Як поміняти пароль в ВКонтакте?

 1. Як змінити пароль ВКонтакте, якщо відомий поточний пароль
 2. Як змінити пароль ВК, якщо поточний пароль невідомий і є доступ до телефону
 3. Що робити, КСЛІ ви забули пароль і не маєте доступу до телефону, зазначеному як контактний

Незалежно від того, змінюєте ви пароль через злом вашого профілю, через власну забудькуватість, для додаткового захисту облікового запису, або з якоїсь іншої причини, поміняти пароль ВКонтакте на новий досить просто.

Незалежно від того, змінюєте ви пароль через злом вашого профілю, через власну забудькуватість, для додаткового захисту облікового запису, або з якоїсь іншої причини, поміняти пароль ВКонтакте на новий досить просто

У першій частині статті ми розглянемо, як поміняти пароль від облікового запису ВКонтакте в разі, якщо ви знаєте свій поточний пароль. Якщо ви не пам'ятаєте попередній пароль (або якщо після злому пароль поміняли без вашої участі), сміливо переходите до другої частини статті.

Відразу уточнимо, що в мобільному додатку поки поміняти пароль не можна. Так що всі дії ми будемо проводити в браузері на сайті ВКонтакте.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , МФУ , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Як змінити пароль ВКонтакте, якщо відомий поточний пароль

зайдіть на сайт ВКонтакте . Якщо ви не ввійшли в обліковий запис, увійдіть в нього зі своїм старим паролем.

У повній версії сайту:

 1. У правому верхньому куті екрану (поруч з вашим ім'ям і аватаром) натисніть на невелику стрілку вниз
 2. У випадаючому меню виберіть пункт "Налаштування"
 3. На сторінці, знайдіть пункт "Пароль" і натисніть посилання "Змінити"
 4. Введіть в поля введення старий пароль і двічі повторіть новий. Натисніть на кнопку "Змінити пароль". Готово!

У мобільній версії сайту:

 1. У вертикальному меню в лівій частині екрана меню натисніть на лінк "Налаштування"
 2. Виберіть пункт "Рахунок"
 3. На сторінці, натисніть "Змінити пароль"
 4. Введіть в поля введення старий пароль і двічі повторіть новий. Натисніть на кнопку "Змінити пароль".

Дійсно, поміняти пароль при відомому старому виявилося зовсім не складно. Але що робити, якщо старий пароль Ви забули або втратили?

Як змінити пароль ВК, якщо поточний пароль невідомий і є доступ до телефону

Цей спосіб підійде для тих випадків, коли ви не пам'ятаєте або не знаєте поточний пароль від ВКонтакте, але користуєтеся тим же телефоном, який вказаний на сайті як контактний. Тоді відновити пароль можна за допомогою коду, присилається в смс.

 1. Зайдіть на сайт ВКонтакте і під полями введення логіна і пароля натисніть на лінк "Забули пароль?"
 2. У наступному вікні введіть в єдине поле введення номер свого телефону в форматі + 7хххххххххх. Разом телефону можна вказати адресу email, за допомогою якого ви реєстрували сторінку.
 3. Введіть ваше прізвище, зазначену на сторінці (цей пункт потрібен для додаткової ідентифікації)
 4. У наступному вікні підтвердіть, що доступ потрібен саме до Вашої сторінці
 5. Натисніть "Отримати код" для отримання смс з кодом підтвердження на вказаний на сторінці телефон (ввести інший номер на цьому етапі не вийде)
 6. Введіть код з СМС від vk.com
 7. Придумайте і два рази введіть в поля введення новий пароль

Після цих дій пароль буде змінений на новий, можете сміливо заходити з ним у на свою сторінку. Крім того, ВКонтакте додатково надішле вам смс, в якому нагадає логін від облікового запису.

Що робити, КСЛІ ви забули пароль і не маєте доступу до телефону, зазначеному як контактний

Бувають випадки, коли загублені не тільки пароль або логін від сторінки, але і доступ до контактного телефону. Тоді мова йде не стільки про зміну пароля, скільки про повне відновлення доступу до облікового запису. Зробити це набагато складніше, тому що доведеться звертатися в спеціальну службу ВКонтакте, вирішальну схожі питання.

Коротенько розповімо, як проходить цей процес:

 1. Зайдіть на сайт ВКонтакте і під полями введення логіна і пароля натисніть на лінк "Забули пароль?"
 2. На сторінці введення контактного телефону натисніть на лінк "Якщо ви не пам'ятаєте даних або до телефону немає доступу натисніть сюди"
 3. Введіть URL-адресу своєї сторінки ВКонтакте (в форматі vk.com/ id *****)
 4. На наступній сторінці введіть максимально точно всі дані, які ви пам'ятаєте про свого облікового запису (це важливо!). Виглядати це буде так:

Запит буде відправлений в службу відновлення доступу ВКонтакте, яка прийме рішення відновити ваш доступ до сторінки чи ні. Можливо, від вас буде потрібно вислати додаткові дані, які підтверджують, що сторінка належить саме вам: наприклад, фото документа, ваше власне фото і т.д. Відновлення має шанс на успіх, якщо на сторінці були вказані ваші справжні прізвище та ім'я. Довести свою причетність до анонімного аккаунту буде практично неможливо.

На закінчення нагадаємо, що фахівці з інформаційної безпеки рекомендують для захисту від злому міняти паролі від соціальних мереж приблизно раз шість місяців. Причому новий пароль повинен бути унікальним (тобто, не використовуватися вами для входу на інші сайти) і складним. Додаткові офіційні поради про те, як убезпечити свою сторінку від злому, можна знайти в відповідному розділі допомоги ВКонтакте .

Але що робити, якщо старий пароль Ви забули або втратили?
Зайдіть на сайт ВКонтакте і під полями введення логіна і пароля натисніть на лінк "Забули пароль?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: