Реєстрація та вхід на свою сторінку в Контакті - що робити якщо увійти в ВК не виходить | KtoNaNovenkogo.ru

 1. Реєстрація та вхід на свою сторінку в Контакті - що робити якщо увійти в ВК не виходить Привіт, шановні...
 2. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?
 3. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 4. Реєстрація нового користувача в Контакте
 5. Реєстрація та вхід на свою сторінку в Контакті - що робити якщо увійти в ВК не виходить
 6. Вхід на свою сторінку сайту Вконтакте без зайвого ризику
 7. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?
 8. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 9. Реєстрація нового користувача в Контакте
 10. Реєстрація та вхід на свою сторінку в Контакті - що робити якщо увійти в ВК не виходить
 11. Вхід на свою сторінку сайту Вконтакте без зайвого ризику
 12. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?
 13. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 14. Реєстрація нового користувача в Контакте
 15. Реєстрація та вхід на свою сторінку в Контакті - що робити якщо увійти в ВК не виходить
 16. Вхід на свою сторінку сайту Вконтакте без зайвого ризику
 17. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?
 18. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 19. Реєстрація нового користувача в Контакте
 20. Реєстрація та вхід на свою сторінку в Контакті - що робити якщо увійти в ВК не виходить
 21. Вхід на свою сторінку сайту Вконтакте без зайвого ризику
 22. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?
 23. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 24. Реєстрація нового користувача в Контакте

Реєстрація та вхід на свою сторінку в Контакті - що робити якщо увійти в ВК не виходить

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Це чергова стаття для тих, хто тільки починає своє знайомство з інтернетом (недавно я, наприклад, писав про те, як можна знайти людину через інтернет, в тому числі і через Вконтакте ). Дійсно, з ходу не завжди і ні всім зрозуміло як обзавестися своєю сторінкою в соціальній мережі Вконтакте , Чи можна довірити системі номер свого телефону (адже без його вказівки реєстрація нового користувача на даний момент неможлива), як можна входити в Контакт, а як не варто.

Також багато хто був би не проти дізнатися як кльово оформити «Мою сторінку» (Ну, в сенсі вашу, просто вона так називається), що таке «статус» і чому він такий важливий. А ще: що таке «стіна», чому іноді увійти в ВК не виходить, як відновити пароль, як зв'язатися з техпідтримкою (в тому числі і тоді, коли увійти під своїм логіном і паролем не виходить) і багато інших простих запитань, на які не так-то просто знайти відповіді в мережі. До речі, про смайлики для Вконтакте і то, як їх можна вставити в статус , Ми з вами вже говорили 🙂

Сьогодні ж я хочу почати з самого початку - реєстрації, варіантів входу в Контакт (в тому числі без введення логіна і пароля, правда це можливо тільки з мобільних пристроїв, але зате можливо), оформлення своєї сторінки, а також хочу поговорити про рішення часто виникають проблем, що заважають вам увійти в Вк і почати насолоджуватися спілкуванням (таке теж, на жаль, нерідко трапляється). Не бійтеся, боляче не буде, хіба що чуйна лоскотно 😛

Вхід на свою сторінку сайту Вконтакте без зайвого ризику

Хлопців, відразу обмовлюся, що всупереч логіки хочу почати не з реєстрації нового користувача, а саме зі входу в цю соціальну мережу, бо тут криється маса нюансів, які багатьом буде корисно знати. По-перше, ваші дані від аккаунта в Контакте цілком можуть бути джерелом доходу для будь-яких «редисок», поетом закликаю до пильності. По-друге, не завжди буде здорово, якщо доступ до вашого аккаунту отримають інші (нехай і нестороннього вам) люди, тому варто заздалегідь подумати про те, як цього уникнути. Але про все по порядку.

Вхід на створену вами сторінку найкраще здійснювати в такий спосіб:

 1. Введіть в адресному рядку браузера vk.com і натисніть Ентер на клавіатурі. Урл адресу цієї соціальної мережі спеціально вкоротили, щоб вам було простіше його запам'ятати і ввести при вході. Якщо браузер зберіг куки , То вас автоматично авторизує і ви зможете перейти на свою стіну (профіль), вибравши з лівого меню пункт «Моя сторінка».
 2. Додайте адресу вашої сторінки в ВК в закладки вашого браузера , А якщо відвідуєте Вконтакте постійно (по кілька разів на день), то простіше буде закріпити вкладку з Контактом (наприклад, в Гугл Хром це можна зробити, клацнувши правою кнопкою миші по заголовку потрібної вкладки і вибравши з меню, що випадає пункт «Закріпити вкладку», після чого вона переїде в самий лівий кут і завжди буде там перебувати, поки ви її спеціально НЕ відкріпите).
 3. Якщо користуєтеся Яндекс Броузером, то можете прямо в адресному рядку ввести «вхід в контакт» (або ще коротше - «вхід в вк») і вас перекине нема на сторінку пошукової системи, а прямо на vk.com. Дуже зручно зроблено, на мій погляд.
 4. Останнім часом розробники зробили можливим вхід на свою сторінку Вконтакте без логіна і пароля, але правда тільки з мобільних пристроїв, в яких вставлена сімка, номер якої ви використовували при реєстрації в цій мережі. Безумовно - це найзручніший варіант входу, бо не треба навіть замислюватися про те, як входити, які дані вводити (їх адже ще й пам'ятати потрібно). Зручніше, хіба що тільки спеціальний додаток для мобільника, та й тут можна посперечатися.

  Для реалізації досить буде отримати посилання для швидкого входу на мобільну версію Вконтакте без введення пароля, відправивши запит з цієї сторінки https://vk.com/login?act=mobile (Можна прямо з комп'ютера).

  Посилання прийде в безкоштовному СМС повідомленні на ваш мобільний пристрій - залишиться тільки по ній перейти, а також додати це посилання в закладки свого мобільного браузера, щоб потім постійно цю СМС-ку не шукати. Напевно, ви вже зрозуміли, що, по-перше, дана посилання унікальна, а по-друге, підходить для входу тільки з цього мобільного пристрою (з компа по ній марно переходити - автоматично увійти в ВК без введення пароля все одно не вийде).

  На тій же сторінці ви можете замовити відправку посилання на установку додатка Вконтакте, якщо захочете його використовувати (через вбудовані можливості мобільного пристрою можна запросто встановити фейковий додаток, яке небезпечно буде використовувати, а тут стовідсоткова гарантія якості і чистоти). Посилання знову ж прийде в безкоштовному СМС повідомленні (пропущеної через сокращатель посилань vk.cc ). Природно, що одного разу авторизувавшись (увійшовши) в додатку, вас більше введенням пароля або логіна мучити не будуть.

Як не рекомендується входити на свою сторінку в Контакті:

 1. За посиланням з прийшов вам повідомлення по емейл , Скайпу або будь-яким іншим способом. З певною часткою ймовірності це лист міг надіслати «рибалка» (Фішер), щоб ви перейшли по такому посиланню на фейковий сайт (один в один схожий на Вконтакте) і ввели на ньому свої логін і пароль для ВК. Хоча зараз аккаунт зав'язаний на номер телефону, але хитрим способом у вас можуть і код підтвердження, що прийшов на телефон попросити ввести, одночасно провівши зміну номера прикріпленого до вашого аккаунту.
 2. У багатьох на роботі адміни блокують доступ до соціальних мереж і ВК зокрема, а без спілкування і новин ви не в змозі прожити і дня. У цьому випадку багато хто використовує анонімайзери (типу Хамелеон, Spools) для входу в соціальну мережу Вконтакте. Але вам доведеться вводити свої логін і пароль, щоб увійти в Контакт фактично на чужому сайті, і сподіватися на те, то їх не перехоплять і не використовують в своїх цілях власники цих анонімайзерів. У ряді випадків буде простіше входити в Контакт через свій телефон, бо його трафік адмін на вашій роботі блокувати не зможе.
 3. Також слід пам'ятати, що при вході в ВК з чужого (або загального для кількох користувачів) комп'ютера потрібно обов'язково поставити галочку в полі «Чужий комп'ютер» під полями введення логіна і пароля (дана галочка з'явиться тільки після початку введення логіна або пароля - мабуть, вишукування дизайну).

  «Чужий комп'ютер»

  В цьому випадку вводяться вами дані не будуть зберігатися в куках браузера і після закінчення сеансу, коли ви вийдете з Контакту (натиснувши на кнопку «Вийти» в правому верхньому куті), не потрібно буде лізти в настройки браузера і очищати куки з зберігаються там вашими паролем і логіном. Якщо цього не зробити, то будь-яка людина, що сів за цей комп'ютер (ваш колега, чоловік, сестра \ брат, дитина і т.д.) зможуть увійти на вашу сторінку Вконтакте під вашим логіном, що, напевно, було б в ряді випадків вкрай небажано 🙂

Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

Також відразу (ще до пояснення процесу реєстрації нового користувача) хочу пробігтися по найбільш частих причин, які викликають проблеми зі входом в цю соціальну мережу. Ну, і показати всі можливі шляхи вирішення цієї, досить часто виникає трабли (Всі ми люди, всі ми люди ...).

Найчастіше, звичайно ж, виною виникаючих проблем зі входом в ВК є наша власна неуважність, але не завжди виходить проаналізувати де саме ми щось робимо не так і на що варто подивитися в першу чергу, коли подібна проблема виникла, а спілкуватися так хочеться ...

Чому у вас може не виходити вхід у Вконтакте:

 1. Зверніть увагу на таку річ, як кнопка «Caps Lock». Дізнатися, включена вона чи ні, можна по палаючого око або на самій кнопці (вона сама ліва в середньому ряду клавіш), або на панелі у верхній (або верхній правій) області клавіатури. Якщо око горить, то значить кнопка була вами або кимось ще натиснута, і тим самим ви активували набір всіх знаків на клавіатурі в верхньому регістрі (замість малих літер будуть друкуватися заголовні).

  кнопка «Caps Lock»

  Чому це так важливо? Справа в тому, що пароль, який ви вводить при спробі входу у ВКонтакте, критичний до регістру, тобто в ньому рядкова латинська буква «a» не допускає заміну такої ж буквою заголовної. Власне, якщо пароль при його введенні на сайті ВК було б видно, то ви і самі б зрозуміли, що тут щось не так, і почали б шукати причину. Але так як пароль при введенні непомітний (кожен з введених вами символів на крапку), то відстежити це не просто.

  Для наочності можете ввести пароль в якомусь текстовому редакторі, а потім скопіювати його в буфер обміну (Ctrl + C) і вставити в поле вводу на сайті Контакту - це повністю виключить вплив непередбачених чинників, наприклад, пов'язаних з випадково натиснувши клавішу «Caps Lock»

 2. Подивіться в якому становищі знаходиться перемикач мови введення на вашому комп'ютері. Зазвичай індикація про це виводиться в правому нижньому кутку екрану (в так званому треї). Якщо там написано «RU» або ще щось відмінне від «en», то потрібно буде перемкнути мову введення на англійську. Можна просто кликнути мишею по цьому значку і вибрати потрібну мову, а можна використовувати гарячі клавіші (найчастіше це або шифт + Альт, або шифт + Контрол).

  перемикач мови введення

  Чому це може заважати вам увійти на вашу сторінку в Контакті? Ну, знову ж таки тому, що при введенні пароля на сайті ВК ви не бачите ті символи, які ви вводите, а якщо у вас встановить мову, то ви вводите замість латинських букв їх російські аналоги, які живуть на одних і тих же кнопках клави . Вконтакте вас не розуміє (а я розумію 🙂) і безжально блокує вхід, як особі, що вводить неправильний пароль.

 3. Проблемою іноді можете служити і скажений автоматичний перемикач клавіатури на зразок Punto Switcher , Який автоматично буде переводити розкладку на непотрібний вам мову. Зазвичай він розуміє, що вводиться пароль і хуліганити не варто, але бувають збої. Про всяк випадок вас проінформую, що для примусового переведення набраного слова в іншу розкладку при включеному Пунто світчер досить буде клікнути по клавіші Пауз \ Брек у верхній частині клави.

  Однак я сам вже давно не ввожу паролі вручну практично нікуди і при цьому не маю проблем зі входом. Одночасно я отримують дуже надійне сховище для сотень і тисяч паролів, для введення яких потрібно буде лише натиснути поєднання трьох клавіш. Тобто на будь-якому сайті (Контакте, Одноклассниках, Вебмані і т.п.) я набираю комбінацію з трьох пальців клавіш і без проблем входжу (авторизуйтесь). Ключовим тут є «на будь-якому».

  Цікаво? Хочете навчитися? Чи готові витратити півгодинки, а потім взагалі не знати проблем з паролями? Тоді ознайомтеся з мануалом по роботі з KeePass (програми для найнадійнішого і безпечного зберігання паролів і більш зручного їх подальшого використання) . Не лінуйтеся, бо все окупиться сторицею. Чеcслово 🙂

 4. Навіть у такого потужного ресурсу як Контакт трапляються локальні і навіть глобальні збої. У першому випадку проблема зі входом може виникнути тільки у частини користувачів, у другому - у всіх. Найчастіше проблема носить локальний характер. Якщо ви впевнені, що пароль вводите вірно (і ви його не забували - він був надійно збережений, записаний або запомнен в браузері), то зверніться в службу техпідтримки соціальної мережі . Правда, проблема в тому, що написати повідомлення в техпідтримку з сайту Вконтатке можна буде тільки після авторизації (входу) на цій сторінці, а у вас як раз з цим проблема виникла. Що робити? Чи не впадати у відчай. Просто напишіть їм повідомлення на пошту за адресою [email protected] з описом виниклої проблеми зі входом. якщо своєї поштової скриньки ви поки не створили , То може скористатися одним із сервісів тимчасової пошти .
 5. Якщо замість сайту Вконтатке ви потрапляєте на незрозумілий ресурс (може бути і схожий на нього зовні) або взагалі бачите просто «білу» ще раз, щось не застосуєте перевірити свій файл hosts на предмет наявності там рядків з vk.com. Якщо вони там є, то сміливо видаляйте. Всі нюанси описані за посиланням.
 6. Проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами. З вас в цьому випадку, наприклад, можуть вимагати гроші за вхід, чого ні в якому разі робити не можна, бо все одно обдурять. Потрібно просто вилікувати комп'ютер і все само налагодиться. Сам ВК, до речі, пропонує вам свій антивірус Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити. Для Андроїда вони рекомендують цей продукт вітчизняного розробника .
 7. Вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори). При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Розблокувати її раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.
 8. Вашу сторінку могли зламати і видалити , Тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій ВК-сторінці перейшовши на цю вкладку https://vk.com/restore (Якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону) або на цій https://vk.com/restore?act=return_page (Якщо прив'язки до телефону не було або ви цим номером уже не володієте).

Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?

Пароль можна буде спробувати знайти. Як? Ну, тут все залежить від ваших попередніх дій. Наприклад, ви могли його зберегти в браузері, коли перший раз авторизуватися (входили) на свою сторінку Вконтакте. Чи ви не пам'ятаєте? Зберігали?

Якщо так, то спробуйте зайти на vk.com і двічі клікнути по рядку введення логіна. Якщо ви це зробить в хром, Опері, Яндекс браузері або Мазілу, то вам буде запропоновано список логінів, і коли ви оберете відповідний, то автоматично може підставитися і пароль. У старій Опері можна було натиснути на клавіші Контрол + Ентер.

Вийшло? Ні. Цілком можливо, що пароль при першому вході ви все ж зберегли, але вилазити він не хоче. Можна залізти всередину браузера і витягнути його звідти. Як це зробити?

 1. У Мазілу для цього потрібно буде клікнути на кнопку з трьома горизонтальними паличками (у правому верхньому куті) і вибрати пункт «Налаштування». А у вікні перейти з лівого меню на вкладку «Захист» та натиснути на кнопку «Збережені паролі»

  У Мазілу

  Після цього натиснути на кнопку «Відображати паролі» і знайти потрібний вам пароль для входу в Контакт (навпроти рядка «https://vk.com» в стовпці «Сайт»). Бачите як все просто, тому не зберігайте паролі в браузері, а використовуйте Кіпас, про який я згадував трохи вище (туди хто попало не залізе, бо все зашифровано).

 2. В хром, Опері і Яндекс браузері паролі (в тому числі і той, що дозволить вам увійти в Контакт) зберігаються теж не дуже далеко. Знову ж потрібно клікнути на кнопку з трьома паличками і вибрати пункт меню «Налаштування». У самому низу сторінки, що відкрилася тиснете на кнопку «Показати додаткові налаштування». Знаходьте там область «Паролі та форми» і клацає по кнопці «Налаштувати» навпроти «Пропонувати зберігати паролі ...».

  В хром, Опері і Яндекс браузері

  У вікні вводите в пошуковий рядок щось на кшталт «vk.c» і тиснете на кнопку показати, яка з'явиться при кліці по тому місцю, де зірочками прихований пароль для входу на вашу сторінку в Вк. Як бачите, все теж дуже і дуже просто.

Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях не вдалося, то можна буде спробувати його відновити (точніше отримати новий):

 1. Пароль можна буде відновити (а точніше отримати можливість придумати новий), правда тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК. Для цього буде достатньо перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.
 2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

  службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

  Правда тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК. Якщо його не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку) за вказаними при реєстрації ПІБ і іншим даними (якщо вказували фейковий , То доведеться їх згадати).

Реєстрація нового користувача в Контакте

Ось ми, нарешті, і до реєстрації дісталися. Власне, ту нічого такого особливого немає, тому і хотілося це трохи відсунути, бо про авторизацію (вхід) і виникають при цьому і нюанси було що сказати, а тут що ... Ну, реєстрація нового користувача ... Ну, в ВК ...

Однак і тут є кілька нюанс. Маленьких таких:

Реєстрація та вхід на свою сторінку в Контакті - що робити якщо увійти в ВК не виходить

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Це чергова стаття для тих, хто тільки починає своє знайомство з інтернетом (недавно я, наприклад, писав про те, як можна знайти людину через інтернет, в тому числі і через Вконтакте ). Дійсно, з ходу не завжди і ні всім зрозуміло як обзавестися своєю сторінкою в соціальній мережі Вконтакте , Чи можна довірити системі номер свого телефону (адже без його вказівки реєстрація нового користувача на даний момент неможлива), як можна входити в Контакт, а як не варто.

Також багато хто був би не проти дізнатися як кльово оформити «Мою сторінку» (Ну, в сенсі вашу, просто вона так називається), що таке «статус» і чому він такий важливий. А ще: що таке «стіна», чому іноді увійти в ВК не виходить, як відновити пароль, як зв'язатися з техпідтримкою (в тому числі і тоді, коли увійти під своїм логіном і паролем не виходить) і багато інших простих запитань, на які не так-то просто знайти відповіді в мережі. До речі, про смайлики для Вконтакте і то, як їх можна вставити в статус , Ми з вами вже говорили 🙂

Сьогодні ж я хочу почати з самого початку - реєстрації, варіантів входу в Контакт (в тому числі без введення логіна і пароля, правда це можливо тільки з мобільних пристроїв, але зате можливо), оформлення своєї сторінки, а також хочу поговорити про рішення часто виникають проблем, що заважають вам увійти в Вк і почати насолоджуватися спілкуванням (таке теж, на жаль, нерідко трапляється). Не бійтеся, боляче не буде, хіба що чуйна лоскотно 😛

Вхід на свою сторінку сайту Вконтакте без зайвого ризику

Хлопців, відразу обмовлюся, що всупереч логіки хочу почати не з реєстрації нового користувача, а саме зі входу в цю соціальну мережу, бо тут криється маса нюансів, які багатьом буде корисно знати. По-перше, ваші дані від аккаунта в Контакте цілком можуть бути джерелом доходу для будь-яких «редисок», поетом закликаю до пильності. По-друге, не завжди буде здорово, якщо доступ до вашого аккаунту отримають інші (нехай і нестороннього вам) люди, тому варто заздалегідь подумати про те, як цього уникнути. Але про все по порядку.

Вхід на створену вами сторінку найкраще здійснювати в такий спосіб:

 1. Введіть в адресному рядку браузера vk.com і натисніть Ентер на клавіатурі. Урл адресу цієї соціальної мережі спеціально вкоротили, щоб вам було простіше його запам'ятати і ввести при вході. Якщо браузер зберіг куки , То вас автоматично авторизує і ви зможете перейти на свою стіну (профіль), вибравши з лівого меню пункт «Моя сторінка».
 2. Додайте адресу вашої сторінки в ВК в закладки вашого браузера , А якщо відвідуєте Вконтакте постійно (по кілька разів на день), то простіше буде закріпити вкладку з Контактом (наприклад, в Гугл Хром це можна зробити, клацнувши правою кнопкою миші по заголовку потрібної вкладки і вибравши з меню, що випадає пункт «Закріпити вкладку», після чого вона переїде в самий лівий кут і завжди буде там перебувати, поки ви її спеціально НЕ відкріпите).
 3. Якщо користуєтеся Яндекс Броузером, то можете прямо в адресному рядку ввести «вхід в контакт» (або ще коротше - «вхід в вк») і вас перекине нема на сторінку пошукової системи, а прямо на vk.com. Дуже зручно зроблено, на мій погляд.
 4. Останнім часом розробники зробили можливим вхід на свою сторінку Вконтакте без логіна і пароля, але правда тільки з мобільних пристроїв, в яких вставлена сімка, номер якої ви використовували при реєстрації в цій мережі. Безумовно - це найзручніший варіант входу, бо не треба навіть замислюватися про те, як входити, які дані вводити (їх адже ще й пам'ятати потрібно). Зручніше, хіба що тільки спеціальний додаток для мобільника, та й тут можна посперечатися.

  Для реалізації досить буде отримати посилання для швидкого входу на мобільну версію Вконтакте без введення пароля, відправивши запит з цієї сторінки https://vk.com/login?act=mobile (Можна прямо з комп'ютера).

  Посилання прийде в безкоштовному СМС повідомленні на ваш мобільний пристрій - залишиться тільки по ній перейти, а також додати це посилання в закладки свого мобільного браузера, щоб потім постійно цю СМС-ку не шукати. Напевно, ви вже зрозуміли, що, по-перше, дана посилання унікальна, а по-друге, підходить для входу тільки з цього мобільного пристрою (з компа по ній марно переходити - автоматично увійти в ВК без введення пароля все одно не вийде).

  На тій же сторінці ви можете замовити відправку посилання на установку додатка Вконтакте, якщо захочете його використовувати (через вбудовані можливості мобільного пристрою можна запросто встановити фейковий додаток, яке небезпечно буде використовувати, а тут стовідсоткова гарантія якості і чистоти). Посилання знову ж прийде в безкоштовному СМС повідомленні (пропущеної через сокращатель посилань vk.cc ). Природно, що одного разу авторизувавшись (увійшовши) в додатку, вас більше введенням пароля або логіна мучити не будуть.

Як не рекомендується входити на свою сторінку в Контакті:

 1. За посиланням з прийшов вам повідомлення по емейл , Скайпу або будь-яким іншим способом. З певною часткою ймовірності це лист міг надіслати «рибалка» (Фішер), щоб ви перейшли по такому посиланню на фейковий сайт (один в один схожий на Вконтакте) і ввели на ньому свої логін і пароль для ВК. Хоча зараз аккаунт зав'язаний на номер телефону, але хитрим способом у вас можуть і код підтвердження, що прийшов на телефон попросити ввести, одночасно провівши зміну номера прикріпленого до вашого аккаунту.
 2. У багатьох на роботі адміни блокують доступ до соціальних мереж і ВК зокрема, а без спілкування і новин ви не в змозі прожити і дня. У цьому випадку багато хто використовує анонімайзери (типу Хамелеон, Spools) для входу в соціальну мережу Вконтакте. Але вам доведеться вводити свої логін і пароль, щоб увійти в Контакт фактично на чужому сайті, і сподіватися на те, то їх не перехоплять і не використовують в своїх цілях власники цих анонімайзерів. У ряді випадків буде простіше входити в Контакт через свій телефон, бо його трафік адмін на вашій роботі блокувати не зможе.
 3. Також слід пам'ятати, що при вході в ВК з чужого (або загального для кількох користувачів) комп'ютера потрібно обов'язково поставити галочку в полі «Чужий комп'ютер» під полями введення логіна і пароля (дана галочка з'явиться тільки після початку введення логіна або пароля - мабуть, вишукування дизайну).

  «Чужий комп'ютер»

  В цьому випадку вводяться вами дані не будуть зберігатися в куках браузера і після закінчення сеансу, коли ви вийдете з Контакту (натиснувши на кнопку «Вийти» в правому верхньому куті), не потрібно буде лізти в настройки браузера і очищати куки з зберігаються там вашими паролем і логіном. Якщо цього не зробити, то будь-яка людина, що сів за цей комп'ютер (ваш колега, чоловік, сестра \ брат, дитина і т.д.) зможуть увійти на вашу сторінку Вконтакте під вашим логіном, що, напевно, було б в ряді випадків вкрай небажано 🙂

Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

Також відразу (ще до пояснення процесу реєстрації нового користувача) хочу пробігтися по найбільш частих причин, які викликають проблеми зі входом в цю соціальну мережу. Ну, і показати всі можливі шляхи вирішення цієї, досить часто виникає трабли (Всі ми люди, всі ми люди ...).

Найчастіше, звичайно ж, виною виникаючих проблем зі входом в ВК є наша власна неуважність, але не завжди виходить проаналізувати де саме ми щось робимо не так і на що варто подивитися в першу чергу, коли подібна проблема виникла, а спілкуватися так хочеться ...

Чому у вас може не виходити вхід у Вконтакте:

 1. Зверніть увагу на таку річ, як кнопка «Caps Lock». Дізнатися, включена вона чи ні, можна по палаючого око або на самій кнопці (вона сама ліва в середньому ряду клавіш), або на панелі у верхній (або верхній правій) області клавіатури. Якщо око горить, то значить кнопка була вами або кимось ще натиснута, і тим самим ви активували набір всіх знаків на клавіатурі в верхньому регістрі (замість малих літер будуть друкуватися заголовні).

  кнопка «Caps Lock»

  Чому це так важливо? Справа в тому, що пароль, який ви вводить при спробі входу у ВКонтакте, критичний до регістру, тобто в ньому рядкова латинська буква «a» не допускає заміну такої ж буквою заголовної. Власне, якщо пароль при його введенні на сайті ВК було б видно, то ви і самі б зрозуміли, що тут щось не так, і почали б шукати причину. Але так як пароль при введенні непомітний (кожен з введених вами символів на крапку), то відстежити це не просто.

  Для наочності можете ввести пароль в якомусь текстовому редакторі, а потім скопіювати його в буфер обміну (Ctrl + C) і вставити в поле вводу на сайті Контакту - це повністю виключить вплив непередбачених чинників, наприклад, пов'язаних з випадково натиснувши клавішу «Caps Lock»

 2. Подивіться в якому становищі знаходиться перемикач мови введення на вашому комп'ютері. Зазвичай індикація про це виводиться в правому нижньому кутку екрану (в так званому треї). Якщо там написано «RU» або ще щось відмінне від «en», то потрібно буде перемкнути мову введення на англійську. Можна просто кликнути мишею по цьому значку і вибрати потрібну мову, а можна використовувати гарячі клавіші (найчастіше це або шифт + Альт, або шифт + Контрол).

  перемикач мови введення

  Чому це може заважати вам увійти на вашу сторінку в Контакті? Ну, знову ж таки тому, що при введенні пароля на сайті ВК ви не бачите ті символи, які ви вводите, а якщо у вас встановить мову, то ви вводите замість латинських букв їх російські аналоги, які живуть на одних і тих же кнопках клави . Вконтакте вас не розуміє (а я розумію 🙂) і безжально блокує вхід, як особі, що вводить неправильний пароль.

 3. Проблемою іноді можете служити і скажений автоматичний перемикач клавіатури на зразок Punto Switcher , Який автоматично буде переводити розкладку на непотрібний вам мову. Зазвичай він розуміє, що вводиться пароль і хуліганити не варто, але бувають збої. Про всяк випадок вас проінформую, що для примусового переведення набраного слова в іншу розкладку при включеному Пунто світчер досить буде клікнути по клавіші Пауз \ Брек у верхній частині клави.

  Однак я сам вже давно не ввожу паролі вручну практично нікуди і при цьому не маю проблем зі входом. Одночасно я отримують дуже надійне сховище для сотень і тисяч паролів, для введення яких потрібно буде лише натиснути поєднання трьох клавіш. Тобто на будь-якому сайті (Контакте, Одноклассниках, Вебмані і т.п.) я набираю комбінацію з трьох пальців клавіш і без проблем входжу (авторизуйтесь). Ключовим тут є «на будь-якому».

  Цікаво? Хочете навчитися? Чи готові витратити півгодинки, а потім взагалі не знати проблем з паролями? Тоді ознайомтеся з мануалом по роботі з KeePass (програми для найнадійнішого і безпечного зберігання паролів і більш зручного їх подальшого використання) . Не лінуйтеся, бо все окупиться сторицею. Чеcслово 🙂

 4. Навіть у такого потужного ресурсу як Контакт трапляються локальні і навіть глобальні збої. У першому випадку проблема зі входом може виникнути тільки у частини користувачів, у другому - у всіх. Найчастіше проблема носить локальний характер. Якщо ви впевнені, що пароль вводите вірно (і ви його не забували - він був надійно збережений, записаний або запомнен в браузері), то зверніться в службу техпідтримки соціальної мережі . Правда, проблема в тому, що написати повідомлення в техпідтримку з сайту Вконтатке можна буде тільки після авторизації (входу) на цій сторінці, а у вас як раз з цим проблема виникла. Що робити? Чи не впадати у відчай. Просто напишіть їм повідомлення на пошту за адресою [email protected] з описом виниклої проблеми зі входом. якщо своєї поштової скриньки ви поки не створили , То може скористатися одним із сервісів тимчасової пошти .
 5. Якщо замість сайту Вконтатке ви потрапляєте на незрозумілий ресурс (може бути і схожий на нього зовні) або взагалі бачите просто «білу» ще раз, щось не застосуєте перевірити свій файл hosts на предмет наявності там рядків з vk.com. Якщо вони там є, то сміливо видаляйте. Всі нюанси описані за посиланням.
 6. Проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами. З вас в цьому випадку, наприклад, можуть вимагати гроші за вхід, чого ні в якому разі робити не можна, бо все одно обдурять. Потрібно просто вилікувати комп'ютер і все само налагодиться. Сам ВК, до речі, пропонує вам свій антивірус Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити. Для Андроїда вони рекомендують цей продукт вітчизняного розробника .
 7. Вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори). При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Розблокувати її раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.
 8. Вашу сторінку могли зламати і видалити , Тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій ВК-сторінці перейшовши на цю вкладку https://vk.com/restore (Якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону) або на цій https://vk.com/restore?act=return_page (Якщо прив'язки до телефону не було або ви цим номером уже не володієте).

Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?

Пароль можна буде спробувати знайти. Як? Ну, тут все залежить від ваших попередніх дій. Наприклад, ви могли його зберегти в браузері, коли перший раз авторизуватися (входили) на свою сторінку Вконтакте. Чи ви не пам'ятаєте? Зберігали?

Якщо так, то спробуйте зайти на vk.com і двічі клікнути по рядку введення логіна. Якщо ви це зробить в хром, Опері, Яндекс браузері або Мазілу, то вам буде запропоновано список логінів, і коли ви оберете відповідний, то автоматично може підставитися і пароль. У старій Опері можна було натиснути на клавіші Контрол + Ентер.

Вийшло? Ні. Цілком можливо, що пароль при першому вході ви все ж зберегли, але вилазити він не хоче. Можна залізти всередину браузера і витягнути його звідти. Як це зробити?

 1. У Мазілу для цього потрібно буде клікнути на кнопку з трьома горизонтальними паличками (у правому верхньому куті) і вибрати пункт «Налаштування». А у вікні перейти з лівого меню на вкладку «Захист» та натиснути на кнопку «Збережені паролі»

  У Мазілу

  Після цього натиснути на кнопку «Відображати паролі» і знайти потрібний вам пароль для входу в Контакт (навпроти рядка «https://vk.com» в стовпці «Сайт»). Бачите як все просто, тому не зберігайте паролі в браузері, а використовуйте Кіпас, про який я згадував трохи вище (туди хто попало не залізе, бо все зашифровано).

 2. В хром, Опері і Яндекс браузері паролі (в тому числі і той, що дозволить вам увійти в Контакт) зберігаються теж не дуже далеко. Знову ж потрібно клікнути на кнопку з трьома паличками і вибрати пункт меню «Налаштування». У самому низу сторінки, що відкрилася тиснете на кнопку «Показати додаткові налаштування». Знаходьте там область «Паролі та форми» і клацає по кнопці «Налаштувати» навпроти «Пропонувати зберігати паролі ...».

  В хром, Опері і Яндекс браузері

  У вікні вводите в пошуковий рядок щось на кшталт «vk.c» і тиснете на кнопку показати, яка з'явиться при кліці по тому місцю, де зірочками прихований пароль для входу на вашу сторінку в Вк. Як бачите, все теж дуже і дуже просто.

Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях не вдалося, то можна буде спробувати його відновити (точніше отримати новий):

 1. Пароль можна буде відновити (а точніше отримати можливість придумати новий), правда тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК. Для цього буде достатньо перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.
 2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

  службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

  Правда тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК. Якщо його не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку) за вказаними при реєстрації ПІБ і іншим даними (якщо вказували фейковий , То доведеться їх згадати).

Реєстрація нового користувача в Контакте

Ось ми, нарешті, і до реєстрації дісталися. Власне, ту нічого такого особливого немає, тому і хотілося це трохи відсунути, бо про авторизацію (вхід) і виникають при цьому і нюанси було що сказати, а тут що ... Ну, реєстрація нового користувача ... Ну, в ВК ...

Однак і тут є кілька нюанс. Маленьких таких:

 1. По-перше, з недавніх пір при реєстрації у Вконтакте стали вимагати вказувати номер мобільного телефону. Гаразд би якщо просто вказувати. Ні, до нього йде прив'язка всього аккаунта, і вказати набір цифр від балди не вийде, бо для підтвердження номера вам доведеться вводити на одному з етапів реєстрації код підтвердження, який прийде на телефон у вигляді СМС повідомлення. Тобто ухилитися від засвічення свого мобільника не вийде.

  З одного боку, це істотно підвищує безпеку роботи і хакерам тепер набагато важче зламати і відвести ваш аккаунт в Контакте, бо для цього доведеться мати доступ до вашого мобільнику, або якимось хитрим чином змусити вас повідомити прийшов на нього код підтвердження (проте, це можливо за рахунок соціальної інженерії).

  Реєстрація та вхід на свою сторінку в Контакті - що робити якщо увійти в ВК не виходить

  Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Це чергова стаття для тих, хто тільки починає своє знайомство з інтернетом (недавно я, наприклад, писав про те, як можна знайти людину через інтернет, в тому числі і через Вконтакте ). Дійсно, з ходу не завжди і ні всім зрозуміло як обзавестися своєю сторінкою в соціальній мережі Вконтакте , Чи можна довірити системі номер свого телефону (адже без його вказівки реєстрація нового користувача на даний момент неможлива), як можна входити в Контакт, а як не варто.

  Також багато хто був би не проти дізнатися як кльово оформити «Мою сторінку» (Ну, в сенсі вашу, просто вона так називається), що таке «статус» і чому він такий важливий. А ще: що таке «стіна», чому іноді увійти в ВК не виходить, як відновити пароль, як зв'язатися з техпідтримкою (в тому числі і тоді, коли увійти під своїм логіном і паролем не виходить) і багато інших простих запитань, на які не так-то просто знайти відповіді в мережі. До речі, про смайлики для Вконтакте і то, як їх можна вставити в статус , Ми з вами вже говорили 🙂

  Сьогодні ж я хочу почати з самого початку - реєстрації, варіантів входу в Контакт (в тому числі без введення логіна і пароля, правда це можливо тільки з мобільних пристроїв, але зате можливо), оформлення своєї сторінки, а також хочу поговорити про рішення часто виникають проблем, що заважають вам увійти в Вк і почати насолоджуватися спілкуванням (таке теж, на жаль, нерідко трапляється). Не бійтеся, боляче не буде, хіба що чуйна лоскотно 😛

  Вхід на свою сторінку сайту Вконтакте без зайвого ризику

  Хлопців, відразу обмовлюся, що всупереч логіки хочу почати не з реєстрації нового користувача, а саме зі входу в цю соціальну мережу, бо тут криється маса нюансів, які багатьом буде корисно знати. По-перше, ваші дані від аккаунта в Контакте цілком можуть бути джерелом доходу для будь-яких «редисок», поетом закликаю до пильності. По-друге, не завжди буде здорово, якщо доступ до вашого аккаунту отримають інші (нехай і нестороннього вам) люди, тому варто заздалегідь подумати про те, як цього уникнути. Але про все по порядку.

  Вхід на створену вами сторінку найкраще здійснювати в такий спосіб:

  1. Введіть в адресному рядку браузера vk.com і натисніть Ентер на клавіатурі. Урл адресу цієї соціальної мережі спеціально вкоротили, щоб вам було простіше його запам'ятати і ввести при вході. Якщо браузер зберіг куки , То вас автоматично авторизує і ви зможете перейти на свою стіну (профіль), вибравши з лівого меню пункт «Моя сторінка».
  2. Додайте адресу вашої сторінки в ВК в закладки вашого браузера , А якщо відвідуєте Вконтакте постійно (по кілька разів на день), то простіше буде закріпити вкладку з Контактом (наприклад, в Гугл Хром це можна зробити, клацнувши правою кнопкою миші по заголовку потрібної вкладки і вибравши з меню, що випадає пункт «Закріпити вкладку», після чого вона переїде в самий лівий кут і завжди буде там перебувати, поки ви її спеціально НЕ відкріпите).
  3. Якщо користуєтеся Яндекс Броузером, то можете прямо в адресному рядку ввести «вхід в контакт» (або ще коротше - «вхід в вк») і вас перекине нема на сторінку пошукової системи, а прямо на vk.com. Дуже зручно зроблено, на мій погляд.
  4. Останнім часом розробники зробили можливим вхід на свою сторінку Вконтакте без логіна і пароля, але правда тільки з мобільних пристроїв, в яких вставлена сімка, номер якої ви використовували при реєстрації в цій мережі. Безумовно - це найзручніший варіант входу, бо не треба навіть замислюватися про те, як входити, які дані вводити (їх адже ще й пам'ятати потрібно). Зручніше, хіба що тільки спеціальний додаток для мобільника, та й тут можна посперечатися.

   Для реалізації досить буде отримати посилання для швидкого входу на мобільну версію Вконтакте без введення пароля, відправивши запит з цієї сторінки https://vk.com/login?act=mobile (Можна прямо з комп'ютера).

   Посилання прийде в безкоштовному СМС повідомленні на ваш мобільний пристрій - залишиться тільки по ній перейти, а також додати це посилання в закладки свого мобільного браузера, щоб потім постійно цю СМС-ку не шукати. Напевно, ви вже зрозуміли, що, по-перше, дана посилання унікальна, а по-друге, підходить для входу тільки з цього мобільного пристрою (з компа по ній марно переходити - автоматично увійти в ВК без введення пароля все одно не вийде).

   На тій же сторінці ви можете замовити відправку посилання на установку додатка Вконтакте, якщо захочете його використовувати (через вбудовані можливості мобільного пристрою можна запросто встановити фейковий додаток, яке небезпечно буде використовувати, а тут стовідсоткова гарантія якості і чистоти). Посилання знову ж прийде в безкоштовному СМС повідомленні (пропущеної через сокращатель посилань vk.cc ). Природно, що одного разу авторизувавшись (увійшовши) в додатку, вас більше введенням пароля або логіна мучити не будуть.

  Як не рекомендується входити на свою сторінку в Контакті:

  1. За посиланням з прийшов вам повідомлення по емейл , Скайпу або будь-яким іншим способом. З певною часткою ймовірності це лист міг надіслати «рибалка» (Фішер), щоб ви перейшли по такому посиланню на фейковий сайт (один в один схожий на Вконтакте) і ввели на ньому свої логін і пароль для ВК. Хоча зараз аккаунт зав'язаний на номер телефону, але хитрим способом у вас можуть і код підтвердження, що прийшов на телефон попросити ввести, одночасно провівши зміну номера прикріпленого до вашого аккаунту.
  2. У багатьох на роботі адміни блокують доступ до соціальних мереж і ВК зокрема, а без спілкування і новин ви не в змозі прожити і дня. У цьому випадку багато хто використовує анонімайзери (типу Хамелеон, Spools) для входу в соціальну мережу Вконтакте. Але вам доведеться вводити свої логін і пароль, щоб увійти в Контакт фактично на чужому сайті, і сподіватися на те, то їх не перехоплять і не використовують в своїх цілях власники цих анонімайзерів. У ряді випадків буде простіше входити в Контакт через свій телефон, бо його трафік адмін на вашій роботі блокувати не зможе.
  3. Також слід пам'ятати, що при вході в ВК з чужого (або загального для кількох користувачів) комп'ютера потрібно обов'язково поставити галочку в полі «Чужий комп'ютер» під полями введення логіна і пароля (дана галочка з'явиться тільки після початку введення логіна або пароля - мабуть, вишукування дизайну).

   «Чужий комп'ютер»

   В цьому випадку вводяться вами дані не будуть зберігатися в куках браузера і після закінчення сеансу, коли ви вийдете з Контакту (натиснувши на кнопку «Вийти» в правому верхньому куті), не потрібно буде лізти в настройки браузера і очищати куки з зберігаються там вашими паролем і логіном. Якщо цього не зробити, то будь-яка людина, що сів за цей комп'ютер (ваш колега, чоловік, сестра \ брат, дитина і т.д.) зможуть увійти на вашу сторінку Вконтакте під вашим логіном, що, напевно, було б в ряді випадків вкрай небажано 🙂

  Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

  Також відразу (ще до пояснення процесу реєстрації нового користувача) хочу пробігтися по найбільш частих причин, які викликають проблеми зі входом в цю соціальну мережу. Ну, і показати всі можливі шляхи вирішення цієї, досить часто виникає трабли (Всі ми люди, всі ми люди ...).

  Найчастіше, звичайно ж, виною виникаючих проблем зі входом в ВК є наша власна неуважність, але не завжди виходить проаналізувати де саме ми щось робимо не так і на що варто подивитися в першу чергу, коли подібна проблема виникла, а спілкуватися так хочеться ...

  Чому у вас може не виходити вхід у Вконтакте:

  1. Зверніть увагу на таку річ, як кнопка «Caps Lock». Дізнатися, включена вона чи ні, можна по палаючого око або на самій кнопці (вона сама ліва в середньому ряду клавіш), або на панелі у верхній (або верхній правій) області клавіатури. Якщо око горить, то значить кнопка була вами або кимось ще натиснута, і тим самим ви активували набір всіх знаків на клавіатурі в верхньому регістрі (замість малих літер будуть друкуватися заголовні).

   кнопка «Caps Lock»

   Чому це так важливо? Справа в тому, що пароль, який ви вводить при спробі входу у ВКонтакте, критичний до регістру, тобто в ньому рядкова латинська буква «a» не допускає заміну такої ж буквою заголовної. Власне, якщо пароль при його введенні на сайті ВК було б видно, то ви і самі б зрозуміли, що тут щось не так, і почали б шукати причину. Але так як пароль при введенні непомітний (кожен з введених вами символів на крапку), то відстежити це не просто.

   Для наочності можете ввести пароль в якомусь текстовому редакторі, а потім скопіювати його в буфер обміну (Ctrl + C) і вставити в поле вводу на сайті Контакту - це повністю виключить вплив непередбачених чинників, наприклад, пов'язаних з випадково натиснувши клавішу «Caps Lock»

  2. Подивіться в якому становищі знаходиться перемикач мови введення на вашому комп'ютері. Зазвичай індикація про це виводиться в правому нижньому кутку екрану (в так званому треї). Якщо там написано «RU» або ще щось відмінне від «en», то потрібно буде перемкнути мову введення на англійську. Можна просто кликнути мишею по цьому значку і вибрати потрібну мову, а можна використовувати гарячі клавіші (найчастіше це або шифт + Альт, або шифт + Контрол).

   перемикач мови введення

   Чому це може заважати вам увійти на вашу сторінку в Контакті? Ну, знову ж таки тому, що при введенні пароля на сайті ВК ви не бачите ті символи, які ви вводите, а якщо у вас встановить мову, то ви вводите замість латинських букв їх російські аналоги, які живуть на одних і тих же кнопках клави . Вконтакте вас не розуміє (а я розумію 🙂) і безжально блокує вхід, як особі, що вводить неправильний пароль.

  3. Проблемою іноді можете служити і скажений автоматичний перемикач клавіатури на зразок Punto Switcher , Який автоматично буде переводити розкладку на непотрібний вам мову. Зазвичай він розуміє, що вводиться пароль і хуліганити не варто, але бувають збої. Про всяк випадок вас проінформую, що для примусового переведення набраного слова в іншу розкладку при включеному Пунто світчер досить буде клікнути по клавіші Пауз \ Брек у верхній частині клави.

   Однак я сам вже давно не ввожу паролі вручну практично нікуди і при цьому не маю проблем зі входом. Одночасно я отримують дуже надійне сховище для сотень і тисяч паролів, для введення яких потрібно буде лише натиснути поєднання трьох клавіш. Тобто на будь-якому сайті (Контакте, Одноклассниках, Вебмані і т.п.) я набираю комбінацію з трьох пальців клавіш і без проблем входжу (авторизуйтесь). Ключовим тут є «на будь-якому».

   Цікаво? Хочете навчитися? Чи готові витратити півгодинки, а потім взагалі не знати проблем з паролями? Тоді ознайомтеся з мануалом по роботі з KeePass (програми для найнадійнішого і безпечного зберігання паролів і більш зручного їх подальшого використання) . Не лінуйтеся, бо все окупиться сторицею. Чеcслово 🙂

  4. Навіть у такого потужного ресурсу як Контакт трапляються локальні і навіть глобальні збої. У першому випадку проблема зі входом може виникнути тільки у частини користувачів, у другому - у всіх. Найчастіше проблема носить локальний характер. Якщо ви впевнені, що пароль вводите вірно (і ви його не забували - він був надійно збережений, записаний або запомнен в браузері), то зверніться в службу техпідтримки соціальної мережі . Правда, проблема в тому, що написати повідомлення в техпідтримку з сайту Вконтатке можна буде тільки після авторизації (входу) на цій сторінці, а у вас як раз з цим проблема виникла. Що робити? Чи не впадати у відчай. Просто напишіть їм повідомлення на пошту за адресою [email protected] з описом виниклої проблеми зі входом. якщо своєї поштової скриньки ви поки не створили , То може скористатися одним із сервісів тимчасової пошти .
  5. Якщо замість сайту Вконтатке ви потрапляєте на незрозумілий ресурс (може бути і схожий на нього зовні) або взагалі бачите просто «білу» ще раз, щось не застосуєте перевірити свій файл hosts на предмет наявності там рядків з vk.com. Якщо вони там є, то сміливо видаляйте. Всі нюанси описані за посиланням.
  6. Проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами. З вас в цьому випадку, наприклад, можуть вимагати гроші за вхід, чого ні в якому разі робити не можна, бо все одно обдурять. Потрібно просто вилікувати комп'ютер і все само налагодиться. Сам ВК, до речі, пропонує вам свій антивірус Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити. Для Андроїда вони рекомендують цей продукт вітчизняного розробника .
  7. Вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори). При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Розблокувати її раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.
  8. Вашу сторінку могли зламати і видалити , Тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій ВК-сторінці перейшовши на цю вкладку https://vk.com/restore (Якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону) або на цій https://vk.com/restore?act=return_page (Якщо прив'язки до телефону не було або ви цим номером уже не володієте).

  Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?

  Пароль можна буде спробувати знайти. Як? Ну, тут все залежить від ваших попередніх дій. Наприклад, ви могли його зберегти в браузері, коли перший раз авторизуватися (входили) на свою сторінку Вконтакте. Чи ви не пам'ятаєте? Зберігали?

  Якщо так, то спробуйте зайти на vk.com і двічі клікнути по рядку введення логіна. Якщо ви це зробить в хром, Опері, Яндекс браузері або Мазілу, то вам буде запропоновано список логінів, і коли ви оберете відповідний, то автоматично може підставитися і пароль. У старій Опері можна було натиснути на клавіші Контрол + Ентер.

  Вийшло? Ні. Цілком можливо, що пароль при першому вході ви все ж зберегли, але вилазити він не хоче. Можна залізти всередину браузера і витягнути його звідти. Як це зробити?

  1. У Мазілу для цього потрібно буде клікнути на кнопку з трьома горизонтальними паличками (у правому верхньому куті) і вибрати пункт «Налаштування». А у вікні перейти з лівого меню на вкладку «Захист» та натиснути на кнопку «Збережені паролі»

   У Мазілу

   Після цього натиснути на кнопку «Відображати паролі» і знайти потрібний вам пароль для входу в Контакт (навпроти рядка «https://vk.com» в стовпці «Сайт»). Бачите як все просто, тому не зберігайте паролі в браузері, а використовуйте Кіпас, про який я згадував трохи вище (туди хто попало не залізе, бо все зашифровано).

  2. В хром, Опері і Яндекс браузері паролі (в тому числі і той, що дозволить вам увійти в Контакт) зберігаються теж не дуже далеко. Знову ж потрібно клікнути на кнопку з трьома паличками і вибрати пункт меню «Налаштування». У самому низу сторінки, що відкрилася тиснете на кнопку «Показати додаткові налаштування». Знаходьте там область «Паролі та форми» і клацає по кнопці «Налаштувати» навпроти «Пропонувати зберігати паролі ...».

   В хром, Опері і Яндекс браузері

   У вікні вводите в пошуковий рядок щось на кшталт «vk.c» і тиснете на кнопку показати, яка з'явиться при кліці по тому місцю, де зірочками прихований пароль для входу на вашу сторінку в Вк. Як бачите, все теж дуже і дуже просто.

  Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях не вдалося, то можна буде спробувати його відновити (точніше отримати новий):

  1. Пароль можна буде відновити (а точніше отримати можливість придумати новий), правда тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК. Для цього буде достатньо перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.
  2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

   службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

   Правда тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК. Якщо його не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку) за вказаними при реєстрації ПІБ і іншим даними (якщо вказували фейковий , То доведеться їх згадати).

  Реєстрація нового користувача в Контакте

  Ось ми, нарешті, і до реєстрації дісталися. Власне, ту нічого такого особливого немає, тому і хотілося це трохи відсунути, бо про авторизацію (вхід) і виникають при цьому і нюанси було що сказати, а тут що ... Ну, реєстрація нового користувача ... Ну, в ВК ...

  Однак і тут є кілька нюанс. Маленьких таких:

  1. По-перше, з недавніх пір при реєстрації у Вконтакте стали вимагати вказувати номер мобільного телефону. Гаразд би якщо просто вказувати. Ні, до нього йде прив'язка всього аккаунта, і вказати набір цифр від балди не вийде, бо для підтвердження номера вам доведеться вводити на одному з етапів реєстрації код підтвердження, який прийде на телефон у вигляді СМС повідомлення. Тобто ухилитися від засвічення свого мобільника не вийде.

   З одного боку, це істотно підвищує безпеку роботи і хакерам тепер набагато важче зламати і відвести ваш аккаунт в Контакте, бо для цього доведеться мати доступ до вашого мобільнику, або якимось хитрим чином змусити вас повідомити прийшов на нього код підтвердження (проте, це можливо за рахунок соціальної інженерії).

   Реєстрація та вхід на свою сторінку в Контакті - що робити якщо увійти в ВК не виходить

   Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Це чергова стаття для тих, хто тільки починає своє знайомство з інтернетом (недавно я, наприклад, писав про те, як можна знайти людину через інтернет, в тому числі і через Вконтакте ). Дійсно, з ходу не завжди і ні всім зрозуміло як обзавестися своєю сторінкою в соціальній мережі Вконтакте , Чи можна довірити системі номер свого телефону (адже без його вказівки реєстрація нового користувача на даний момент неможлива), як можна входити в Контакт, а як не варто.

   Також багато хто був би не проти дізнатися як кльово оформити «Мою сторінку» (Ну, в сенсі вашу, просто вона так називається), що таке «статус» і чому він такий важливий. А ще: що таке «стіна», чому іноді увійти в ВК не виходить, як відновити пароль, як зв'язатися з техпідтримкою (в тому числі і тоді, коли увійти під своїм логіном і паролем не виходить) і багато інших простих запитань, на які не так-то просто знайти відповіді в мережі. До речі, про смайлики для Вконтакте і то, як їх можна вставити в статус , Ми з вами вже говорили 🙂

   Сьогодні ж я хочу почати з самого початку - реєстрації, варіантів входу в Контакт (в тому числі без введення логіна і пароля, правда це можливо тільки з мобільних пристроїв, але зате можливо), оформлення своєї сторінки, а також хочу поговорити про рішення часто виникають проблем, що заважають вам увійти в Вк і почати насолоджуватися спілкуванням (таке теж, на жаль, нерідко трапляється). Не бійтеся, боляче не буде, хіба що чуйна лоскотно 😛

   Вхід на свою сторінку сайту Вконтакте без зайвого ризику

   Хлопців, відразу обмовлюся, що всупереч логіки хочу почати не з реєстрації нового користувача, а саме зі входу в цю соціальну мережу, бо тут криється маса нюансів, які багатьом буде корисно знати. По-перше, ваші дані від аккаунта в Контакте цілком можуть бути джерелом доходу для будь-яких «редисок», поетом закликаю до пильності. По-друге, не завжди буде здорово, якщо доступ до вашого аккаунту отримають інші (нехай і нестороннього вам) люди, тому варто заздалегідь подумати про те, як цього уникнути. Але про все по порядку.

   Вхід на створену вами сторінку найкраще здійснювати в такий спосіб:

   1. Введіть в адресному рядку браузера vk.com і натисніть Ентер на клавіатурі. Урл адресу цієї соціальної мережі спеціально вкоротили, щоб вам було простіше його запам'ятати і ввести при вході. Якщо браузер зберіг куки , То вас автоматично авторизує і ви зможете перейти на свою стіну (профіль), вибравши з лівого меню пункт «Моя сторінка».
   2. Додайте адресу вашої сторінки в ВК в закладки вашого браузера , А якщо відвідуєте Вконтакте постійно (по кілька разів на день), то простіше буде закріпити вкладку з Контактом (наприклад, в Гугл Хром це можна зробити, клацнувши правою кнопкою миші по заголовку потрібної вкладки і вибравши з меню, що випадає пункт «Закріпити вкладку», після чого вона переїде в самий лівий кут і завжди буде там перебувати, поки ви її спеціально НЕ відкріпите).
   3. Якщо користуєтеся Яндекс Броузером, то можете прямо в адресному рядку ввести «вхід в контакт» (або ще коротше - «вхід в вк») і вас перекине нема на сторінку пошукової системи, а прямо на vk.com. Дуже зручно зроблено, на мій погляд.
   4. Останнім часом розробники зробили можливим вхід на свою сторінку Вконтакте без логіна і пароля, але правда тільки з мобільних пристроїв, в яких вставлена сімка, номер якої ви використовували при реєстрації в цій мережі. Безумовно - це найзручніший варіант входу, бо не треба навіть замислюватися про те, як входити, які дані вводити (їх адже ще й пам'ятати потрібно). Зручніше, хіба що тільки спеціальний додаток для мобільника, та й тут можна посперечатися.

    Для реалізації досить буде отримати посилання для швидкого входу на мобільну версію Вконтакте без введення пароля, відправивши запит з цієї сторінки https://vk.com/login?act=mobile (Можна прямо з комп'ютера).

    Посилання прийде в безкоштовному СМС повідомленні на ваш мобільний пристрій - залишиться тільки по ній перейти, а також додати це посилання в закладки свого мобільного браузера, щоб потім постійно цю СМС-ку не шукати. Напевно, ви вже зрозуміли, що, по-перше, дана посилання унікальна, а по-друге, підходить для входу тільки з цього мобільного пристрою (з компа по ній марно переходити - автоматично увійти в ВК без введення пароля все одно не вийде).

    На тій же сторінці ви можете замовити відправку посилання на установку додатка Вконтакте, якщо захочете його використовувати (через вбудовані можливості мобільного пристрою можна запросто встановити фейковий додаток, яке небезпечно буде використовувати, а тут стовідсоткова гарантія якості і чистоти). Посилання знову ж прийде в безкоштовному СМС повідомленні (пропущеної через сокращатель посилань vk.cc ). Природно, що одного разу авторизувавшись (увійшовши) в додатку, вас більше введенням пароля або логіна мучити не будуть.

   Як не рекомендується входити на свою сторінку в Контакті:

   1. За посиланням з прийшов вам повідомлення по емейл , Скайпу або будь-яким іншим способом. З певною часткою ймовірності це лист міг надіслати «рибалка» (Фішер), щоб ви перейшли по такому посиланню на фейковий сайт (один в один схожий на Вконтакте) і ввели на ньому свої логін і пароль для ВК. Хоча зараз аккаунт зав'язаний на номер телефону, але хитрим способом у вас можуть і код підтвердження, що прийшов на телефон попросити ввести, одночасно провівши зміну номера прикріпленого до вашого аккаунту.
   2. У багатьох на роботі адміни блокують доступ до соціальних мереж і ВК зокрема, а без спілкування і новин ви не в змозі прожити і дня. У цьому випадку багато хто використовує анонімайзери (типу Хамелеон, Spools) для входу в соціальну мережу Вконтакте. Але вам доведеться вводити свої логін і пароль, щоб увійти в Контакт фактично на чужому сайті, і сподіватися на те, то їх не перехоплять і не використовують в своїх цілях власники цих анонімайзерів. У ряді випадків буде простіше входити в Контакт через свій телефон, бо його трафік адмін на вашій роботі блокувати не зможе.
   3. Також слід пам'ятати, що при вході в ВК з чужого (або загального для кількох користувачів) комп'ютера потрібно обов'язково поставити галочку в полі «Чужий комп'ютер» під полями введення логіна і пароля (дана галочка з'явиться тільки після початку введення логіна або пароля - мабуть, вишукування дизайну).

    «Чужий комп'ютер»

    В цьому випадку вводяться вами дані не будуть зберігатися в куках браузера і після закінчення сеансу, коли ви вийдете з Контакту (натиснувши на кнопку «Вийти» в правому верхньому куті), не потрібно буде лізти в настройки браузера і очищати куки з зберігаються там вашими паролем і логіном. Якщо цього не зробити, то будь-яка людина, що сів за цей комп'ютер (ваш колега, чоловік, сестра \ брат, дитина і т.д.) зможуть увійти на вашу сторінку Вконтакте під вашим логіном, що, напевно, було б в ряді випадків вкрай небажано 🙂

   Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

   Також відразу (ще до пояснення процесу реєстрації нового користувача) хочу пробігтися по найбільш частих причин, які викликають проблеми зі входом в цю соціальну мережу. Ну, і показати всі можливі шляхи вирішення цієї, досить часто виникає трабли (Всі ми люди, всі ми люди ...).

   Найчастіше, звичайно ж, виною виникаючих проблем зі входом в ВК є наша власна неуважність, але не завжди виходить проаналізувати де саме ми щось робимо не так і на що варто подивитися в першу чергу, коли подібна проблема виникла, а спілкуватися так хочеться ...

   Чому у вас може не виходити вхід у Вконтакте:

   1. Зверніть увагу на таку річ, як кнопка «Caps Lock». Дізнатися, включена вона чи ні, можна по палаючого око або на самій кнопці (вона сама ліва в середньому ряду клавіш), або на панелі у верхній (або верхній правій) області клавіатури. Якщо око горить, то значить кнопка була вами або кимось ще натиснута, і тим самим ви активували набір всіх знаків на клавіатурі в верхньому регістрі (замість малих літер будуть друкуватися заголовні).

    кнопка «Caps Lock»

    Чому це так важливо? Справа в тому, що пароль, який ви вводить при спробі входу у ВКонтакте, критичний до регістру, тобто в ньому рядкова латинська буква «a» не допускає заміну такої ж буквою заголовної. Власне, якщо пароль при його введенні на сайті ВК було б видно, то ви і самі б зрозуміли, що тут щось не так, і почали б шукати причину. Але так як пароль при введенні непомітний (кожен з введених вами символів на крапку), то відстежити це не просто.

    Для наочності можете ввести пароль в якомусь текстовому редакторі, а потім скопіювати його в буфер обміну (Ctrl + C) і вставити в поле вводу на сайті Контакту - це повністю виключить вплив непередбачених чинників, наприклад, пов'язаних з випадково натиснувши клавішу «Caps Lock»

   2. Подивіться в якому становищі знаходиться перемикач мови введення на вашому комп'ютері. Зазвичай індикація про це виводиться в правому нижньому кутку екрану (в так званому треї). Якщо там написано «RU» або ще щось відмінне від «en», то потрібно буде перемкнути мову введення на англійську. Можна просто кликнути мишею по цьому значку і вибрати потрібну мову, а можна використовувати гарячі клавіші (найчастіше це або шифт + Альт, або шифт + Контрол).

    перемикач мови введення

    Чому це може заважати вам увійти на вашу сторінку в Контакті? Ну, знову ж таки тому, що при введенні пароля на сайті ВК ви не бачите ті символи, які ви вводите, а якщо у вас встановить мову, то ви вводите замість латинських букв їх російські аналоги, які живуть на одних і тих же кнопках клави . Вконтакте вас не розуміє (а я розумію 🙂) і безжально блокує вхід, як особі, що вводить неправильний пароль.

   3. Проблемою іноді можете служити і скажений автоматичний перемикач клавіатури на зразок Punto Switcher , Який автоматично буде переводити розкладку на непотрібний вам мову. Зазвичай він розуміє, що вводиться пароль і хуліганити не варто, але бувають збої. Про всяк випадок вас проінформую, що для примусового переведення набраного слова в іншу розкладку при включеному Пунто світчер досить буде клікнути по клавіші Пауз \ Брек у верхній частині клави.

    Однак я сам вже давно не ввожу паролі вручну практично нікуди і при цьому не маю проблем зі входом. Одночасно я отримують дуже надійне сховище для сотень і тисяч паролів, для введення яких потрібно буде лише натиснути поєднання трьох клавіш. Тобто на будь-якому сайті (Контакте, Одноклассниках, Вебмані і т.п.) я набираю комбінацію з трьох пальців клавіш і без проблем входжу (авторизуйтесь). Ключовим тут є «на будь-якому».

    Цікаво? Хочете навчитися? Чи готові витратити півгодинки, а потім взагалі не знати проблем з паролями? Тоді ознайомтеся з мануалом по роботі з KeePass (програми для найнадійнішого і безпечного зберігання паролів і більш зручного їх подальшого використання) . Не лінуйтеся, бо все окупиться сторицею. Чеcслово 🙂

   4. Навіть у такого потужного ресурсу як Контакт трапляються локальні і навіть глобальні збої. У першому випадку проблема зі входом може виникнути тільки у частини користувачів, у другому - у всіх. Найчастіше проблема носить локальний характер. Якщо ви впевнені, що пароль вводите вірно (і ви його не забували - він був надійно збережений, записаний або запомнен в браузері), то зверніться в службу техпідтримки соціальної мережі . Правда, проблема в тому, що написати повідомлення в техпідтримку з сайту Вконтатке можна буде тільки після авторизації (входу) на цій сторінці, а у вас як раз з цим проблема виникла. Що робити? Чи не впадати у відчай. Просто напишіть їм повідомлення на пошту за адресою [email protected] з описом виниклої проблеми зі входом. якщо своєї поштової скриньки ви поки не створили , То може скористатися одним із сервісів тимчасової пошти .
   5. Якщо замість сайту Вконтатке ви потрапляєте на незрозумілий ресурс (може бути і схожий на нього зовні) або взагалі бачите просто «білу» ще раз, щось не застосуєте перевірити свій файл hosts на предмет наявності там рядків з vk.com. Якщо вони там є, то сміливо видаляйте. Всі нюанси описані за посиланням.
   6. Проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами. З вас в цьому випадку, наприклад, можуть вимагати гроші за вхід, чого ні в якому разі робити не можна, бо все одно обдурять. Потрібно просто вилікувати комп'ютер і все само налагодиться. Сам ВК, до речі, пропонує вам свій антивірус Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити. Для Андроїда вони рекомендують цей продукт вітчизняного розробника .
   7. Вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори). При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Розблокувати її раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.
   8. Вашу сторінку могли зламати і видалити , Тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій ВК-сторінці перейшовши на цю вкладку https://vk.com/restore (Якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону) або на цій https://vk.com/restore?act=return_page (Якщо прив'язки до телефону не було або ви цим номером уже не володієте).

   Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?

   Пароль можна буде спробувати знайти. Як? Ну, тут все залежить від ваших попередніх дій. Наприклад, ви могли його зберегти в браузері, коли перший раз авторизуватися (входили) на свою сторінку Вконтакте. Чи ви не пам'ятаєте? Зберігали?

   Якщо так, то спробуйте зайти на vk.com і двічі клікнути по рядку введення логіна. Якщо ви це зробить в хром, Опері, Яндекс браузері або Мазілу, то вам буде запропоновано список логінів, і коли ви оберете відповідний, то автоматично може підставитися і пароль. У старій Опері можна було натиснути на клавіші Контрол + Ентер.

   Вийшло? Ні. Цілком можливо, що пароль при першому вході ви все ж зберегли, але вилазити він не хоче. Можна залізти всередину браузера і витягнути його звідти. Як це зробити?

   1. У Мазілу для цього потрібно буде клікнути на кнопку з трьома горизонтальними паличками (у правому верхньому куті) і вибрати пункт «Налаштування». А у вікні перейти з лівого меню на вкладку «Захист» та натиснути на кнопку «Збережені паролі»

    У Мазілу

    Після цього натиснути на кнопку «Відображати паролі» і знайти потрібний вам пароль для входу в Контакт (навпроти рядка «https://vk.com» в стовпці «Сайт»). Бачите як все просто, тому не зберігайте паролі в браузері, а використовуйте Кіпас, про який я згадував трохи вище (туди хто попало не залізе, бо все зашифровано).

   2. В хром, Опері і Яндекс браузері паролі (в тому числі і той, що дозволить вам увійти в Контакт) зберігаються теж не дуже далеко. Знову ж потрібно клікнути на кнопку з трьома паличками і вибрати пункт меню «Налаштування». У самому низу сторінки, що відкрилася тиснете на кнопку «Показати додаткові налаштування». Знаходьте там область «Паролі та форми» і клацає по кнопці «Налаштувати» навпроти «Пропонувати зберігати паролі ...».

    В хром, Опері і Яндекс браузері

    У вікні вводите в пошуковий рядок щось на кшталт «vk.c» і тиснете на кнопку показати, яка з'явиться при кліці по тому місцю, де зірочками прихований пароль для входу на вашу сторінку в Вк. Як бачите, все теж дуже і дуже просто.

   Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях не вдалося, то можна буде спробувати його відновити (точніше отримати новий):

   1. Пароль можна буде відновити (а точніше отримати можливість придумати новий), правда тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК. Для цього буде достатньо перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.
   2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

    службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

    Правда тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК. Якщо його не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку) за вказаними при реєстрації ПІБ і іншим даними (якщо вказували фейковий , То доведеться їх згадати).

   Реєстрація нового користувача в Контакте

   Ось ми, нарешті, і до реєстрації дісталися. Власне, ту нічого такого особливого немає, тому і хотілося це трохи відсунути, бо про авторизацію (вхід) і виникають при цьому і нюанси було що сказати, а тут що ... Ну, реєстрація нового користувача ... Ну, в ВК ...

   Однак і тут є кілька нюанс. Маленьких таких:

   1. По-перше, з недавніх пір при реєстрації у Вконтакте стали вимагати вказувати номер мобільного телефону. Гаразд би якщо просто вказувати. Ні, до нього йде прив'язка всього аккаунта, і вказати набір цифр від балди не вийде, бо для підтвердження номера вам доведеться вводити на одному з етапів реєстрації код підтвердження, який прийде на телефон у вигляді СМС повідомлення. Тобто ухилитися від засвічення свого мобільника не вийде.

    З одного боку, це істотно підвищує безпеку роботи і хакерам тепер набагато важче зламати і відвести ваш аккаунт в Контакте, бо для цього доведеться мати доступ до вашого мобільнику, або якимось хитрим чином змусити вас повідомити прийшов на нього код підтвердження (проте, це можливо за рахунок соціальної інженерії).

    Реєстрація та вхід на свою сторінку в Контакті - що робити якщо увійти в ВК не виходить

    Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Це чергова стаття для тих, хто тільки починає своє знайомство з інтернетом (недавно я, наприклад, писав про те, як можна знайти людину через інтернет, в тому числі і через Вконтакте ). Дійсно, з ходу не завжди і ні всім зрозуміло як обзавестися своєю сторінкою в соціальній мережі Вконтакте , Чи можна довірити системі номер свого телефону (адже без його вказівки реєстрація нового користувача на даний момент неможлива), як можна входити в Контакт, а як не варто.

    Також багато хто був би не проти дізнатися як кльово оформити «Мою сторінку» (Ну, в сенсі вашу, просто вона так називається), що таке «статус» і чому він такий важливий. А ще: що таке «стіна», чому іноді увійти в ВК не виходить, як відновити пароль, як зв'язатися з техпідтримкою (в тому числі і тоді, коли увійти під своїм логіном і паролем не виходить) і багато інших простих запитань, на які не так-то просто знайти відповіді в мережі. До речі, про смайлики для Вконтакте і то, як їх можна вставити в статус , Ми з вами вже говорили 🙂

    Сьогодні ж я хочу почати з самого початку - реєстрації, варіантів входу в Контакт (в тому числі без введення логіна і пароля, правда це можливо тільки з мобільних пристроїв, але зате можливо), оформлення своєї сторінки, а також хочу поговорити про рішення часто виникають проблем, що заважають вам увійти в Вк і почати насолоджуватися спілкуванням (таке теж, на жаль, нерідко трапляється). Не бійтеся, боляче не буде, хіба що чуйна лоскотно 😛

    Вхід на свою сторінку сайту Вконтакте без зайвого ризику

    Хлопців, відразу обмовлюся, що всупереч логіки хочу почати не з реєстрації нового користувача, а саме зі входу в цю соціальну мережу, бо тут криється маса нюансів, які багатьом буде корисно знати. По-перше, ваші дані від аккаунта в Контакте цілком можуть бути джерелом доходу для будь-яких «редисок», поетом закликаю до пильності. По-друге, не завжди буде здорово, якщо доступ до вашого аккаунту отримають інші (нехай і нестороннього вам) люди, тому варто заздалегідь подумати про те, як цього уникнути. Але про все по порядку.

    Вхід на створену вами сторінку найкраще здійснювати в такий спосіб:

    1. Введіть в адресному рядку браузера vk.com і натисніть Ентер на клавіатурі. Урл адресу цієї соціальної мережі спеціально вкоротили, щоб вам було простіше його запам'ятати і ввести при вході. Якщо браузер зберіг куки , То вас автоматично авторизує і ви зможете перейти на свою стіну (профіль), вибравши з лівого меню пункт «Моя сторінка».
    2. Додайте адресу вашої сторінки в ВК в закладки вашого браузера , А якщо відвідуєте Вконтакте постійно (по кілька разів на день), то простіше буде закріпити вкладку з Контактом (наприклад, в Гугл Хром це можна зробити, клацнувши правою кнопкою миші по заголовку потрібної вкладки і вибравши з меню, що випадає пункт «Закріпити вкладку», після чого вона переїде в самий лівий кут і завжди буде там перебувати, поки ви її спеціально НЕ відкріпите).
    3. Якщо користуєтеся Яндекс Броузером, то можете прямо в адресному рядку ввести «вхід в контакт» (або ще коротше - «вхід в вк») і вас перекине нема на сторінку пошукової системи, а прямо на vk.com. Дуже зручно зроблено, на мій погляд.
    4. Останнім часом розробники зробили можливим вхід на свою сторінку Вконтакте без логіна і пароля, але правда тільки з мобільних пристроїв, в яких вставлена сімка, номер якої ви використовували при реєстрації в цій мережі. Безумовно - це найзручніший варіант входу, бо не треба навіть замислюватися про те, як входити, які дані вводити (їх адже ще й пам'ятати потрібно). Зручніше, хіба що тільки спеціальний додаток для мобільника, та й тут можна посперечатися.

     Для реалізації досить буде отримати посилання для швидкого входу на мобільну версію Вконтакте без введення пароля, відправивши запит з цієї сторінки https://vk.com/login?act=mobile (Можна прямо з комп'ютера).

     Посилання прийде в безкоштовному СМС повідомленні на ваш мобільний пристрій - залишиться тільки по ній перейти, а також додати це посилання в закладки свого мобільного браузера, щоб потім постійно цю СМС-ку не шукати. Напевно, ви вже зрозуміли, що, по-перше, дана посилання унікальна, а по-друге, підходить для входу тільки з цього мобільного пристрою (з компа по ній марно переходити - автоматично увійти в ВК без введення пароля все одно не вийде).

     На тій же сторінці ви можете замовити відправку посилання на установку додатка Вконтакте, якщо захочете його використовувати (через вбудовані можливості мобільного пристрою можна запросто встановити фейковий додаток, яке небезпечно буде використовувати, а тут стовідсоткова гарантія якості і чистоти). Посилання знову ж прийде в безкоштовному СМС повідомленні (пропущеної через сокращатель посилань vk.cc ). Природно, що одного разу авторизувавшись (увійшовши) в додатку, вас більше введенням пароля або логіна мучити не будуть.

    Як не рекомендується входити на свою сторінку в Контакті:

    1. За посиланням з прийшов вам повідомлення по емейл , Скайпу або будь-яким іншим способом. З певною часткою ймовірності це лист міг надіслати «рибалка» (Фішер), щоб ви перейшли по такому посиланню на фейковий сайт (один в один схожий на Вконтакте) і ввели на ньому свої логін і пароль для ВК. Хоча зараз аккаунт зав'язаний на номер телефону, але хитрим способом у вас можуть і код підтвердження, що прийшов на телефон попросити ввести, одночасно провівши зміну номера прикріпленого до вашого аккаунту.
    2. У багатьох на роботі адміни блокують доступ до соціальних мереж і ВК зокрема, а без спілкування і новин ви не в змозі прожити і дня. У цьому випадку багато хто використовує анонімайзери (типу Хамелеон, Spools) для входу в соціальну мережу Вконтакте. Але вам доведеться вводити свої логін і пароль, щоб увійти в Контакт фактично на чужому сайті, і сподіватися на те, то їх не перехоплять і не використовують в своїх цілях власники цих анонімайзерів. У ряді випадків буде простіше входити в Контакт через свій телефон, бо його трафік адмін на вашій роботі блокувати не зможе.
    3. Також слід пам'ятати, що при вході в ВК з чужого (або загального для кількох користувачів) комп'ютера потрібно обов'язково поставити галочку в полі «Чужий комп'ютер» під полями введення логіна і пароля (дана галочка з'явиться тільки після початку введення логіна або пароля - мабуть, вишукування дизайну).

     «Чужий комп'ютер»

     В цьому випадку вводяться вами дані не будуть зберігатися в куках браузера і після закінчення сеансу, коли ви вийдете з Контакту (натиснувши на кнопку «Вийти» в правому верхньому куті), не потрібно буде лізти в настройки браузера і очищати куки з зберігаються там вашими паролем і логіном. Якщо цього не зробити, то будь-яка людина, що сів за цей комп'ютер (ваш колега, чоловік, сестра \ брат, дитина і т.д.) зможуть увійти на вашу сторінку Вконтакте під вашим логіном, що, напевно, було б в ряді випадків вкрай небажано 🙂

    Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

    Також відразу (ще до пояснення процесу реєстрації нового користувача) хочу пробігтися по найбільш частих причин, які викликають проблеми зі входом в цю соціальну мережу. Ну, і показати всі можливі шляхи вирішення цієї, досить часто виникає трабли (Всі ми люди, всі ми люди ...).

    Найчастіше, звичайно ж, виною виникаючих проблем зі входом в ВК є наша власна неуважність, але не завжди виходить проаналізувати де саме ми щось робимо не так і на що варто подивитися в першу чергу, коли подібна проблема виникла, а спілкуватися так хочеться ...

    Чому у вас може не виходити вхід у Вконтакте:

    1. Зверніть увагу на таку річ, як кнопка «Caps Lock». Дізнатися, включена вона чи ні, можна по палаючого око або на самій кнопці (вона сама ліва в середньому ряду клавіш), або на панелі у верхній (або верхній правій) області клавіатури. Якщо око горить, то значить кнопка була вами або кимось ще натиснута, і тим самим ви активували набір всіх знаків на клавіатурі в верхньому регістрі (замість малих літер будуть друкуватися заголовні).

     кнопка «Caps Lock»

     Чому це так важливо? Справа в тому, що пароль, який ви вводить при спробі входу у ВКонтакте, критичний до регістру, тобто в ньому рядкова латинська буква «a» не допускає заміну такої ж буквою заголовної. Власне, якщо пароль при його введенні на сайті ВК було б видно, то ви і самі б зрозуміли, що тут щось не так, і почали б шукати причину. Але так як пароль при введенні непомітний (кожен з введених вами символів на крапку), то відстежити це не просто.

     Для наочності можете ввести пароль в якомусь текстовому редакторі, а потім скопіювати його в буфер обміну (Ctrl + C) і вставити в поле вводу на сайті Контакту - це повністю виключить вплив непередбачених чинників, наприклад, пов'язаних з випадково натиснувши клавішу «Caps Lock»

    2. Подивіться в якому становищі знаходиться перемикач мови введення на вашому комп'ютері. Зазвичай індикація про це виводиться в правому нижньому кутку екрану (в так званому треї). Якщо там написано «RU» або ще щось відмінне від «en», то потрібно буде перемкнути мову введення на англійську. Можна просто кликнути мишею по цьому значку і вибрати потрібну мову, а можна використовувати гарячі клавіші (найчастіше це або шифт + Альт, або шифт + Контрол).

     перемикач мови введення

     Чому це може заважати вам увійти на вашу сторінку в Контакті? Ну, знову ж таки тому, що при введенні пароля на сайті ВК ви не бачите ті символи, які ви вводите, а якщо у вас встановить мову, то ви вводите замість латинських букв їх російські аналоги, які живуть на одних і тих же кнопках клави . Вконтакте вас не розуміє (а я розумію 🙂) і безжально блокує вхід, як особі, що вводить неправильний пароль.

    3. Проблемою іноді можете служити і скажений автоматичний перемикач клавіатури на зразок Punto Switcher , Який автоматично буде переводити розкладку на непотрібний вам мову. Зазвичай він розуміє, що вводиться пароль і хуліганити не варто, але бувають збої. Про всяк випадок вас проінформую, що для примусового переведення набраного слова в іншу розкладку при включеному Пунто світчер досить буде клікнути по клавіші Пауз \ Брек у верхній частині клави.

     Однак я сам вже давно не ввожу паролі вручну практично нікуди і при цьому не маю проблем зі входом. Одночасно я отримують дуже надійне сховище для сотень і тисяч паролів, для введення яких потрібно буде лише натиснути поєднання трьох клавіш. Тобто на будь-якому сайті (Контакте, Одноклассниках, Вебмані і т.п.) я набираю комбінацію з трьох пальців клавіш і без проблем входжу (авторизуйтесь). Ключовим тут є «на будь-якому».

     Цікаво? Хочете навчитися? Чи готові витратити півгодинки, а потім взагалі не знати проблем з паролями? Тоді ознайомтеся з мануалом по роботі з KeePass (програми для найнадійнішого і безпечного зберігання паролів і більш зручного їх подальшого використання) . Не лінуйтеся, бо все окупиться сторицею. Чеcслово 🙂

    4. Навіть у такого потужного ресурсу як Контакт трапляються локальні і навіть глобальні збої. У першому випадку проблема зі входом може виникнути тільки у частини користувачів, у другому - у всіх. Найчастіше проблема носить локальний характер. Якщо ви впевнені, що пароль вводите вірно (і ви його не забували - він був надійно збережений, записаний або запомнен в браузері), то зверніться в службу техпідтримки соціальної мережі . Правда, проблема в тому, що написати повідомлення в техпідтримку з сайту Вконтатке можна буде тільки після авторизації (входу) на цій сторінці, а у вас як раз з цим проблема виникла. Що робити? Чи не впадати у відчай. Просто напишіть їм повідомлення на пошту за адресою [email protected] з описом виниклої проблеми зі входом. якщо своєї поштової скриньки ви поки не створили , То може скористатися одним із сервісів тимчасової пошти .
    5. Якщо замість сайту Вконтатке ви потрапляєте на незрозумілий ресурс (може бути і схожий на нього зовні) або взагалі бачите просто «білу» ще раз, щось не застосуєте перевірити свій файл hosts на предмет наявності там рядків з vk.com. Якщо вони там є, то сміливо видаляйте. Всі нюанси описані за посиланням.
    6. Проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами. З вас в цьому випадку, наприклад, можуть вимагати гроші за вхід, чого ні в якому разі робити не можна, бо все одно обдурять. Потрібно просто вилікувати комп'ютер і все само налагодиться. Сам ВК, до речі, пропонує вам свій антивірус Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити. Для Андроїда вони рекомендують цей продукт вітчизняного розробника .
    7. Вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори). При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Розблокувати її раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.
    8. Вашу сторінку могли зламати і видалити , Тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій ВК-сторінці перейшовши на цю вкладку https://vk.com/restore (Якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону) або на цій https://vk.com/restore?act=return_page (Якщо прив'язки до телефону не було або ви цим номером уже не володієте).

    Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?

    Пароль можна буде спробувати знайти. Як? Ну, тут все залежить від ваших попередніх дій. Наприклад, ви могли його зберегти в браузері, коли перший раз авторизуватися (входили) на свою сторінку Вконтакте. Чи ви не пам'ятаєте? Зберігали?

    Якщо так, то спробуйте зайти на vk.com і двічі клікнути по рядку введення логіна. Якщо ви це зробить в хром, Опері, Яндекс браузері або Мазілу, то вам буде запропоновано список логінів, і коли ви оберете відповідний, то автоматично може підставитися і пароль. У старій Опері можна було натиснути на клавіші Контрол + Ентер.

    Вийшло? Ні. Цілком можливо, що пароль при першому вході ви все ж зберегли, але вилазити він не хоче. Можна залізти всередину браузера і витягнути його звідти. Як це зробити?

    1. У Мазілу для цього потрібно буде клікнути на кнопку з трьома горизонтальними паличками (у правому верхньому куті) і вибрати пункт «Налаштування». А у вікні перейти з лівого меню на вкладку «Захист» та натиснути на кнопку «Збережені паролі»

     У Мазілу

     Після цього натиснути на кнопку «Відображати паролі» і знайти потрібний вам пароль для входу в Контакт (навпроти рядка «https://vk.com» в стовпці «Сайт»). Бачите як все просто, тому не зберігайте паролі в браузері, а використовуйте Кіпас, про який я згадував трохи вище (туди хто попало не залізе, бо все зашифровано).

    2. В хром, Опері і Яндекс браузері паролі (в тому числі і той, що дозволить вам увійти в Контакт) зберігаються теж не дуже далеко. Знову ж потрібно клікнути на кнопку з трьома паличками і вибрати пункт меню «Налаштування». У самому низу сторінки, що відкрилася тиснете на кнопку «Показати додаткові налаштування». Знаходьте там область «Паролі та форми» і клацає по кнопці «Налаштувати» навпроти «Пропонувати зберігати паролі ...».

     В хром, Опері і Яндекс браузері

     У вікні вводите в пошуковий рядок щось на кшталт «vk.c» і тиснете на кнопку показати, яка з'явиться при кліці по тому місцю, де зірочками прихований пароль для входу на вашу сторінку в Вк. Як бачите, все теж дуже і дуже просто.

    Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях не вдалося, то можна буде спробувати його відновити (точніше отримати новий):

    1. Пароль можна буде відновити (а точніше отримати можливість придумати новий), правда тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК. Для цього буде достатньо перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.
    2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

     службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

     Правда тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК. Якщо його не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку) за вказаними при реєстрації ПІБ і іншим даними (якщо вказували фейковий , То доведеться їх згадати).

    Реєстрація нового користувача в Контакте

    Ось ми, нарешті, і до реєстрації дісталися. Власне, ту нічого такого особливого немає, тому і хотілося це трохи відсунути, бо про авторизацію (вхід) і виникають при цьому і нюанси було що сказати, а тут що ... Ну, реєстрація нового користувача ... Ну, в ВК ...

    Однак і тут є кілька нюанс. Маленьких таких:

    1. По-перше, з недавніх пір при реєстрації у Вконтакте стали вимагати вказувати номер мобільного телефону. Гаразд би якщо просто вказувати. Ні, до нього йде прив'язка всього аккаунта, і вказати набір цифр від балди не вийде, бо для підтвердження номера вам доведеться вводити на одному з етапів реєстрації код підтвердження, який прийде на телефон у вигляді СМС повідомлення. Тобто ухилитися від засвічення свого мобільника не вийде.

     З одного боку, це істотно підвищує безпеку роботи і хакерам тепер набагато важче зламати і відвести ваш аккаунт в Контакте, бо для цього доведеться мати доступ до вашого мобільнику, або якимось хитрим чином змусити вас повідомити прийшов на нього код підтвердження (проте, це можливо за рахунок соціальної інженерії).

     З іншого боку, в разі чого вас буде не складно знайти в реальному житті (наприклад компетентним органам), бо сімку без паспорта у нас досить важко купити. Тобто ви втрачаєте анонімність, а разом з нею і вседозволеність, що багатьом доведеться не до душі.

    2. По-друге, до одного профілю (аккаунту) у Вконтакте можна прив'язати тільки один номер телефону. Це істотно ускладнює життя тим, хто різними способами заробляє в ВК і йому потрібно мати і постійно заводити все нові і нові аки. Звичайно ж, вони вихід знаходять, але ось звичайним користувачам, при бажанні, мати кілька акаунтів в Контакте доведеться розоритися ще на нное кількість сімок. Якщо спробувати вводити при реєстрації вже раніше використаний номер мобільника, то це не прокотить, або вам запропонують від того аккаунта Контакту номер телефону відв'язати .

    Ось такі ось нюанс - для кого-то дріб'язкові, а для кого-то проблемні. Власне сам процес реєстрації починає з заповнення на сторінці https://vk.com полів з вашим ім'ям \ прізвищем і натискання на кнопку «Зареєструватися».

    Ще вас про стать запитають, а вже буквально на наступному кроці реєстрації нового користувача в безальтернативній формі запропонують вказати номер мобільника і тут же натиснути на кнопку підтвердження для введення коду прийшов на цей номер. Ні ухилитися, ні схитрувати на цьому кроці не вийде. Якщо вам боятися нічого, то сміливо палите номер мобільника і продовжуйте процес реєстрації.

    Далі вже в справу вступає багатокроковий майстер, що допомагає системі зібрати про вас якомога більше інформації, щоб в цій соціалці було б якомога менше не заповнених профілів. Тут вам пропонують вибрати школу, в якій ви навчалися, ВНЗ, додати друзів, підключити сторінки з інших соціальних мереж і т.п. При бажанні ви можете все це пропустити, натиснувши однойменну кнопку в самому низу вікна майстра реєстрації в ВК.

    Все, після цього новий користувач потрапляє на свою абсолютно нову і ще практично не заповнену сторінку в Контакті. Власне, це і є так звана «Моя сторінка», доступ до якої можна також отримати, вибравши відповідний пункт з лівого меню.

    Тут буде розміщений ваш аватар (зазвичай це фото людини або смішний якийсь малюнок), наведені якісь загальні дані (включаючи статус, який відображається під ім'ям і прізвищем (до речі, про те, як додати в статус смайлик , Я вже писав).

    Для редагування даних, що відображаються на вашій сторінці, можна скористатися показаними на скріншоті кнопками. Записи на «стіну» вводяться через рядок, знову ж показану на скріншоті. Можна, наприклад, ввести туди одну тільки посилання на якусь сторінку в інтернеті, а розумний Контакт сам витягне картинку, заголовок і опис цієї сторінки. Можна, можливо вставити гіперпосилання провідну на будь-яку людину (Профіль Контакту), або на групу або паблік, якщо в цьому виникне необхідність. Під фоткою (аватаром) ви зможете відслідковувати ступінь заповнювання вашого профілю.

    Раджу також побродити по вкладках пункту «Налаштування» (з лівого меню), щоб осмислено встановити ступінь вашої відкритості в цій соціальній мережі. Наприклад, не варто, напевно, викладати в загальний доступ свою адресу і телефон (на крайняк тільки своїм друзям в ВК) і т.д. Думайте, налаштовуйте і починайте спілкуватися.

    Удачі вам! До швидких зустрічей на страницах блогу KtoNaNovenkogo.ru

    Збірки по темі

    Використову для заробітку

Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?
Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
Com/login?
Чому це так важливо?
Чому це може заважати вам увійти на вашу сторінку в Контакті?
Цікаво?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: