представницькі візитки

 1. Друк візиток методом шовкографії
 2. Візитки з термопідйому
 3. Тиснення і конгрев на візитках
 4. Фольгування візиток. Тиснення золотом і сріблом на візитках.
 5. Відривні візитки. Візитки в шкіряному чохлі.
 6. Візитки на металі. Ексклюзив серед ВІП-візиток.

Щоб зробити візитку більш ефектною і нестандартної ми можемо запропонувати використовувати дизайнерські сорти паперу або виготовлення методом шовкографії, виконання термопідйому, конгреву або тиснення фольгою. Широкий вибір дизайнерських паперів з колекцій «Маджестик», «Gmund Colours», «Reaction», «Кашемір», «Diablo», «Rives», «Conqueror», «Curious», «Grand style», а також гаряче улюблений усіма Тач кавер (Touche Cover). В якості незвичайного підходу ми пропонуємо виготовлення пластикових і металевих візитних карток.

Друк візиток методом шовкографії

Друк візиток методом шовкографії. Виготовлення візиток методом шовкографії дозволяє друкувати більш глибокими, яскравими фарбами на матеріалах різного типу і кольору; на папері (в тому числі дизайнерському папері) і барвистому картоні світлих і темних відтінків, на пластиці, або залозі.

Візитки з термопідйому

Щоб зробити візитку більш ефектною і нестандартної ми можемо запропонувати використовувати дизайнерські сорти паперу або виготовлення методом шовкографії, виконання термопідйому, конгреву або тиснення фольгою

Термопод'ем на візитках використовується для додання об'ємності буквах, текстам або логотипів, розташованим на папері надає візитці ефектний незвичайний вид.

Ціна за 100 шт.

Друк 1 колір 2 кольори 1 сторона 3300 3750 2 сторони 3750 4425

Тиснення і конгрев на візитках

Тиснення - нанесення зображення за допомогою вдавлення фольгою різного кольору від золотої та срібної до голографічної. Конгрев - виготовлення об'ємного зображення за допомогою видавлювання із зворотного боку паперу. Може бути безбарвним або з додатковим використанням фольги або фарби.

Ціна за 100 шт.

Друк 1 кольору 2 кольори 100 штук 2175 3150

Фольгування візиток. Тиснення золотом і сріблом на візитках.

Візитки з фольгою швидко і дешево! Тепер ми вміємо більше! Нами успішно освоєно метод "фольгирование", який виключає застосування дорогого кліше, виготовлення якого забирало 2-3 дня і 2-3 тисячі рублів. Фольгування візиток в АйПрінте - не відрізняються від Тісно візиток золотом або сріблом. Великий асортимент фольги і паперів для тиснення і фольгування візиток.

Ціна за 100 шт.

Друк 1 сторона 2 сторони 100 штук 1400 2500

Відривні візитки. Візитки в шкіряному чохлі.

Ми пропонуємо виготовлення стильних відривних візиток з використанням новітньої технології, що дозволяє легко відокремлювати картку від корінця без слідів відриву. У комплект входять 4 змінних блоку по 25 візиток в кожному блоці на дизайнерських сортах паперів. Ви можете замовити це разом зі зручним і елегантним чохлом зі шкіри різних кольорів з тисненням будь-якого зображення.

Друк таких візиток-книжечок може здійснюватися:

 • методом повнокольорового цифрового друку з одного боку візитки,
  з наступною збіркою в 4 змінних книжечки по 25 візиток в кожній.
  Вартість такого комплекту разом з шкіряним чохлом без тиснення складе 3300 рублів.
 • методом шовкографії з одного боку візитки в 2 кольори,
  з наступною збіркою в 4 змінних книжечки по 25 візиток в кожній.
  Вартість такого комплекту разом з шкіряним чохлом без тиснення складе 5700 рублів.

Візитки на металі. Ексклюзив серед ВІП-візиток.

Металеві візитки методом графіровкі, гальванізації, нанесення емалей. Різні матеріали - алюміній або сталь. Порівняно невелика ціна за майже вічні візитки, які нікому не прийде
в голову викинути, які складно втратити:

 • при тиражі 50 шт. - 320 руб. за штуку в один колір + 20 р. кожен додатковий колір.
 • при тиражі 100 шт. - 280 руб. за штуку в один колір + 20 р.каждий додатковий колір.

Мінімальний тираж металевих візиток - 50 штук.

Це може бути цікавим для вас:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: