Вибирайте ваше місце розташування в мережі з безкоштовним VPN в Opera 40

  1. Використання безкоштовного VPN в Opera
  2. Під капотом
  3. Більше функцій в Opera 40

Сьогодні ми випускаємо Opera 40 з нашим новим безкоштовним, безлімітним і не збирає логів браузерні VPN. З цим випуском Opera стає першим великим браузером, який представив вбудований сервіс VPN . Браузерні VPN створює безпечне з'єднання з одним з п'яти серверів Opera, розташованих по всьому світу. VPN дозволяє вам вибрати ваше місце розташування в мережі, підвищуючи рівень приватності та захищеності онлайн і забезпечуючи більш легкий доступ до контенту.

сервіс VPN

Ми віримо, що якби більше людей знали, як працює інтернет, то вони б частіше використовували VPN - і ми сподіваємося, наш безкоштовний і зручний VPN стане затребуваною функцією для кожного.

До сьогоднішнього моменту VPN в основному використовувався тими, хто добре розуміє те, як працює інтернет. Тільки кожен другий, кого ми запитали в ході нашого глобального дослідження, знає, що таке VPN. Разом з тим, більше 80% опитаних в США і Німеччині стурбовані захистом своїх даних в мережі. Більше 70% людей, які знали, що таке VPN, але не користувалися нею, пояснювали своє небажання використовувати VPN складністю існуючих сервісів і наявністю плати за підписку.

Використання безкоштовного VPN в Opera

Завантаживши браузер, ви зможете дуже легко включити VPN. Перейдіть в «Налаштування», виберіть «Безпека» і потім включите безкоштовний VPN. Після цього в браузері з'явиться іконка VPN, в якій ви зможете включити / вимкнути VPN, а також поміняти місце розташування.

Користувачі також можуть дозволити браузеру Opera вибрати оптимальне розташування сервера на основі ряду факторів, таких як швидкість мережі, час очікування, розташування і місткість сервера. В даному режимі автоматичного визначення оптимальної локації сервера користувач зможе працювати в інтернеті через VPN з максимально доступною швидкістю.

Під капотом

Наш безкоштовний браузер VPN захищає весь трафік, що проходить через Opera (але не через інші встановлені браузери або програми).

З моменту первинного випуску версії для розробників, Opera додала кілька нових функцій в браузерні VPN. У цій версії ви зможете вибрати включити VPN для всього браузера або ж використовувати його тільки при роботі в приватних вкладках. Також були додані нові віртуальні локації - Сінгапур і Нідерланди.

Більше функцій в Opera 40

Автоматична економія батареї

Режим економії заряду батареї автоматично включається, як тільки ноутбук від'єднується від джерела живлення. Ми також додали нові настройки в даному режимі, які дозволяють вам визначити при якому рівні заряду повинна автоматично активуватися функція економії батареї. Крім того, ви зможете бачити обсяг залишилася батареї в інтерфейсі браузера.

Крім того, ви зможете бачити обсяг залишилася батареї в інтерфейсі браузера

підтримка Chromecast

Нам подобається використовувати Chromecast, тому ми знайшли спосіб, як можна з ним працювати в Opera. Для цього скачайте і встановіть розширення Chrome з каталогу Opera . Потім ви зможете встановити розширення Google Cast з веб-магазину Chrome. Встановивши його і приєднавши спеціальний пристрій до вашого дисплею, що працює на тій же мережі Wi-Fi, ви зможете почати стрімінг.

Поліпшення функції виносу відео

Функція виносу відео тепер підтримує ще більше сайтів і програвачів. Крім цього, кнопка виносу відео стала менш помітною і деактивовано для коротких відео. Закрити відео стало ще простіше - всього в один клік.

Закрити відео стало ще простіше - всього в один клік

Стрічка новин з підтримкою RSS

Персональна стрічка новин тепер підтримує RSS. Це означає, що ви можете додавати будь-яку RSS-стрічку, а також пропоновані вам джерела. Так само як і інші новини кастомізованих RSS може бути прочитаний як в режимі стрічки, так і в змішаному режимі. Єдина різниця в тому, що для цих джерел буде недоступна функція, яка розраховує приблизний час, необхідний для прочитання тієї чи іншої новини.

Для використання персональної стрічки новин, клікніть іконку новин в лівій частині експрес-панелі і потім натисніть на кнопку "+". Ви також можете вставити URL в поле пошуку. Як тільки URL буде розпізнано як діючий джерело, ви зможете додати. Для використання персональної стрічки новин, клікніть іконку новин в лівій частині експрес-панелі і потім натисніть на кнопку +

Скачайте Opera 40 і розкажіть нам, що ви думаєте про вбудований VPN та інших нових функціях.

джерело:

http://www.opera.com/blogs/russia/2016/09/vybiraite-vashe-me

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: