Що робити якщо не працює контакт?

  1. Чому не працює контакт?
  2. Чому не відкривається вконтакте?
  3. Інші причини чому не працює вконтакте?

Чому не працює контакт?

Якщо Ви не можете увійти в контакт і не знаєте "чому не працює контакт", тоді розглянемо кілька причин чому це відбувається. Найбільш популярне питання яке задають більшість користувачів в контакті, що може заблокувати доступ до контакту? Найпоширеніша причина чому не працює контакт може бути пов'язана з файлом hosts у Вашій операційній системі Windows. Щоб повернути доступ до до заблокованого сайту вконтакте.ру, Вам необхідно виконати наступні дії: зайти в папку C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc.

У цій системній папці знаходиться файл hosts. Далі відкрийте файл hosts блокнотом або іншим текстовим редактором знайдіть рядок із згадкою про vkontakte.ru і видалити її. Якщо це допомогло то сайт в контакті має запрацювати як і раніше. Більш докладно про блокування контакту Ви довідаєтеся зі статті: Контакт заблокований - як розблокувати аккаунт в контакті

Чому не відкривається вконтакте?

У Вас - не відкривається сайт в контакті. Що робити при даній проблемі? Якщо у вас не працює контакт - то причин може бути кілька. У даній статті ми вже розглянули приклад, коли контакт не працює через зміни вірусом файлу hosts. Але можуть бути й інші причини, наприклад те що на сайті в контакті проводяться технічні роботи. Почекайте деякий час поки адміністратори вконтакте усунуть проблеми. Іноді необхідно просто почекати, і сайт vkontakte.ru знову буде доступний.

Інші причини чому не працює вконтакте?

Якщо не відкривається вконтакте - і Ви не можете відновити доступ до контакту. Те причина завжди одна - вірус або ж "троян". Радимо Вам встановити антивірусну програму (NOD32, Avast, KAV або інший відомий антивірус) а також завантажити найостаннішу антивірусну базу, перевірте свою систему на наявність вірусів. Напевно, причина буде знайдена. Також, якщо сайт вконтакте не відкривається, радимо Вам пошукати на своєму комп'ютері файли: svchost.exe, svc.exe, vkontakte.exe - це і є той самий вірус який блокує доступ до контакту, якщо файли з такою назвою знайдуться на вашому жорсткому диску , видаліть їх і перезавантажте Ваш комп'ютер. Після цього перевірте Ваш комп'ютер антивірусною програмою.
Разом з цією статтею зараз читають:


Чому не працює контакт?
Чому не відкривається вконтакте?
Інші причини чому не працює вконтакте?
Чому не працює контакт?
Що робити при даній проблемі?
Інші причини чому не працює вконтакте?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: