Як відкотити версію ВК 3.0 на iPhone

 1. Завантажити стару версію VK і встановити
 2. Як відкотити оновлення ВК на айфоне і встановити стару версію?
 3. Як відкотити версію ВК 3.0 на iPhone

На дні розробники випустили нову версію 3.0 програми ВКонтакте для айфон. Реакція користувачів але новий дизайн і призначений для користувача інтерфейс виявилася неоднозначною. Багато хто відразу ж захотіли повернути стару версію ВК на айфон і в розгубленості стали шукати спосіб, як це можна зробити. У цій статті ми детально розповімо вам, як відкотити версію VK 3.0 на iPhone на стару. Всіх, хто бажає скасувати оновлення ВКонтакте, закликаємо зробити наступне.

Як зняти обмеження при прослуховуванні музики у ВК - інструкція

до змісту ↑

На жаль, в App Store не передбачено можливості скачати стару версію ВКонтакте на iPhone.На даний момент існує два способи: один тимчасовий, другий - для просунутих користувачів.

Завантажити стару версію VK і встановити

Даний спосіб відкату додатки ВК робочий, перевірили на iPhone 5 і 6S. Для того, щоб завантажити стару версію програми нам знадобиться китайська програма PP Assistant (він же Китайський iTunes). Працює з iPhone, iPad і iPod.

Інструкція:

до змісту ↑

Як відкотити оновлення ВК на айфоне і встановити стару версію?

На даний момент працює «лайфхак» - можна встановити стару версію 2.15.3 з розділу Покупки в App Store. Спочатку видаліть цю програму ВК 3.0, потім відкрийте додаток App Store, перейдіть в розділ Оновлення, зверху буде розділ Покупки - в ньому знайдіть зі списку додаток VK App, встановіть його. На момент написання статті цей метод допомагає повернути стару версію ВКонтакте на айфон. Швидше за все, з виходом наступного апдейта ВК, цей спосіб перестане працювати.

до змісту ↑

Як відкотити версію ВК 3.0 на iPhone

Якщо перший спосіб вам не підійшов, підключайте просунуті навички «юзера». Даний спосіб робочий - ми перевірили. І він забере у вас не так багато часу.

  1. Для початку вам необхідно завантажити, а потім встановити програму. Далі Виконайте запуск її та натисніть на вкладку Grant Priveleges, якщо ви використовуєте OS X, потім введіть пароль адміністратора.
  2. Завантажуємо додаток, стару версію якого ви бажаєте встановити, за допомогою iTunes на вашому комп'ютері, після чого переходимо у вкладку Structure в додатку Charles. Ви побачите сервер «buy».
  3. Натисніть правою клавішею на написи «buy» і виберіть пункт Enable SSL Proxying.
  4. Тепер зупините завантаження в iTunes.
  5. Знову знаходимо додаток, відкривши сторінку з описом. Починаємо завантаження, потім скасовуємо її знову.
  6. Далі відкриваємо контекстне меню сервера «buy» і вибираємо buyProduct.
  7. Натисніть на Response, за допомогою правої кнопки клікніть на buyProduct і виберіть Export. Вибираємо Робочий стіл в якості місця експорту, вибираємо формат XML і натискаємо Save.
  8. Відкриваємо XML-файл за допомогою текстового редактора і знаходимо даний текст: <key> softwareVersionExternalIdentifiers </ key> Під цим текстом ви побачите приблизно наступне:
   <Integer> 1862841 </ integer>
   <Integer> 1998707 </ integer>
   <Integer> 2486624 </ integer>
   <Integer> 2515121 </ integer>
   <Integer> 2549327 </ integer>
   <Integer> 2592648 </ integer>
   <Integer> 2644032 </ integer>
   <Integer> 2767414 </ integer>
   Це версії додатка від старішої до більш нової. Тепер вам необхідно скопіювати номер версії, яку ви хочете завантажити, після цього закривайте текстовий редактор.
  9. Тепер повертаємося в Charles і натискаємо правою клавішею на buyProduct, вибираємо пункт Edit.
  10. Вибираємо Text і знаходимо наступний рядок: <key> appExtVrsId </ key>
   Під нею ви помітите номер в тезі, замініть його номером, який ви скопіювали, і натисніть Execute.
  11. Прокручуємо нижче до Response, далі ви помітите bundleShortVersionString. Під ним ви побачите вибрану вами версію програми.
  12. Натисніть правою клавішею на buyProduct в списку під сервером «buy» і виберіть Breakpoints.
  13. Знайдіть додаток знову в iTunes для того, щоб програма оновила сторінку, і тепер знову натисніть на кнопку завантаження.
  14. Поверніться в Charles, і ви побачите спливаюче вікно. Натисніть Edit Request, потім XML Text і під рядком <key> appExtVrsId </ key> вставте скопійований у восьмому пункті номер. Знову натисніть Execute.
  15. Тепер вам потрібно буде потворно натиснути Execute.
  16. Перевірте iTunes. Завантаження має розпочатися і завершитися.
  17. Відкрийте вкладку Мої додатки в iTunes, і ви повинні побачити викачане додаток. Правим кліком по ньому ви можете запитати додаткову інформацію і переконатися в тому, що ви завантажили стару версію.
  18. Підключіть ваш мобільний пристрій до iTunes і виконайте установку програми на пристрій.
  19. Закрийте і видаліть Charles. Готово!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: