Зручне перемикання вкладок Firefox

Ми продовжуємо розповідати про різні прихованих налаштуваннях браузера від Mozilla. Сьогодні мова піде про опцію, яка зробить більш зручним перемикання вкладок Firefox.

В операційних системах чимало уваги приділяється зручності перемикання між вікнами. Наприклад, в Windows працюють відразу поєднання: Alt + Tab і Win + Tab. Вони забезпечують наочне перемикання по вікнах. У браузерах аналогічний механізм, але вже для роботи з вкладками, мабуть, ще потрібніше, так як табів користувач може відкрити помітно більше, ніж віконець.

За перемикання вкладок в веб-браузерах відповідає поєднання Ctrl + Tab. Однак в Firefox, як і в більшості інших програм для серфінгу, воно лише перебирає їх по порядку, що, можливо, не дуже-то і затребуване серед користувачів. Втім, починаючи з кінця минулого року в «вогняному лисиці» з'явилася ось така цікава опція:

Втім, починаючи з кінця минулого року в «вогняному лисиці» з'явилася ось така цікава опція:

Після її активації при натисканні Ctrl + Tab замість перемикання на сусідню вкладку буде проводитися перехід на таб, який ви дивилися недавно. Це воістину зручно, якщо ви працюєте з великим числом вкладок, так як позбавить вас від необхідності прокручувати панель з ними або шукати серед дрібних значків, якщо ви використовуйте зменшені вкладки .

Однак у описаної вище опції є ще й непогане функціональне доповнення, яке можна знайти на службовій сторінці прихованих налаштувань about: config. Там є параметр browser.ctrlTab.previews:

Якщо задати йому значення true, то при перемиканні вкладок у вас почне з'являтися спеціальний інтерфейс з наочними превью табів. Він подібний до того, що в Windows при натисканні Alt + Tab перемикає вікна. У Firefox в цьому інтерфейсі може відображатися до шести превью, щоб ви наочно бачили, куди вас приведе натискання Ctrl + Tab і орієнтувалися швидше.

Варто уточнити, що цей візуальний перемикач працює тільки тоді, коли активована опція перемикання в порядку недавнього використання (див. Перший скріншот), а вкладок відкрито не менше трьох.

Оцініть статтю

Ігор Андрєєв - автор статей для ITRew.ru і Our-Firefox.ru. Захоплений сучасними технологіями, розповідаю про них у своїх текстах)

Сторінка автора - twitter.com

схоже

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: