Чому не завантажується фото ВКонтакте?

 1. Чому не завантажуються фото у ВКонтакте?
 2. Що робити, якщо не завантажуються фото у ВКонтакте?

class = "eliadunit">

class = eliadunit>

Іноді при завантаженні фотографій в VK виникають помилки, в результаті чого користувач позбавляється можливості ділитися своїми картинками або фотографіями з друзями. Помилки виникають з різних причин. Якщо ви не можете завантажити фотографію, слід повторити спробу ще раз через деякий час. Справа в тому, що в Контакте (ВКонтакте) періодично ведуться технічні роботи, під час яких користувач відмовляється від деяких функціональних можливостей.

Справа в тому, що в Контакте (ВКонтакте) періодично ведуться технічні роботи, під час яких користувач відмовляється від деяких функціональних можливостей

Якщо ж ви довгий час не можете завантажити фото у ВКонтакте, це говорить про те, що з комп'ютером щось не так. Важливо розуміти, що не має великого значення, як і куди ви завантажуєте фотографії в альбом, на аву (аватарку) і так далі, оскільки проблеми із завантаженням не залежить від методу завантаження фотографії в VK.

class = "eliadunit">

Чому не завантажуються фото у ВКонтакте?

Розглянемо основні причини, за якими фото не завантажуються в VK:

 • Застарілий Flash Player. Для перегляду фотографій і відео в повідомленні використовується вбудована в браузер програма Adobe Flash Player. Періодично компанія-розробник випускає оновлення. Якщо у вас стоїть стара версія цієї програми - це може бути причиною проблем із завантаженням фотографій в VK.

Якщо у вас стоїть стара версія цієї програми - це може бути причиною проблем із завантаженням фотографій в VK

 • Конфлікт з браузером. Деякі браузери погано взаємодіють з VK.
 • Дуже низька швидкість з'єднання. Якщо швидкість з'єднання з інтернетом нижче 32 кбіт в секунду, завантаження фотографій в VK може бути обмежена.
 • Використання небезпечного з'єднання. При завантаженні фотографій на сайт хакери можуть підключитися до вашого комп'ютера і вкрасти ваші особисті дані. Якщо у адміністрації сайту VK є підозри, що вашій сторінкою користуються хакери, можливість завантаження фотографій може бути обмежена.
 • Обмеження на завантаження фотографій. Перед завантаженням слід переконатися, що фотографія важить менше 25 мегабайт і має розширення JPG, PNG або GIF.
 • Проблеми з самим VK. Періодично на сайті ведуться технічні роботи, під час яких деякі функціональні можливості сайту можуть бути обмежені. У такому випадку потрібно просто дочекатися того часу, коли роботи на сайті припиняться і всі функціональні можливості знову стануть доступні.

Що робити, якщо не завантажуються фото у ВКонтакте?

Розглянемо основні методи вирішення цієї проблеми:

 • Оновлення Flash Player'a. Зайдіть на офіційний сайт Adobe Flash Player і встановіть останню версію програми. Після установки потрібно перезапустити браузер.
 • Перезавантаження комп'ютера. Іноді при тривалій роботі комп'ютер починає "глючити". Якщо не завантажуються фото, слід перезавантажити комп'ютер.
 • Використовуйте безпечне з'єднання з ВК. Для цього натисніть "Налаштування" на своїй сторінці, потім виберіть вкладку "Безпека" та поставте галочку "Використовувати захищене з'єднання (HTTPS)", натисніть клавішу "Зберегти".

Для цього натисніть Налаштування на своїй сторінці, потім виберіть вкладку Безпека та поставте галочку Використовувати захищене з'єднання (HTTPS), натисніть клавішу Зберегти

 • Очищення кеш-пам'яті. Браузер зберігає деякі файли для швидкого доступу до тих сайтів, які ви часто відвідуєте. Сукупність таких файлів називається кешем. Іноді кеш використовується неправильно, що і призводить до проблеми із завантаженням фотографій. Щоб вирішити проблему, доведеться очистити кеш. У різних браузерах це робиться по-різному. Наприклад, для очищення кешу в браузері GoogleChrome слід виконати такий шлях: "Налаштування" -> "Показати додаткові налаштування" -> "Очистити історію". Потім слід поставити галочку в пункті "зображення та інші файли, збережені в кеші", після чого потрібно натиснути кнопку "Очистити історію" і дочекатися закінчення операції.
 • Використання альтернативного браузера. Вирішити проблему із завантаженням фото можна шляхом установки і використання іншого браузера.
 • Конвертація і зменшення розміру фото. Якщо ви використовуєте великі фотографії або фотографії з екзотичним розширенням, можна скористатися різними онлайн-сервісами для зменшення і конвертації фото.
 • Зменшення навантаження на оперативну пам'ять. Щоб зменшити навантаження, закрийте програми, які в даний момент вам не потрібні (наприклад, Skype). Також навантаження на оперативну пам'ять збільшує велику кількість вкладок в браузері. Закрийте непотрібні вам вкладки, щоб зменшити навантаження на оперативну пам'ять.
 • Перевірка комп'ютера на наявність вірусів. Скачайте антивірус (наприклад, "Doctor Web CureIt") і зробіть перевірку свого комп'ютера.

Рекомендуємо до перегляду:

Чому не завантажуються фото у ВКонтакте?
Що робити, якщо не завантажуються фото у ВКонтакте?
Що робити, якщо не завантажуються фото у ВКонтакте?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: