Друк візиток

  1. Виготовлення та друк візиток в Самарі
  2. Скільки коштують візитки в Самарі?

Візитки для Вашого бізнесу!

Повнокольорові двосторонні візитки - від 1 рубля за штуку!

Виготовлення та друк візиток в Самарі

Візитки дозволяють швидко обмінюватися контактами, не витрачаючи час на запис номера в телефоні або блокноті. У той же час вони можуть містити додаткову інформацію:

  • Логотип і назва компанії;

  • П.І.Б. і посаду;

  • Адреса;

  • Електронну пошту і додатковий номер телефону.

Друкарня «Світ друку» надає послуги з виготовлення та друку візиток. У нас ви можете замовити як звичайні картки, при виготовленні яких використовуються готові шаблони, так і дизайнерські візитки в Самарі. Однак і в тому, і в іншому випадку краще вибирати стандартний розмір візиток - 90 х 50 мм. А ось вибір матеріалу повністю залежить від ваших уподобань, адже сьогодні поліграфія пропонує великий асортимент паперу, яка різниться кольором і фактурою.

Скільки коштують візитки в Самарі?

Вартість друку візиток залежить від тиражу, виду паперу, методу нанесення контактних даних, дизайну. Також в нашій друкарні ви можете замовити односторонні або двосторонні візитні картки. Такий предмет, безумовно, підкреслить вашу індивідуальність або стане відображенням корпоративного стилю компанії.

Вам необхідно терміново виготовити візитки в Самарі? Ми індивідуально підходимо до виконання кожного замовлення, і при необхідності наші співробітники допомагають вибрати відповідний макет і тип паперу. Також зверніть увагу, що при замовленні великого тиражу, розцінки за одиницю продукції знижуються! На нашому сайті ви можете замовити виготовлення візиток високої якості, вказавши тип продукції, номер телефону та додаткову інформацію. Наші менеджери перезвиСкільки коштують візитки в Самарі?
Вам необхідно терміново виготовити візитки в Самарі?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: