Антивірус AVG - Довідка по AVG Security Toolbar

 1. Системні вимоги
 2. Загальні відомості
 3. Компонент AVG Active Surf-Shield
 4. Компонент AVG Search-Shield
 5. Індикатор стану сторінки
 6. Функція отримання сповіщення про повідомлення електронної пошти
 7. Параметри панелі інструментів

Компонент AVG Security Toolbar працює в браузері, взаємодіючи з AVG 9.0 і технологіями AVG XPL, для забезпечення комплексного захисту при роботі в Інтернеті.

Даний розділ містить у собі такі відомості.

Системні вимоги

Панель інструментів безпеки AVG підтримує такі операційні системи.

 • Microsoft Windows 7 (32/64-розрядної версії)
 • Microsoft Windows Vista (32/64-розрядної версії)
 • Microsoft Windows XP (32/64-розрядної версії)
 • Microsoft Windows 2000,

Підтримувані браузери.

 • Microsoft Internet Explorer (версія 6.0 або пізніша)
 • Mozilla Firefox (версія 3.0 або пізніша)

Загальні відомості

Після установки панель інструментів безпеки AVG відображається під адресним рядком браузера.

Панель інструментів включає в себе наступні елементи.

 • Кнопка з логотипом AVG. Натисніть на логотип від, щоб перейти на наш веб-сайт (avg.com), або стрілку поруч з ним, щоб отримати доступ до такої інформації і можливостям.
  • Відомості про панелі інструментів безпеки AVG. Перехід на домашню сторінку панелі інструментів безпеки AVG, на якій міститься докладна інформація про захист, що забезпечується панеллю інструментів.
  • Запустити AVG 9.0. Відкриття інтерфейсу встановленого продукту AVG.
  • Відомості про AVG. Перегляд останніх новин і додаткових відомостей про погрози.
  • Параметри. відкриття діалогового вікна параметрів , В якому можна змінити параметри панелі інструментів.
  • Очистити історію. Видалення історії переглянутих сторінок і / або завантажень.
  • Оновлення. Перевірка наявності оновлень для панелі інструментів.
  • Довідка. Відкриття файлу довідки панелі інструментів, звернення до служби технічної підтримки, а також перегляд відомостей про панелі інструментів.
 • Поле пошуку Yahoo! . Зручний і безпечний спосіб пошуку в Інтернеті,
  • дозволяє здійснювати пошук за словом або фразі з допомогою служби Yahoo !. Пошук
  • поле пошуку також містить історію пошуку
  • всі результати пошуку аналізуються за допомогою компонента AVG Search-Shield
  • тепер є більше варіантів пошуку, в тому числі в Wikipedia, в службі зображень Yahoo !, відео Yahoo !, локальної службі Yahoo! і магазині Yahoo!
 • Індикатор стану сторінки. За допомогою технології AVG LinkScanner® даний індикатор відображає стан безпеки поточної веб-сторінки безпосередньо в браузері.
 • Повідомлення по ел. поштою. Зручний доступ до Gmail, Yahoo !, Hotmail і інших поштових веб-клієнтам. За допомогою цієї кнопки можна відкрити свою поштову скриньку, перевірити наявність нових повідомлень або налаштувати різні облікові записи.
 • Кнопки швидкого доступу (додатково). Користувачі можуть додати кнопки для запуску таких додатків ОС Windows, як Калькулятор, Програвач Windows Media і т. П. Якщо встановлено додаток Skype, можна також додати відповідну кнопку для швидкого запуску даної програми.
 • Кнопка Новини AVG (додатково). Доступ до веб-каналу RSS з інформацією про поточні події AVG, в тому числі про нові продукти, нагороди і галузевих новинах.
 • Кнопка Новини (додатково). Доступ до веб-каналу RSS з заголовками новин та інформацією про події в світі, в країні, бізнесі, науці, технологіях і спорті.
 • Кнопка Погода (додатково). Перегляд погодних умов і прогнозу погоди для вашого улюбленого міста.
 • Кнопка Facebook (додатково). Зручний доступ до облікового запису Facebook, включаючи посилання на загальні завдання, оповіщення про повідомлення, поновлення статусу, запити на додавання в друзі і т. П.
 • Кнопка Захист особистих даних (додатково / тільки для США). Посилання для реєстрації в службі AVG Identity Theft Protection.

Компонент AVG Active Surf-Shield

Наш унікальний компонент Surf-Shield перешкоджає відображенню на екрані шкідливого вмісту і його завантаженні на комп'ютер. Ця функція буде захищати від переходу по небезпечній посиланням або введення потенційно небезпечного URL-адреси в браузері. Якщо користувач зайде на шкідливий сайт, відобразиться екран, аналогічний показаному нижче.

На екрані буде показана посилання для переходу на цей веб-сайт, однак переходити на подібні сайти не рекомендується.

Компонент AVG Search-Shield

Компонент AVG Search-Shield оцінює все результати пошуку, які повертаються найбільш популярними пошуковими службами, такими як Yahoo !, Google і Bing. Потенційно небезпечні посилання відзначаються особливим чином за допомогою панелі інструментів AVG Security Toolbar, щоб користувачі були попереджені про потенційну небезпеку перед переходом по цих посиланнях. Під час аналізу поряд з оцінюваної посиланням буде відображатися обертається значок AVG і знак питання, крім пошукової служби Yahoo !. Після завершення оцінки відобразиться один з наступних піктограм.

Зверніть увагу, що при використанні пошукової служби Yahoo! будуть відзначені тільки небезпечні посилання. Все невідмічені посилання на сторінках з результатами пошуку пошукової служби Yahoo! були перевірені і визнані безпечними.

Щоб переглянути додаткові відомості про заслання, наведіть курсор миші на її оцінку.

Щоб переглянути додаткові відомості про заслання, наведіть курсор миші на її оцінку

Таким чином можна отримати більш докладні відомості про загрозу і переглянути IP-адреса посилання.

Індикатор стану сторінки

Індикатор стану сторінки використовує технологію AVG LinkScanner ® і відображає рівень безпеки сторінки, завантаженої в веб-браузері. Аналогічно компоненту AVG Search-Shield індикатор стану сторінки позначає стан за допомогою квітів.

Примітка. Червоний індикатор стану сторінки не буде відображатися. Компонент AVG LinkScanner® завжди блокує всі сторінки, які мають високий рівень небезпеки.

Крім того, можна клацнути індикатор стану сторінки, щоб отримати додаткову інформацію про поточну сторінку, а також дізнатися, скільки значків AVG LinkScanner ™ було показано з моменту установки AVG Toolbar.

У нижній частині вікна розташована посилання, яка дозволяє очистити статистичні дані та відновити нульове кількість значків AVG. Щоб закрити це вікно, клацніть значок "x" у правому верхньому кутку.

Функція отримання сповіщення про повідомлення електронної пошти

За замовчуванням на панелі інструментів AVG Toolbar доступна кнопка "Ел. Пошта". При натисканні цієї кнопки відкривається меню, що містить наступні елементи.

Відкрити обліковий запис електронної пошти. Відкриття вибраного поштового веб-клієнта в браузері.

Перевірити пошту. Перевірка нових повідомлень в поштовій веб-клієнті і відображення оповіщення при виявленні нових повідомлень.

Налаштувати обліковий запис електронної пошти. Відкриття показаного нижче діалогове вікно, в якому можна налаштувати поштову веб-клієнт для роботи з панеллю інструментів AVG. У цьому вікні доступні параметри, що дозволяють вибрати тип облікового запису електронної пошти, ввести адресу електронної пошти та пароль, а також налаштувати параметри повідомлення.

Параметри панелі інструментів

Компонент AVG Security Toolbar дозволяє налаштувати параметри. Клацніть стрілку поруч з логотипом AVG, щоб відкрити спливаюче меню, і виберіть "Параметри".

Діалогове вікно містить п'ять вкладок. Загальні, Корисні кнопки, Безпека і Додаткові параметри.

Вкладка Загальні дозволяє налаштувати відображення кнопок компонента AVG Security Toolbar. Після установки на панелі інструментів відображаються всі кнопки, однак при необхідності кнопки можна приховати. Для цього зніміть прапорці відповідних кнопок. Аналогічним чином, якщо встановити прапорець, відповідна кнопка буде відображатися на панелі інструментів.

Аналогічним чином, якщо встановити прапорець, відповідна кнопка буде відображатися на панелі інструментів

Вкладка "Корисні кнопки" дозволяє додати на панель інструментів AVG Toolbar кнопки для швидкого запуску популярних додатків Windows, щоб забезпечити швидкий доступ до цих додатків безпосередньо з вікна браузера.

Прапорець Skype буде відображений, тільки якщо на комп'ютері встановлено додаток Skype. При установці даного прапорця на панелі інструментів відобразиться кнопка Skype, що надає зручний доступ до додатка Skype.

Вкладка Безпека дозволяє користувачеві налаштувати наступні параметри.

Безпека браузера AVG. В даному розділі можна налаштувати параметри AVG LinkScanner ®. функції AVG Search-Shield і AVG Surf-Shield включаються автоматично і можуть бути відключені шляхом зняття відповідних прапорців.

Оцінки. В даному розділі можна вибрати типи оцінок , Які відображаються на сторінках з результатами пошуку, що повертаються при запиті. Після установки відображаються всі оцінки, однак при необхідності їх можна приховати. Для цього зніміть прапорці відповідних оцінок. Аналогічним чином, якщо встановити прапорець, відповідна оцінка буде відображатися на всіх наступних сторінках з результатами пошуку.

Примітка. Зелений колір оцінки або "Чи безпечно" не буде доступний широкому на сторінках результатів пошуку в пошуковій службі Yahoo !.

Зелений колір оцінки або Чи безпечно не буде доступний широкому на сторінках результатів пошуку в пошуковій службі Yahoo

Вкладка Додаткові параметри та змініть.

Пошукова служба за замовчуванням. У спадному меню можна змінити або вибрати пошукову службу за умовчанням, яка буде використовуватися для всіх операцій пошуку в браузері.

Служба розшуку адресного рядка. При установці даного прапорця в якості служби пошуку адресного рядка буде використовуватися пошукова служба, встановлена ​​за замовчуванням.

Пошук на новій вкладці. При установці даного прапорця поле пошуку, для якого використовується служба пошуку за замовчуванням, відобразиться на новій вкладці в браузері.

Помилка навігації. Надає допомогу користувачу, відображаючи розширену сторінку помилки, на якій містяться пропозиції та можливості для пошуку, якщо веб-сторінка відсутня або не існує. Якщо допущена помилка в написанні адреси або адреса був призначений додатковий неіснуючої веб-сторінки, система AVG перенаправить користувача на сторінку, яка містить можливі варіанти адреси. Щоб увімкнути або вимкнути цю функцію, встановіть прапорець "Дозволити AVG відображати варіанти при виникненні помилок навігації в браузері (404 / DNS)".

Захист пошукової служби за умовчанням. При установці даного прапорця інші програми не зможуть змінювати обрану за замовчуванням пошукову службу.

Повторне відображення панелі інструментів. Якщо прапорець встановлений, то щотижня буде відображатися нагадування про те, що панель інструментів AVG прихована. Щоб відключити нагадування, зніміть прапорець.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: