Онлайн-конструктор візиток // копіювальний центр «Таймер»

Для самостійної розробки дизайну візиток використовуйте онлайн - конструктор візиток

Даний конструктор має близько двохсот готових шаблонів візитних карток. Виготовлення візиток для адвокатів і ювелірів, для автослюсарів і стоматологів, для фотографів і ветеринарів, а також для фахівців інших професій по шаблонах значно спрощується.

Онлайн - конструктор візиток

Онлайн - конструктор дозволяє змінювати кольори, малюнки для фону, шрифти обраного шаблону. Якщо готові шаблони Вас не влаштовують повністю або частково, то за допомогою інструменту завантаження Ви зможете завантажити своє оригінальне зображення або свій логотип. Сервіс «Карти Google» допоможе Вам розмістити на візитці схему проїзду до підприємства, а також переміщати логотип і елементи на поле картки. Програма дозволяє зашифрувати дані або лінійним штрих-кодом, або двовимірним QR штрих-кодом.

Розроблений Вами макет візитки для друку слід відправити в копіювальний центр «Таймер». Натисніть для цього на зелену кнопку «Оформити замовлення». Вкажіть в замовленні необхідну кількість візиток, а також координати для зв'язку.

Менеджер центру неодмінно зв'яжеться з Вами в робочий час з 10.00 до 19.00 годин для уточнення деталей замовлення. Термін виконання замовлення - один робочий день.

Отримати готові візитки можна в офісі копіювального центру «Таймер» або замовити доставку за вказаною Вами адресою.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: