Що таке «Товари ВКонтакте» і як з ними працювати? | AIN.UA

 1. Що таке «Товари ВКонтакте» і як з ними працювати? 30 Жовтня, 2015 року, 10:00 10948 З 15 вересня...
 2. Переваги сервісу «Товари»
 3. Недоліки функціоналу «Товарів»
 4. Як потрапити в топ і для чого це потрібно?
 5. Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?
 6. Активація розділу
 7. Заповнення та модерація
 8. Лайфхак щодо заповнення розділу:
 9. Що таке «Товари ВКонтакте» і як з ними працювати?
 10. Для кого?
 11. Переваги сервісу «Товари»
 12. Недоліки функціоналу «Товарів»
 13. Як потрапити в топ і для чого це потрібно?
 14. Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?
 15. Активація розділу
 16. Заповнення та модерація
 17. Лайфхак щодо заповнення розділу:
 18. Що таке «Товари ВКонтакте» і як з ними працювати?
 19. Для кого?
 20. Переваги сервісу «Товари»
 21. Недоліки функціоналу «Товарів»
 22. Як потрапити в топ і для чого це потрібно?
 23. Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?
 24. Активація розділу
 25. Заповнення та модерація
 26. Лайфхак щодо заповнення розділу:
 27. Що таке «Товари ВКонтакте» і як з ними працювати?
 28. Для кого?
 29. Переваги сервісу «Товари»
 30. Недоліки функціоналу «Товарів»
 31. Як потрапити в топ і для чого це потрібно?
 32. Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?
 33. Активація розділу
 34. Заповнення та модерація
 35. Лайфхак щодо заповнення розділу:
 36. Що таке «Товари ВКонтакте» і як з ними працювати?
 37. Для кого?
 38. Переваги сервісу «Товари»
 39. Недоліки функціоналу «Товарів»
 40. Як потрапити в топ і для чого це потрібно?
 41. Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?
 42. Активація розділу
 43. Заповнення та модерація
 44. Лайфхак щодо заповнення розділу:

Що таке «Товари ВКонтакте» і як з ними працювати?

30 Жовтня, 2015 року, 10:00

10948

З 15 вересня всі користувачі «ВКонтакте» отримали доступ до нового сервісу мережі - «Товарам». Якщо раніше віртуальної магазинної вітриною служили альбоми спільнот, то тепер можливе створення повноцінних карток товарів. Як же ефективно використовувати всі переваги сервісу для роздрібної інтернет-торгівлі - в матеріалі фахівців SMM-відділу компанії «Seomarket» .

Для кого?

«Ми створюємо нову платформу, за допомогою якої малі та середні магазини зможуть отримати доступ до багатомільйонної аудиторії« ВКонтакте », а тісний соціальна інтеграція дозволить вивести інтернет-магазини на новий рівень за рахунок синергетичного ефекту» - коментує операційний директор «ВКонтакте» Андрій Рогозів.

Онлайн-магазин на базі соціальної мережі підходить для продажу будь-яких товарів. Деякі користувачі наповнюють розділ послугами: пропонують путівки, перевезення, дизайн, розробку іміджу та ін. На численні прохання, розробники «ВКонтакте» навіть створили окрему категорію «Послуги». Але, як показує практика, більшість пропозицій зі сфери послуг не мають фіксованих цін і розраховуються індивідуально для кожного клієнта. Тому в даному випадку онлайн-вітрина товарів є неефективною, а пропозиції з умовними цінами швидше викличуть роздратування у потенційних покупців, ніж стимулюють покупку.

Тому в даному випадку онлайн-вітрина товарів є неефективною, а пропозиції з умовними цінами швидше викличуть роздратування у потенційних покупців, ніж стимулюють покупку

Зараз «ВКонтакте» класифікує магазини по 12 категоріям. Найбільше в мережі представлено магазинів з одягом, товарами для дозвілля та подарунками.

Варто звернути увагу, що сервіс створений для спільнот, основна мета яких - продажу через соціальні мережі. Розважальним і інформаційним співтовариствам заборонено здавати іншим магазинам розділ «Товари» в оренду, розміщувати в ньому рекламу або ціни на рекламу. Єдиний виняток - продаж товарів з символікою спільноти.

Переваги сервісу «Товари»

 • Безкоштовно. Ви нічого не втрачаєте, якщо спробуєте застосувати функціонал в своєму співтоваристві. До того ж, розділ «Товари» завжди можна відключити.
 • Повноцінна товарна вітрина. Переваги інтернет-магазину в рамках соціальної мережі з багатомільйонною аудиторією. Фотографії, опис характеристик, умови доставки і контакти продавця створюються під кожен товар.

Фотографії, опис характеристик, умови доставки і контакти продавця створюються під кожен товар

 • Основна добірка. Сервіс пропонує вибрати основну добірку товарів магазину. Це дуже зручна функція для продажу певних позицій. Три останніх товару основний добірки будуть завжди відображатися на головній сторінці.

Три останніх товару основний добірки будуть завжди відображатися на головній сторінці

 • Публікація товарів на стіні магазину, інших ваших спільнот і розсилка товару друзям за допомогою кнопки «Поділитися». Тут головне - не перестаратися, так як масове розсилання товарів «ВКонтакте» розцінює як спам.

Тут головне - не перестаратися, так як масове розсилання товарів «ВКонтакте» розцінює як спам

 • Зручна комунікація між продавцем і покупцем. Замовник, прямо з картки товару може зв'язатися з продавцем, якому разом з повідомленням від покупця приходить посилання на товар.

Замовник, прямо з картки товару може зв'язатися з продавцем, якому разом з повідомленням від покупця приходить посилання на товар

 • Нові фани. Безкоштовні нові передплатники прийдуть до вас через пошук по топ-співтовариствам.

Недоліки функціоналу «Товарів»

 • Час. Вам буде потрібно багато часу на заповнення розділу. Краще виділіть для цього помічника, який постійно буде завантажувати товари, стежити за оновленнями цін і асортименту. Або ж скористайтеся платними програмами автозавантаження і синхронізації. наприклад, VK-sync за одну картку товару просить 1.07 грн.
 • Сервіс «Товари» не працює в мобільній версії. Як скоро допрацюють цей функціонал - невідомо.
 • Відсутність превью добірок. При публікації на стіні спільноти посилань на збірки магазину, превью НЕ подгружается, як це було з альбомами. Вам доведеться окремо додавати до посту картинку, щоб привернути увагу аудиторії.

Як потрапити в топ і для чого це потрібно?

Щоб стимулювати користувачів активувати розділ, адміністрація мережі запустила топ спільнот-магазинів, в який можна потрапити безкоштовно. Продавцям важливо перебувати в топі. Це збільшує видимість магазину серед цільової аудиторії і призводить нових фанів.

Для попадання в топ магазинів необхідно виконати кілька умов:

 1. залишити заявку на додавання в топ.
 2. Активно вести спільнота: публікувати пости, завантажувати товари, працювати зі зворотним зв'язком.
 3. Якісно оформити розділ «Товари»: створювати добірки, повністю заповнювати картки товарів, використовувати якісні зображення.

Якщо все зроблено правильно, вас повинні включити в топ. Але врахуйте, що велика кількість завантажених товарів не гарантує перших позицій в рейтингу, так як у користувачів топ магазинів відображається по-різному.

Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?

Якщо після прочитання цієї статті, ви зважитеся перевести співтовариство в магазин, скористайтеся цими рекомендаціями.

Активація розділу

Активація розділу

«Товари» доступні як групам, так і публічним сторінкам. Чи включається сервіс в меню «Управління співтовариством» у вкладці «Інформація» в пункті «Товари».

Заповнення та модерація

Якщо фінансові можливості не дозволяють оплатити програму автозавантаження товарів, доведеться все робити вручну. Заповнення однієї картки займає в середньому 3-5 хвилин.

Соцмережа поки не встановлювала ліміт на кількість товарів для одного магазину. Тому завантажуйте стільки карток товарів, скільки захочете.

Лайфхак щодо заповнення розділу:
 • Створюйте товари безпосередньо в вибірках, а не в загальному розділі. В цьому випадку, поле «Добірка» в картці товару виставляється автоматично.
 • Заповнюйте поля «Назва» та «Опис» товарів уважно. Ці дані враховуються при пошуку.
 • Використовуйте автозаміни для оптимізації роботи. Наприклад, в програмі Punto Switcher можна запрограмувати поєднання клавіш на вставку певного тексту. Ви заощадите час на наборі тексту, який дублюється в декількох картках товарів.
 • Зверніть увагу в картці товару на поле «Категорія». Перелік категорій «ВКонтакте» ще не досконалий, але постійно оновлюється. Вибирайте максимально відповідний варіант. Це важливо, тому що соцмережа незабаром запустить єдиний каталог категорій товарів. У нього потраплять абсолютно усі товари, які будуть класифікуватися згідно з цим переліком.
 • Додавайте якісні зображення. «ВКонтакте» рекомендує розмір 400 * 700. Зверніть увагу, що мініатюра товару буде стандартною квадратної форми.
 • Оформляйте добірки красиво. Гарна картинка не тільки зацікавить покупця, але і підвищить шанси магазину потрапити в список ТОП-спільнот.
 • Контролюйте наявність асортименту. «ВКонтакте» додав в картку товару пункт «Товар недоступний». Використовуйте її, якщо товару немає в наявності.
 • Реагуйте на зворотний зв'язок від користувачів швидко. Всі відповіді та коментарі по товарах відображаються у вкладках «Відповіді» і Коментарі »на особистій сторінці адміністратора магазину.
 • Продвигайте товари. Напишіть невеликий текст про продукт, додайте заманюють картинку або відео, прикріпіть посилання на товар і опублікуйте. Такий пост краще виглядає в новинній стрічці і не сприймається як нав'язлива реклама.

Такий пост краще виглядає в новинній стрічці і не сприймається як нав'язлива реклама

Сервіс «Товари ВКонтакте» - ефективний інструмент, який варто використовувати для торгівлі через соціальні мережі або підвищення продажів на вашому сайті.

Автор: Юлія Діонісьєва, SMM-менеджер компанії «Seomarket»

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Що таке «Товари ВКонтакте» і як з ними працювати?

30 Жовтня, 2015 року, 10:00

10948

З 15 вересня всі користувачі «ВКонтакте» отримали доступ до нового сервісу мережі - «Товарам». Якщо раніше віртуальної магазинної вітриною служили альбоми спільнот, то тепер можливе створення повноцінних карток товарів. Як же ефективно використовувати всі переваги сервісу для роздрібної інтернет-торгівлі - в матеріалі фахівців SMM-відділу компанії «Seomarket» .

Для кого?

«Ми створюємо нову платформу, за допомогою якої малі та середні магазини зможуть отримати доступ до багатомільйонної аудиторії« ВКонтакте », а тісний соціальна інтеграція дозволить вивести інтернет-магазини на новий рівень за рахунок синергетичного ефекту» - коментує операційний директор «ВКонтакте» Андрій Рогозів.

Онлайн-магазин на базі соціальної мережі підходить для продажу будь-яких товарів. Деякі користувачі наповнюють розділ послугами: пропонують путівки, перевезення, дизайн, розробку іміджу та ін. На численні прохання, розробники «ВКонтакте» навіть створили окрему категорію «Послуги». Але, як показує практика, більшість пропозицій зі сфери послуг не мають фіксованих цін і розраховуються індивідуально для кожного клієнта. Тому в даному випадку онлайн-вітрина товарів є неефективною, а пропозиції з умовними цінами швидше викличуть роздратування у потенційних покупців, ніж стимулюють покупку.

Тому в даному випадку онлайн-вітрина товарів є неефективною, а пропозиції з умовними цінами швидше викличуть роздратування у потенційних покупців, ніж стимулюють покупку

Зараз «ВКонтакте» класифікує магазини по 12 категоріям. Найбільше в мережі представлено магазинів з одягом, товарами для дозвілля та подарунками.

Варто звернути увагу, що сервіс створений для спільнот, основна мета яких - продажу через соціальні мережі. Розважальним і інформаційним співтовариствам заборонено здавати іншим магазинам розділ «Товари» в оренду, розміщувати в ньому рекламу або ціни на рекламу. Єдиний виняток - продаж товарів з символікою спільноти.

Переваги сервісу «Товари»

 • Безкоштовно. Ви нічого не втрачаєте, якщо спробуєте застосувати функціонал в своєму співтоваристві. До того ж, розділ «Товари» завжди можна відключити.
 • Повноцінна товарна вітрина. Переваги інтернет-магазину в рамках соціальної мережі з багатомільйонною аудиторією. Фотографії, опис характеристик, умови доставки і контакти продавця створюються під кожен товар.

Фотографії, опис характеристик, умови доставки і контакти продавця створюються під кожен товар

 • Основна добірка. Сервіс пропонує вибрати основну добірку товарів магазину. Це дуже зручна функція для продажу певних позицій. Три останніх товару основний добірки будуть завжди відображатися на головній сторінці.

Три останніх товару основний добірки будуть завжди відображатися на головній сторінці

 • Публікація товарів на стіні магазину, інших ваших спільнот і розсилка товару друзям за допомогою кнопки «Поділитися». Тут головне - не перестаратися, так як масове розсилання товарів «ВКонтакте» розцінює як спам.

Тут головне - не перестаратися, так як масове розсилання товарів «ВКонтакте» розцінює як спам

 • Зручна комунікація між продавцем і покупцем. Замовник, прямо з картки товару може зв'язатися з продавцем, якому разом з повідомленням від покупця приходить посилання на товар.

Замовник, прямо з картки товару може зв'язатися з продавцем, якому разом з повідомленням від покупця приходить посилання на товар

 • Нові фани. Безкоштовні нові передплатники прийдуть до вас через пошук по топ-співтовариствам.

Недоліки функціоналу «Товарів»

 • Час. Вам буде потрібно багато часу на заповнення розділу. Краще виділіть для цього помічника, який постійно буде завантажувати товари, стежити за оновленнями цін і асортименту. Або ж скористайтеся платними програмами автозавантаження і синхронізації. наприклад, VK-sync за одну картку товару просить 1.07 грн.
 • Сервіс «Товари» не працює в мобільній версії. Як скоро допрацюють цей функціонал - невідомо.
 • Відсутність превью добірок. При публікації на стіні спільноти посилань на збірки магазину, превью НЕ подгружается, як це було з альбомами. Вам доведеться окремо додавати до посту картинку, щоб привернути увагу аудиторії.

Як потрапити в топ і для чого це потрібно?

Щоб стимулювати користувачів активувати розділ, адміністрація мережі запустила топ спільнот-магазинів, в який можна потрапити безкоштовно. Продавцям важливо перебувати в топі. Це збільшує видимість магазину серед цільової аудиторії і призводить нових фанів.

Для попадання в топ магазинів необхідно виконати кілька умов:

 1. залишити заявку на додавання в топ.
 2. Активно вести спільнота: публікувати пости, завантажувати товари, працювати зі зворотним зв'язком.
 3. Якісно оформити розділ «Товари»: створювати добірки, повністю заповнювати картки товарів, використовувати якісні зображення.

Якщо все зроблено правильно, вас повинні включити в топ. Але врахуйте, що велика кількість завантажених товарів не гарантує перших позицій в рейтингу, так як у користувачів топ магазинів відображається по-різному.

Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?

Якщо після прочитання цієї статті, ви зважитеся перевести співтовариство в магазин, скористайтеся цими рекомендаціями.

Активація розділу

Активація розділу

«Товари» доступні як групам, так і публічним сторінкам. Чи включається сервіс в меню «Управління співтовариством» у вкладці «Інформація» в пункті «Товари».

Заповнення та модерація

Якщо фінансові можливості не дозволяють оплатити програму автозавантаження товарів, доведеться все робити вручну. Заповнення однієї картки займає в середньому 3-5 хвилин.

Соцмережа поки не встановлювала ліміт на кількість товарів для одного магазину. Тому завантажуйте стільки карток товарів, скільки захочете.

Лайфхак щодо заповнення розділу:
 • Створюйте товари безпосередньо в вибірках, а не в загальному розділі. В цьому випадку, поле «Добірка» в картці товару виставляється автоматично.
 • Заповнюйте поля «Назва» та «Опис» товарів уважно. Ці дані враховуються при пошуку.
 • Використовуйте автозаміни для оптимізації роботи. Наприклад, в програмі Punto Switcher можна запрограмувати поєднання клавіш на вставку певного тексту. Ви заощадите час на наборі тексту, який дублюється в декількох картках товарів.
 • Зверніть увагу в картці товару на поле «Категорія». Перелік категорій «ВКонтакте» ще не досконалий, але постійно оновлюється. Вибирайте максимально відповідний варіант. Це важливо, тому що соцмережа незабаром запустить єдиний каталог категорій товарів. У нього потраплять абсолютно усі товари, які будуть класифікуватися згідно з цим переліком.
 • Додавайте якісні зображення. «ВКонтакте» рекомендує розмір 400 * 700. Зверніть увагу, що мініатюра товару буде стандартною квадратної форми.
 • Оформляйте добірки красиво. Гарна картинка не тільки зацікавить покупця, але і підвищить шанси магазину потрапити в список ТОП-спільнот.
 • Контролюйте наявність асортименту. «ВКонтакте» додав в картку товару пункт «Товар недоступний». Використовуйте її, якщо товару немає в наявності.
 • Реагуйте на зворотний зв'язок від користувачів швидко. Всі відповіді та коментарі по товарах відображаються у вкладках «Відповіді» і Коментарі »на особистій сторінці адміністратора магазину.
 • Продвигайте товари. Напишіть невеликий текст про продукт, додайте заманюють картинку або відео, прикріпіть посилання на товар і опублікуйте. Такий пост краще виглядає в новинній стрічці і не сприймається як нав'язлива реклама.

Такий пост краще виглядає в новинній стрічці і не сприймається як нав'язлива реклама

Сервіс «Товари ВКонтакте» - ефективний інструмент, який варто використовувати для торгівлі через соціальні мережі або підвищення продажів на вашому сайті.

Автор: Юлія Діонісьєва, SMM-менеджер компанії «Seomarket»

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Що таке «Товари ВКонтакте» і як з ними працювати?

30 Жовтня, 2015 року, 10:00

10948

З 15 вересня всі користувачі «ВКонтакте» отримали доступ до нового сервісу мережі - «Товарам». Якщо раніше віртуальної магазинної вітриною служили альбоми спільнот, то тепер можливе створення повноцінних карток товарів. Як же ефективно використовувати всі переваги сервісу для роздрібної інтернет-торгівлі - в матеріалі фахівців SMM-відділу компанії «Seomarket» .

Для кого?

«Ми створюємо нову платформу, за допомогою якої малі та середні магазини зможуть отримати доступ до багатомільйонної аудиторії« ВКонтакте », а тісний соціальна інтеграція дозволить вивести інтернет-магазини на новий рівень за рахунок синергетичного ефекту» - коментує операційний директор «ВКонтакте» Андрій Рогозів.

Онлайн-магазин на базі соціальної мережі підходить для продажу будь-яких товарів. Деякі користувачі наповнюють розділ послугами: пропонують путівки, перевезення, дизайн, розробку іміджу та ін. На численні прохання, розробники «ВКонтакте» навіть створили окрему категорію «Послуги». Але, як показує практика, більшість пропозицій зі сфери послуг не мають фіксованих цін і розраховуються індивідуально для кожного клієнта. Тому в даному випадку онлайн-вітрина товарів є неефективною, а пропозиції з умовними цінами швидше викличуть роздратування у потенційних покупців, ніж стимулюють покупку.

Тому в даному випадку онлайн-вітрина товарів є неефективною, а пропозиції з умовними цінами швидше викличуть роздратування у потенційних покупців, ніж стимулюють покупку

Зараз «ВКонтакте» класифікує магазини по 12 категоріям. Найбільше в мережі представлено магазинів з одягом, товарами для дозвілля та подарунками.

Варто звернути увагу, що сервіс створений для спільнот, основна мета яких - продажу через соціальні мережі. Розважальним і інформаційним співтовариствам заборонено здавати іншим магазинам розділ «Товари» в оренду, розміщувати в ньому рекламу або ціни на рекламу. Єдиний виняток - продаж товарів з символікою спільноти.

Переваги сервісу «Товари»

 • Безкоштовно. Ви нічого не втрачаєте, якщо спробуєте застосувати функціонал в своєму співтоваристві. До того ж, розділ «Товари» завжди можна відключити.
 • Повноцінна товарна вітрина. Переваги інтернет-магазину в рамках соціальної мережі з багатомільйонною аудиторією. Фотографії, опис характеристик, умови доставки і контакти продавця створюються під кожен товар.

Фотографії, опис характеристик, умови доставки і контакти продавця створюються під кожен товар

 • Основна добірка. Сервіс пропонує вибрати основну добірку товарів магазину. Це дуже зручна функція для продажу певних позицій. Три останніх товару основний добірки будуть завжди відображатися на головній сторінці.

Три останніх товару основний добірки будуть завжди відображатися на головній сторінці

 • Публікація товарів на стіні магазину, інших ваших спільнот і розсилка товару друзям за допомогою кнопки «Поділитися». Тут головне - не перестаратися, так як масове розсилання товарів «ВКонтакте» розцінює як спам.

Тут головне - не перестаратися, так як масове розсилання товарів «ВКонтакте» розцінює як спам

 • Зручна комунікація між продавцем і покупцем. Замовник, прямо з картки товару може зв'язатися з продавцем, якому разом з повідомленням від покупця приходить посилання на товар.

Замовник, прямо з картки товару може зв'язатися з продавцем, якому разом з повідомленням від покупця приходить посилання на товар

 • Нові фани. Безкоштовні нові передплатники прийдуть до вас через пошук по топ-співтовариствам.

Недоліки функціоналу «Товарів»

 • Час. Вам буде потрібно багато часу на заповнення розділу. Краще виділіть для цього помічника, який постійно буде завантажувати товари, стежити за оновленнями цін і асортименту. Або ж скористайтеся платними програмами автозавантаження і синхронізації. наприклад, VK-sync за одну картку товару просить 1.07 грн.
 • Сервіс «Товари» не працює в мобільній версії. Як скоро допрацюють цей функціонал - невідомо.
 • Відсутність превью добірок. При публікації на стіні спільноти посилань на збірки магазину, превью НЕ подгружается, як це було з альбомами. Вам доведеться окремо додавати до посту картинку, щоб привернути увагу аудиторії.

Як потрапити в топ і для чого це потрібно?

Щоб стимулювати користувачів активувати розділ, адміністрація мережі запустила топ спільнот-магазинів, в який можна потрапити безкоштовно. Продавцям важливо перебувати в топі. Це збільшує видимість магазину серед цільової аудиторії і призводить нових фанів.

Для попадання в топ магазинів необхідно виконати кілька умов:

 1. залишити заявку на додавання в топ.
 2. Активно вести спільнота: публікувати пости, завантажувати товари, працювати зі зворотним зв'язком.
 3. Якісно оформити розділ «Товари»: створювати добірки, повністю заповнювати картки товарів, використовувати якісні зображення.

Якщо все зроблено правильно, вас повинні включити в топ. Але врахуйте, що велика кількість завантажених товарів не гарантує перших позицій в рейтингу, так як у користувачів топ магазинів відображається по-різному.

Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?

Якщо після прочитання цієї статті, ви зважитеся перевести співтовариство в магазин, скористайтеся цими рекомендаціями.

Активація розділу

Активація розділу

«Товари» доступні як групам, так і публічним сторінкам. Чи включається сервіс в меню «Управління співтовариством» у вкладці «Інформація» в пункті «Товари».

Заповнення та модерація

Якщо фінансові можливості не дозволяють оплатити програму автозавантаження товарів, доведеться все робити вручну. Заповнення однієї картки займає в середньому 3-5 хвилин.

Соцмережа поки не встановлювала ліміт на кількість товарів для одного магазину. Тому завантажуйте стільки карток товарів, скільки захочете.

Лайфхак щодо заповнення розділу:
 • Створюйте товари безпосередньо в вибірках, а не в загальному розділі. В цьому випадку, поле «Добірка» в картці товару виставляється автоматично.
 • Заповнюйте поля «Назва» та «Опис» товарів уважно. Ці дані враховуються при пошуку.
 • Використовуйте автозаміни для оптимізації роботи. Наприклад, в програмі Punto Switcher можна запрограмувати поєднання клавіш на вставку певного тексту. Ви заощадите час на наборі тексту, який дублюється в декількох картках товарів.
 • Зверніть увагу в картці товару на поле «Категорія». Перелік категорій «ВКонтакте» ще не досконалий, але постійно оновлюється. Вибирайте максимально відповідний варіант. Це важливо, тому що соцмережа незабаром запустить єдиний каталог категорій товарів. У нього потраплять абсолютно усі товари, які будуть класифікуватися згідно з цим переліком.
 • Додавайте якісні зображення. «ВКонтакте» рекомендує розмір 400 * 700. Зверніть увагу, що мініатюра товару буде стандартною квадратної форми.
 • Оформляйте добірки красиво. Гарна картинка не тільки зацікавить покупця, але і підвищить шанси магазину потрапити в список ТОП-спільнот.
 • Контролюйте наявність асортименту. «ВКонтакте» додав в картку товару пункт «Товар недоступний». Використовуйте її, якщо товару немає в наявності.
 • Реагуйте на зворотний зв'язок від користувачів швидко. Всі відповіді та коментарі по товарах відображаються у вкладках «Відповіді» і Коментарі »на особистій сторінці адміністратора магазину.
 • Продвигайте товари. Напишіть невеликий текст про продукт, додайте заманюють картинку або відео, прикріпіть посилання на товар і опублікуйте. Такий пост краще виглядає в новинній стрічці і не сприймається як нав'язлива реклама.

Такий пост краще виглядає в новинній стрічці і не сприймається як нав'язлива реклама

Сервіс «Товари ВКонтакте» - ефективний інструмент, який варто використовувати для торгівлі через соціальні мережі або підвищення продажів на вашому сайті.

Автор: Юлія Діонісьєва, SMM-менеджер компанії «Seomarket»

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Що таке «Товари ВКонтакте» і як з ними працювати?

30 Жовтня, 2015 року, 10:00

10948

З 15 вересня всі користувачі «ВКонтакте» отримали доступ до нового сервісу мережі - «Товарам». Якщо раніше віртуальної магазинної вітриною служили альбоми спільнот, то тепер можливе створення повноцінних карток товарів. Як же ефективно використовувати всі переваги сервісу для роздрібної інтернет-торгівлі - в матеріалі фахівців SMM-відділу компанії «Seomarket» .

Для кого?

«Ми створюємо нову платформу, за допомогою якої малі та середні магазини зможуть отримати доступ до багатомільйонної аудиторії« ВКонтакте », а тісний соціальна інтеграція дозволить вивести інтернет-магазини на новий рівень за рахунок синергетичного ефекту» - коментує операційний директор «ВКонтакте» Андрій Рогозів.

Онлайн-магазин на базі соціальної мережі підходить для продажу будь-яких товарів. Деякі користувачі наповнюють розділ послугами: пропонують путівки, перевезення, дизайн, розробку іміджу та ін. На численні прохання, розробники «ВКонтакте» навіть створили окрему категорію «Послуги». Але, як показує практика, більшість пропозицій зі сфери послуг не мають фіксованих цін і розраховуються індивідуально для кожного клієнта. Тому в даному випадку онлайн-вітрина товарів є неефективною, а пропозиції з умовними цінами швидше викличуть роздратування у потенційних покупців, ніж стимулюють покупку.

Тому в даному випадку онлайн-вітрина товарів є неефективною, а пропозиції з умовними цінами швидше викличуть роздратування у потенційних покупців, ніж стимулюють покупку

Зараз «ВКонтакте» класифікує магазини по 12 категоріям. Найбільше в мережі представлено магазинів з одягом, товарами для дозвілля та подарунками.

Варто звернути увагу, що сервіс створений для спільнот, основна мета яких - продажу через соціальні мережі. Розважальним і інформаційним співтовариствам заборонено здавати іншим магазинам розділ «Товари» в оренду, розміщувати в ньому рекламу або ціни на рекламу. Єдиний виняток - продаж товарів з символікою спільноти.

Переваги сервісу «Товари»

 • Безкоштовно. Ви нічого не втрачаєте, якщо спробуєте застосувати функціонал в своєму співтоваристві. До того ж, розділ «Товари» завжди можна відключити.
 • Повноцінна товарна вітрина. Переваги інтернет-магазину в рамках соціальної мережі з багатомільйонною аудиторією. Фотографії, опис характеристик, умови доставки і контакти продавця створюються під кожен товар.

Фотографії, опис характеристик, умови доставки і контакти продавця створюються під кожен товар

 • Основна добірка. Сервіс пропонує вибрати основну добірку товарів магазину. Це дуже зручна функція для продажу певних позицій. Три останніх товару основний добірки будуть завжди відображатися на головній сторінці.

Три останніх товару основний добірки будуть завжди відображатися на головній сторінці

 • Публікація товарів на стіні магазину, інших ваших спільнот і розсилка товару друзям за допомогою кнопки «Поділитися». Тут головне - не перестаратися, так як масове розсилання товарів «ВКонтакте» розцінює як спам.

Тут головне - не перестаратися, так як масове розсилання товарів «ВКонтакте» розцінює як спам

 • Зручна комунікація між продавцем і покупцем. Замовник, прямо з картки товару може зв'язатися з продавцем, якому разом з повідомленням від покупця приходить посилання на товар.

Замовник, прямо з картки товару може зв'язатися з продавцем, якому разом з повідомленням від покупця приходить посилання на товар

 • Нові фани. Безкоштовні нові передплатники прийдуть до вас через пошук по топ-співтовариствам.

Недоліки функціоналу «Товарів»

 • Час. Вам буде потрібно багато часу на заповнення розділу. Краще виділіть для цього помічника, який постійно буде завантажувати товари, стежити за оновленнями цін і асортименту. Або ж скористайтеся платними програмами автозавантаження і синхронізації. наприклад, VK-sync за одну картку товару просить 1.07 грн.
 • Сервіс «Товари» не працює в мобільній версії. Як скоро допрацюють цей функціонал - невідомо.
 • Відсутність превью добірок. При публікації на стіні спільноти посилань на збірки магазину, превью НЕ подгружается, як це було з альбомами. Вам доведеться окремо додавати до посту картинку, щоб привернути увагу аудиторії.

Як потрапити в топ і для чого це потрібно?

Щоб стимулювати користувачів активувати розділ, адміністрація мережі запустила топ спільнот-магазинів, в який можна потрапити безкоштовно. Продавцям важливо перебувати в топі. Це збільшує видимість магазину серед цільової аудиторії і призводить нових фанів.

Для попадання в топ магазинів необхідно виконати кілька умов:

 1. залишити заявку на додавання в топ.
 2. Активно вести спільнота: публікувати пости, завантажувати товари, працювати зі зворотним зв'язком.
 3. Якісно оформити розділ «Товари»: створювати добірки, повністю заповнювати картки товарів, використовувати якісні зображення.

Якщо все зроблено правильно, вас повинні включити в топ. Але врахуйте, що велика кількість завантажених товарів не гарантує перших позицій в рейтингу, так як у користувачів топ магазинів відображається по-різному.

Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?

Якщо після прочитання цієї статті, ви зважитеся перевести співтовариство в магазин, скористайтеся цими рекомендаціями.

Активація розділу

Активація розділу

«Товари» доступні як групам, так і публічним сторінкам. Чи включається сервіс в меню «Управління співтовариством» у вкладці «Інформація» в пункті «Товари».

Заповнення та модерація

Якщо фінансові можливості не дозволяють оплатити програму автозавантаження товарів, доведеться все робити вручну. Заповнення однієї картки займає в середньому 3-5 хвилин.

Соцмережа поки не встановлювала ліміт на кількість товарів для одного магазину. Тому завантажуйте стільки карток товарів, скільки захочете.

Лайфхак щодо заповнення розділу:
 • Створюйте товари безпосередньо в вибірках, а не в загальному розділі. В цьому випадку, поле «Добірка» в картці товару виставляється автоматично.
 • Заповнюйте поля «Назва» та «Опис» товарів уважно. Ці дані враховуються при пошуку.
 • Використовуйте автозаміни для оптимізації роботи. Наприклад, в програмі Punto Switcher можна запрограмувати поєднання клавіш на вставку певного тексту. Ви заощадите час на наборі тексту, який дублюється в декількох картках товарів.
 • Зверніть увагу в картці товару на поле «Категорія». Перелік категорій «ВКонтакте» ще не досконалий, але постійно оновлюється. Вибирайте максимально відповідний варіант. Це важливо, тому що соцмережа незабаром запустить єдиний каталог категорій товарів. У нього потраплять абсолютно усі товари, які будуть класифікуватися згідно з цим переліком.
 • Додавайте якісні зображення. «ВКонтакте» рекомендує розмір 400 * 700. Зверніть увагу, що мініатюра товару буде стандартною квадратної форми.
 • Оформляйте добірки красиво. Гарна картинка не тільки зацікавить покупця, але і підвищить шанси магазину потрапити в список ТОП-спільнот.
 • Контролюйте наявність асортименту. «ВКонтакте» додав в картку товару пункт «Товар недоступний». Використовуйте її, якщо товару немає в наявності.
 • Реагуйте на зворотний зв'язок від користувачів швидко. Всі відповіді та коментарі по товарах відображаються у вкладках «Відповіді» і Коментарі »на особистій сторінці адміністратора магазину.
 • Продвигайте товари. Напишіть невеликий текст про продукт, додайте заманюють картинку або відео, прикріпіть посилання на товар і опублікуйте. Такий пост краще виглядає в новинній стрічці і не сприймається як нав'язлива реклама.

Такий пост краще виглядає в новинній стрічці і не сприймається як нав'язлива реклама

Сервіс «Товари ВКонтакте» - ефективний інструмент, який варто використовувати для торгівлі через соціальні мережі або підвищення продажів на вашому сайті.

Автор: Юлія Діонісьєва, SMM-менеджер компанії «Seomarket»

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Що таке «Товари ВКонтакте» і як з ними працювати?

30 Жовтня, 2015 року, 10:00

10948

З 15 вересня всі користувачі «ВКонтакте» отримали доступ до нового сервісу мережі - «Товарам». Якщо раніше віртуальної магазинної вітриною служили альбоми спільнот, то тепер можливе створення повноцінних карток товарів. Як же ефективно використовувати всі переваги сервісу для роздрібної інтернет-торгівлі - в матеріалі фахівців SMM-відділу компанії «Seomarket» .

Для кого?

«Ми створюємо нову платформу, за допомогою якої малі та середні магазини зможуть отримати доступ до багатомільйонної аудиторії« ВКонтакте », а тісний соціальна інтеграція дозволить вивести інтернет-магазини на новий рівень за рахунок синергетичного ефекту» - коментує операційний директор «ВКонтакте» Андрій Рогозів.

Онлайн-магазин на базі соціальної мережі підходить для продажу будь-яких товарів. Деякі користувачі наповнюють розділ послугами: пропонують путівки, перевезення, дизайн, розробку іміджу та ін. На численні прохання, розробники «ВКонтакте» навіть створили окрему категорію «Послуги». Але, як показує практика, більшість пропозицій зі сфери послуг не мають фіксованих цін і розраховуються індивідуально для кожного клієнта. Тому в даному випадку онлайн-вітрина товарів є неефективною, а пропозиції з умовними цінами швидше викличуть роздратування у потенційних покупців, ніж стимулюють покупку.

Тому в даному випадку онлайн-вітрина товарів є неефективною, а пропозиції з умовними цінами швидше викличуть роздратування у потенційних покупців, ніж стимулюють покупку

Зараз «ВКонтакте» класифікує магазини по 12 категоріям. Найбільше в мережі представлено магазинів з одягом, товарами для дозвілля та подарунками.

Варто звернути увагу, що сервіс створений для спільнот, основна мета яких - продажу через соціальні мережі. Розважальним і інформаційним співтовариствам заборонено здавати іншим магазинам розділ «Товари» в оренду, розміщувати в ньому рекламу або ціни на рекламу. Єдиний виняток - продаж товарів з символікою спільноти.

Переваги сервісу «Товари»

 • Безкоштовно. Ви нічого не втрачаєте, якщо спробуєте застосувати функціонал в своєму співтоваристві. До того ж, розділ «Товари» завжди можна відключити.
 • Повноцінна товарна вітрина. Переваги інтернет-магазину в рамках соціальної мережі з багатомільйонною аудиторією. Фотографії, опис характеристик, умови доставки і контакти продавця створюються під кожен товар.

Фотографії, опис характеристик, умови доставки і контакти продавця створюються під кожен товар

 • Основна добірка. Сервіс пропонує вибрати основну добірку товарів магазину. Це дуже зручна функція для продажу певних позицій. Три останніх товару основний добірки будуть завжди відображатися на головній сторінці.

Три останніх товару основний добірки будуть завжди відображатися на головній сторінці

 • Публікація товарів на стіні магазину, інших ваших спільнот і розсилка товару друзям за допомогою кнопки «Поділитися». Тут головне - не перестаратися, так як масове розсилання товарів «ВКонтакте» розцінює як спам.

Тут головне - не перестаратися, так як масове розсилання товарів «ВКонтакте» розцінює як спам

 • Зручна комунікація між продавцем і покупцем. Замовник, прямо з картки товару може зв'язатися з продавцем, якому разом з повідомленням від покупця приходить посилання на товар.

Замовник, прямо з картки товару може зв'язатися з продавцем, якому разом з повідомленням від покупця приходить посилання на товар

 • Нові фани. Безкоштовні нові передплатники прийдуть до вас через пошук по топ-співтовариствам.

Недоліки функціоналу «Товарів»

 • Час. Вам буде потрібно багато часу на заповнення розділу. Краще виділіть для цього помічника, який постійно буде завантажувати товари, стежити за оновленнями цін і асортименту. Або ж скористайтеся платними програмами автозавантаження і синхронізації. наприклад, VK-sync за одну картку товару просить 1.07 грн.
 • Сервіс «Товари» не працює в мобільній версії. Як скоро допрацюють цей функціонал - невідомо.
 • Відсутність превью добірок. При публікації на стіні спільноти посилань на збірки магазину, превью НЕ подгружается, як це було з альбомами. Вам доведеться окремо додавати до посту картинку, щоб привернути увагу аудиторії.

Як потрапити в топ і для чого це потрібно?

Щоб стимулювати користувачів активувати розділ, адміністрація мережі запустила топ спільнот-магазинів, в який можна потрапити безкоштовно. Продавцям важливо перебувати в топі. Це збільшує видимість магазину серед цільової аудиторії і призводить нових фанів.

Для попадання в топ магазинів необхідно виконати кілька умов:

 1. залишити заявку на додавання в топ.
 2. Активно вести спільнота: публікувати пости, завантажувати товари, працювати зі зворотним зв'язком.
 3. Якісно оформити розділ «Товари»: створювати добірки, повністю заповнювати картки товарів, використовувати якісні зображення.

Якщо все зроблено правильно, вас повинні включити в топ. Але врахуйте, що велика кількість завантажених товарів не гарантує перших позицій в рейтингу, так як у користувачів топ магазинів відображається по-різному.

Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?

Якщо після прочитання цієї статті, ви зважитеся перевести співтовариство в магазин, скористайтеся цими рекомендаціями.

Активація розділу

Активація розділу

«Товари» доступні як групам, так і публічним сторінкам. Чи включається сервіс в меню «Управління співтовариством» у вкладці «Інформація» в пункті «Товари».

Заповнення та модерація

Якщо фінансові можливості не дозволяють оплатити програму автозавантаження товарів, доведеться все робити вручну. Заповнення однієї картки займає в середньому 3-5 хвилин.

Соцмережа поки не встановлювала ліміт на кількість товарів для одного магазину. Тому завантажуйте стільки карток товарів, скільки захочете.

Лайфхак щодо заповнення розділу:
 • Створюйте товари безпосередньо в вибірках, а не в загальному розділі. В цьому випадку, поле «Добірка» в картці товару виставляється автоматично.
 • Заповнюйте поля «Назва» та «Опис» товарів уважно. Ці дані враховуються при пошуку.
 • Використовуйте автозаміни для оптимізації роботи. Наприклад, в програмі Punto Switcher можна запрограмувати поєднання клавіш на вставку певного тексту. Ви заощадите час на наборі тексту, який дублюється в декількох картках товарів.
 • Зверніть увагу в картці товару на поле «Категорія». Перелік категорій «ВКонтакте» ще не досконалий, але постійно оновлюється. Вибирайте максимально відповідний варіант. Це важливо, тому що соцмережа незабаром запустить єдиний каталог категорій товарів. У нього потраплять абсолютно усі товари, які будуть класифікуватися згідно з цим переліком.
 • Додавайте якісні зображення. «ВКонтакте» рекомендує розмір 400 * 700. Зверніть увагу, що мініатюра товару буде стандартною квадратної форми.
 • Оформляйте добірки красиво. Гарна картинка не тільки зацікавить покупця, але і підвищить шанси магазину потрапити в список ТОП-спільнот.
 • Контролюйте наявність асортименту. «ВКонтакте» додав в картку товару пункт «Товар недоступний». Використовуйте її, якщо товару немає в наявності.
 • Реагуйте на зворотний зв'язок від користувачів швидко. Всі відповіді та коментарі по товарах відображаються у вкладках «Відповіді» і Коментарі »на особистій сторінці адміністратора магазину.
 • Продвигайте товари. Напишіть невеликий текст про продукт, додайте заманюють картинку або відео, прикріпіть посилання на товар і опублікуйте. Такий пост краще виглядає в новинній стрічці і не сприймається як нав'язлива реклама.

Такий пост краще виглядає в новинній стрічці і не сприймається як нав'язлива реклама

Сервіс «Товари ВКонтакте» - ефективний інструмент, який варто використовувати для торгівлі через соціальні мережі або підвищення продажів на вашому сайті.

Автор: Юлія Діонісьєва, SMM-менеджер компанії «Seomarket»

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Що таке «Товари ВКонтакте» і як з ними працювати?
Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?
Для кого?
Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?
Для кого?
Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?
Для кого?
Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?
Для кого?
Як користуватися «Товарами ВКонтакте»?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: