Чи не відкривається вконтакте

Привіт, шановні відвідувачі   smartronix Привіт, шановні відвідувачі smartronix.ru ! У Вас не відкривається вконтакте? Ви хочете знати чому не відкривається контакт? Значить Ви потрапили на потрібну сторінку! У цій замітці ми розповімо чому не відкривається контакт і що можна зробити з цією проблемою.

Насправді причини швидше за все у вірусі, тому ми постараємося розповісти, як боротися з вірусами, які роблять так, що сторінка в контакті не відкривається. Що робити якщо не відкривається вконтакте? Дізнайтеся прямо зараз чому не відкривається вконтакте, і що робити в такій ситуації!

Основною причиною, по якій не відкривається вконтакте є віруси. Саме через їх витівок сайти перестають працювати. В основному страждають соціальні мережі і сайти антивірусних виробників. Втім, проблема швидше за все полягає в одному невеликому файлі, який ми зараз і відшукаємо. Можливо саме він допоможе відповісти на питання, чому не відкривається контакт.

Отже, на знадобитися зайти в системний каталог Windows за наступним шляхом (Каталог Windows зазвичай знаходиться на диску «C»):

Windows \ system32 \ drivers \ etc

Перейшли? Якщо так, то перед нами відкривається наступна картина:

Як бачите, файл називається hosts. Його то й треба буде перевірити. Для цього нам знадобитися відкрити блокнот, який потрібно запустити від імені адміністратора. Сподіваємося з цим не виникне труднощів, просто подивіться на наступну картинку.

Після запуску блокнота від імені адміністратора потрібно знайти файл hosts, тим шляхом, який ми дали вище. Наступний скріншот це демонструє наочно:

Далі нам потрібно підправити файл якщо вірус його торкнувся. Ми вже описували це в нашій іншій статті про файл hosts . До речі, за посиланням можна завантажити чистий файл для вашої операційної системи. Звичайний файл hosts повинен виглядати так:

Але якщо контакт не відкривається, то в файл швидше за все дописані подібні рядки:

Більш того, якщо Ви нічого подібного не бачите, а сторінка в контакті не відкривається, то можливо вірус записав свої дані нижче, як це показано на наступній картинці:

Як Ви розумієте, якщо не відкривається сайт вконтакте, то перевірити потрібно весь файл. Далі перейдемо до контрзаходів в боротьбі з вірусом. Навіть якщо Ви виправите файл HOSTS, потрібно видалити сам вірус. Для цього потрібно використовувати антивірусники, посилання на які можна знайти на сторінці наших корисних посилань .

Сподіваємося, що інструкція виявилася корисною і допомогла з'ясувати чому не відкривається сайт вконтакте. На цьому все. Якщо моя сторінка вконтакте не відкривається опишіть дії, які Ви виконали, і опишіть проблему в коментарях.

У Вас не відкривається вконтакте?
Ви хочете знати чому не відкривається контакт?
Що робити якщо не відкривається вконтакте?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: