Безкоштовний сайт зробити безкоштовно. Створити сайт за 5 хвилин. Створити інтернет-магазин безкоштовно самому за 5 хвилин. Створити професійний сайт портфоліо безкоштовно. - Професійний фотограф Петербург. Фотозйомка автомобілів, предметів. Портретна фотс'емка. Випускні альбоми замовити. Створити сайт. Автомобільний фотограф Володимир Гашнев

Створити самому красивий професійний сайт всього з 2400. Все включено,

Ви хочете дізнатися як створити сайт безкоштовно самому? Створити інтернет-магазин безкоштовно самому за 5 хвилин. Або хочете дізнатися, як створити гарний сайт з нуля?

Тепер ваша мрія легко здійсниться. Увійдіть на безкоштовному хостингу з конструктором класних сайтів і ваш сайт готовий! Створити професійний сайт портфоліо тепер дуже просто, а головне швидко. Сама простою в експлуатації CMS для особистого сайту, сайту для фірми, інтернет магазину, створити сайт зможе навіть школяр початкових класів. Для зміни дизайну сайту, окрім десятків готових безкоштовних шаблонів наданих безкоштовним хостингом, ви можете вставити свій власний, індивідуальний шаблон. Європейський сервіс - все включено! Безкоштовний хостинг в Німеччині. Ввічлива, на відміну від наших хостингів група підтримки. Я, на своєму сайті - як вдома. А не в постійному стресі: що і як зробити, змінити на своєму сайті?

Ви легко можете вставити на сторінках сайту відеоролики з YouTube і фотографії з фотогалереї Flick, так як в панелі управління сторінкою є спеціальні блоки вставити відеоролик з YouTube, або фотографії з фотогалереї Flick

Ще зовсім недавно, для того щоб створити сайт, потрібно було купити програму створення і редагування сайтів Dreamweaver або FrontPage. Вивчити роботу в цих програмах. Вивчити питання сайто будови включаючи мови інтернет програмування HTML, PHP, створення таблиць стилю CSS ... Тобто, навіть маючи в своєму розпорядженні програму для створення і редагування сайтів, цього недостатньо, щоб створити сайт без спеціально необхідних знань по веб дизайну та мов інтернет програмування HTML і CSS. Крім того. Мало створити веб-сайт. Його ще треба переслати на сервер. Що пов'язано з багатьма проблемами. Так само проблемно міняти і доповнювати зміст сайту. Для цього треба змінювати або створювати нові сторінки сайту на комп'ютері в програмах Dreamweaver або FrontPage і потім, виправлені і доповнені сторінки відправляти на сайт, за спеціальним та примхливому протоколу fttp. Але, недавно з'явився альтернативний варіант - створення сайтів за допомогою CMS (система управління сайтом) або конструктор сайтів. CMS - спеціальна програма для створення сайтів безпосередньо на хостингу. Тепер працювати з сайтом можна в інтернеті, перебуваючи безпосередньо на ваших веб сторінках онлайн. Зробити сайт і керувати ним за допомогою візуального конструктора значно простіше. Ви додаєте і змінюєте тексти, картинки, фотографії в реальному часі, перебуваючи на своєму сайті, в інтернеті за допомогою програми управління сайтом. Конструктори сайтів надаються хостингами в тому числі і безкоштовними. В даний час конструктори сайтів набувають все більшої популярності і здатні створювати сайти від найпростіших безкоштовних блогів як, наприклад CMS WordPress, так і до професійних сайтів високої складності 1С-Бітрікс, NetCat, Amiro. Широку популярність мають також відомі CMS Jimdo, Joomla, Drupal. Сервіс Jimdo варіант простого, а головне надійного конструктора сайтів, за допомогою якого ви можете створювати сайти- візитки, сайти портфоліо, професійні сайти для бізнесу, для фірми, інтернет магазини не потребуючи додаткових матеріалах у вигляді форумів і книг. Конструктор професійних сайтів портфоліо, інтернет магазинів і аматорських сайтів візиток настільки простий, що з ним зможе працювати людина з трьома класами освіти. Завдяки простоті і зручності управління системою управління сайтом, на хостингу створено понад 5 000 000 сайтів інтернет користувачами з Італії, Іспанії, Франції, Німеччини, Японії, США і Китаю. На хостингу створюються сайти на німецькій, англійській, іспанською, японською мовами.

Створити інтернет магазин самому швидко просто і безкоштовно.

Сервіс, хостинг, доменне ім'я і кращий движок, CMS для інтернет магазину, всього за 6000 р в рік.

Сервіс, хостинг, доменне ім'я і кращий движок, CMS для інтернет магазину, всього за 6000 р в рік

Створити інтернет магазин самому швидко і просто

Створити сайт портфоліо фотографа

Створити сайт портфоліо фотографа

Не всі конструктори сайтів на жаль, досконалі: дешевий, механічний дизайн, складність управління, шалено важкий шлях створення фотогалереї (на одній CMS-ке, я подивився навчальний відеоролик, потрібно зробити 26 операцій, щоб створити фотогалерею), складність створення і управління сторінками сайту .

Але, в інтернеті є і альтернатива: CMS на сервісі Jimdo, я думаю, є найвдалішою, популярної і простою системою управління веб сайтом. Цей конструктор сайтів в даний час найбільш популярний. Безкоштовний хостинг, з вбудованим конструктором класних сайтів включаючи CMS для інтернет магазину. За п'ять років існування хостингу на його платформі створено понад п'ять мільйонів сайтів на всіх мовах світу, включаючи англійську, французьку, німецьку, іспанську, італійську, китайську.

Створити сайт самому безкоштовно тут і зараз, швидко і просто не складе труднощів. Простий інтерфейс управління сайтом і класні, безкоштовні шаблони для ваших сайтів допоможуть вам створювати красиві і зручні сайти будь-якої складності на будь-який смак, починаючи від сайту-візитки і закінчуючи більш складним, професійним сайтом, інтернет магазином.

І що важливо, створення фотогалереї, простіше і зручніше ніж в будь-який з існуючих програм створення слайд-шоу і фотогалерей для сайтів.

Тут фотогалерея створюється за все в три кліка.

1-додати елемент на сторінку

2-вставити фотогалерею

3-залити фотографії в галерею

От і все!

Створити сайт візитку за 5 хвилин або професійний, корпоративний сайт для фірми, салону, інтернет магазину.

Я думаю, що для того щоб зробити свій сайт або блог, зовсім ні до чого забивати голову мовами інтернет програмування, якщо я не збираюся займатися створенням сайтів для заробітку.

Я просто хочу створити свій сайт фото галерею і займатися своєю основною справою - фотозйомкою.

Програми для веб дизайну Dreamweaver і FrontPage, це інструменти професіоналів і теж вимагають багато часу для вивчення.

Не факт, що створений на цих програмах сайт ви зможете перенести в інтернет без перешкод. Сайти, створені в цих програмах і складові частини, файли, папки, фотографії повинні мати тільки латинські імена і не мати пробілів між словами. Інакше їх не пропустить канал Ftp. Ви будете довго закачувати сайт на сервер, а потім раптом, програма показує помилку і, кінець! Треба виправляти помилки в назвах файлів і всі файли качати на сервер заново.

Крім того, після змін сторінок сайту в програмі, їх необхідно перекачувати разом з усім вмістом з комп'ютера на сайт в інтернеті ..., а це часто призводить до обривів посилань, і масі різних проблем, як не відкриваються сторінки і фотографії. Якщо ж ви використовуєте для створення сайту CMS - цих проблем немає. Я вас можу навчити, як легко створювати сайти без вивчення спеціальних програм сайтобудування.

Для створення сайтів вам не знадобиться ніяка додаткова література та навчальні посібники.

Все що необхідно для створення сайту, його просування та розкрутки в пошукових системах, а також зміна дизайну сайту, ви знайдете на сторінках свого сайту. Це просто дивно!

Все в одному! Хостинг і створення, і розкрутка сайтів, і дизайн - безкоштовні шаблони! Я нескінченно готовий захоплюватися продуманістю інтерфейсу і геніальністю творців CMS системи управління сайтом.

Ви просто здивуєтеся як швидко і легко можна зробити свій безкоштовний сайт: сайт-візитку, фото сайт фотографа, портфоліо художника. Завдяки простоті управління і доступності, ви можете створити безкоштовний сайт візитку, особисту сторінку в інтернеті швидко і легко всього за 5 хвилин. Так само легко і безкоштовно можете створити сайт для бізнесу, корпоративний сайт, інтернет-магазин.

Все що потрібно вам зробити, придумати назву сайту (ім'я домена) і, ваш новенький, унікальний, класний сайт готовий! Зроби сайт за 5 хвилин безкоштовно!

Кілька варіантів безкоштовних сайтів створених за допомогою конструктора сайтів CMS на безкоштовному хостингу .Jimdo.

Jimdo

Створити безкоштовний сайт безкоштовно і легко Створити безкоштовний сайт безкоштовно і легко   Створити безкоштовний бізнес сайт самому Створити безкоштовний бізнес сайт самому

Завдяки простій і зручною CMS на хостингу Jimdo ви, в реальному часі можете створювати сторінки, придумувати їм назви і наповнювати їх зміст текстом, фотографіями, слайд-шоу, відео і флеш-анімацією, ви можете створити свій блог - щоденник і писати в нього замітки. І все це ви можете робити без праці, в реальному часі. Ви можете створювати сайти будь-якої складності аж до інтернет. Завдяки простій і зручною програмою управління, створення сайту тепер доступне будь-якому, навіть дитині.

Я перепробував різні конструктори сайтів на CMS, і зрозумів що на хостингу Jimdo, самий простий і зручний, кращий конструктор сайтів.

Програма створення нових сторінок легше, ніж в будь-якому конструкторі CMS. Ви просто заходите в редагування меню, додаєте і сортуєте нові сторінки. Додаєте на сторінку новий текст, заголовок, вставляєте картинки і фотографії. Елементи веб сторінки (тексти, заголовки, фото галереї, віджети) можна просто перетягувати за допомогою мишки, легко змінюючи їх розташування на сторінках сайту. Ви можете закачати на свій сайт улюблені фотографії і показати фото галереї, слайд шоу друзям. Можете оживити свої web-сторінки відеороликами з "YouTube", флеш анімашки та іншими фенічкамі.С допомогою безкоштовних шаблонів ви можете змінювати дизайн сайту в лічені хвилини. Тепер, зробити гарний сайт портфоліо з по міццю безкоштовних шаблонів НЕ сосоставляет проблем ..

Сайти бувають безкоштовними, на безкоштовному хостингу, з доменним ім'ям третього рівня, і платними з доменним ім'ям другого рівня. Це як номер телефону - або простий семизначний, або дешевий і ненадійний одінадцатізначний, який запам'ятати значно складніше, а зв'язок значно менш надійна. Після вашого імені буде додано ще ім'я сервера, де ви маєте в своєму розпорядженні свій сайт. Наприклад: ivanova.jimdo.com Платні сайти, з коротким доменним ім'ям другого рівня. Наприклад: ivanov.com або ivanov.ru

Сайти з коротким доменним ім'ям другого рівня легше запам'ятати і вони краще, якщо ви робите сайт для бізнесу .

Безкоштовні сайти з доменним ім'ям третього рівня не реєструються в каталогах пошукових систем і в Google Analytics - програмі збору статистики відвідуваності сайту. Доменні імена третього рівня зазвичай використовують для безкоштовних, домашніх сторінок.

Для того щоб створити свій професійний сайт з доменом другого рівня тепер досить одного бажання. Не потрібно знати спеціальних мов сайтобудування HTML і CSS. Не потрібно шукати дорогих дизайнерів, інтернет розробників. Тепер ви можете робити сайти самі, не заглиблюючись в нетрі HTML і CSS програмування. І ще один приємний момент - на десерт. На сторінках вашого нового сайту дуже докладно і толково розглядаються поради по темам: SEO - Розкрутка сайту і просування в пошукових системах. Як зробити сайт помітним для пошукових систем, ваших друзів і клієнтів. А також даються поради щодо поліпшення дизайну вашого сайту. Зовнішній вигляд і стиль веб сторінок можна миттєво змінити за допомогою десятків безкоштовних шаблонів і стилів на найрізноманітніші теми. А для того щоб зробити свій сайт з унікальним дизайном, ви можете застосовувати свої власні шаблони і стилі. Сервіс постійно розвивається і на ньому весь час з'являються нові, цікаві теми, оновлюються шаблони, проводяться реальні акції, де ви можете отримати не 2-х відсоткову знижку, а цілком реальний, відчутний подарунок. Я, наприклад, по різдвяної акції отримав в подарунок платний сайт версії Pro www.photo-44.com

Що мене приємно здивувало, в удосконаленні хостингу враховуються побажання користувачів, у той час як на інших безкоштовних хостингах ваші побажання і рекомендації щодо вдосконалення просто відправляють в кошик. На Ucoz наприклад, на всі ваші запитання по роботі з сайтом однозначно відповідають - вивчайте мови інтернет програмування HTML і CSS. Не добившись за два місяці зрозумілих відповідей від групи підтримки, я зав'язав стосунки з цим хостингом. Раніше мені здавалося, що люди там заражені нарцісцізмом ... Згодом, я зрозумів, що вони і самі не знають відповідей, настільки там заплутана система управління сайтом. Створити сайт за готовим шаблоном і зробити клону, яких десятки і сотні, не представляє ніяких труднощів. А видозмінити сайт під свій індивідуальний дизайн виявилося справою не простою. Натхнений, здавалося б простим завданням, я місяць або два просидів за компом не встаючи, не відриваючись на їжу і на сон ... дуже хотілося швидше самому зробити свій власний красивий сайт з унікальним дизайном ... Здавалося б все просто і рішення тут, де то поруч ... Що то у мене вийшло але, думаючи спантеличила просто жахлива система створення фото галереї. Фотографії потрібно пакувати в архів, переслати їх по каналу F ttp на сервер. Потім розпаковувати, копіювати посилання на фотографії і вставляти їх в галерею .... Це все просто незручно, вимагає спеціальних знань і займає багато часу. Мої побажання щодо вдосконалення і поліпшення галереї, супорт просто викинув у кошик. Нещодавно я купив нарешті то вийшла книгу - як робота з CMS Ukoz але, бажання повертатися на цю заплутану систему у мене не виникає. Хоча, я спробував раз щось змінити на своєму сайті, але хостинг мій сайт вже заблокував, так як я довгий час не заходив для коригування свого сайту. Всі витрачений час на створення сайту Ucoz, пропало даремно. На хостингу Jimdo таких сюрпризів не буває.

Створення сайту за допомогою конструктора займе всього дві-три хвилини, а створення фотогалереї ще три - п'ять хвилин і, ваш красивий і зручний фотосайт готовий!

Все що робити з сайтом, коли ви його створили, докладно написано на його сторінках. Так що вам не потрібно шукати і купувати ніяких книг по роботі з системою і звертатися за допомогою на супорт.

Хибна популярність сервісу Ucoz наприклад, ґрунтується на тому, що весь час доводиться звертатися за допомогою на форум, так як інструкції, як правило, не працюють ... Ось і доводиться, кожному користувачеві, десятки і сотні разів в день звертатися на форум з питаннями , на які він отримає однозначну відповідь - вчіть мови програмування HTML і CSS. Цим і пояснюється величезна цифра відвідувань форуму Ucoz і його помилкова популярність. Парадокс! На сайт підтримки заходиш десятки і сотні разів, а потрібної і корисної інформації нуль! 100 відсоткове протиріччя принципам інтернету.

Безкоштовний сайт створити швидко і просто. Створіть сайт своєї компанії.

Конструктор сайтів на безкоштовному хостингу Jimdo є повною протилежністю подібних, незручних конструкторів сайтів. У вас просто немає необхідності шукати додаткову літературу для роботи з системою і звертатися на даремний форум за підтримкою. Все, що і як зробити на своєму сайті, ви дізнаєтеся з докладних підказок на сторінках свого сайту. Сервіс розташований в Німеччині. Єдиний недолік сервісу форум - підтримки хостингу, там мешкають наші вітчизняні "помічники", з усіма наслідками, що випливають. Тому шукати допомогу на форумі я вам не раджу. Звертайтеся по допомогу в службу підтримки поштою. І ви отримаєте важливий відповідь на ваші запитання. За що я особливо люблю цей хостинг. Все гранично просто і зрозуміло. Створення сайту дійсно не займає багато часу і не доставляє ніяких проблем його власнику. Система постійно вдосконалюється і покращується, враховуються побажання користувачів. Мені дуже приємно працювати з таким хостингом, де працює команда добрих, чуйних, талановитих людей.

На сайті легко створити фотогалерею зі своїх кращих, улюблених фотографій.

Приклад флеш фото галереї. Зображення можна розгорнути на весь екран монітора, натиснувши кнопочку в правій нижній частині галереї. Таким слайд шоу не може похвалитися жодна система CMS.

Отже! Вам достаточно натіснуті кнопку, зареєструватіся, и, вперед! Ваш сайт буде готов за якісь 5 хвилин. Наповнюйте сайт контентом: текстом и фотографіямі, прямо зараз, в реальному часі. Вам потрібно заздалегідь придумати доменне ім'я другого рівня. Для того щоб сайт легше знаходився по рейтингу при пошуковому запиті бажано щоб ім'я сайту відповідало його вмісту, або, якщо ви робите сайт - портфоліо фотографа або художника, можна ввести просто своє прізвище.

Освоївши безкоштовну версію і освоївшись в управлінні сайтом і його змістом, ви легко можете перейти на більш просунуту - платну версію професійного сайту. Досить натиснути кнопку "Апгрейд" в панелі управління сайтом.

Хочете створити сайт для Компанії, блог для бізнесу? Зробіть Сайт-візитку, Сайт для бізнесу, Інтернет-портфоліо, Інтернет-магазин, просто зробити сайт компанії.

Платну, просунуту і розширену версію сайту ви можете створити прямо зараз, пройшовши за посиланням:

Після реєстрації в хостингу ви заходите на свій, вже готовий сайт і упорядковувати його так як вам подобається, додаючи ваші тексти відео і фотографії. Це так само захоплююче, як обставляти і упорядковувати вашу нову квартиру.

Це так само захоплююче, як обставляти і упорядковувати вашу нову квартиру

Конструктор сайтів Інтернет-магазин Конструктор сайтів Інтернет-магазин   Інтернет-магазин зробити самому   Конструктор сайтів Інтернет-магазин зробити самому Конструктор сайтів. Створити інтернет-магазин

Створити інтернет магазин прямо зараз:

Управління сайтом настільки просто, що вам не знадобляться підручники. Все настільки просто і інтуїтивно зрозуміло. Елементи сайту можна просто переміщати з місця на місце за допомогою мишки. Ну ось, якщо ви хочете мати свій безкоштовний сайт, або сайт для бізнесу вам залишилося тільки придумати доменне ім'я і, це найскладніше в створенні вашої веб сторінки.

Вам дається повністю готовий сайт. Залишилося тільки вставити на сторінки свої тексти, заголовки, картинки і фотографії. Все дуже-дуже просто! Нові сторінки створюються і переміщаються прямо в панелі навігації. Видозмінюються сторінки заміною десятків варіантів безкоштовних шаблонів. На кожній сторінці вас чекають докладні і дотепні підказки, що і як робити.

Отже! Натискаємо на банер і вперед! Зануримося в море нескінченної інформації в океані інтернету, і залишимо своє власне зернятко з якого, при бажанні виросте великий, красивий і цікавий, ваш власний сайт або блог. Для того щоб створити сайт безкоштовно самому зараз, введіть ім'я сайту і ваш сайт - готовий!

У версії Про ви отримуєте сайт з коротким доменом другого рівня і масу додаткових сервісів: нові шаблони, поштові ящики, розсилки, 5 ГГБ на сервері в версії Pro, або взагалі нескінченні розміри дискового простору в версії Бізнес .... На сайт розміром 5 ГГБ можна закачати 50 000 фотографій середнього розміру 100 кб. Можливості версії Про і версії Бізнес сайту:

Відеоурок "Створення сайту швидко і просто" ви знайдете на станиці хостингу при реєстрації сайту.

Створення сайтів в Санкт-Петербурзі, Москві, Воронежі, Лондоні, Берліні, Парижі, Нью-Йорку та Брюсселі. Створювати свої сайти на хостингу, ви можете перебуваючи в будь-якій країні і на будь-якій мові.

Тут ви можете створити платний, професійний бізнес сайт для фірми, корпоративний сайт компанії, інтернет магазин. Найпростіший спосіб створити красивий сайт безкоштовно за допомогою візуального конструктора сайтів. Безкоштовні шаблони дозволять вам легко змінювати зовнішній вигляд і стилі ваших сайтів.

Придумайте доменне ім'я, оплатіть сервісне обслуговування плюс, доменне ім'я в подарунок, і ваш професійний сайт, з більш повним сервісом і широкими можливостями готовий.

Вам залишається тільки заповнити веб сторінки заголовками, текстом, відео і фотографіями. Створити сайт не складніше ніж обставити нову квартиру, тільки абсолютно безкоштовно.

Ви платите тільки за хостинг і доменне ім'я. І робіть зі своїм сайтом все, що захочете, можливості не обмежені! Додаєте тексти, заголовки, фотографії, віджети, відеоролики і товари.

Створити сайт.

Поділитися посиланням з друзями В Контакте, Мій світ, Facebook

Або хочете дізнатися, як створити гарний сайт з нуля?
А не в постійному стресі: що і як зробити, змінити на своєму сайті?
Хочете створити сайт для Компанії, блог для бізнесу?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: