Візитки: правила етикету при спілкуванні

Свою візитку не потрібно нав'язувати людині Свою візитку не потрібно нав'язувати людині. Її потрібно вручати тільки в тому випадку, коли у нього виникла зацікавленість у розвитку спілкування і партнерства з Вами. Коли Вам вручають візитку, ввічливо було б дати свою у відповідь. Якщо немає бажання продовжувати партнерські відносини, то можна дати не робочу, а звичайну представницьку візитку, на якій немає ні адреси, ні телефону, ні контактних даних для продовження спілкування. Виготовлення візиток такого типу, наприклад в рекламних агентствах Вологди , Необхідно публічним людям, регулярно зустрічаючих величезна кількість людей. Також її можна використовувати на заходах, семінарах, конференціях.

Обмін візитками - це своєрідна церемонія, де кожен учасник має свою роль. Взаємодія відбувається за старшинством, прийнятого в правилах етикету: за рангом, віком або виходячи з жіночих привілеїв.

Коли ви передаєте свою візитку партнера, потрібно повернути її для зручного читання. Цим ви покажете свою чемність і повагу до людини. Наприклад, партнерам з Азії візитну картку потрібно подавати двома руками з поклоном. Чим вище важливість персони, тим нижче повинен бути уклін. Для представників передньої Азії візитка повинна передаватися тільки правою рукою.

Таке урочисте вручення візитної картки пояснюється тим, що на ній написано не тільки ім'я власника, але ще і назва компанії. Але діставати візитку з кишень штанів, внутрішнього або нагрудної кишені піджака можна. Це виглядає неважливо, тому що в такому випадку виходить, що ви дістаєте їх з місць для особистого зберігання речей (носових хусток, таблеток, гребінців та ін.). Не прийнято вручати картку під час застіль, за винятком хіба що ділових зустрічей під час обіду або вечері.

Одержувач повинен показати повагу, уважно вивчивши або прочитавши на візитці ім'я її власника і назва компанії або посади. Наприклад, так: «Спасибі, Миколо Сергійовичу» або «Дякую, пане Журавльов». Якщо ви берете візитку і при цьому мовчите, то показуєте зневагу на невербальному мовою спілкування. У разі контакту з іноземними партнерами, слід називати себе при обміні, інакше прочитати прізвище на іншій мові буває вкрай важко. Робити це потрібно чітко і не поспішаючи.

Коли ви прямуєте з візитом кудись, пам'ятайте, що першим вручають свою картку господарі території, а не відвідувачі. Коли ви прямуєте з метою переконати людину на укладення угоди, то свої контакти можна переслати після електронним способом або просто залишити картку в офісі партнера. У разі, коли візитка пересилається поштою або секретарем, одержувач зазвичай відповідає не пізніше закінчення 24 годин. При пересиланні картки необхідно зробити на ній позначки про те, кому вона призначена.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: