Opera 56 - браузер для багатозадачності

  1. Прокрутка на верхню частину сторінки
  2. Новий індикатор масштабу
  3. Відправлення звітів про помилки
  4. Сторінка "Про програму"
  5. Налаштування рекламного контента на панелі закладок
  6. Категорії на сторінці налаштувань

25 вересня 2018 року компанія Opera Software випустила нову версію веб-браузера Opera 56, яка поставляється з новими функціями для багатозадачності і персоналізації інтерфейсу

25 вересня 2018 року компанія Opera Software випустила нову версію веб-браузера Opera 56, яка поставляється з новими функціями для багатозадачності і персоналізації інтерфейсу

Завантажити Opera Browser 56

Функція контролю гучності для відеофрейма дозволяє користувачеві Opera поєднувати роботу з розвагами. Розробники додали індикатор масштабу сторінки в адресну і пошуковий рядок і поліпшили інтерфейс сторінки налаштувань. У Opera 56 доступні нові опції для прокрутки вгору сторінки і контролю над рекламним контентом. Нарешті, користувачі Windows і Linux отримали швидкий і зручний спосіб повідомити про помилки команді Opera.

Елементи управління гучністю з'явилися у верхній частині спливаючого відео вікна. Натисніть на значок мегафона, щоб відключити або включити звук або використовуйте слайдер для управління рівнем гучності.

Пам'ятайте, що ви можете легко переключитися на основну вкладку з відеороликом - просто наведіть курсор миші на заголовок ролика в відеофрейме і натисніть на посилання "Назад до вкладки".

Щоб відкрити відео в окремому спливаючому вікні, відкрийте ролик на YouTube або Vimeo (або на будь-якому іншому сайті) і натисніть на іконку фрейма зверху по центру. Відкриється невелике вікно, яке можна переміщати і налаштовувати.

Прокрутка на верхню частину сторінки

Деякий час назад розробники представили функцію прокрутки вгору сторінки при натисканні на активну вкладку. Повторне натискання по вкладці відновлювало вихідну позицію на сторінці.

Повторне натискання по вкладці відновлювало вихідну позицію на сторінці

Багато користувачів попросили додати можливість включення і відключення даної функції. У Opera 56 дана функція з'явилася і доступна в меню Налаштування> Додатково> Браузер> Інтерфейс користувача> Прокручувати сторінку вгору при натисканні на активну вкладку.

Новий індикатор масштабу

У поєднану пошукову та адресний рядок доданий індикатор масштабу. При зміні масштабу сторінки на адресному панелі з'явиться значок лупи з відповідним значенням. Натисніть на індикатор і використовуйте кнопки + і - для збільшення і зменшення масштабу відповідно. Якщо для всіх веб-сторінок встановлений стандартний рівень масштабування, то індикатор не буде доступний широкому в адресному рядку, поки ви не зміните рівень масштабування на одній зі сторінок.

Якщо для всіх веб-сторінок встановлений стандартний рівень масштабування, то індикатор не буде доступний широкому в адресному рядку, поки ви не зміните рівень масштабування на одній зі сторінок

Налаштувати рівень масштабування відразу для всіх сторінок можна в меню Налаштування> Основні> Оформлення> Масштаб сторінки.

Якщо ви змінили масштаб для певного сайту, перейдіть в меню Налаштування> Додатково> Безпека> Налаштування контенту> Масштабування.

Відправлення звітів про помилки

Користувачі Opera 56 в Windows і Linux отримали поліпшену функцію відправки звітів про неполадки. Відкрийте основне меню (O-меню) і перейдіть в Довідка> Повідомити про проблему. Відкриється майстер відправки даних про помилку.

Для користувачів Mac аналогічна функція доступна при виборі пункту Довідка в панелі інструментів.

Сторінка "Про програму"

Сторінка "Про програму" надає корисні дані про поточну версію Opera, а також загальну інформацію про систему, установці, профілі та шляхи для Кешована файлів. Сторінка отримала оновлений дизайн для вашої зручності.

Сторінка отримала оновлений дизайн для вашої зручності

Юридична інформація, зокрема Угода і оновлена ​​Політика конфіденційності, доступна в нижній частині сторінки.

Щоб перевірити доступність нової версії Opera перейдіть в головне меню і виберіть пункт Оновлення та відновлення для Windows і Linux або в панелі інструментів в Opera для Mac.

Налаштування рекламного контента на панелі закладок

За замовчуванням Opera рекомендує сайти партнерів в Експрес-панелі і в панелі закладок. Ви можете змінити дану поведінку в секції «Додатково» сторінки налаштувань. Перш ніж ви це зробите, майте на увазі, що спонсорський контент дозволяє підтримувати безкоштовний статус продукту.

Категорії на сторінці налаштувань

Всі настройки браузера тепер розбиті на 4 категорії: Основні, Безпека, Можливості і Браузер. Розробники сподіваються, що новий спосіб організації допоможе спростити навігацію з налагодження Opera.

Розробники сподіваються, що новий спосіб організації допоможе спростити навігацію з налагодження Opera

У категорії «Основні» зібрані налаштування блокувальника реклами, фонових зображень, оформлення, бічній панелі, синхронізації, пошукових систем, вибору браузера за замовчуванням і опції запуску.

Категорії «Безпека», «Можливості» і «Браузер» відносяться до розділу Додатково. Ви можете натиснути по пункту «Додатково» в лівому навігаційному меню, щоб відкрити ці три секції.

Категорія «Безпека» об'єднує параметри конфіденційності, безпеки і контролю webRTC.

У секції «Можливості» зібрані опції Opera VPN, економії заряду батареї, швидкого пошуку, Мій Flow, спливаючого вікна пошуку, спливаючого вікна з відео, персоналізованих новин і Opera Turbo.

Категорія «Браузер» містить параметри початкової сторінки, інтерфейсу, мов, завантажень, системи, гарячих клавіш і жестів і функції скидання налаштувань.

Завантажити Opera Browser 56

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: