Як зробити, щоб в Chrome різні вкладки з одним доменом відкривалися в одному процесі

Е слі при роботі в Google Chrome відкрити Диспетчер завдань і поспостерігати за процесами браузера, то можна побачити, що кожна вкладка відкривається в окремому процесі. Такий підхід дозволяє підвищити стабільність роботи оглядача, і якщо на одній з відкритих сторінок відбудеться критична помилка, примусово буде закрита тільки вона одна, а не весь браузер. З іншого боку, реалізація рішення потребує більше оперативної пам'яті.

Якщо на рахунку у вас кожен мегабайт ОЗУ, знизити споживання пам'яті Chrome допоможе маленька хитрість, що дозволяє відкривати сторінки одного і того ж домена в одному процесі. За замовчуванням Chrome відкриває вкладки в окремих процесах незалежно від того, чи завантажені в них зовсім різні сайти або тільки різні сторінки одного сайту.

Змінимо це поведінка. Зробимо так, що вкладки зі сторінками одного і того ж ресурсу відкривалися в одному процесі.

Завершіть роботу Chrome, відкрийте властивості ярлика, за допомогою якого ви запускаєте браузер і додайте через пробіл до рядка в поле «Об'єкт» команду

<Span style = "color: # 0000ff;" > <Strong> - process - per - site </ strong> </ span>

, Щоб у вас вийшов ось такий шлях:

<Span style = "color: # 0000ff;" > <Strong> & quot; C: \ Program Files (x86) \ Google \ Chrome \ Application \ chrome. exe & quot; - process - per - site </ strong> </ span>

П рімечаніе: якщо ярлик закріплений на панелі завдань, щоб відкрити меню з пунктом «Властивості» затисніть клавішу Shift, а потім вже клікніть по ярлику правою кнопкою миші.

Збережіть налаштування і запустіть браузер. А тепер спробуйте відкрити кілька сторінок якого-небудь ресурсу одну за одною, спостерігаючи в цей же час за процесами в диспетчері завдань. Ви побачите, що число примірників процесу chrome.exe не змінюється, але варто тільки відкрити вкладку з іншим сайтом (доменом), як до них додасться один процес.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: