скачати програму по створенню візиток


Хочу познайомити Вас з програмою "Майстер Візиток", за допомогою якої Ви легко і швидко зможете зробити візитки і бейджики. Ця програма відмінно підходить і для великих компаній, і для приватних фахівців, а ще це ця програма допоможе заробити реальні гроші.

Я зараз зайшла на біржу фріланса і подивилася для інтересу, скільки коштує зробити візитку, ось скріншот першого-ліпшого мені оголошення. Я думаю, що такий спосіб заробітку багатьом доступний і за допомогою нього можна непогано заробити. До речі, на біржах можна створювати портфоліо, щоб показати свої роботи. Так що, попрацювавши з програмою, Ви зможете продемонструвати свою творчість і, можливо, Вами зацікавляться і надійдуть пропозиції.
Отже, для початку Вам потрібно Завантажити Майстер Візиток, відкрити програму і почати працювати з нею.
Якщо Ви не знаєте, як відкрити програму, то коротко поясню. ... Тисніть на синю кнопочку завантажити, потім натискайте запустити файл, не забувайте переставити кнопочку "Я приймаю умови угоди", потім "далі" і вибираємо папку на комп'ютері, куди будемо встановлювати програму ... Далі вирішуємо, де буде розташовуватися значок запуску програми і тиснемо встановити ... Після того, як встановили програму, можна приступати до роботи.
Для початку спробуйте свої сили в пробної версії, я знаю точно, що Вам буде легко розібратися, і Ви вже через день або два будете робити справжні шедеври. Взагалі, така робота творча і дуже цікава. ... А якщо вона до того ж приносить прибуток, так це в двійні приємно. Отже, запустили програму і для початку вибираємо з готових шаблонів, тобто тиснемо на кнопку "Шаблони візиток" ... Звичайно, трохи пізніше Ви зможе робити з чистого аркуша щось своє дуже цікаве, що запам'ятовується і унікальне, хоча в програмі вже більше 150 готових варіантів дизайну, причому на самі різні теми. Так що вирішувати вам. Я ж, в свою чергу, вибрала готові, так як працюю з цією програмою теж вперше ..

З каталогу шаблонів вибираємо тематику, яка Вам необхідна, наприклад, у Вас салон краси, значить вибираємо з рубрики "Краса, стиль". Вибрали, тиснемо "ОК" ...
Внизу є графи, які потрібно заповнити, вибираємо яку інформацію хочете вказати на візитці, і відзначаємо галочками. Якщо щось вказувати не будемо, галочки знімаємо.
Ще можна вибрати готову картинку або взяти зображення з файлу на вашому комп'ютері. А готові шаблони для візиток можна знайти і викачати абсолютно безкоштовно в інтернеті. Взагалі, якщо завантажити Майстер Візиток інших версій, а це стандарт, персональна і професійна, то у вас з'являться величезна кількість супер можливостей, які можуть у своїй роботі використовувати студії дизайну, салони поліграфії для комерції, а також великі компанії.
Так як Майстер Візиток дбайливо зберігає всю інформацію про компанії та персон, що дозволяє легко додавати і використовувати дані згодом, для створення візитних карток. Ви зможете швидко і дуже якісно підготувати необхідну кількість візиток в єдиному стилі для всіх своїх співробітників. Роздрукувати візитні картки можна на папері різних форматів. Розробники подбали і про економію, і ця програма дозволяє розмістити 10 візиток на аркуші формату A4 і на аркуші формату A3 аж до 24 візиток. Одним словом, програма підходить і великим компаніям, і приватним фахівцям, а також всім, хто мріє налагодити домашній бізнес в мережі ... Не погана ідея, причому розібратися у всіх тонкощах легко самому і робота ця творча, а ще добре оплачувана ...

Так само можна на фон накласти зображення (вибрати готове або взяти файл зі свого комп'ютера).
Попробуйтеб це настільки цікаво і просто, у вас вийде 100%. А якщо щось не зрозумієте, запитуйте у мене або на сайті програми www.master-vizitok.ru

До речі, ось ролик, рекомендую подивитися ...

Так само пропоную поглянути на приклади готових візиток: http://master-vizitok.ru/examples.php
Бажаю творчих успіхів і гарного настрою!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: