Обкладинка для групи ВК: розмір і способи зробити обкладинку для групи Вконтакте

 1. Який розмір обкладинки для групи Вконтакте?
 2. Як зробити обкладинку для групи Вконтакте
 3. Шаблони обкладинки для групи Вконтакте
 4. Ваші фотографії
 5. стічні фотографії
 6. Як вибрати обкладинку
 7. Який тип зображень привертає людей
 8. Куди дивляться люди?
 9. Нестандартне мислення
 10. Приклади груп з якісними обкладинками

Обкладинка для групи Вконтакте - новий елемент оформлення групи після редизайну. Здається, що зробити одне зображення повинно бути легко, але в той же самий час знайти ідеальний варіант досить важко.

Обкладинка Вконтакте є однією з перших речей, яку люди будуть бачити при відвідуванні вашої групи. Саме тому так важливо справити хороше враження на відвідувача, передати чітке розуміння тематики групи і зацікавити.

У квітні 2017 роки для спільнот стала доступна динамічна обкладинка ВК . Це абсолютно нова фішка і відмінна можливість оживити (в прямому сенсі цього слова) оформлення своєї групи, щоб підвищити ефективність і віддачу від просування.

З цієї статті ви отримаєте три речі:

 • Розмір обкладинки для групи Вконтакте;
 • Інструкцію, як створити обкладинку Вконтакте і як вибрати ідеальну картинку;
 • Приклади груп з якісними обкладинками.

Який розмір обкладинки для групи Вконтакте?

Оптимальний розмір картинки для обкладинки Вконтакте може варіюватися. На комп'ютерах обкладинка відображається на 795 пікселів в ширину і 200 в висоту. На мобільних телефонах вона пропорційно підлаштовується під ширину екрану. Однак, Вконтакте рекомендує завантажувати картинку розміром не менше 1 590 × 400 пікселів.

Однак, Вконтакте рекомендує завантажувати картинку розміром не менше 1 590 × 400 пікселів

При розробці дизайну обкладинки враховуйте, що на мобільних пристроях з шириною екрану менше 400px обрізається по 196px по краях зображення, так само приблизно 83px займають системні іконки телефону. Враховуйте зручність для мобільних користувачів. Вконтакте таких більшість.

Переконайтеся, що розташований на обкладинці текст досить читаємо на екрані мобільного телефону, коли обкладинка адаптується під його ширину. Так само перевірте, що важливі елементи на обкладинці не зачиняються іконками меню і особисті повідомлення.

Нижче представлений наочний приклад, як виглядає обкладинка на комп'ютері, і вказані розміри від краю до активних елементів групи.

Нижче представлений наочний приклад, як виглядає обкладинка на комп'ютері, і вказані розміри від краю до активних елементів групи

Розміри обкладинки Вконтакте на комп'ютері

Як зробити обкладинку для групи Вконтакте

Якщо у вас є якісь дизайнерські навички, створюйте свою власну обкладинку з нуля, використовуючи програмне забезпечення, таке як Adobe Photoshop. Вибір даного шляху дозволить створити оформлення для свого бізнесу таким, яким ви його собі уявляєте.

Якщо купувати і вивчати Photoshop немає бажання, то використовуйте онлайн сервіси. ось практична інструкція з оформлення групи ВК в редакторі Canva . На даний момент це найпопулярніший сервіс.

Шаблони обкладинки для групи Вконтакте

Для того, щоб допомогти вам з розробкою дизайну, ми створили шаблон для обкладинки групи в ВК (1590x400px).

скачати PSD шаблон

Озвучимо кілька додаткових деталей по роботі з нашим шаблоном:

 • При відкритті шаблону ви побачите зовнішній вигляд вашого оформлення. Вам не доведеться завантажувати обкладинку в групу, щоб оцінити, як вона виглядає.
 • Щоб перейти до створення своєї обкладинки, клікніть по шару «обкладинка» два рази. Так ви потрапите всередину смарт-об'єкта.
 • Далі можете приступати до творчості, всі розміри вказані всередині.

Завантажити цей та інші шаблони можна в статті: як оформити групу в ВК .

Ваші фотографії

Ми розуміємо, що все не можуть бути дизайнерами. Але це не означає, що не всі можуть мати красиву обкладинку спільноти ВК. Ось деякі місця, які ви можете подивитися, щоб створити свою шапку, а також деякі поради, які показують, що цей підхід може бути виправданий для вас і вашого бізнесу.

Наприклад, якщо ваша група присвячена книгам, то ви можете сфотографувати свої книжкові полиці і використовувати це фото як обкладинки. Цим ви зробите натяк на те, що ви захоплюєтеся книгами, і можете очікувати, що інші фанати книг поставляться до цієї фотографії добре.

vk.com/best_psalterium

стічні фотографії

Якщо у вас немає будь-яких особистих фотографій, які ви хотіли б використовувати, пошукайте їх на фотостоках (сайти з безкоштовними зображеннями), там ви зможете знайти ідеальний образ для обкладинки спільноти ВК. Моїми улюбленими сайтами для пошуку гарних фотографій є Unsplash і Pixabay .

Хотілося б закликати вас змінювати / покращувати всі вибрані фотографії, щоб зробити їх більш особистими. Можете використовувати інструментарій онлайн-редакторів Fotor, Pablo або Canva. Якщо хочете, ви можете поліпшити навіть свою фотографію з цими інструментами. Наприклад, виберіть одну з ваших улюблених цитат і додайте її поверх фото.

Як вибрати обкладинку

Тепер, коли ми знаємо, як зробити обкладинку для групи Вконтакте, питання полягає в тому, яке наповнення для неї вибрати? Є фотографії, які працюють краще, ніж інші?

Розглянемо деякі важливі моменти:

 • Дотримуйтесь необхідні розміри обкладинки (1590px по ширині і 400px по висоті);
 • Вибирайте зображення високої якості;
 • Не перевантажуйте зображення візуальними елементами;
 • Вибирайте картинку для обкладинки, орієнтуючись на загальне оформлення групи Вконтакте;
 • Використовуйте зображення, які є оригінальними і мають відношення до вашого бренду.

Який тип зображень привертає людей

Ось деякі компоненти, які роблять зображення притягають:

 • Емоції: почуття змушують людей діяти;
 • Актуальність: в тому числі і те, що відповідає інтересам вашої аудиторії;
 • Кольори: вибір правильних кольорів призводить до збільшення конверсії;
 • Типографіка: вибір правильного шрифту робить ваше повідомлення ясним;
 • Хештеги і текст: знайдіть правильні слова, які спровокують вашу аудиторію на вчинення цільового дії.

Наприклад, Coca-Cola на обкладинці використовує загальноприйнятий червоний логотип з підписом «спробуй ... відчуй», а в якості фону щасливу пару з напоєм в руках. Це, звичайно, в надії змусити людей провести деякий зв'язок у свідомості, що пити колу означає щастя. І це ефективно!

І це ефективно

vk.com/cocacola

Куди дивляться люди?

Коли придумують ідеальну обкладинку, може бути цікаво подивитися на деякі дослідження. Мені вдалося знайти цікаву статтю по цьому питанню. Вона англійською, але коротко передам суть.

Було встановлено, що якщо ви хочете привернути увагу до конкретного елементу на зображенні, то за принципом візуальної черги погляд зображеного на фото людини, що дивиться на елемент, буде направляти глядача до того місця. Це може бути цікавим способом використання погляду людини в обкладинці для групи Вконтакте.

Ще Kissmetrics виявили, що може бути ефективним додавання елемента, який «вискакує» в обкладинці. Важливим є те, що такий елемент повинен бути один і один, який закликає до дії.

У наведеному нижче прикладі, компанія Electronic Arts знає це і ясно дає зрозуміти людям, що вони можуть купити нову гру FIFA17.

vk.com/easportsfifa

Нестандартне мислення

Обкладинки для групи Вконтакте стали відмінним способом виразити себе, способом виділитися. Ось деякі оригінальні способи.

Ось деякі оригінальні способи

Використання відомої особистості в оформленні популярного паблік про стартапи Використання відомої особистості в оформленні популярного паблік про стартапи  Зміна обкладинки з приводу особливих випадків, прийдешніх подій, акцій або свят  Використання обкладинки, щоб відправити людей на свій сайт  Використання обкладинки, щоб показати своє спеціальне пропозицію  Прохання відвідувачів вступити в групу або написати повідомлення Зміна обкладинки з приводу особливих випадків, прийдешніх подій, акцій або свят Використання обкладинки, щоб відправити людей на свій сайт Використання обкладинки, щоб показати своє спеціальне пропозицію Прохання відвідувачів вступити в групу або написати повідомлення.

Приклади груп з якісними обкладинками

Тепер, коли ми знаємо, як зробити хорошу обкладинку для групи Вконтакте, можна поглянути на деякі сторінки, які використовують якісні і прості зображення. Сподіваємося, що вам вдасться знайти в них натхнення.

Сподіваємося, що вам вдасться знайти в них натхнення

vk.com/adsnews vk vk.com/wbrussia vk.com/sci_one vk.com/businessgazeta vk.com/cds

Тому як ми тепер займаємося оформленням груп Вконтакте на замовлення, то зможемо відповісти на ваші запитання по дизайну соціальних мереж, якщо вони у вас з'являться. Не соромтеся надсилати їх на нашу пошту або пишіть прямо тут в коментарях. Разом ми зможемо зробити ідеальну обкладинку для вашої групи Вконтакте і збільшити віддачу від прикладених зусиль по її просуванню.

Який розмір обкладинки для групи Вконтакте?
Який розмір обкладинки для групи Вконтакте?
Є фотографії, які працюють краще, ніж інші?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: