«Що Продає» візитка для салону краси або Мед.центру

Напевно, як співробітник або керівник медцентру / салону, ви не раз бачили задоволених первинних клієнтів, які розпливалися в усмішці, сяяли і безмірно дякували, але більше як не дивно в вашому центрі вони не з'являлися Напевно, як співробітник або керівник медцентру / салону, ви не раз бачили задоволених первинних клієнтів, які розпливалися в усмішці, сяяли і безмірно дякували, але більше як не дивно в вашому центрі вони не з'являлися ...

Знайома ситуація?

Думаю, вона знайома багатьом. І, природно, напрошується питання - чому? Невже клієнт просто обманював, що йому сподобався сервіс і майстер? Якщо таку ситуацію в своєму центрі ви спостерігали вже не раз, то знайте клієнт просто ... забув. Так вірно, він просто забув ваше назва, або точну адресу, або телефон, або ім'я майстра, або навіть всі відразу!

Не варто покладатися на пам'ять клієнта. Щоб такі ситуації повторювалися якомога рідше, необхідно познайомитися і максимально налагодити зв'язок з клієнтом. А найпростіший спосіб домогтися цього - вручити йому візитку.

Візитки бувають 4х типів:

1) Інформаційна. Звичайна візитка, зроблена в фірмовому стилі і кольорах вашого центру із зазначенням: назви, адреси, телефону, сайту і графіка роботи.

АЛЕ! Якщо такі візитки будуть просто стопкою лежати на ресепшені, навряд чи така тактика спрацює. Більше 50% клієнтів взагалі не звертають на них увагу, покладаюся на свою пам'ять: «Ну я ж пам'ятаю назву, і адресу на кшталт ..»! Візьміть ситуацію в свої руки, як вже давно надійшли практично всі ресторани і кафе, нехай адміністратор особисто вручає візитку клієнтові при оплаті послуг, так вона швидше за все залишиться у нього і у відповідній момент зможе нагадати йому про вас і вашому чудовому сервісі.

2) Візитка-флаєр. Видається клієнту після первогопосещенія і дає йому право на невелику знижку при наступному відвідуванні. З кожним новим відвідуванням така картка може змінюватися, надаючи ще більший відсоток знижки. Можна використовувати такий метод 3-4 рази. Якраз достатньо часу, щоб клієнт зміг повністю оцінити якість ваших послуг, налагодити контакт з майстром і запам'ятати ваші контактні дані.

На такій візитці також розміщуються контактні дані салону, плюс гарне графічне оформлення: цікава фотографія, картинка, і спеціально виділяється інформація про знижку і її розмірі.

3) Візитка-купон. Дає право клієнтові при наступному відвідуванні на безкоштовну процедуру. Це може бути, що завгодно, природно, такий подарунок не повинен бути вам в збиток: манікюр, маска для обличчя і тд.

Інформацію про таку акцію також обов'язково потрібно яскраво виділити, щоб клієнт її не викинув разом з непотрібними паперами. Спосіб досить дієвий, так як, грунтуючись на психології людей, всі ми без винятку любимо «подарунки» і «безкоштовне». Клієнт буде задоволений, і прийде знову, а в гарному настрої він, звичайно, буде готовий витратити більше грошей.

4) Особиста візитка фахівця. Природно, всі ми в підсумку вибираємо саме людину, якій готові довірити своє здоров'я і красу, а навіть не центр. І якщо контакт між фахівцем і клієнтом все ж встановлено, то в цьому випадку необхідно, щоб у майстри були особисті візитки. Такі візитки не викидати просто так, тому що це не просто реклама компанії, а своєрідне доказ особистого знайомства з фахівцем.

Однак, щоб в результаті не вийшло, що при догляді Ваш фахівець забере у вас майже всю клієнтську базу, необхідно на візитках розміщувати корпоративні номери співробітників Однак, щоб в результаті не вийшло, що при догляді Ваш фахівець забере у вас майже всю клієнтську базу, необхідно на візитках розміщувати корпоративні номери співробітників. Таким чином, при догляді номер залишається при вас, і багатьох клієнтів ви зможете повернути назад, не витрачаючи величезних зусиль.

Головне, зрозуміти, що маркетинг повинен бути у всіх деталях! Будь-який носій інформації про вас - це ваша реклама, ваш інструмент продажів.

І коли клієнт стане вже постійним, саме завдяки візиток він зможе поширити інформацію про вас до своїх близьких і рідних, а це можливість отримати ще десяток клієнтів абсолютно безкоштовно!

Знайома ситуація?
І, природно, напрошується питання - чому?
Невже клієнт просто обманював, що йому сподобався сервіс і майстер?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: