Модні візитки в мінімалістичному стилі

Часом, щоб справити враження на клієнта, замовник візиток всіма силами шукає нестандартні і досить дорогі рішення - шовкографія, УФ-лакування, тиснення золотою фольгою , Вирубка. Іноді відразу кілька видів різних декоративних обробок зустрічаються на одній візитці ... А, між тим, тенденції дизайну поліграфії говорять нам, що справжні шедеври можна створювати і з білого паперу, не прибігаючи до складних операцій і дорогим способам друку. Досить просто добре продумати дизайн макета візитки, додати трохи яскравих і нестандартних ліній, або, навпаки, звести все до ефектного мінімуму. Просто, стильно, незабутньо.

Ці дизайнери знають толк в сучасних течіях і створюють прекрасні в своїй простоті і вишуканості візитні картки . Судіть самі!

Mid Century Modern Business Cards

Mid Century Modern Business Cards

Перед нами класика: чорним по білим. Просто якісна біла папір, лаконічний дизайн, черно-білий друк. Погодьтеся, нічого складного! І при цьому зовсім в кожній лінії. Що ще потрібно для хорошої візитки?

Brown Kraft Business Cards

Крафт увірвався в моду стрімко. І дуже швидко відвоював своє місце під сонцем у поліграфічній галузі. Тут ми бачимо поєднання крафта і білого паперу - це якийсь додатковий "шик" цих візиток. Але, повірте, і надруковані на одному тільки Kraft, вони виглядали б стильно. Класика + сучасні тенденції. Однозначне потрапляння в яблучко.

Seiichi O's Personal Busines Card

Seiichi O's Personal Busines Card

Чорний, білий + пара яскравих плям. Художник знає толк в композиції і в поєднаннях. Нічого складного, а від візиток не відірвеш очей. Білий папір, звичайна цифровий друк - на виході такий шедевр можна створити за кілька хвилин і сотень рублів. Знайти талановитого дизайнера - безцінне.

Valencia by ANZPIXEL

Соковито, яскраво, лаконічно. Складно? Елементарно! Чудове поєднання, мінімалістичний дизайн, добре продумана концепція бренду.

Mundo Cafe & Bakery

Mundo Cafe & Bakery

Геніальне рішення для візиток кафе і пекарні. Гра на асоціаціях. Кольори паперу нагадують нам про печиво, шоколад, кава. Поруч з ними білий виглядає молоком. Простий і "смачний" дизайн.

Self-branding Business Card by Raymond Tan

Тут безумовна фішка, звичайно, в прикольному логотипі. На ньому потрібно було зробити акцент - і дизайнеру прекрасно це вдалося. Уже сам по собі логотип "продає" цю візитку. Ну, і, зрозуміло, дизайнерська текстурная папір надає візиток шик. А більше нічого складного, і нічого дорогого. Просто клас!

PT Visual Identity

PT Visual Identity

Три кольори - це класичне колірне рішення. Воно завжди прекрасно сприймається оком. Плюс модний тренд - лінії, геометрія в дизайні. Мінімум інформації, максимум емоцій і вражень. Знову ж, надрукувати такий комплект візиток не складе великих труднощів.

Corporate Business Card

Білий з блакитним - улюблене поєднання і в нашій компанії, як ви помітили. Тому ми точно не могли пройти повз цього твору поліграфічного мистецтва. Мабуть, візьмемо такий дизайн на замітку і собі. Зауважте, на цих візитках вдалося розмістити досить велику кількість інформації про власника. І при цьому вони не втратили своєї мінімалістичний і легкості. Вдале колірне рішення, вдале розташування елементів. Строгість і стиль, що і було потрібно власникам компанії. До речі, якщо судити по відблиску, можна припустити, що тут ще є ламінація. Візитки з ламінуванням - дуже практичне рішення.

І так, як ви бачите, щоб створити "дорогу" і презентабельну візитку зовсім не обов'язково багато витрачати на її виробництво. Досить вдалою концепції, хороших матеріалів, і бездоганного виконання. Хороші матеріали і бездоганна якість друку - від нас, чекаємо ваших дизайнерських шедеврів!

Читайте також: Друк нестандартних брошур - оригінальні приклади і ТОП-10 дійсно крутих календарів з мережі

Що ще потрібно для хорошої візитки?
Складно?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: