм в країнах Євросоюзу. Рідше зустрічається формат, заснований на форматі паперу A8 (визначено в ISO 216, 1/16 формату A4) 74х52 мм. Зустрічається формат за стандартом DIN C8 (1/16 формату C4) 81х57 мм. У США в основному використовується 88,9х50,8 мм, іноді 89х51 мм). В Японії 91х55 мм. Існує формат під назвою "Фото" 100х65 мм.

2. Колір. Найчастіше колірна гамма логотипу або кольору компанії і задають колірної стиль візитці. Бажано дізнатися про існування брендбук (Книга корпоративного стилю), можливо будете користуватися при розробці візитки.

3. Фон. Об'єкти, декоративні елементи або додаткові логотипи інших компаній партнерів або представників, атрибутика. Дізнайтеся, чи буде фонова картинка на підкладці в візитці, або буде все на білому тлі або частково, можливо буде однотонний або градієнтний фон, а також візитка може бути видрукувана на кольоровий дизайнерському папері, пластику, склі, дереві, жерсті та інших матеріалах, які зможе надати або на яких можливий друк візитки. Дізнайтеся про наявність і побажаннях включити в візитку фото, елементів декору. справа в тому, що візитки класифікуються за призначенням, наприклад на приватні, корпоративні та рекламні. Рекламні візитки більше схожі на рекламу послуг і товару, яку замовник хоче розмістити на форматі 90х60 мм і ще дати свої або компанії контактні дані, саме в таких візитках буде різношерста інформація і фото, логотипи.

4. Інформація. Зберіть всю інформацію в залежності від типу візитки.
Якщо це приватна особиста візитка, то зазвичай на ній вказують прізвище, ім'я, по батькові, контактні телефони, можливо домашня адреса, e-mail, skype, icq.

Приклад особистої візитки домашнього кондитера. Робота з мого портфоліо.


На приватній робочої візитці вказується прізвище, ім'я та по батькові співробітника, посаду, компанію, контактні робочі телефони та робочу адресу, пошту, сайт вказують логотип і / або фото співробітника.

На приватній робочої візитці вказується прізвище, ім'я та по батькові співробітника, посаду, компанію, контактні робочі телефони та робочу адресу, пошту, сайт вказують логотип і / або фото співробітника

Приклад приватної робочої візитки менеджера з реклами. Робота з мого портфоліо.


На корпоративної візитці вказують найменування компанії, загальні контактні телефони та юридична адреса, сайт, а також логотип, можливо слоган і рід занять компанії.

На корпоративної візитці вказують найменування компанії, загальні контактні телефони та юридична адреса, сайт, а також логотип, можливо слоган і рід занять компанії

Приклад корпоративної візитки сервісу. Робота з мого портфоліо.

Рекламна візитка доповнюється перерахуванням послуг або товарів, можливо навіть з цінами, акціями, безліччю контактних телефонів відділів компанії і їх представників, адреси продажу, компанії, філій та інше.

Приклад рекламної візитки послуг. Робота з мого портфоліо.

5. Вибір шрифту для візитки залежить від кількості а різновиди інформації, яка буде розміщуватися на візитці.

6. Також не забувайте про такі декоративних способах, як тиснення золотом, фольгою, фігурна вирубка, наприклад, закруглені кути, безбарвної рельєфне тиснення, вибіркове лакування, друк додатковими фарбами Pantone, пігментними (золото, перламутр), шовкографія грузлими фарбами, які після висихання стають рельєфними. Для тиснення і вирубки використовуються штампи і додаткова підготовка файлів у всіх наведених способах. Для складної конструкції візиток використовують биговку і вирубку - для складання, і перфорацію - для легкого відривання частини візитки. Також для привабливості і дбайливого використання візитку часто покривають матовою або глянцевою плівкою. Для візитки з круглёнимі кутами або круглих візиток, незвичайних за формою і з декоративною обробкою необхідно попередньо дізнатися чи зможе друкарня або друкований салон виконати замовлення, а також узгодити вартість візиток з замовником.

Б. Розробіть макет шаблону візитки, розташувавши елементи і текст відповідно до пріоритету. Це можна виконати і на папері вручну.

Попередньо обробіть ілюстрації в Photoshop. Бажано використовувати логотип і декоративні елементи у векторному форматі, особливо якщо забажаєте їх тиснення або вибіркове лакування.

Створювати шаблон візитки бажано в програмах Corel Draw або Illustrator, можна в InDesign, PageMaker, QuarkXPress - всіх тих програмах, які підтримують векторну графіку, не забувайте про те, що текст також є векторною графікою. У Photoshop візитки не рекомендується робити, т. К. В візитках використовуються дрібні шрифти, а програма їх отрастрірует, що вельми погано позначиться на якості і видимості тексту.

Перед відправкою в друк, уточніть в друкарні або друкованому салоні формат візитки до обріза, після обріза і поля безпеки. Шаблон візитки можна розробити за стандартним принципом і відредагувати за вимогами друкарні перед здачею в друк. Стандартні параметри візитки: формат до обріза 94х64 мм, формат після обріза 90х60 мм, т. Е. По 2 мм з кожного боку обрізається. І додатково від рамки формату після обріза виставляються поля безпеки по 5 мм з кожного боку. За поля безпеки не повинні виходити фото співробітника, логотип, текст, фон може виходити за межі під обріз. Ці поля є захистом і додатковим відступом від краю візитки. Справа в тому, що візитка після друку розрізається і підрізає стопкою, ніж може косо, хоч і завжди помітно, підрізати сторону, і якщо текст буде розміщений за межі поля безпеки, то його може зарізати. Також при частому використанні краю візитки стираються і прилегла біля краю інформація може витертися згодом використання.

Візитка може бути двосторонній і односторонній. Повноколірного (в 4 фарби), в 2 фарби або з додатковими фарбами і обробкою, в 1 фарбу.

Колірна модель вибирається CMYK, дозвіл рекомендується 600 dpi (точок на дюйм), але можна і 300 dpi.

При заливці чорним фоном при офсетного друку використовуйте суперчерний колір (складовою з 100% чорного, 50% пурпурового, 50% циана) - чорний колір буде глибше і не віддрукується сірим і розмазуються. Шрифти в такому випадку намагайтеся виставляти НЕ дрібніше 6 пунктів, інакше при друку вони загубляться.

Якщо замовляєте друк візиток на крейдованому папері офсетним способом друку і без лакування й припрессовки плівки, то щоб фарби не розмазувалися по візитці, попередньо узгодьте з друкарнею покриття масляним лаком. Масляний лак - це додаткова прозора офсетний фарба, яка використовується для додаткового захисту зображення від стирання і розмазування фарб по крейдованому папері.

В. Готова візитка. Готова візитка для замовника і в архів повинна мати файл попереднього перегляду (превью) в jpg, png або pdf форматі, а також для солідності і наочності файл презентації (див. Приклади в статті) в jpg, png або pdf форматі; також файл з розкресленим каркасом полів обріза, вирубки, місцями для вибіркового лакування, тиснення фольгою, склад фарби в%, Pantone якщо використовувалася, і т.п. для друкарні; зібрані в папку файли з використаними шрифтами, ілюстраціями, текстом; вихідний робочий варіант візитки; варіант візитки, підготовлений до друку; файл з технічним завданням і при бажанні листування замовника з виправленнями.

Візитка в друк повинна мати файл файл попереднього перегляду (превью) в jpg, png або pdf форматі; файл з розкресленим файл з розкресленим каркасом полів обріза, вирубки, місцями для вибіркового лакування, тиснення фольгою, склад фарби в%, Pantone якщо використовувалася, і т.п. для друкарні; варіант візитки, підготовлений до друку.

Варіант візитки до друку в основному можна підготувати за інструкціями друкарні, в основному всі кольори повинні бути CMYK, додатково якщо використовувалися Pantone. Для тиснення або лаку готують окремі сторінки з зображенням і текстом, які будуть лаковані або тіснитися. Зазвичай друкарні рекомендують готувати роботу в одному шарі (в Corel Draw), а використані непотрібні відключені шари видалити. Текст перевести в криві, текст чорним текстом повинен не ділитися на 4 фарби, а бути в 100% чорним. Спецефекти, такі як тінь, заливка текстурою, масштабування, прозорості тощо (Ще їх називають лінзами) - растрируются. Волосяні лінії і тонка обведення часто вже не друкуються, тому уточніть мінімальну товщину на друкарні, зазвичай це від 0,3 мм. Дрібні шрифти менше 8 пунктів і тонкі лінії в логотипі не рекомендується робити кольоровими, тому що при друку фарби можуть не збігтися і буде текст розмитим, брудним, двоїтися і троіться. Шрифти менше 8 пунктів і особливо на кольоровому тлі використовуйте рубані, насичені, а шрифти із зарубками і тонкі можуть погано або зовсім не друкуватися. При друку кольорового тексту і логотипу при змішуванні відтінку акуратно враховуйте те, що в офсетного друку друк фарбами йде по порядку блакитна (С), малинова (М), жовта (Y) і ключова чорна (К), так ось при темних відтінках якщо ви використовуєте в змішуванні чорну ключову фарбу від 0,1 до 100% К, то у пресі відтінок може бути не таким як на екрані, а брудним або взагалі чорним розмазаним, краще чорний колір в кольоровому тексті і логотипі не використовуйте. Якщо у вас є фірмовий відтінок, то бажано його друкувати Pantone, так ви зможете тримати політику бренду у пресі всієї корпоративної продукції, не тільки візиток. Якщо зважилися друкувати на сірому тлі або сірі елементи - постарайтеся цей відтінок зробити з однієї чорної ключовий фарби в процентному змісті менш 100%, так при пресі не буде разнооттеночности. Прозорості та тіні, полупрозачності намагайтеся отрастріровать і звести до одного шару, так буде менше проблем в перенесенні кольорів і збоїв. Якщо у вас монітор відкалібрований і ви сумніваєтеся в перенесенні кольорів візиток або іншої друкованої продукції - подивіться самі в друкарні на каліброваному моніторі або візьміть у них пробний відбиток.

Серія повідомлень " візитки ":

Частина 1 - Як зробити візитку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: