Чому не заходить вконтакт - чому не заходить в контакт

 1. Чому не заходить вконтакт Привіт, наші шановні відвідувачі. У Вас немає змоги зайти в Контакт? ...
 2. Як зайти в контакт якщо доступ закритий вірусом
 3. Як зайти в вконтакте через анонімайзер
 4. Як з'ясувати чому не входить в Контакт
 5. Чому не заходить вконтакт
 6. Причини чому не входить в контакт
 7. Як зайти в контакт якщо доступ закритий вірусом
 8. Як зайти в вконтакте через анонімайзер
 9. Як з'ясувати чому не входить в Контакт
 10. Чому не заходить вконтакт
 11. Причини чому не входить в контакт
 12. Як зайти в контакт якщо доступ закритий вірусом
 13. Як зайти в вконтакте через анонімайзер
 14. Як з'ясувати чому не входить в Контакт

Чому не заходить вконтакт

Привіт, наші шановні відвідувачі Привіт, наші шановні відвідувачі. У Вас немає змоги зайти в Контакт? Браузер не заходить в контакт або Вам закрили доступ в контакті? У цій статті, smartronix.ru постарається розкрити проблему доступу до соціальної мережі «В Контакте». Власне, як ми вже не раз згадували в наших попередніх статтях « заблокували Контакт »І« Як відновити сторінку в Контакті «, Більшість причин, чому не заходить в контакт, - це віруси.

У даній публікації, ми не тільки порадимо типові рішення, щодо усунення блокування Контакту, але і розповімо, як зайти в контакт якщо доступ закритий. Причому розглянемо кілька способів входу в цю соціальну мережу, з усіма мінусами і плюсами кожного з методів проникнення;). Чому не зайти в контакт? Давайте розберемося разом.

Причини чому не входить в контакт

Отже, перша і найпоширеніша причина, чому в контакт не заходить, - в вашу операційну систему Windows потрапив вірус Отже, перша і найпоширеніша причина, чому в контакт не заходить, - в вашу операційну систему Windows потрапив вірус. Симптоми цього можуть бути різними. По-перше, при заході на сторінку Контакту, Вам можуть нав'язливо повідомити, що з вашої сторінки розсилається спам або сторінка зламана, і що добре б заново активувати сторінку, ввівши свій номер в форму «відновлення».

При цьому, дуже ймовірно, Вам прийде СМС, в якій буде міститися прохання відправити у відповідь СМС повідомлення з кодом або словом, або що там зловмисник і власник номером, який висвітився просить. Все це зроблено для того, щоб вкрасти ваші гроші. У сучасному жорстокому віртуальному світі, під назвою «Інтернет», варто запам'ятати одне просте правило:

УВАГА! Не відправляйте у відповідь SMS повідомлення на незнайомі номери! Цей підхід вбереже Вас від втрати грошових коштів з вашого мобільного телефону, точніше з балансу номера. Якщо Ви відправите таке у відповідь СМС повідомлення, тобто як мінімум два варіанти подальших подій:

 • З вашого номера одноразово спишеться певна сума грошей (списати можуть спокійно і 1000 рублів).
 • З вашого телефонного номера будуть списуватися гроші з певною періодичністю, - це так звана «підписка», вид шахрайства, який погано контролюється державою. Тому якщо Ви вже відправили це повідомлення, радимо перевіряти свій баланс, і в разі його зменшення, з незрозумілих причин, уточнити у стільникового оператора, куди йдуть гроші.

Ще однією ознакою, що доступ закритий вірусом є повна недоступність сторінки. Якщо браузер не заходить ні в однокласники, ні в контакт, то це явна ознака зараження комп'ютера вірусом. Зазвичай, такі віруси дописують в файл хостс різні сторонні записи, що впливає на з'єднання вашого комп'ютера з сайтом контакту. Побічно перевірити, що доступ в контакт закритий таким вірусом просто, - інші сайти (не соціальні мережі) повинні відкриватися в браузері. Як зайти в контакт якщо доступ закритий вірусом розповімо трохи нижче.

Другою причиною, чому не заходить в контакт, може бути блокування сторінки адміністрацією. Подібна блокування може бути викликана порушенням правил соціальної мережі. Причому, заблокувати вашу сторінку можуть через злом. Тобто зломщик просто починає користуватися вашим аккаунтом, для розсилки спаму і модератори Контакту закривають доступ до сторінки.

Третя можлива причина, - все той же вірус змінив настройки мережевого підключення, через яке Ви виходите в інтернет. Всі ці причини пов'язані з вірусами. Але буває, хоч і дуже рідко, що в контакт не заходить через збій браузера або проблем на стороні провайдера. Також, багато роботодавців блокують соціальні мережі популярні соціальні мережі, вКонтакте, Однокласники, Мій Світ і т.д. Давайте розберемося, як зайти в контакт безкоштовно.

Як зайти в контакт якщо доступ закритий вірусом

Отже, почнемо розбиратися зі способами, як зайти в контакт якщо доступ закритий. Перш за все, для всіх, хто сумнівався, радимо перевірити комп'ютер на віруси. Потрібно виконати повну перевірку. Швидше за все на етапі перевірки на віруси, Ви вже будете знати чому не можна зайти в контакт. Ось два безкоштовних антивіруса, які можуть допомогти з цим:

Якщо перевірка нічого не знайде, то це не дає стовідсоткової гарантії, що вірусу в системі немає. У таких випадках, як це не банально звучить, якщо Ви впевнені, що в контакт не заходить через вірус, має сенс перевстановити систему. Шукати зловреда, іноді дуже складно. Тому, рішення перевстановити Windows 7 або перевстановити Windows XP може виявитися одним з найпростіших.

Крім пропонованих вище антивірусів, можна скористатися антивірусом AVZ, який можна завантажити за цим посиланням . Запускаємо AVZ з новими або оновленими базами, і йдемо в «Файл» -> «Відновлення системи». Галочки можна поставити так, як на картинці.

Тепер перевіримо, чи не зіпсував вірус мережеве з'єднання. Це стосується тих випадків, коли сайт Контакту зовсім недоступний. Тобто в браузері відображається помилка 404 або інша подібна. У Windows 7 підключення до мережі знаходиться за наступним шляхом:

Пуск -> Панель управління -> Центр управління мережами і загальним доступом -> Зміна параметрів адаптера

Далі, потрібно знайти мережеве підключення, яке відповідає за роботу інтернет, клікнути по ньому правою кнопкою миші і натиснути «Властивості». У вікні вибрати «Протокол Інтернету версії 4» і знову натиснути другу кнопку «Властивості», яка знаходиться трохи нижче. У вікні нас цікавить DNS сервери.

Якщо ваш провайдер використовує певні DNS (якщо не знаєте, це потрібно з'ясувати в договорі або за телефоном технічної підтримки провайдера), то там повинні знаходитися саме DNS адреси провайдера, а не якісь інші. Крім такої перевірки, слід зробити наступне. Натискаємо Win + R або вводимо команду CMD через пуск. У який з'явився чорному вікні потрібно виконати іншу команду:

ipconfig / flushdns

Це робиться для очищення кеша доменних імен (DNS) на комп'ютері. Підводячи підсумок, можна виділити кілька переваг і недоліків отримання доступу до контакту з допомогою антивірусів і видалення вірусу:

плюси:

 • Якщо доступ блокує вірус, Ви вирішуєте проблему в корені.
 • Повна перевірка Windows на віруси дуже корисна з точки зору профілактики.

мінуси:

 • Не всякий вірус можна видалити без переустановлення системи.
 • Перевірка комп'ютера на віруси займає досить багато часу.

Як зайти в вконтакте через анонімайзер

Якщо Вам все ще не вдається зайти в контакт, і вірусів на комп'ютері немає, то перейдемо до іншого способу. Крім вірусів, контакт можуть заблокувати наприклад на роботі, або ж це може зробити сама адміністрація. Припустимо, що адміни закрили доступ в контакт або потрібно зайти на роботі. В цьому випадку, якщо закритий доступ, можна зайти в контакт через дзеркало або через анонімайзер.

Дзеркало (анонимайзер) це окремий сайт, який надає доступ до іншого сайту, в нашому випадку - Контакту. Як зайти в контакт безкоштовно? Ми вже розкрили цю тему в статті, як безкоштовно зайти через проксі в контакт або однокласники , Тому просто опишемо плюси і мінуси даного способу.

плюси:

 • Багатьом користувачам, подібний підхід допоможе швидко потрапити на свою сторінку вконтакті.
мінуси:
 • Якщо у вашій системі сидить вірус, то він так і буде сидіти далі.
 • Більш того, деякі віруси не тільки блокують доступ, через що браузер не заходить в контакт, але зламують сам акаунт соціальної мережі для розсилки спаму, що в свою чергу, може призвести до блокування сторінки адміністрацією контакту.
 • Будь-сторонній сайт, що пропонує свої послуги в якості провідника між вашим комп'ютером і сторінкою контакту, потенційно небезпечний, оскільки може сам прибрати до рук ваш пароль до сторінки з профілем.

Сподіваємося, розповіли переконливо :). Перейдемо до останньому розділі нашої статті, де розглянемо, як ще можна зайти в контакт якщо доступ закритий. І що можна додатково зробити, щоб з'ясувати причину, чому в контакт не заходить.

Як з'ясувати чому не входить в Контакт

Ми вирішили зробити цю главу по пунктам, щоб Ви могли швидше зрозуміти причину і зайти в контакт:

 1. З'ясовуємо, чи працюють інші сайти. Можна просто зайти в пошуковик. Також можна зайти на «Однокласники». Як ми вже писали вище, якщо це вірус, то сайт однокласників може також не працювати.
 2. Якщо сайти працюють, а в контакт доступ закритий, перевіряємо комп'ютер на віруси.
 3. Якщо інші сайти не працюють, то потрібно з'ясувати, що з підключенням до інтернету. По-перше перевірте DNS, як описано вище. По-друге, потрібно перевірити пінг , Можна командою «ping vk.com». За посиланням розказано, куди вводити цю команду.
 4. Щоб переконатися, що з браузером все в порядку, спробуйте встановити альтернативний і зайти в контакт через нього. Наприклад, Firefox або Chrome.
 5. Шукаємо файл hosts за наступним шляхом: «C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ hosts» і перевіряємо його на наявність сторонніх записів. У ньому повинна бути всього одна активна рядок 127.0.0.1 localhost. Вірус може дописати свої рядки вниз файлу, щоб з не було видно, тому перевірте повзунком.

Ці прості дії допоможуть зрозуміти, чому не заходить в контакт. Сподіваємося, стаття виявилася корисною, заходите на smartronix.ru!

Чому не заходить вконтакт

Привіт, наші шановні відвідувачі Привіт, наші шановні відвідувачі. У Вас немає змоги зайти в Контакт? Браузер не заходить в контакт або Вам закрили доступ в контакті? У цій статті, smartronix.ru постарається розкрити проблему доступу до соціальної мережі «В Контакте». Власне, як ми вже не раз згадували в наших попередніх статтях « заблокували Контакт »І« Як відновити сторінку в Контакті «, Більшість причин, чому не заходить в контакт, - це віруси.

У даній публікації, ми не тільки порадимо типові рішення, щодо усунення блокування Контакту, але і розповімо, як зайти в контакт якщо доступ закритий. Причому розглянемо кілька способів входу в цю соціальну мережу, з усіма мінусами і плюсами кожного з методів проникнення;). Чому не зайти в контакт? Давайте розберемося разом.

Причини чому не входить в контакт

Отже, перша і найпоширеніша причина, чому в контакт не заходить, - в вашу операційну систему Windows потрапив вірус Отже, перша і найпоширеніша причина, чому в контакт не заходить, - в вашу операційну систему Windows потрапив вірус. Симптоми цього можуть бути різними. По-перше, при заході на сторінку Контакту, Вам можуть нав'язливо повідомити, що з вашої сторінки розсилається спам або сторінка зламана, і що добре б заново активувати сторінку, ввівши свій номер в форму «відновлення».

При цьому, дуже ймовірно, Вам прийде СМС, в якій буде міститися прохання відправити у відповідь СМС повідомлення з кодом або словом, або що там зловмисник і власник номером, який висвітився просить. Все це зроблено для того, щоб вкрасти ваші гроші. У сучасному жорстокому віртуальному світі, під назвою «Інтернет», варто запам'ятати одне просте правило:

УВАГА! Не відправляйте у відповідь SMS повідомлення на незнайомі номери! Цей підхід вбереже Вас від втрати грошових коштів з вашого мобільного телефону, точніше з балансу номера. Якщо Ви відправите таке у відповідь СМС повідомлення, тобто як мінімум два варіанти подальших подій:

 • З вашого номера одноразово спишеться певна сума грошей (списати можуть спокійно і 1000 рублів).
 • З вашого телефонного номера будуть списуватися гроші з певною періодичністю, - це так звана «підписка», вид шахрайства, який погано контролюється державою. Тому якщо Ви вже відправили це повідомлення, радимо перевіряти свій баланс, і в разі його зменшення, з незрозумілих причин, уточнити у стільникового оператора, куди йдуть гроші.

Ще однією ознакою, що доступ закритий вірусом є повна недоступність сторінки. Якщо браузер не заходить ні в однокласники, ні в контакт, то це явна ознака зараження комп'ютера вірусом. Зазвичай, такі віруси дописують в файл хостс різні сторонні записи, що впливає на з'єднання вашого комп'ютера з сайтом контакту. Побічно перевірити, що доступ в контакт закритий таким вірусом просто, - інші сайти (не соціальні мережі) повинні відкриватися в браузері. Як зайти в контакт якщо доступ закритий вірусом розповімо трохи нижче.

Другою причиною, чому не заходить в контакт, може бути блокування сторінки адміністрацією. Подібна блокування може бути викликана порушенням правил соціальної мережі. Причому, заблокувати вашу сторінку можуть через злом. Тобто зломщик просто починає користуватися вашим аккаунтом, для розсилки спаму і модератори Контакту закривають доступ до сторінки.

Третя можлива причина, - все той же вірус змінив настройки мережевого підключення, через яке Ви виходите в інтернет. Всі ці причини пов'язані з вірусами. Але буває, хоч і дуже рідко, що в контакт не заходить через збій браузера або проблем на стороні провайдера. Також, багато роботодавців блокують соціальні мережі популярні соціальні мережі, вКонтакте, Однокласники, Мій Світ і т.д. Давайте розберемося, як зайти в контакт безкоштовно.

Як зайти в контакт якщо доступ закритий вірусом

Отже, почнемо розбиратися зі способами, як зайти в контакт якщо доступ закритий. Перш за все, для всіх, хто сумнівався, радимо перевірити комп'ютер на віруси. Потрібно виконати повну перевірку. Швидше за все на етапі перевірки на віруси, Ви вже будете знати чому не можна зайти в контакт. Ось два безкоштовних антивіруса, які можуть допомогти з цим:

Якщо перевірка нічого не знайде, то це не дає стовідсоткової гарантії, що вірусу в системі немає. У таких випадках, як це не банально звучить, якщо Ви впевнені, що в контакт не заходить через вірус, має сенс перевстановити систему. Шукати зловреда, іноді дуже складно. Тому, рішення перевстановити Windows 7 або перевстановити Windows XP може виявитися одним з найпростіших.

Крім пропонованих вище антивірусів, можна скористатися антивірусом AVZ, який можна завантажити за цим посиланням . Запускаємо AVZ з новими або оновленими базами, і йдемо в «Файл» -> «Відновлення системи». Галочки можна поставити так, як на картинці.

Тепер перевіримо, чи не зіпсував вірус мережеве з'єднання. Це стосується тих випадків, коли сайт Контакту зовсім недоступний. Тобто в браузері відображається помилка 404 або інша подібна. У Windows 7 підключення до мережі знаходиться за наступним шляхом:

Пуск -> Панель управління -> Центр управління мережами і загальним доступом -> Зміна параметрів адаптера

Далі, потрібно знайти мережеве підключення, яке відповідає за роботу інтернет, клікнути по ньому правою кнопкою миші і натиснути «Властивості». У вікні вибрати «Протокол Інтернету версії 4» і знову натиснути другу кнопку «Властивості», яка знаходиться трохи нижче. У вікні нас цікавить DNS сервери.

Якщо ваш провайдер використовує певні DNS (якщо не знаєте, це потрібно з'ясувати в договорі або за телефоном технічної підтримки провайдера), то там повинні знаходитися саме DNS адреси провайдера, а не якісь інші. Крім такої перевірки, слід зробити наступне. Натискаємо Win + R або вводимо команду CMD через пуск. У який з'явився чорному вікні потрібно виконати іншу команду:

ipconfig / flushdns

Це робиться для очищення кеша доменних імен (DNS) на комп'ютері. Підводячи підсумок, можна виділити кілька переваг і недоліків отримання доступу до контакту з допомогою антивірусів і видалення вірусу:

плюси:

 • Якщо доступ блокує вірус, Ви вирішуєте проблему в корені.
 • Повна перевірка Windows на віруси дуже корисна з точки зору профілактики.

мінуси:

 • Не всякий вірус можна видалити без переустановлення системи.
 • Перевірка комп'ютера на віруси займає досить багато часу.

Як зайти в вконтакте через анонімайзер

Якщо Вам все ще не вдається зайти в контакт, і вірусів на комп'ютері немає, то перейдемо до іншого способу. Крім вірусів, контакт можуть заблокувати наприклад на роботі, або ж це може зробити сама адміністрація. Припустимо, що адміни закрили доступ в контакт або потрібно зайти на роботі. В цьому випадку, якщо закритий доступ, можна зайти в контакт через дзеркало або через анонімайзер.

Дзеркало (анонимайзер) це окремий сайт, який надає доступ до іншого сайту, в нашому випадку - Контакту. Як зайти в контакт безкоштовно? Ми вже розкрили цю тему в статті, як безкоштовно зайти через проксі в контакт або однокласники , Тому просто опишемо плюси і мінуси даного способу.

плюси:

 • Багатьом користувачам, подібний підхід допоможе швидко потрапити на свою сторінку вконтакті.
мінуси:
 • Якщо у вашій системі сидить вірус, то він так і буде сидіти далі.
 • Більш того, деякі віруси не тільки блокують доступ, через що браузер не заходить в контакт, але зламують сам акаунт соціальної мережі для розсилки спаму, що в свою чергу, може призвести до блокування сторінки адміністрацією контакту.
 • Будь-сторонній сайт, що пропонує свої послуги в якості провідника між вашим комп'ютером і сторінкою контакту, потенційно небезпечний, оскільки може сам прибрати до рук ваш пароль до сторінки з профілем.

Сподіваємося, розповіли переконливо :). Перейдемо до останньому розділі нашої статті, де розглянемо, як ще можна зайти в контакт якщо доступ закритий. І що можна додатково зробити, щоб з'ясувати причину, чому в контакт не заходить.

Як з'ясувати чому не входить в Контакт

Ми вирішили зробити цю главу по пунктам, щоб Ви могли швидше зрозуміти причину і зайти в контакт:

 1. З'ясовуємо, чи працюють інші сайти. Можна просто зайти в пошуковик. Також можна зайти на «Однокласники». Як ми вже писали вище, якщо це вірус, то сайт однокласників може також не працювати.
 2. Якщо сайти працюють, а в контакт доступ закритий, перевіряємо комп'ютер на віруси.
 3. Якщо інші сайти не працюють, то потрібно з'ясувати, що з підключенням до інтернету. По-перше перевірте DNS, як описано вище. По-друге, потрібно перевірити пінг , Можна командою «ping vk.com». За посиланням розказано, куди вводити цю команду.
 4. Щоб переконатися, що з браузером все в порядку, спробуйте встановити альтернативний і зайти в контакт через нього. Наприклад, Firefox або Chrome.
 5. Шукаємо файл hosts за наступним шляхом: «C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ hosts» і перевіряємо його на наявність сторонніх записів. У ньому повинна бути всього одна активна рядок 127.0.0.1 localhost. Вірус може дописати свої рядки вниз файлу, щоб з не було видно, тому перевірте повзунком.

Ці прості дії допоможуть зрозуміти, чому не заходить в контакт. Сподіваємося, стаття виявилася корисною, заходите на smartronix.ru!

Чому не заходить вконтакт

Привіт, наші шановні відвідувачі Привіт, наші шановні відвідувачі. У Вас немає змоги зайти в Контакт? Браузер не заходить в контакт або Вам закрили доступ в контакті? У цій статті, smartronix.ru постарається розкрити проблему доступу до соціальної мережі «В Контакте». Власне, як ми вже не раз згадували в наших попередніх статтях « заблокували Контакт »І« Як відновити сторінку в Контакті «, Більшість причин, чому не заходить в контакт, - це віруси.

У даній публікації, ми не тільки порадимо типові рішення, щодо усунення блокування Контакту, але і розповімо, як зайти в контакт якщо доступ закритий. Причому розглянемо кілька способів входу в цю соціальну мережу, з усіма мінусами і плюсами кожного з методів проникнення;). Чому не зайти в контакт? Давайте розберемося разом.

Причини чому не входить в контакт

Отже, перша і найпоширеніша причина, чому в контакт не заходить, - в вашу операційну систему Windows потрапив вірус Отже, перша і найпоширеніша причина, чому в контакт не заходить, - в вашу операційну систему Windows потрапив вірус. Симптоми цього можуть бути різними. По-перше, при заході на сторінку Контакту, Вам можуть нав'язливо повідомити, що з вашої сторінки розсилається спам або сторінка зламана, і що добре б заново активувати сторінку, ввівши свій номер в форму «відновлення».

При цьому, дуже ймовірно, Вам прийде СМС, в якій буде міститися прохання відправити у відповідь СМС повідомлення з кодом або словом, або що там зловмисник і власник номером, який висвітився просить. Все це зроблено для того, щоб вкрасти ваші гроші. У сучасному жорстокому віртуальному світі, під назвою «Інтернет», варто запам'ятати одне просте правило:

УВАГА! Не відправляйте у відповідь SMS повідомлення на незнайомі номери! Цей підхід вбереже Вас від втрати грошових коштів з вашого мобільного телефону, точніше з балансу номера. Якщо Ви відправите таке у відповідь СМС повідомлення, тобто як мінімум два варіанти подальших подій:

 • З вашого номера одноразово спишеться певна сума грошей (списати можуть спокійно і 1000 рублів).
 • З вашого телефонного номера будуть списуватися гроші з певною періодичністю, - це так звана «підписка», вид шахрайства, який погано контролюється державою. Тому якщо Ви вже відправили це повідомлення, радимо перевіряти свій баланс, і в разі його зменшення, з незрозумілих причин, уточнити у стільникового оператора, куди йдуть гроші.

Ще однією ознакою, що доступ закритий вірусом є повна недоступність сторінки. Якщо браузер не заходить ні в однокласники, ні в контакт, то це явна ознака зараження комп'ютера вірусом. Зазвичай, такі віруси дописують в файл хостс різні сторонні записи, що впливає на з'єднання вашого комп'ютера з сайтом контакту. Побічно перевірити, що доступ в контакт закритий таким вірусом просто, - інші сайти (не соціальні мережі) повинні відкриватися в браузері. Як зайти в контакт якщо доступ закритий вірусом розповімо трохи нижче.

Другою причиною, чому не заходить в контакт, може бути блокування сторінки адміністрацією. Подібна блокування може бути викликана порушенням правил соціальної мережі. Причому, заблокувати вашу сторінку можуть через злом. Тобто зломщик просто починає користуватися вашим аккаунтом, для розсилки спаму і модератори Контакту закривають доступ до сторінки.

Третя можлива причина, - все той же вірус змінив настройки мережевого підключення, через яке Ви виходите в інтернет. Всі ці причини пов'язані з вірусами. Але буває, хоч і дуже рідко, що в контакт не заходить через збій браузера або проблем на стороні провайдера. Також, багато роботодавців блокують соціальні мережі популярні соціальні мережі, вКонтакте, Однокласники, Мій Світ і т.д. Давайте розберемося, як зайти в контакт безкоштовно.

Як зайти в контакт якщо доступ закритий вірусом

Отже, почнемо розбиратися зі способами, як зайти в контакт якщо доступ закритий. Перш за все, для всіх, хто сумнівався, радимо перевірити комп'ютер на віруси. Потрібно виконати повну перевірку. Швидше за все на етапі перевірки на віруси, Ви вже будете знати чому не можна зайти в контакт. Ось два безкоштовних антивіруса, які можуть допомогти з цим:

Якщо перевірка нічого не знайде, то це не дає стовідсоткової гарантії, що вірусу в системі немає. У таких випадках, як це не банально звучить, якщо Ви впевнені, що в контакт не заходить через вірус, має сенс перевстановити систему. Шукати зловреда, іноді дуже складно. Тому, рішення перевстановити Windows 7 або перевстановити Windows XP може виявитися одним з найпростіших.

Крім пропонованих вище антивірусів, можна скористатися антивірусом AVZ, який можна завантажити за цим посиланням . Запускаємо AVZ з новими або оновленими базами, і йдемо в «Файл» -> «Відновлення системи». Галочки можна поставити так, як на картинці.

Тепер перевіримо, чи не зіпсував вірус мережеве з'єднання. Це стосується тих випадків, коли сайт Контакту зовсім недоступний. Тобто в браузері відображається помилка 404 або інша подібна. У Windows 7 підключення до мережі знаходиться за наступним шляхом:

Пуск -> Панель управління -> Центр управління мережами і загальним доступом -> Зміна параметрів адаптера

Далі, потрібно знайти мережеве підключення, яке відповідає за роботу інтернет, клікнути по ньому правою кнопкою миші і натиснути «Властивості». У вікні вибрати «Протокол Інтернету версії 4» і знову натиснути другу кнопку «Властивості», яка знаходиться трохи нижче. У вікні нас цікавить DNS сервери.

Якщо ваш провайдер використовує певні DNS (якщо не знаєте, це потрібно з'ясувати в договорі або за телефоном технічної підтримки провайдера), то там повинні знаходитися саме DNS адреси провайдера, а не якісь інші. Крім такої перевірки, слід зробити наступне. Натискаємо Win + R або вводимо команду CMD через пуск. У який з'явився чорному вікні потрібно виконати іншу команду:

ipconfig / flushdns

Це робиться для очищення кеша доменних імен (DNS) на комп'ютері. Підводячи підсумок, можна виділити кілька переваг і недоліків отримання доступу до контакту з допомогою антивірусів і видалення вірусу:

плюси:

 • Якщо доступ блокує вірус, Ви вирішуєте проблему в корені.
 • Повна перевірка Windows на віруси дуже корисна з точки зору профілактики.

мінуси:

 • Не всякий вірус можна видалити без переустановлення системи.
 • Перевірка комп'ютера на віруси займає досить багато часу.

Як зайти в вконтакте через анонімайзер

Якщо Вам все ще не вдається зайти в контакт, і вірусів на комп'ютері немає, то перейдемо до іншого способу. Крім вірусів, контакт можуть заблокувати наприклад на роботі, або ж це може зробити сама адміністрація. Припустимо, що адміни закрили доступ в контакт або потрібно зайти на роботі. В цьому випадку, якщо закритий доступ, можна зайти в контакт через дзеркало або через анонімайзер.

Дзеркало (анонимайзер) це окремий сайт, який надає доступ до іншого сайту, в нашому випадку - Контакту. Як зайти в контакт безкоштовно? Ми вже розкрили цю тему в статті, як безкоштовно зайти через проксі в контакт або однокласники , Тому просто опишемо плюси і мінуси даного способу.

плюси:

 • Багатьом користувачам, подібний підхід допоможе швидко потрапити на свою сторінку вконтакті.
мінуси:
 • Якщо у вашій системі сидить вірус, то він так і буде сидіти далі.
 • Більш того, деякі віруси не тільки блокують доступ, через що браузер не заходить в контакт, але зламують сам акаунт соціальної мережі для розсилки спаму, що в свою чергу, може призвести до блокування сторінки адміністрацією контакту.
 • Будь-сторонній сайт, що пропонує свої послуги в якості провідника між вашим комп'ютером і сторінкою контакту, потенційно небезпечний, оскільки може сам прибрати до рук ваш пароль до сторінки з профілем.

Сподіваємося, розповіли переконливо :). Перейдемо до останньому розділі нашої статті, де розглянемо, як ще можна зайти в контакт якщо доступ закритий. І що можна додатково зробити, щоб з'ясувати причину, чому в контакт не заходить.

Як з'ясувати чому не входить в Контакт

Ми вирішили зробити цю главу по пунктам, щоб Ви могли швидше зрозуміти причину і зайти в контакт:

 1. З'ясовуємо, чи працюють інші сайти. Можна просто зайти в пошуковик. Також можна зайти на «Однокласники». Як ми вже писали вище, якщо це вірус, то сайт однокласників може також не працювати.
 2. Якщо сайти працюють, а в контакт доступ закритий, перевіряємо комп'ютер на віруси.
 3. Якщо інші сайти не працюють, то потрібно з'ясувати, що з підключенням до інтернету. По-перше перевірте DNS, як описано вище. По-друге, потрібно перевірити пінг , Можна командою «ping vk.com». За посиланням розказано, куди вводити цю команду.
 4. Щоб переконатися, що з браузером все в порядку, спробуйте встановити альтернативний і зайти в контакт через нього. Наприклад, Firefox або Chrome.
 5. Шукаємо файл hosts за наступним шляхом: «C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ hosts» і перевіряємо його на наявність сторонніх записів. У ньому повинна бути всього одна активна рядок 127.0.0.1 localhost. Вірус може дописати свої рядки вниз файлу, щоб з не було видно, тому перевірте повзунком.

Ці прості дії допоможуть зрозуміти, чому не заходить в контакт. Сподіваємося, стаття виявилася корисною, заходите на smartronix.ru!

У Вас немає змоги зайти в Контакт?
У Вас немає змоги зайти в Контакт?
Браузер не заходить в контакт або Вам закрили доступ в контакті?
Чому не зайти в контакт?
Як зайти в контакт безкоштовно?
У Вас немає змоги зайти в Контакт?
Браузер не заходить в контакт або Вам закрили доступ в контакті?
Чому не зайти в контакт?
Як зайти в контакт безкоштовно?
У Вас немає змоги зайти в Контакт?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: